>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

AFC Champions League 2015

Status
Zamknięty.
jozzy22 586,4K

jozzy22

Użytkownik
04 lutego rozpoczęły się mecze eliminacyjne do azjatyckiej Champions League.

I runda eliminacyjna
Yadanarbon(Birma) - Warriors(Singapur) 1:1 k: 5:6
Johor Darul Ta&#39;zim(Malezja) - Bengaluru(Indie) 2:1 d
II runda eliminacyjna
Al-Qadsia(Kuwejt) - Al-Wehdat(Jordan) 1:0
El Jaish(Katar) - Al-Nahda(Oman) 2:1
Al-Sadd(Katar) - Riffa(Bahrajn) 0:0 k:11:10
Hà Nội T&amp;T(Vietnam) - Persib Bandung(Indonezja) 4:0
Chonburi(Tajlandia) - Kitchee(Hong Kong) 4:1
Guangzhou R&amp;F(Chiny) - Warriors(Singapur) 3:0
Bangkok Glass(Tajlandia) - Johor Darul Ta&#39;zim(Malezja) 3:0
Play-off round
Al-Ahli(A.Saud) - Al-Qadsia(Kuwejt)
Naft Tehran(Iran) - El Jaish(Katar)
Bunyodkor(Uzbekistan) - Al-Jazira(Zj.Em.Arabskie)
Al-Wahda(Zj.Em.Arabskie) -Al-Sadd(Katar)
FC Seoul(Korea Płd) - Hà Nội T&amp;T(Vietnam)
Kashiwa Reysol(Japonia) - Chonburi(Tajlandia)
Central Coast Mariners(Australia) - Guangzhou R&amp;F(Chiny)
Beijing Guoan(Chiny) - Bangkok Glass(Tajlandia)
Zapraszam do dyskusji i analiz!
 
jozzy22 586,4K

jozzy22

Użytkownik
Skoro rozpocząłem temat to i ruszam z pierwszą analizą!
Na dziś wybrałem mecz:
Guangzhou R&amp;F(Chiny) - Warriors(Singapur)
Typ: 1(-2) Kurs: 2.15
3 drużyna ubiegłego sezonu chińskiej Super Ligii spotka się z 2 drużyną ligii Singapuru.
Obie ekipy są w trakcie przygotowań do nowego sezonu. Chińczycy rozpoczynają sezon gry o pkt i są zdecydowanym faworytem. Ostatnio rozegrali kilka ciekawych sparingów pokonując Wisłe Kraków(3:0) oraz Dinamo Bukareszt(3:1). Rywale dotychczas rozegrali mecz I rundy w którym po rzutach karnych pokonali ekipe z Birmy! Podsumowując sądze,że Chińczycy powinni sobie w tym meczu potrenować strzelanie bo okazja do tego przednia. Spokojnie 3 bramkami wygrają i typ będzie trafiony!
Wynik: 3:0 ✅✅✅

e: trochę drżałem o wynik w pierwszej połowie ale drugie 45` już według planu ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
To ja ja coś dorzucę od Siebie.
Al Sadd - Al Riffa
Gospodarze świetnie sobie radzą w Lidze Katarskiej w dodatku mają w swoim zespole Muriqui i Grafite duet napastników z Brazylii, dochodzi do tego Tabata czy Belhadj ale żeby to nie było zgubne to mają wielu utalentowanych graczy z Kataru jak Khalid, Hassan czy Bloushi. W formie są również na własnym terenie gdzie na ostatnie 11 spotkań przegrali zaledwie 1. Zespół gości to drużyna z Bahrajnu gdzie też zdobywa regularnie punkty problemem jest przepaść pomiędzy tymi ligami i powinno to być widoczne zwłaszcza w 2 połowie.
Zwycięstwo Al Sadd @@ 1.35 ⛔
Handicap 0:1 @@ 1.85 ⛔


W innych spotkaniach podoba mi się para z Jordanii i Kuwejtu mianowicie Al Wihdat z Al Qadsia gdzie zdecydowanie wyżej oceniałbym szansę gości ale to taki typ for fun
Al Qadsia @@ 2.00 ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jozzy22 586,4K

jozzy22

Użytkownik
Jutro III runda eliminacyjna tak więc trzeba coś obstawić
Central Coast Mariners(Australia) - Guangzhou R&amp;F(Chiny)
Typ: 2DNB Kurs: 1.8
Długo się zastanawiałem nad typem do tego spotkania. Coś dziwnie ciągnie mnie w strone drużyny Guangzhou. Chińczycy w sumie są jeszcze przed sezonem. Pierwszy mecz o pkt rozegrali w zeszłym tygodniu bez problemowo wygrywając, a i wyniki meczów sparingowych świadczą o dobrej formie piłkarzy. Central Coast z kolei są już w pełni sezonu Lecz niezbyt dobrze sobie radzi w lidze. Na 17 rozegranych spotkań wygrali zaledwie 3 tak więc wynik to oszałamiający nie jest. W razie gdyby jednak był remis to zabezpieczam się typem DNB!
Wynik: 1:3 ✅✅✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Al Wahda - Al Sadd
Ostatnio Al Sadd miało poważne problemy gdy gralo spotkanie kwalifikacyjne ledwo udało się awansować w dodatku ze słabiutką drużyną z Bahrajnu o czymś to świadczy natomiast gospodarze świetnie sobie radzą w lidze Emiratów Arabskich mają spory kapitał i obiecane premię, na ławce trenerskiej Jose Peseiro Portugalczyk który trenował Bragę, w składzie wielu utalentowanych graczy z emiratów dlatego spróbuje w ich kierunku.
Zwycięstwo Al Wahda @@ 2.30 ⛔ 4:5 widział ktoś końcówkę... 8min doliczonych :O
 
jozzy22 586,4K

jozzy22

Użytkownik
Play-off round
Al-Ahli(A.Saud) - Al-Qadsia(Kuwejt) 2:1 dogr.
Naft Tehran(Iran) - El Jaish(Katar) 1:0
Bunyodkor(Uzbekistan) - Al-Jazira(Zj.Em.Arabskie) 2:1
Al-Wahda(Zj.Em.Arabskie) -Al-Sadd(Katar) 4:4 k:4:5
FC Seoul(Korea Płd) - Hà Nội T&amp;T(Vietnam) 7:0
Kashiwa Reysol(Japonia) - Chonburi(Tajlandia) 3:2 dogr.
Central Coast Mariners(Australia) - Guangzhou R&amp;F(Chiny) 1:3
Beijing Guoan(Chiny) - Bangkok Glass(Tajlandia) 3:0

Eliminacje za nami.Pora na rozgrywki grupowe!

Grupa A

Al-Nassr(Arabia Saud)
Lekhwiya(Katar)
Persepolis(Iran)
Bunyodkor(Uzbek)

Grupa B

Pakhtakor(Uzbek)
Al-Shabab(Arabia Saud)
Al-Ain(Zj.Em.Arabskie)
Naft Tehran(Iran)

Grupa C

Foolad(Iran)
Lokomotiv Tashkent(Uzbek)
Al-Hilal(Arabia Saud)
Al-Sadd(Katar)

Grupa D

Al-Ahli(Zj.Em.Arabskie)
Tractor Sazi(Iran)
Nasaf Qarshi(Uzbek)
Al-Ahli(Arabia Saud)

Grupa E

Jeonbuk Hyundai Motors(Korea Płd)
Shandong Luneng Taishan(Chiny)
Becamex Bình Dương(Wietnam)
Kashiwa Reysol(Japonia)

Grupa F

Gamba Osaka(JAponia)
Seongnam FC(Korea Płd)
Buriram United(Tajlandia)
Guangzhou R&amp;F(Chiny)

Grupa G

Brisbane Roar(Australia)
Urawa Red Diamonds(Japonia)
Suwon Samsung Bluewings(Korea Płd)
Beijing Guoan(Chiny)

Grupa H

Guangzhou Evergrande Taobao(Chiny)
Western Sydney Wanderers(Australia)
Kashima Antlers(Japonia)
FC Seoul(Korea Płd)

Pierwsze spotkania grupowe już w przyszłym tygodniu 24-25.02.2015

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!
 
jozzy22 586,4K

jozzy22

Użytkownik
Pora rozpocząć rozgrywki grupowe w Azjatyckiej Lidze Mistrzów
Buriram United - Seongnam FC
Typ: 2 DNB Kurs: 1.75
Mecz przedstawiciela Tajlandii oraz Korei Południowej. Gospodarze sezon ligowy już rozpoczęli. w 2 spotkaniach ugrali 4 pkt. Z kolei goście z Korei jeszcze są przed sezonem stąd zapewne wyrównane kursy na obie ekipy. Zdecydowałem się na 2 podpierając się DNB w razie gdyby jednak Tajom coś się udało ugrać. Cóż Tajlandia jest na pewno słabsza piłkarsko od Korei i nie przypuszczam aby mogli tu cokolwiek ugrać!
Wynik: 2:1 ⛔⛔⛔
Gamba Osaka - Guangzhou R&amp;F
Typ: BTS TAK Kurs: 1.65
Drugie spotkanie którym się zainteresowałem to mecz przedstawiciela Japonii oraz opisywana już w tym dziale ekipa z Chin. Tutaj ide w BTS-a. Japończycy wybitnie bramkostrzelni na własnym boisku. Mocna ekipa chcąca zaistnieć w tym sezonie. Z kolei Chińczycy udowodnili w dwóch ostatnich sparingach,że strzelanie goli noe jest im obce. Tanio skóry nie sprzedadzą i o bramke na pewno się pokuszą.vMają do tego odpowiednich wykonawców!
Wynik: 0:2 ⛔⛔⛔

e: na Chińczyków trzeba będzie zwrócić baczną uwage
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Jeonbuk Motors - Kashiwa Reysol

Typ: Kashiwa / @ 4.0 / Bet365 ⛔
Remis lub Kashiwa / @ 1.90 / Bet365 ✅

(ten remis trochę szczęśliwy, bo Jeonbuk cisnęło ostro. Singiel niestety przegrany, ale dubel nadal w grze dzięki remisowi)

Szczerze nic nie wiem wielkiego o tych drużynach. Spotyka się lider K-leaque z czwartą drużyną J-leaque. Obie ekipy w formie sądząc po wynikach jakie osiągały. Co mnie zadziwiło to wysoki kurs na gości (może o czymś nie wiem, a nie mogę znaleźć wiele informacji) ale do rzeczy. Obie drużyny mają przerwę w rozgrywkach. Jeonbuk ostatni mecz oficjalny rozegrało pod koniec listopada. Kashiwa jest moim zdaniem w lepszej sytuacji, ponieważ kilka dni temu odbyła spotkanie 3 rundy z drużyną z Tajlandii. Sądząc po przebiegu spotkania męczyli się niemiłosiernie. 23 strzały na bramkę przy 3 przeciwników. Co to oznacza, moim zdaniem po przerwie ciężko od razu wskoczyć na wysoki poziom, swoją drogą pewno również zlekceważyli przeciwnika ale widać, że im zależało. Głównym jednak argumentem jest H2H obie ekipy spotkały się cztery razy i Kashiwa odniosła cztery zwycięstwa. Przy spotkaniach na wyjeździe faworytem byli gospodarze tak jak jutro, a jednak goście zdołali sobie z nimi poradzić.



Podsumowując:
Goście moim zdaniem są w lepszej sytuacji gdyż rozegrali spotkanie. Forma gospodarzy niewiadoma, może być tak jak w spotkaniu Kashiwy kilka dni temu. Mnóstwo strzałów ale celowniki jeszcze rozregulowane. H2H na korzyść gości. J-leaque jednak chyba bardziej konkurencyjna.

Na minus: Nie wiem nic w zasadzie o składach czy absencjach ale przypuszczam, że raczej wiele nie mogło się zmienić gdyż obie ekipy mają przerwę w rozgrywkach.

Gdyby jednak ktoś coś wiedział, proszę o info. Ja jak na razie zaryzykuję czysty win Kashiwy choć X2 również wygląda bardzo dobrze.
 
jozzy22 586,4K

jozzy22

Użytkownik
Kashima - Western Sydney
Typ: 1(-1) Kurs: 2.40
Typ: 2 NIE STRZELI Kurs: 2.10
Tym spotkaniem idę trochę na ryzyko. Piłkarze z Sydney są &quot;czerwoną latarnią&quot; rodzimej ligi tak więc nie wróże im wielkich sukcesów w Champions League. W 16 spotkaniach 12 razy udało im się strzelić rywalom gole więc wybitni w ofensywie nie są stąd typ,że i w Japoni im się ta sztuka nie uda. Co do handi to skusił mnie niewątpliwie kurs. Gospodarze są dla mnie niewiadomą gdyż póki co jeszcze nie rozpoczęli rozgrywek natomiast licze na to, że są świetnie przygotowani do Ligi Mistrzów i dadzą szans gościom z Australii.
Wynik: 1:3 ⛔⛔⛔
e: kompletna klapa
 
jozzy22 586,4K

jozzy22

Użytkownik
Przed nami we wtorek i w środe 2 kolejka Azjatyckiej Champions League.
Na jutro biore dwa spotkania:
Guangzhou R&amp;F - Buriram United
Typ: 1 Kurs: 1.55 STS
No cóż Chińczycy są w niesamowitym gazie . Po kolei odprawiają z kwitkiem kolejnych rywali. Tym razem przyjeżdżają piłkarze Buriram United(Tajlandia) którzy w pierwszym spotkanie również wygrali swoje spotkanie. Sądze jednak, że drużyna Guangzhou to już będą za wysokie progi dla Tajów. Chińczycy mega ofensywnie nastawieni do gry. Dla kogoś kto lubi ryzyko proponuje również handi(-1) na korzyść gospodarzy które również powinno przynieść korzyść.
Wynik: 1:2 ⛔⛔⛔

e: dobrze się zaczęło gorzej skończyło :-(
Kashiwa Reysol - Binh Duong
Typ: 1(-1) Kurs: 1.50 STS
Kashiwa - znana japońska &quot;firma&quot;. Zdecydowany faworyt co widać po kursach. Osobiście ide w handi które powinno być spokojnie pokryte. Wietnamczycy poza swoim terenem nie powinni być wymagającym rywalem. Takie spotkania gospodarze muszą wygrywać zdecydownie chcąc myśleć o pozytywnym wyniku całych rozgrywek.
Wynik: 5:1 ✅✅✅
 
jozzy22 586,4K

jozzy22

Użytkownik
Dziś 50 na 50 więc próbujemy coś więcej ugrać w jutrzejszych spotkaniach
Western Sydney - Guangzhou Evergrande
Typ: BTS TAK Kurs: 1.75 STS
Obie ekipy w pierwszej kolejce zainkasowały komplet punktów. &quot;KAngury&quot; wywiozły pkt z trudnego japońskiego terenu aplikując rywalowi trzy gole. Mimo,że w rozgrywkach ligowych nie radzą sobie najlepiej na lige mistrzów się sprężają. Wydaje się, że BTS jest w miare pewnym typem. Goście jeszcze przed sezonem ligowym. W zeszłym tygodniu skromne zwycięstwo. nie powinni mieć problemów ze zdobyciem choćby jednej bramki. Są faworytem spotkania,a to zobowiązuje!
Wynik: 2:3 ✅✅✅
Beijing Guoan - Suwon
Typ: BTS TAK Kurs: 2.00 STS
Extra kurs więc pobieram. Chińczycy zawsze groźni na własnym terenie. Tak jak wyżej obie ekipy z kompletem punktów. Bramki również zdobywali więc wiedzą o co chodzi w tym fachu. Zwycięzca będzie samotnym liderem tabeli więc zapowiada się niezłe spotkanie z bramkami z obu stron. Typ godny uwagi więc ja pobieram!
Wynik: 1:0 ⛔⛔⛔
 
A 42

asx

Użytkownik
Osobiscie czekalem na bramke &quot;Wietnamczykow&quot; i polegli z honorem. Guangzhou R&amp;F - Buriram United poszedlem w strone BTS bo byl dosc realny. Niestety Gamba dala dupy z Koreanczykami a obstawialem remis. Odnosze wrazenie, ze poziom jest dosc wyrownany i kazdy jest w stanie kazdemu bramke strzelic. Poza tymi ktorzy maja te mecze w 4 literach.
Z dzisiejszych meczy ktore zostaly Al Shabab Riyadh-Pakhtakor tez pachnie dosc mocno BTS o ile Katarczykom zechce sie strzelac ???? @ 1.78 BTS ✅ 2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
timao 178

timao

Użytkownik
Beijing Guoan - Suwon (0) 2 @2.24 2/10 Pinnacle
Beijing Guoan - Suwon (+0.5) 2 @1.59 4/10 Pinnacle
Bardzo wyrównany mecz się zapowiada. Jednak u gospodarzy posypała się obrona łącznie z bramkarzem. W bramce ma stanąć trzeci golkiper drużyny. Jakby tego było mało, to w ataku zabraknie Fejzullahu, jedna z najważniejszych postaci w ofensywie drużyny Beijing Guoan.
Good Luck!
 
jozzy22 586,4K

jozzy22

Użytkownik
Dziś znów pół na pół więc próbuje jeszcze jednego typu
Al-Sadd - Al-Hilal
Typ: BTS TAK Kurs: 1.85 Sportingbet
Arabskie drużyny nie przebierają w środkach i są bardzo bramkostrzelne więc jeszcze jeden BTS-ik na dziś. Nie skupiają się zbytnio na obronie więc zapowiada się dużo goli jak to już w tych wewnątrz arabskich spotkaniach. Kurs znośny więc zagrać warto
Wynik: 1:0 ⛔⛔⛔

e: ech ta Azja!!
 
stanley-63 817,3K

stanley-63

Typer
AFC Champions League 2015
Buriram : Gamba Osaka 1:2
Liczę w tym spotkaniu na gole , gospodarze liderują w grupie F a ich bilans to 2-1-0 i br 5:3 natomiast Gamba zamyka grupę 0-1-2 i 1:5 ale teraz widać że mistrz J-League wreszcie się przebudził z zimowego snu i zaczął wygrywać w lidze tak więc czas aby to nastąpiło także w AFC Champions League , są to już mecze rewanżowe tak więc czas najwyższy dla Gamby aby być wyżej w tabeli , natomiast Buriram w lidze nie doznał jeszcze porażki w 6 meczach tak więc powinno być dziś ciekawie ( pierwszy mecz 1:1 )
- obie strzelą * 1.72 * Bet365 ✅
- over 2.5 * 2.00 * Bet365 ✅
- over 2.5 i BTS * 2.20 * Bet365 ✅

 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
WSW vs. Seoul 1 (DNB), 1.86 Betsafe 2/10 i/lub o1.5, 1.54 Pinn 1/10 zwrot i ✅ 1:1
Czwarta kolejka fazy grupowej w azjatyckiej Lidze Mistrzów. Western Sydney Wanderers dość nieoczekiwanie zajmują drugie miejsce i mają realne szanse na awans do kolejnego etapu. Niemniej ich dzisiejszy rywal, Seoul również ma tyle samo oczek i to jest największy konkurent Australijczyków w kwestii awansu. Zatem spotkanie w Nowej Południowej Walii będzie miało bardzo duże znaczenie. Dzisiaj w Sydney bardzo optymalna pogoda dla obu zespołów (17 stopni, brak opadów). Stąd warto lekko zainwestować w over 1.5 bramki - kurs trochę przesadzony, ponieważ spodziewam się więcej walki niż w pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami, mniej zachowawczości. Gospodarze w poprzednich meczach (jeden wygrany, jeden przegrany) grali bardzo dobrze, Seoul natomiast bardzo przeciętnie. W pojedynkach Koreańczyków było znacznie więcej szczęścia i mniej werwy do gry. W kwestii ligowej. WSW radzi sobie minimalnie lepiej niż na starcie sezonu, zdobywają punkty i oddają znacznie więcej strzałów. W tabeli nie powalają i niestety nie wejdą do play-off, ale chcą zakończyć sezon honorowo. Seoul zaczął dopiero sezon i to od... trzech porażek z rzędu. Dopiero w ostatniej kolejce udało się odnieść pierwszy triumf. Do kadry WSW wraca La Rocca (17/1), istotny defensor. Mniejsze szanse na grę ma Anthony Golece (14/0 defensywa). Niemniej i tak kadra nie jest zła na dzisiejszy mecz. W szeregach gości nie ma poważniejszych absencji. Kadra silna i zapowiada się bardzo ciekawe starcie. Ja jednak liczę na dobry występ gospodarzy, którzy udowodnili, że mają chrapkę na niespodziankę w tym turnieju i zaskoczą niemrawo grających Koreańczyków.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Suwon vs. Brisbane Roar o2.5, 1.86 Betsafe 2/10 ✅ 3:1
Kolejny pojedynek ekip z Korei i Australii. Wczoraj WSW zremisowało z Seoulem 1:1. Dzisiaj Brisbane zagra na terenie Suwonu. Sytuacja w tej konfrontacji wygląda identycznie jak w przypadku wczorajszej konfrontacji. Mianowicie jedna, jak i druga drużyna ma po cztery punkty. Zatem dzisiejsze spotkanie powinno być bardzo interesujące i cenne dla każdej z ekip. Trzy tygodnie temu w Queensland padł wynik 3:3. Był to bardzo dobry pojedynek i wszystko zmieniało się jak w kalejdoskopie. Początkowo dominowali Australijczycy, by nagle z 2:0 przegrywać 2:3. Ostatecznie udało się zremisować i wciąż dzisiejsi goście liczą się w walce o awans. Zespół Roar nie był jednak w dobrej formie w ostatnich meczach w A-League. Ponieśli trzy porażki, a dopiero w ostatniej kolejce przypomniało się tej drużynie jak wygrywać. Rozbili bowiem CCM aż 6:1. Mankamentem wśród gości będzie brak dwóch najlepszych strzelców drużyny. Henrique (16/8) oraz Solorzano (19/6) są kontuzjowani i nie zagrają w dzisiejszym meczu. Pierwotnie sądziłem, iż to może być problematyczna kwestia pod over, niemniej zmieniłem zdanie patrząc na kadrę gości. Jest rewelacyjny Lustica. Ostatnio zdobył upragniony hat-trick przeciwko CCM. Ponadto niesamowity Clut, który wbił dwa gole dzisiejszym rywalom w pierwszej konfrontacji. Zatem ten zespół ma kim operować w napadzie. Szczególnie, że sam trener Brisbane stwierdził, iż rywale będą atakować od początku. Stąd w głównej mierze będą przygotowani pod grę na kontratak, a to Brisbane wychodzi bardzo dobrze. Suwon to natomiast świetnie grająca ekipa w Korei. Początek sezonu i trzy odniesione triumfy na cztery mecze - czołówka ligi. Są w formie strzeleckiej i dzisiaj powinni to również udowodnić. Kadrowo bez większych zmartwień. Pogoda optymalna, a kurs na over bardzo przyzwoity. Może nie liczę na tak szalony mecz jak na wschodzie Australii, ale trzy gole powinny wpaść bez większego problemu.
 
stanley-63 817,3K

stanley-63

Typer
AFC Champions League
Godzina 11:30 / 21.04.2015

WS Wanderers : Kashima Antlers 1:2

5 kolejka ligi mistrzów AFC , ja zaglądam do grupy H gdzie dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy Australijskim WS Wanderers a Japońską Kashimą , gospodarze zajmują 2 miejsce z 5 pkt na koncie natomiast Kashima jak na razie ostatnia ale z 3 pkt tak więc ważny pojedynek dla obu ekip , w pierwszym pojedynku który odbył się na terenie Japonii trochę nieoczekiwanie wygrali Australijczycy którzy pokonali rywala 3:1 jednak moja opinia tej porażki Kashimy jest taka że nie byli jeszcze w tzw. trybie meczowym gdyż spotkanie odbyło się 25 lutego a sezon w Japonii rozpoczął się w marcu a teraz Kashima ma już 6 kolejek ligowych za sobą a ostatnio wygrali wyjazdowe spotkanie z Kashiwa Reysol 3:1 , no i w AFC zanotowali w ostatnim meczu u siebie zwycięstwo z Guangzhou Evergr. 2:1 a wcześniejszy pojedynek na terenie Chin z Guangzhou Evergr. to szalone spotkanie a wynik 4:3 dla Guangzhou Evergr. ( 2 bramki w tym spotkaniu padły w doliczonym czasie gry ) .
Gospodarze tego pojedynku czyli WS Wanderers w swojej lidze nie grają nadzwyczajnie i zajmują przed ostatnie miejsce z 26 meczy wygrali zaledwie 4 tak więc nie wygląda to najlepiej , wiem że liga macierzysta a liga mistrzów to dwie odległe sprawy jednak liczę że to goście z Japonii obecnie są w lepszej dyspozycji i powinni to spotkanie wygrać jeżeli jeszcze marzą o awansie do następnej fazy LM tak więc liczę na ciekawe spotkanie z bramkami i ostatecznym zwycięstwem gości !
- Kashima Antlers i over 2.5 gola ✅ ufff udało się w końcu !
Kurs - 4.50 / Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jozzy22 586,4K

jozzy22

Użytkownik
Al-Sadd - Foolad Khuzestan

Typ: 1 Kurs: 1.75 STS

Dziś na tapete biorę spotkanie Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Całkiem przyjemny kurs(gram to w dublu) na Al - Sadd. Biorąc pod uwagę fakt gry na własnym boisku oraz dosyć słabą postawe ekipy gości śmiało pobieram ten typ. Gospodarze zdecydowanie lepszy bilans w grupie. Nie sądze żeby w tym spotkaniu był inny wynik niż ich zwycięstwo.
Wchodze w tym śmiało i mam nadzieje,że się nie zawiodę!

Wynik: 1:0 ✅✅✅
e: nerwowo ale najważniejsze,że z pozytywnym skutkiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
stanley-63 817,3K

stanley-63

Typer
Guangzhou R&amp;F : Gamba Osaka 0:5 (SZOK )
Wynik / Obydwie drużyny strzelą gola // Gamba Osaka i TAK ⛔
Kurs - 4.75 / Bet365

Dziś znowu zaglądam do Ligi Mistrzów ale tej AFC a konkretnie do grupy F i pojedynek pomiędzy Chińskim Guangzhou R&amp;F a Japońską Gambą Osaka , to już 5 kolejka w fazie grupowej a sytuacja jest taka , gospodarze na miejscu 3 z 4 pkt na koncie i br. 3:3 natomiast goście na ostatnim 4 miejscu jednak tyle samo pkt bo 4 tylko gorszy bilans bramkowy 3:6 i tu znowu trzeba dodać że początek w wykonaniu Gamby czyli mistrza J-League z poprzedniego sezonu nie zbyt imponujący bo pierwsze dwa pojedynki to dwie porażki , najpierw u siebie przegrali właśnie z Guangzhou R&amp;F 0:2 potem wyjazd do Korei i porażka z Seongnam 2:0 , następnie remisują u siebie z liderem Tajlandzkim Buriram 1:1 i od tego momentu w/g mnie jest już dużo lepiej bo w rewanżu na Tajlandii wygrywają 2:1 , i tu podobnie jak we wczorajszym typie będę tłumaczył słaby początek w wykonaniu Gamby brakiem trybu meczowego bo podobnie było na początku sezonu w J-League gdzie Gambie szło jak po gruzie natomiast teraz po 6 kolejkach wróciło wszystko na odpowiedni tor i chłopaki zajmują 2 miejsce ( co ważne to 5 ostatnich pojedynków to 5 zwycięstw )no i co najważniejsze wróciła także skuteczność bo ich bilans bramkowy po tych 6 kolejkach to 12:6 a do tych 12 zdobytych bramek w dużej mierze przyczynił się 22 letni napastnik Takashi Usami który zdobył aż 7 bramek z tych 12 , zdobył jeszcze jedną bramkę w meczu o super puchar Japonii kiedy to o te trofeum Gamba grała z Urawą wygrywając 2:0 no ale to spotkanie rozegrane zostało przed rozpoczęciem sezonu w J-League ale chłopak ma na swoim koncie 8 goli , w meczach AFC LM jeszcze bramki nie zdobył ale uważam że w tych dwóch pojedynkach do zakończenia fazy grupowej czyli dziś z Guangzhou R&amp;F oraz 6 maja u siebie z Seongnam pokaże swoją skuteczność , co do gospodarzy to początek zmagań w fazie grupowej jak już wyżej wspomniałem zaczęli od zwycięstwa na Gambie jednak potem nie było już tak wesoło bo dwa mecze u siebie i dwie porażki najpierw z Buriram 1:2 i 0:1 z Seongnam a w ostatnim pojedynku remis z Seongnam 0:0 dlatego tu także widzę wzrost formy u Gamby i myślę że to oni zdobędą komplet pkt a w ostatnim decydującym meczu u siebie pokonają Seongnam co pozwoli im awansować do dalszej fazy rozgrywek w AFC Champions League ale wiadomo to takie moje wizje i życzenie a jak będzie zobaczymy ! ⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom