>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

AFC Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
taidio 882

taidio

Użytkownik
Mam zle przeczucie..Kawasaki też niby cislo, a skończyło sie remisem, mam nadzieje ze cos ruszy zaraz
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Mam zle przeczucie..Kawasaki też niby cislo, a skończyło sie remisem, mam nadzieje ze cos ruszy zaraz
Pogoda ich też nie zachęca do wirtuozerskich popisów.
edit live
W Szanghaju już druga poprzeczka i dalej 1-1. Szast prast i 2-2
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
I znowu SIPG goniło wynik... :|
przynajmniej ten wszedł... znowu typy gdzie zabrakło niewiele.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
No troche pech z tymi poprzeczkami, czy oni nie potrafią strzelić gola bez gola Ulsan minutę wcześniej?
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
W ogóle w 3 na 4 meczach był remis, a ja se akurat w Sydney remis dałem, no nie jest to mój dzień jeśli chodzi o AFC zdecydowanie xD
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Godz.16.15
AL WASL-PERSEPOLIS
W tym wypadku to spokojnie gram tu Iranczykow za 1.56 i do zera moze to kurs ok 2.6 .
AL WASL to outsider grupy z zerem na koncie,w tej grupie 3 zespoly maja po 6 pkt wiec Persepolis gra dzis rewanz za zeszlotygodniowa wygrana u siebie 2-0. To byl najmniejszy wymiar kary dla Al Wasl.
PERSEPOLIS nie odpusci tego meczu wiedzac,ze grupa jest wyrownana,w lidze maja spokoj wiec cale sily na LM w ktorej mozna powiedziec sa jedna najmocniejszych ekip.
Zerknijcie w h2h z ostatniego okresu i laik zauwazy,ze gospodarze co pare dni gubia punkty,wiec licze ,ze Iranski potentat to ogarnie.
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Ostatnie spotkanie akurat było 2:2...
Ja dziś na początek gram Ulsan - SIPG - ov2,5+bts @1,6 ⛔
I kolejny ov... ov2,5+bts - @1,65 ⛔ Victory - Kawasaki. Tutaj już nie ma czasu na kalkulacje. Trzeba atakować i wygrywać. To powinno zagwarantować overowy mecz
i do zera moze to kurs ok 2.6 .
Al Wasl - Persepolis
Myślę o tym typie, ale Al Wasl u siebie zawsze coś tam strzela.. nawet Al Ain 1:3. Ja tutaj spróbuję bts za @1,8 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
11:00 Kashima (Jpn) - Sydney FC (Aus)
Bobo, Milos Ninkovic, Michael Zullo i Brandon O&#39;Neill
nie zagrają w Japonii. Kurs na Jeleni nie powala, ale jedynkę do dubla można sobie dorzucić. Kashima jak dzisiaj wygra to na pozostałe mecze w AFC nie musi się już spinać. Jak nie będą mieli roszad w składzie to wrzucę sobie ich do taśmy. Chyba, że Yakuza ma inne plany ???? GL!
PS
Ogólnie &quot;podbieram&quot; też majekxa typ na over/bts w Melbourne ⛔ (brak słów co tam goli &quot;powinno paść) ???? i jak pisałem wcześniej Ulsan vs Szanghai SIPG ⛔ - na sucho bts &quot;powinien&quot; być ok (j.w). I kupon gotowy (No, do piachu) ???? KTF!
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Kashima (-1) - Sydney 1 2,18 LVbet
Sydney raczej nie ma się co łudzić, że uda im się awansować. Zajmują ostatnie miejsce w tabeli grupy H Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Kashima jest na przeciwległym biegunie - lideruje z siedmioma punktami. Ten mecz będzie rewanżem ubiegłotygodniowego spotkania. Wówczas w Sydney Kashima wygrała 2:0. Dziś w składzie drużyny z Australii zabraknie czterech ważnych graczy - Bobo, Ninkovic i Zullo są kontuzjowani a O&#39;Neill zawieszony za kartki. O brakach Kashimy nic nie wiem. Doczytałem natomiast, że powinien zagrać Kanazaki, który nie zagrał w pierwszym meczu ale w ostatnich czterech ligowych spotkaniach strzelił trzy bramki (i nie trafił karnego ;) ).
To wszystko skłania mnie do obstawienia minimum dwubramkowej wygranej zespołu z Japonii.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
I kolejny ov... ov2,5+bts - @1,65 Victory - Kawasaki. Tutaj już nie ma czasu na kalkulacje. Trzeba atakować i wygrywać. To powinno zagwarantować overowy mecz
Szansa jest, bo skład Japsów trochę &quot;poprzestawiany&quot; ???? ale Victory bez Valeriego i Sancheza. Oby sobie postrzelali ????
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
I to samo w Shenhua - Suwon, ov2,5+bts 1,85 ⛔.
Pojedynek emerytów czyli Damjanovica i Martinsa. Obaj w lidze odpoczywali. Oba zespoły muszą powalczyć o 3 pkty bo remis nikogo nie urządza.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne
Ja prdl znowu się poprzeczki zaczęły !!! Ile można ??? Ostatnio w AFC też słupek,poprzeczka, słupek itd. Ktoś za to płaci extra? ???? Teraz Japs z &quot;pustej&quot; bramki wybijał. F..ck ! Dla odmiany Thomas ratuje d..ę Victory. Tu powinny być ze 3 bramy na luzie, a na tablicy 0-0.
HT 0-0 szkoda, bo okazje były. Moja taśma z tym meczem w składzie zagrożona ????
Co Okubo (nr 4) zmarnował znowu... I gol, ale nieuznany (spalony?) Co za przekleństwo ten mecz, bo zaraz poszła kontra Victory i ... 0-0 ???? FT 1-0 w &quot;ostatniej chwili&quot;, ale mi to nie pomogło ????
edit
Ja już kleję nowy kupon ???? Kashima + bts w Szanghaju (sorry w Ulsan ofc ???? ) ???? GL!
U Jeleni zagra Kanazaki, Nakamura, Suzuki, na ławce Junior i Doi ???? , Szanghaj w mocnym zestawieniu (Hulk, Oscar, Elekson).
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom