>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AFC Champions League 2014

Status
Zamknięty.
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
29 stycznia, wraz z początkiem kwalifikacji do Copa Libertadores rozpocznie się trochę mniej popularniejsza na tym forum azjatycka edycja Ligi Mistrzów. Mam nadzieję, że mimo egzotycznych krajów chociaż trochę analiz się tutaj znajdzie ???? .​


Wszystkie rundy kwalifikacji:




Faza grupowa:
Dodana zostanie po kwalifikacjach​
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
⚽ AFC Champions League
Pune vs T&amp;T Hanoi
over 2,5 @ 1.62 ✅
BTS @ 1.55 ⛔
bwin


Pierwsze spotkanie kwalifikacyjne tegorocznej Ligi Mistrzów w Azji. Dzisiaj przeniesimy się do wschodniej części Azji, a dokładniej do Indii gdzie Pune podejmię wietnamską drużynę z Hanoi. Szczerze powiedziawszy nie wiem czemu bukmacherzy faworyzują drużynę gospodarzy, która ostatnie oficjalne spotkanie rozegrała ponad miesiąc temu, nie jest w ciągu meczowym, a ich ostatnie pojedynki w lidze nie wróżą niczego dobrego. W Wietnamie liga dopiero rusza, zostały rozegrane trzy kolejki w których drużyna ze stolicy tego kraju dwukrotnie wygrywała i raz przegrała z Ninh Binh. Drużyna z Pune w ostatnich ligowych spotkaniach nie spisywała się dobrze, szczególnie u siebie, jednak może coś się poprawiło przez ten ostatni miesiąc? Dlaczego stawiam na over oraz BTS? Obie drużyny często tracą bramki, ale także często je strzelają i to w dużych ilościach. Dla udowodnienia pokazuję statystyki:
Niestety trudno mi tu więcej pisać, na jednej i chyba jedynej stronie anglojęzycznej która cokolwiek piszę o tym meczu dotarłem do prawdopodobnych składów, ile w tym prawdy - nie wiem.

PUNE FC: Amrinder Singh; Gurjinder Kumar, Calum Angus, Anas Edathodika, Othallo Tabia; Gabriel Fernandes, Douhou Pierre, Anthony D’Souza, Arata Izumi; James Meyer and Mustapha Riga

T&amp;T Hanoi: Dương Hồng Sơn; Sam Gallagher, Nguyễn Hồng Tiến, Nguyễn Văn Biển, Sầm Ngọc Đức; Hughton Hector, Cao Sỹ Cường, Bùi Văn Hiếu, Nguyễn Văn Quyết; Samson Kayode, Gonzalo Marronkle.


Jedyne co przykuwa moją uwagę to zabójczy duet napastników w drużynie z Wietnamu - Kayode, który notował przynajmniej jednego gola w trzech spotkaniach w tym sezonie, oraz Gonzalo Marronkle, który strzelił dla Hanoi w 89 meczach 44 gole.

W drużynie z Pune nic mnie nie zachwyciło, połowa brzmiących nieindyjsko zawodników to tacy, którym w lepszych klubach nie wyszło ;).
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Al Suwaiq - Al Qadisiya
x2 @ 1.52 Marathonbet ✅
2 @ 2.78 Marathonbet ✅


Dzisiaj przeniesiemy się chyba do jeszcze bardziej egzotycznego miejsca niż ostatnio - Suwaiq w Omanie. Drużyna gospodarzy, mistrzowie tego kraju, obecnie druga drużyna w lidze Omanu podejmie Al Wadisiya, którzy zajęli drugie miejsce w poprzednim sezonie i takie samo aktualnie zajmują po 15 kolejkach. Obie drużyny grały już ze sobą dwa lata temu, wtedy bez problemowo zwyciężyła drużyna z Kuwejtu. Dzisiaj myślę, że będzie tak samo. Po pierwsze drużyna Qadisiya nie przegrała na wyjeździe od marca zeszłego roku, są to głównie zwycięstwa, a czasami remisy.


Drugim powodem jest to, że drużyna gości jest w ciągu meczowym, regularnie rozgrywają spotkanie ligowe, podczas gdy w Omanie jest przerwa i oficjalne spotkanie Suwaiq rozegrał miesiąc temu. Podobnie było w ostatnim meczu, który analizowałem w Indiach, gdzie Hanoi wygrało 3:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zaczynają się powoli emocję czas spróbować coś zagrać.


Al Kuwait - Al Shorta

Gospodarze lider rozgrywek mają znakomite statystyki na własnym terenie i czytając w internecie awans jest ich priorytetem przyjeżdża zespół z Iraku który w tej chwili lokuje się na piątej pozycji i sam udział dla nich jest ogromnym powodem do dumy, gospodarze są faworytem są gospodarze którzy mają ogromne doświadczenie w tego typu turniejach AFC Cup wygrywali w 2012 i 2013 roku

Win Kuwait @@ 1.65 ✅ ✅

Al Suwaiq - Al Qadsia


W tym spotkaniu faworytem są goście którzy rozegrali więcej spotkań i ich forma jest optymalna na ostatnie pięć spotkań wygrali wszystkie, lokują się tuż pod Kuwait ze stratą 3pkt. jednak Champions League rządzi się swoimi prawami tutaj każdy jest mocno skoncentrowany dlatego może się tutaj wydarzyć wszystko ja typuję zwycięstwo gości którzy nie przegrali od 13 spotkań.

Win Al Qadsia @@ 2.20
✅ ✅
Inne typy ;

Tampinse - Sout China 2 @@ 2.40 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
AFC Champions League - Kwalifikacje
Al Jaish - Nasaf Qarshi ✅✅
1 @ 1.62 William Hill


Teraz na szybko bo przed chwilą skasowałem pół analizy. Spotkanie rozgrywane w Katarze, miejscowy Al Jaish podejmie gości z Uzbekistanu. Postawię tutaj wyraźnie na drużynę z Kataru, którzy aktualnie zajmują drugą pozycję w lidze i notując serię 4 zwycięstw z rzędu. Ich przeciwnikami będzie drużyna Nasaf, która ostatnie oficjalne spotkanie rozegrała na początku listopada, kończąc tym samym sezon na pozycji trzeciej. Jak już wielokrotnie pisałem w swoich analizach, ciąg meczowy ma duże znaczenie i potwierdziło się to dotychczas dwukrotnie. Oprócz tego widzę wyraźną różnicę klas między oboma zespołami, w zespole z Kataru gra min. Nilmar, który powinien być kojarzony z gry w Villareal oraz reprezentacji Brazylii, oraz mniej znany Jirès Kembo-Ekoko, który grał przez 6 lat w francuskim Rennes.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik


Za nami faza wstępna,rozlosowano już grupy i zaczynamy tą rundę w przyszłym tygodniu.Oto grupy:



Dla niewtajemniczonych-do grup od E do H rozlosowywane są zespoły z Azji Wschodniej i Południowo-Wschodniej,do grup A-D z Azji Zachodniej.I tym sposobem mamy kilka bardzo mocnych grup jak choćby grupa G.
Bukmacherzy za faworyta AFC CL 2014 uznają obrońcę tytułu czyli chińskie Guanzghou Evrgrande.
Jak wiecie w azjatyckim futbolu przewija się naprawdę konkretna kasa,dlatego wrzucę tu kilka najciekawszych transferów ostatnich miesięcy:

Evergrande: Alessandro Diamanti(Bologna)
Shandong: Vagner Love(CSKA),Walter Montillo(Santos)
Cerezo Osaka: Diego Forlan(Internacional),Gojko Kacar(wyp.z HSV)
Guizhou: Krzysztof Mączyński(Górnika) ;)
Al-Rayyan: Lucho Gonzales(Porto),Yakubu(Guanzgho R&amp;F),Kalu Uche(El Jaish)
Al Jazira Club: Felipe Caicedo(Lokomotiv M.),Jucilei(Anżi)
Al-Ain: Yassine El Ghanassy(wyp.z Gent)
Lekhwiya: Vladimir Weiss(Olympiakos)

Zapraszam do oglądania meczów azjatyckiej Ligi Mistrzów i podawania swoich typów!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
FC Seul-Central Coast Mariners: Mariners +1 AH @1,91 Marathonbet⛔
====
Guangzhou Evergrande-Melbourne Victory: Victory +2 AH @1,63 Bet365 ZWROT



Zaczynamy fazę grupową.Dwa typy,oba zagrane z tych samych powodów.Primo-gospodarze tych spotkań,czyli Koreańczycy i Chińczycy mają przerwę w rozgrywkach od grudnia.Jedyne co grali to sparingi(Guangzhou było w Hiszpanii,nie wiem jak Seul).Ich australijscy rywale są w pełni sezonu,co prawda nie radzą sobie wybitnie ale też nie są na dnie tabeli.Seul stracił dwóch ważnych graczy Demjanovica(do Jiangsu) i kapitana He Dae-Sunga(zagra w barwach Beijing).Sprowadzono Brazylijczyka Rafeala Costę,ale czy i jak wprowadził się do zespołu pozostaje dla mnie, i zapewne również dla trenera gospodarzy,zagadką.W drugim pojedynku analogiczna sytuacja w sumie.Evergrande straciło swój mózg czyli Dario Conce.Sprowadzono Włocha Diamantiego,ale jest to świeża sprawa i zgranie z zespołem będzie zapewne nikłe.Są jeszcze dwaj Brazylijczycy,ale widziałem 2 sparingi Guangzhou i byli obaj w wakacyjnej formie.Victory to nieprzewidywalny zespół,ale potencjał ofensywny spory i mogą coś strzelić obrońcom tytułu.
Pierwsza kolejka na pewno sypnie niespodziankami,więc odradzam granie po kursach.Zwłaszcza na zespoły chińskie,japońskie i koreańskie które mają przerwy w ligach.Ja polecam takie dwa typy,pierwszy wydaje mi się mniej pewny,natomiast liczę mocno że Victory nie przegra więcej jak 1 golem.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
niels 44

niels

Użytkownik
Spotkanie: Esteghlal - Al Shabab
Typ: 1
Kurs: 1.80 ⛔

Rusza faza grupowa azjatyckiej Ligi Mistrzów. We wtorek o godzinie 17.00 czasu polskiego zmierzą się ze sobą irański Esteghlal Teheran oraz Al Shabab FC z Arabii Saudyjskiej. Spotkanie na mogącym pomieścić 100 000 widzów stadionie Azadi zapowiada się bardzo ciekawie. Grupy złożone z zespołów Azji Zachodniej (A-D) są o tyle ciekawsze, że zespoły są w ciągu meczowym. Można zatem nieco bliżej przyjrzeć się aktualnej dyspozycji, choć - co tu dużo mówić - nie wszystkie ligi są ze sobą porównywalne.

Spróbujmy jednak. Ekipa z Teheranu w irańskiej Pro League zajmuje obecnie drugie miejsce z punktem straty do liderującego Foolad i dwoma punktami przewagi nad ekipą trzecią. Na 27 rozegranych spotkań wygrali czternaście, remisując dziewięć i czterokrotnie przegrywając. Nas głównie interesuje dyspozycja na domowej murawie. Gospodarze jutrzejszej potyczki rozegrali w Teheranie trzynaście spotkań, z których wygrali osiem, cztery zremisowali, a raz doznali porażki. Co warte podkreślenia, Teherańczycy mało bramek strzelają, lecz mało jednocześnie tracą. Wyniki ostatnich meczów na Azadi: 2:0, 1:1;, 1:0, 1:0, 1:0, 0:0, 1:0.

Saudyjski Al Shabab z ponad 5-milionowego miasta Riyadh gra w tym roku mocno w kratkę. Aż 23 punkty ze wszystkich 35 zdobyli na domowym boisku. W delegacji radzą sobie w lidze słabo. Na 12 spotkań wygrali ledwie dwa, sześć zremisowali, a cztery przegrali. Na Al Shabab na pewno warto grać u siebie, bo w Riyadh są bardzo mocni (najbliższa okazja do tego 11 marca, kiedy gościć będą Al-Jazire).

Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo gospodarzy. Jakby nie patrzeć, pierwsze kolejki Champions League zawsze są trudne do typowania. Grupa A nie jest supersilna, Teherańczycy mają dużą nadzieję na dalszą fazę rozgrywek, a kluczem do tego będą zwycięstwa domowe. Saudyjski rywal na pewno jest niewygodny, ale do pokonania.

Edit: Saudyjski rywal okazał się jednak bardzo niewygodny i nie do pokonania... Mocno zawiodłem się na Esteghlal, który zagrał dzisiaj po prostu słabo.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Al-Jazira - Al-Rayyan
Over 2.5 @ 1.78 Oddsring ✅✅
1 @ 2.00 WillHill
✅✅

Moim zdaniem bardzo ciekawe spotkanie szykuje się nam w stolicy Emirat. Jak to przystało na Azję, kluby &quot;naszpikowane&quot; gwiazdami - po stronie gospodarzy takie nazwiska jak Felipe Caicedo, Jucilei czy Abdelaziz Barrada. Al-Jazira w lidze spisuję się dosyć dobrze, trzecia pozycja w tabeli, ostatnie mecze, szczególnie u siebie im wychodzą (bez porażek od 5 spotkań na własnym stadionie). Do tego dobrą wiadomością jest to, że nowy nabytek, wymieniany już przeze mnie Ekwadorczyk Caicedo zadomowił już się w egzotycznej lidze i w ostatnim meczu strzelił dwa gole. Przechodząc do gości z Kataru, w lidze 12 pozycja, grają dosyć słabo, szczególnie kiedy muszą zawitać na innym stadionie. Ostatnie mecze mogą budzić trochę optymizmu, dwie wygrane z rzędu, błysk geniuszu Kalu Uche w ostatnim meczu (3 gole, wszystkie z karnego ???? ). Na plus może być też transfer Yakubu (znany głównie z występów w Evertonie), który ma być szefem w ataku razem z wyżej wymienionym Uche oraz Lucho Gonzalezem, jednak myślę że będzie to trochę za mało na dużo lepszy zespół gospodarzy. H2H 2-0 na korzyść Al-Jazira, dwa mecze wygrane dwa lata temu w grupie. Over gram głównie dlatego: http://scr.hu/1lzd/0ipho

Także nie polecam grać grubo. Do tego znalazłem ciekawą statystykę:
Al Rayyan have taken part in the AFC Champions League five times and played 30 matches in all — winning six, drawing five and losing 19 of them.

Jeszcze bez analizy:
Shandong Luneng (Chn) - Buriram (Tha)✅✅
Burinam +1 @ 1.73 bet365
 
niels 44

niels

Użytkownik
Spotkanie: Al-Fath - Bunyodkor
Typy:
Zwycięstwo gości 3.25 ⛔
Zwycięstwo gości remis zwrot 2.40
Zwycięstwo gości/remis 1.64 ✅

Przeglądam jutrzejsze mecze AFC i wydaje mi się, że warto przyjrzeć się pojedynkowi, w którym w szranki staną saudyjski Al-Fath oraz uzbecki Bunyodkor.

Otóż ekipa Al-Fath FC z miasta Al-Hasa to ubiegło-sezonowy mistrz kraju. Rzecz w tym, że w obecnych rozgrywkach w niczym zawodnicy &quot;Al Namothji&quot; nie przypominają tych triumfatorów. Pewne zmiany w zespole najpewniej miały wpływ właśnie na to, że obecnie Al-Fath jest klasyfikowany dokładnie w środku tabeli. Ich gra wygląda średnio, nieco lepiej niż na wyjazdach spisują się u siebie, lecz...

Do Al-Hasa przyjeżdża uzbecki lider Bunyodkor. Zespół ów dobrze spisuje się w meczach delegacyjnych i wcale nie chcę tutaj porównywać wyników z rodzimych lig, ale spojrzeć na ich ubiegłoroczne wyjazdy w AFC Champions League:
Sanfrecce Hiroshima - Bunyodkor 0:2
Pohang Steelers - Bunyodkor 1:1
Beijing Guoan - Bunyodkor 0:1

Ekipa z Uzbekistanu z 10 punktami wygrała wówczas grupę i jak łatwo policzyć w 70% sukces ten zawdzięczają własnie swoim delegacjom. W 1/8 finału odpadli co prawda z Buriram United, ale i tak pozostawili po sobie dobre wrażenie, a co ważniejsze - pokazali, że dobrze gra im się w gościach.

Zaproponowane typy warte zatem przemyślenia. ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Jeszcze bez analizy:
Shandong Luneng (Chn) - Buriram (Tha)
Burinam +1 @ 1.73 bet365
A ja znowu myślę nad opcją -1 w stronę Shandong - ogromna kasa wpompowana w zespół - Vagner Love, Aloisio, Montillo, Urso ładny zaciąg z Ameryki łacińskiej do tego dobry torman Wang i uzupełnienia jak Zang no i coach w postaci Cuca z Botafogo! Buriram widzę zrobił mały hiszpański zaciąg no ale i Alejandro Menendez to Hiszpan więc nie dziw że sięga po swoich. Over 2,5 w podobnym kursie co hc-1, goście mogą coś ukłuć ale i tak wyraźny faworyt imo Shandong.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Azja, AFC Champion League
Spotkanie: Shandong Luneng - Buiram United
Typ: Shandong
Kurs: 1,50
bwin
Dzisiaj wybrałem trochę nietypowy pojedynek bo z azjatyckiej Ligi Mistrzów. Na stadionie Luneng Big o ósmej trzydzieści naszego czasu Chiński Shandong Luneng podejmie tajlandzki Buiram United. Zdecydowanym faworytem tej potyczki jest zespół gospodarzy i ja na nich stawiam. Maja oni doskonała kadrę. W zespole grają dobrzy zagraniczni gracze. Chociaż by Brazylijczyk Wagner Love, Argentyńczyk Walter Montillo który ma za sobą grę w Santosie i Cruzeiro. W kadrze maja też Aloisio którego to zakupili z Sao Paulo. Wspomniec można też że nastąpiła zmiana trenera i Serba Radomira Antica zastąpił brazylijski trener Cuca który zdobył Copa Libertadores z Atletico Mineiro w ubiegłym sezonie. Jak więc widać Chińczycy poważnie myślą nawet o zdobyciu Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Na koniec sezonu w swojej lidze uplasowali się na drugiej pozycji. Jeśli chodzi o ich dzisiejszego rywala z Tajlandii to nie daję im większych szans w dzisiejszej potyczce. Maja też kilku obcokrajowców. Rochela i Carmelo z Hiszpanii, Japończyka Kai Hirano czy też Anglika grającego w Hull Jay Simpsona. Lecz moim zdaniem wszystko przemawia za gospodarzami. Lepsza kadra i doświadczony trener. Jeśli myślą o sukcesach to te spotkanie muszą wygrać.
 
walt 33

walt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Azja, AFC Champion League
Spotkanie: Al Jazira vs Al Rayyan ✅ ✅ ✅
Typ: over 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Data i godzina: 25.02.14 16:20


Przed nami spotkanie azjatyckiej Ligi Mistrzów.

Sezon w ZEA dobiega końca, Al Jazira radzi sobie dość dobrze, zajmują 3 lokatę
co daje im prawo do gry w azjatyckiej LM. Gospodarze powinni być dzisiaj stroną
dominującą.
W składzie Al Jazira występuje wielu znanych zawodników takich jak brazylijczyk Jucilei
czy też Ekwadorczyk Felipe Caicedo którzy ostatnie lata spędzili Rosji, pierwszy w Anzhi,
drugi w Lokomotivie.

Drużyna gości również ma kim postraszyć. Ofensywa jest oparta na Kalu Uche oraz na Lucho Gonzalezie. Piłkarze Al Rayyan znajdują się lekko nad strefą spadkową i dzieli ich zaledwie jeden punkt przewagi a liga Katarska dobiega już końca, gdyż pozostało jedynie 5 spotkań.

Bezpośrednie spotkania pomiędzy obydwoma ekipami miały miejsce w fazie grupowej dwa lata temu. W obu ekipach składy cześciowo się zmieniły, pojawiły się jednak postacie barwne, które na pewno zapewnią nam dobre widowisko.

Ostatnie dwa pojedynki drużyn:
Al Rayyan Al Jazira 3:4
Al Jazira Al Rayyan 3:2

Oba zespoły w ubiegłej edycji ACL skończyli na fazie grupowej. Czy w tym roku będzie
inaczej? Jeśli chodzi o gospodarzy to czemu nie, gorzej u gości którzy mają spore
problemy w swojej lidze. Biorąc pod uwagę możliwości obu drużyn, stawiam na co najmniej trzy bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
niels 44

niels

Użytkownik
Al-Hilal - Al-Ahli Dubai
Typ: X2 ✅✅
Kurs: 2.15

Chyba hitowe spotkanie jutro. Bardzo mocny w tym sezonie Al-Hilal z miasta Rijad podejmie na własnym obiekcie lidera ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Al-Ahli Dubai. Prześwietnie zapowiada się to spotkanie i choć bukmacherzy za zdecydowanego faworyta wskazują miejscowych, ja upatruję tutaj szansę dla gości, którzy są w tym roku naprawdę mocni i wracając po przerwie do elitarnych rozgrywek bardzo chcą się pokazać.

Al-Hilal zajmuje w lidze drugie miejsce z sześcioma punktami straty do Al Nasr Riyadh i wciąż gorącymi ambicjami na mistrzowski tytuł, szczególnie po piątkowym meczu na szczycie tych drużyn, w którym zawodnicy Al-Hilal wygrali w delegacji! Grają naprawdę świetny futbol, są mocni, grupa D zapowiada się na wyrównaną i tutaj każdy punkt może okazać się ważny.

W szranki z nimi stanie lider Pro League. Al-Ahli Dubai ma apetyt w tym roku na ligowy triumf po kilku latach przerwy i to widać na boisku. Pełna determinacja, profesjonalne podejście do sportu i to wszystko między innymi właśnie powoduje, że piłka i liga ZEA zaczyna się liczyć powoli w azjatyckim świecie. Do rzeczy. W jutrzejszym pojedynku Dubajczycy nie są faworytami, ale mogą sporo napsuć krwi rywalom i przy odrobinie szczęścia nawet wywieźć z trudnego terenu komplet punktów. W defensywie grają bardzo poukładanie, szczególnie ostrożni są na wyjazdach i to między innymi skutkuje tym, że tracą niewiele bramek w delegacjach. Oczywiście zdarzają im się wpadki, takie jak na przykład grudniowa porażka z Al-Wasl, gdzie po bramce w pierwszej połowie dostali dwa ciosy w drugiej części gry i już się nie pozbierali.

Mimo wszystko mam słabość do zespołu Al-Ahli Dubai, grają fajnie i mimo że nie są faworyzowani to uważam, że sprawią jutro niespodziankę.

Teraktor-Sazi - Al-Ittihad FC
Typ: X ⛔
Kurs: 3.40

Spotkanie dwóch drużyn, które z marszu uważane są za dwie najsłabsze w grupie C.

Teraktor-Sazi Tabriz FC to irański ligowy średniak, który ostatnio jest w dość mocnym dołku. Piłkarze jutrzejszych gospodarzy czekają od dziesięciu spotkań na ligowy triumf w, nie oszukujmy się, nie najsilniejszej lidze irańskiej. U siebie natomiast wygrali ostatni raz pod koniec listopada. Od tego czasu zagrali na swojej murawie sześć spotkań, z których zremisowali cztery i dwa przegrali. Nie sądzę, aby przełamanie miało przyjść właśnie w Lidze Mistrzów.

Tym bardziej, że przyjeżdża rywal z Arabii Saudyjskiej. Al-Ittihad FC do potentatów w tym sezonie nie należy. Co tu dużo mówić, klasyfikowani są na szóstym miejscu, lecz nad strefą spadkową mają ledwie pięć oczek przewagi, a do trzeciej lokaty, gwarantującej grę w przyszłorocznej edycji AFC Champions League, tracą punktów dziewięć. Na wyjazdach nie zachwycają (3-3-5). Warte uwagi jest to, że dużo bramek strzelają (23 - więcej strzelonych mają tylko dwaj liderzy rozgrywek), a także dużo tracą (23 - więcej razy piłkę z siatki wyjmowali tylko gracze Najranu). No, ale taka to już specyfika tejże ligi.

Starcie dwóch ligowych średniaków, brak atutów ani po jednej stronie, ani po drugiej. Bukmacherzy wskazują za faworyta gospodarzy, ale ja osobiście nigdy nie zagrałbym na nich po kursie 1.75. Mój typ to bramkowy remis! Można także grać BTS po 1.80.

Edit. No i proszę, bo nudnym meczu i czerwonej kartce w 59 dla Karimiego, Teraktor-Sazi zdołał jeszcze, grając w dziesiątkę, wcisnąć bramę na 1:0... :?
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
AFC Champions League
Al-Ain (Uae) - Lakhwiya (Qat)
over 2.5 @ 1.83 ComeOn
✅✅

Trochę na szybko bo zaraz mecz. Obie drużyny mają bardzo dobrą ofensywe, u gospodarzy min. El Ghanassy oraz Asamoah Gyan. U gości natomiast Vladimir Weiss, Msakni czy Koreańczyk Nam Tae-Hee. Al-Ain w lidzę radzi sobie dosyć przeciętnie, 8 miejsce i dwie porażki z rzędu, gdzie nie strzelali nawet goli. Lakhwiya w Katarze pierwsze miejsce, 5 punktów przewagi i grają bardzo dobrze na wyjazdach, strzelają dużo goli. Przeszli już oni przez kwalifikacje, bez żadnych problemów. Trudno według mnie typować faworyta w tym meczu, było już pare niespodzianek na początku rozgrywek więc myślę, że najlepszym sposobem na ten mecz jest over.

Przy okazji mam pytanie, Eurosport będzie pokazywać jeden mecz tygodniowo z AFC Champions League?
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Shandong +0,75 1,94 - Yokohama +0,25 2,06 - Esteghal dnb 1,85 under 2,5 1,71 - Al Jazera over 2,5 1,95 - Al Jaish +0,5 1,75 - wsisko 3/10 Sbobet
Shandong ten sezonu budowac wielka druzyna i nie mozliwe +0,75 u Osaka ze Cereso kto jest druzyna kto u cebie ciagle cierpiec,u 1 kolejka przegrali u cebie ze Hiroschima,dla mnie druzyna Lippiego u Yokokhama bede nawet przegrac bo ten japonska druzyna u cebie jest bardzo silna i ten sezonu budowac jescze silna druzyna,Esteghal nie mysle kto przegrac drugi match i nawet nie myslem kto bedo duzo bramek,druzyna Al Jazera kto treinuje Walter Zenga budowac bardzo silna druzina 1 match wygrali 3-2 u cebie ze Al Ryyan ale dominowali match ale tutaj lepej zagrac na over 2,5 bo myslem kto bramek bedo,Al Jaish zle przegrali match u cebie i nie moze widac +0,5 ze ten druzyna ze quatar
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Beijing Guoan (Chn) - Seoul (Kor)
1DNB @ 1.80 bet365
1:1 zwrot

Ja tutaj lekko pójdę w stronę gospodarzy, od miesiąca nowy trener, Hiszpan Gregorio Manzano, który całą swoją karierę przepracował w Hiszpanii a głównie w Mallorce, jednak miał epizody w Atletico czy Sevilli. Do tej pory drużyna ze stolicy Chin rozegrała trzy mecze pod wodzą Hiszpańskiego szkoleniowca, pewna wygrana w ostatniej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów z Tajskim Chonburi, oprócz tego dobry remis z Hiroshimą i wygrana z Yatai w lidze. Do tego do klubu przybył Argentyńczyk Pablo Batalla, jednak nie zagra w tym spotkaniu (nie jest zgłoszony, czy coś w tym stylu). Oprócz niego nie zagra Chińczyk Zhizhao Chen - z tego samego powodu. Do tego Guoan gra bardzo dobrze na własnym stadionie.

Zespół ze stolicy Korei zaczął sezon dosyć przeciętnie, wygrana ze słabym Central Coast w pierwszym meczu grupowym i niespodziewana porażka z Joennam w lidzę, nie wiem co o nich sądzić w tym sezonie po tych spotkaniach, jakoś nie przekonuję mnie brak zwycięstwa nad Joennam. Do tego słaba gra na wyjazdach w poprzednim sezonie (1 zwycięstwo na 10 spotkań), głównie remisy dlatego zabezpieczam się DNB.

Central Coast - Hiroshima
2 @@ 2.00 bet365
2-1 ⛔

Central Coast jest w słabej formie, ostatnio przegrywają praktycznie wszystko co się da. Hiroshima dobrze zaczęła sezon, Superpuchar Japonii oraz dwa zwycięstwa w lidze ( w tym jedno prawdopodobny fix ). Myślę, że powinni wygrać z Australijczykami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Al-Rayyan (Qat) - Esteghlal (Irn)
Jako, że dwa pierwsze mecze poszły ujowo, szczególnie Hiroshima, która bez fixa to chyba wygrać nie umie ????.
Co do tego spotkania, Esteghlal prawie 3 tygodnie bez meczu o punkty, może to być jakiś minus. Do tego dwa ostatnie mecze to porażki. Myślę, że kolejnym ważnym faktem jest to, że są w serii trzech meczów bez zwycięstwa w delegacji. Pierwszy mecz w AFC przegrali z Al Shabab 1-0. Do tego zabraknie defensywnego pomocnika, 76-krotnego reprezentanta Iranu, Andranik Teymourian (za cholerę nie wiem jak odmienić ???? ). Będzie to pierwszy mecz irańskiego zespołu bez swojego kluczowego zawodnika. \
Gdzieś wyżej pisałem o drużynie Al-Rayyan. Pierwszy mecz w AFC przegrali z Al-Jazira 3-2, jednak na + jest to, że co raz lepiej w zespole czuje się nowy nabytek - Kalu Uche. W każdym z ostatnich czterech spotkań strzelał minimum jednego gola. Mecz ważny dla obu zespołów ze względu na porażki w pierwszych meczach. Gram tutaj 1DNB oraz over 2.5 . Dlaczego over? W 3/4 spotkań między tymi drużynami padał wynik własnie overowy.
1DNB @ 2.00 bet365
over 2.5 @ 2.00 bet365
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Ulsan -0,5 1,99 4/10 DW 3-0 19,00 1/10 Sbobet

Zagrauem teraz grał ten zakład, Kawasaki poza domem jest drużyna, która traci dużo doświadczenia gry w tej konkurencji i ma bardzo niewiele tutaj myślę, że czynnikiem decydującym jest pole gry także domem pozyskać z myślę 3-0 3-1

prawie cala AFC trafiona za dzis i wczroaj,skoda na DW Ulsan 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Guangzhou (Chn) - Jeonbuk (Kor)
Typ jest dosyć ryzykowny, ale takie lubię ???? . Myślę, że Guangzhou będzie miało łatwą przeprawę w tym meczu, grają dobrze, szczególnie na własnym stadionie i dzisiaj goszczą koreański Jeonbuk. Obie drużyny w lidze bez problemów, dwa zwycięstwa, teraz czeka ich rywalizacja w AFC Champions League, ciekawa bo ważna. Zwycięska drużyna znacznie przybliży się do awansu do fazy play-off. No dobra, ale co do tego ma over? Zespoły dały odpocząć swoim liderom i kluczowym zawodnikom w spotkaniach ligowych (m.in Diamanti w Guangzhou i Leonardo w Jeonbuk), obie drużyny mają dobre ofensywy, a do tego zauważyłem pewną zależność. We wszystkich spotkaniach w tym sezonie na stadionie Tianhe Stadium padało 3 lub więcej goli w drugiej połowie. Pójdę za tym i spodziewam się takiej samej sytuacji o 13:00 naszego czasu.
Dodatkowo przytoczę słowa trenera Guangzhou - Marcello Lippi&#39;ego po ostatnim meczu ligowym.
Zheng Zhi and Kim Young-gwon had a good rest, while Alessandro Diamanti and Sun Xiang only played for half of the game. So we have achieved what we wanted.
Over 2.5 w drugiej połowie @@ 4.00 Sportingbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom