>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AFC Champions League 2012/AFC Cup 2012

Status
Zamknięty.
mathaeus 86

mathaeus

Użytkownik
Guizhou Renhe-Central [email protected] b365 ✅

Australijczycy w niedzielę grają bardzo ważny mecz w rozgrywkach play-off w lidze,dlatego też trener zdecydował,że do Chin nie poleci kilku podstawowych graczy.
W domu zostali Zwaanswijk ( def.22m), Bojic ( def.23m), Josh Rose ( def.26), McGlinchey ( midf.24 6g),Montgomery (midf.23), McBreen ( att. 17g)
Tydzień temu CC wygrali z Chińczykami podstawowym składem 2-1..
Dziś nie dość,że grają w połowie rezerwą to pod uwagę trzeba wziąć jeszcze daleką podróż,która na pewno da się piłkarzom we znaki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
stanley-63 817,3K

stanley-63

Typer
Co powiecie na coś takiego ........... ?
Dyscyplina - Piłka nożna Azja Liga Mistrzów ( 2013.04.10 godz. 17.30 )
Spotkanie - Al-Gharafa : Al Nasr
Typ - połowa spotkania Al-Gharafa handicap ( -1 )
Kurs - 4.00
Buk - Bet365
Analiza :

Na dzisiaj postanowiłem zagrać na spotkanie Ligi Mistrzów w Azji i spotkanie pomiędzy Al-Gharafa z Kataru a Al Nasr z ZEA . Po 3 kolejkach gospodarze z 6 pkt na drugim miejscu natomiast goście z 0 kontem zamykają tabelę a jeszcze ich bilans brakowy to 3:9 , w pierwszym ich spotkaniu w ZEA wygrali piłkarze z Kataru 4:2 i już do przerwy prowadzili 3:0 , w ostatnim spotkaniu na swoim terenie pokonali zespół Sepahan z Iranu 3:1 jak widzimy sa w niezłej formie dlatego liczę że dzisiaj już do przerwy będa prowadzili najmniej 2 bramkami .
Al-Gharafa w swojej Q-League zajmuje 6 miejsce a bilans meczy na swoim terenie to 6-3-1 a w bramkach 18:8 co pokazuje że u siebie są dosyć grożnym zespołem . Natomiast goście w swojej UAE Pro-League na 5 miejscu a mecze wyjazdowe druzyny to 3-3-3 i bramki 13:13 , ja jednak sugeruję się w moim typie ich pierwszym spotkaniem i wynikiem do przerwy i liczę na przynajmniej 2:0 w dzisiejszym spotkaniu .
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Liga Mistrzów, Azjan – 30.04.2013. godz. 12:00
Spotkanie: Pohang - Bunyodkor
Typ: over 2.5
Kurs: 2.16
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Wracamy do grupy G i do starcia ekip bezpośrednio walczących ze sobą o awans.
Ekipa gospodarzy Pohang jest w tej chwili na trzecim miejscu które nie premiuje awansem, jak na razie mają na swym koncie sześć punktów, wygrali tylko jedno spotkanie, tyle samo przegrali notując trzy remisy. Ich sytuacja w grupie wygląda tak do drugiej ekipy Beijing tracą dwa punkty do lider a zarazem dzisiejszego przeciwnika trzy. Tak więc remis nie mogą osiągnąć co już jest powodem gry na over. Wyżej pisałem o drużynie Beijing i oni mogą chyba być pewni awansu. W razie zwycięstwa Pohang będzie miała tyle samo punktów co aktualny lider co oznacza że o miejscu będzie decydować bezpośredni mecz a w pierwszym starciu tych ekip mieliśmy bramkowy remis 2:2 (to też dobrze wróży dla bramek) a więc wygrywają to maja pewny awans. Sytuacje Bunyodkor tym samym też wyjaśniłem minimum remis muszą ugrać, warto tylko dodać że w tej edycji Ligi Mistrzów nie przegrali jeszcze meczu .
Teraz inne przesłanki za graniem na over. Oglądałem trzy ostatnie spotkania gospodarzy w lidze i ich gra bardzo mi się podobałam, szybka ofensywna piłka. Szczególnie podobał mi się mecz z Gangwon wygrany 0:3. Świetnie w tym starciu grali po objęciu prowadzenie nie cofnęli się tylko grali swoje a bramki na 0:2 i 0:3 zdobyli po świetnych kontrach. Gości w akcji nie widziałem ale z tego co czytałem jest to bardzo poukładana ekipa w każdej formacji a gwiazdą jest ukraiński napastnik Pishchur który w sześciu spotkania zdobył sześć bramek.
W tym spotkaniu można zakładać kilka wariantów po których powinny paść gole. Pierwszych z nich to prowadzenie gospodarzy wtedy goście będą musieli zaatakować a tak jak wspomniałem kontry są mocna stroną ekipy z Korei i na pewno przy jedno bramkowym prowadzeniu nie cofną się bo jakiś głupi błąd czy pech w końcówce i stracona bramka może oznaczać koniec. Drugi wariant to prowadzenie gości i wtedy to wiadomo co to będzie oznaczać. Według mnie tutaj trzech bramek nie zabraknie.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
FC Seul-Buriram United: Buriram DNB@4,00 Bet365 ZWROT 2-2

Sytuacja w grupie jest taka,że poza FC Seul trzy ekipy mają szanse na drugie,premiowane awansem miejsce.Koreańczycy mają zagwarantowane 1 miejsce i trener mówi otwarcie,że da odpocząć podstawowym graczom,którzy w ostatnim czasie mieli mnóstwo spotkań ligowych i pucharowych.Buriram będzie prowadził korespondencyjny pojedynek z Vegaltą i Jiangsu.Z Vegaltą mają na razie identyczny dorobek punktowy i bramkowy(w bezpośrednich pojedynkach był 2 razy remis,jednak Vegalta strzeliła bramkę na wyjeździe i dlatego będzie wyżej w razie identycznego układu na koniec jak przed tą kolejką).Są jeszcze Chińczycy prowadzeni przez starego znajomego Okukę.Tajowie(czyli Buriram) mogli świętować awans już w poprzedniej kolejce,jednak stracili bramkę w doliczonym czasie.Jutro trafi się im kolejna okazja,a jest spora bo rywal gra o pietruszkę.W Azjatyckiej LM zespół z Tajlandii tylko raz awansował z grupy i było to w 2003 roku(obecny trener Buriram był twórcą tego sukcesu).Sądzę,że Tajowie pójdą jutro na całość i albo skończy się to dla nich wspaniale albo tragicznie.Kurs jest smakowity,dlatego polecam.Oczywiście z umiarem,bo jednak mecz w Korei i nawet rezerwy FC Seul mogą okazać się zbyt wymagającym rywalem dla Tajów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 817,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna AFC Champions League ( 2013.05.01 godz. 14.00 )
Spotkanie - Guangzhou Evergrande : Jeonbuk Hyundai Motors
Typ - Jeonbuk Hyundai Motors
Kurs - 4.33
Buk - Bet365
Analiza :

Dzis zostanie rozegrana ostatnia kolejka w fazie grupowej AFC Champions League , ja wybieram spotkanie w grupie F pomiędzy Chińskim Guangzhou Evergrande a Koreańskim Jeonbuk Hyundai Motors , gospodarze to lider grupy F z dorobkiem 10 pkt i pewnym awansem do dalszej fazy tych rozgrywek ich bilans to 2-1-1 w bramkach 14:5 , jeżeli chodzi o gosci to są na miejscu drugim jednak o awans do dalszej fazy muszą niestety walczyć w dzisiejszym spotkaniu bowiem na ich koncie jest 9 pkt przy bilansie 2-3-0 i 10:6 a 3 w tabeli Japońska Urawa ma na koncie 7 pkt i gra dzisiaj na swoim terenie z ostatnim w tabeli Muang Thong Utd i zapewne dopisze do swojego konta 3 pkt . Tak więc patrząc teoretycznie na to dzisiejsze spotkanie to Koreańczycy najlepiej jakby wygrali to spotkanie i w/g mnie chyba tak się stanie . Jeonbuk Hyundai Motors już raz w swojej historii zdobył puchar AFC Champions League a było to w 2006 roku , natomiast jeżeli chodzi o grę w swoim kraju to pomimo sukcesu w AFC Champions League zdobył tylko jedno mistrzostwo Korei Południowej (2009 r.) . W pierwszym spotkaniu tych drużyn na terenie Korei padł remis 1:1 ale sięgając do statystyk H2H pomiędzy nimi to w sezonie AFC Champions League 2012 w dwumeczu pomiędzy nimi była ciekawa sytuacja bowiem na terenie Korei wygrało Guangzhou Evergrande i to wysoko bo 5:1 natomiast w rewanżu w Chinach wygrał Jeonbuk Hyundai Motors 3:1 i liczę dzisiaj na powtórkę . Jak będzie zobaczymy ja stawiam na gosci po całkiem dobrym kursie . Pozdrawiam !
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Al-Shabab Riyadh (-1) - Al-Gharafa 1 2.02 Pinnacle ✅
Stawianie na przynajmniej dwubrakowa wygrana gospodarzy wydaje sie byc bardzo dobra opcja, a ze jest to handicap azjatycki, to przy minimalnej wygranej mamy zwrot - oczywiscie w wybranych bukach, np Pinnacle. W pierwszym meczu gracze z Rijadu pokonali w Katarze Al-Gharafe 2-1, przegrywajac po pierwszej polowie 0-1. Al-Shabab jest druzyna, ktory swietnie radzi sobie w tegorocznej azjatyckiej lidze mistrzow. W grupie odniosla 4 zwyciestwa, raz przegrala i zremisowala, na wlasnym boisku komplet 3 zwyciestw. W lidze zajeli 3 lokate, w 13 domowych meczach zaledwie jedna przegrana i az 9 zwyciestw. Al-Shabab wydaje sie byc druzyna wlasnego boiska. Ostatnia strata pkt w domowym meczu to remis 9 lutego, a ostatnia domowa porazka 2 wrzesnia 2012 roku! Tyle dobrego nie mozna niestety powiedziec o gosciach z Kataru, ha! W porownaniu z bilansem domowym saudyjczykow, bilans meczow wyjazdowych katarczykow to obraz nedzy i rozpaczy, ale po kolei... Al-Gharafa zakonczyla rozgrywki grupowe Champions League na 2 miejscu, a na wyjezdzie wygrala tylko z ostatnim w grupie Al-Nasr, pozostale dwa mecze przegrywajac (z saudyjskim Al-Ahli i iranskim Sepahan). Co do krajowej ligi to zakonczyli rozgrywki dopiero na 6 miejscu z ujemnym bilansem bramkowym! Co niezwykle istotne - Al-Gharafa grala fatalnie w meczch wyjazdowych (1-3-7), strzelila tez w delegacjach zaledwie 6 bramek, przy stracie 20, co jest najgorszym bilansem w calej lidze! Ostatnie mecze katarczykow to pasmo wyjazdowych porazek, w lidze w meczu wyjazdowym zremisowali w lutym, a ostatni raz wygrali 14 grudnia, czyli prawie pol roku temu. Dla katarczykow wlasnie dzis zakonczy sie sezon, gdyz sa druzyna o wiele slabsza, nie potrafili tez urzymac do konca prowadzenia w pierwszym, domowym spotkaniu. Al-Gharafa pewnie zaatakuje, bo i tak nie maja nic do stracenia i w ten sposob zostana przez Al-Shabab spokojnie pokonani. Widze tutaj wynik: 2-0, 3-0, moze 3-1. Arabowie jak to arabowie, czasem lubia grac na pol gwizdka, to i moze gospodarze zadowola sie minimalna wygrana, istnieje tez taka mozliwosc. Dlatego dla chcacych koniecznie zarobic, bez zabawy w handicapy czysta jedynka, po kursie i tak dobrym:
Al-Shabab - Al-Gharafa 1 1.59 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Al-Shabab - Al-Gharafa 1 @1.60 Pinnacle ✅
Analiza :
Według mnie bardzo pewny typ drużyna Al-Shabab gra świetną piłke u siebie wygrywaja mecz za meczem a ponadto mają przy tym sporo szcześcia wygrywaja nawet kiedy do ostatniego gwizdka sędziego zostało kilka minut a przegrywają. Ich rywalami jest drużyna Al-Gharafa drużyna która wyraznie nie radzi sobie na wyjazdach bardzo czesto przegrywaja. W ostatnim meczu między tymi drużynami padł wynik 2:1 dla Al-Shabab dzisiaj gospodarze tego spotkania będą chcieli pewnie wygrać i dać swoim kibicom prawo do radości z kolejnego odniesionego zwycięstwa na swoim stadionie
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Al-Shabab Riyadh (-1) - Al-Gharafa 1 2.02 Pinnacle
Stawianie na przynajmniej dwubrakowa wygrana gospodarzy wydaje sie byc bardzo dobra opcja, a ze jest to handicap azjatycki, to przy minimalnej wygranej mamy zwrot - oczywiscie w wybranych bukach, np Pinnacle. W pierwszym meczu gracze z Rijadu pokonali w Katarze Al-Gharafe 2-1, przegrywajac po pierwszej polowie 0-1. Al-Shabab jest druzyna, ktory swietnie radzi sobie w tegorocznej azjatyckiej lidze mistrzow. W grupie odniosla 4 zwyciestwa, raz przegrala i zremisowala, na wlasnym boisku komplet 3 zwyciestw. W lidze zajeli 3 lokate, w 13 domowych meczach zaledwie jedna przegrana i az 9 zwyciestw. Al-Shabab wydaje sie byc druzyna wlasnego boiska. Ostatnia strata pkt w domowym meczu to remis 9 lutego, a ostatnia domowa porazka 2 wrzesnia 2012 roku! Tyle dobrego nie mozna niestety powiedziec o gosciach z Kataru, ha! W porownaniu z bilansem domowym saudyjczykow, bilans meczow wyjazdowych katarczykow to obraz nedzy i rozpaczy, ale po kolei... Al-Gharafa zakonczyla rozgrywki grupowe Champions League na 2 miejscu, a na wyjezdzie wygrala tylko z ostatnim w grupie Al-Nasr, pozostale dwa mecze przegrywajac (z saudyjskim Al-Ahli i iranskim Sepahan). Co do krajowej ligi to zakonczyli rozgrywki dopiero na 6 miejscu z ujemnym bilansem bramkowym! Co niezwykle istotne - Al-Gharafa grala fatalnie w meczch wyjazdowych (1-3-7), strzelila tez w delegacjach zaledwie 6 bramek, przy stracie 20, co jest najgorszym bilansem w calej lidze! Ostatnie mecze katarczykow to pasmo wyjazdowych porazek, w lidze w meczu wyjazdowym zremisowali w lutym, a ostatni raz wygrali 14 grudnia, czyli prawie pol roku temu. Dla katarczykow wlasnie dzis zakonczy sie sezon, gdyz sa druzyna o wiele slabsza, nie potrafili tez urzymac do konca prowadzenia w pierwszym, domowym spotkaniu. Al-Gharafa pewnie zaatakuje, bo i tak nie maja nic do stracenia i w ten sposob zostana przez Al-Shabab spokojnie pokonani. Widze tutaj wynik: 2-0, 3-0, moze 3-1. Arabowie jak to arabowie, czasem lubia grac na pol gwizdka, to i moze gospodarze zadowola sie minimalna wygrana, istnieje tez taka mozliwosc. Dlatego dla chcacych koniecznie zarobic, bez zabawy w handicapy czysta jedynka, po kursie i tak dobrym:
Al-Shabab - Al-Gharafa 1 1.59 Pinnacle
chłopie 7 lat na forum i piszesz analizy jakbyś dopiero zaczynał.Wczoraj napisałeś identyczną na mecz Lanus.Nie widziałeś żadnej z ekip w akcji,ba nie widziałeś nawet pierwszego meczu.Wszystko opierasz na suchych statystykach,które znaleźć może każdy 10-latek obsługujący google. Nie wiem,że administracja toleruje takie coś,a usuwa często posty 100 razy bardziej merytoryczne niż takie jak ta analiza..zaraz to usuną i jeszcze pewnie mi kartkę wlepią,ale może ktoś przeczyta i nie będzie się sugerował takimi pseudo analizami!
E:ale ja nie mam nic do Twojej pisowni chłopie,bo ona jest w porządku.Chodzi mi o to,że taką analizę to ja mogę ci napisać do każdego meczu piłkarskiego jaki tylko mi zadasz,choćby z 5.ligi islandzkiej czy jakiejś australijskiej ligi rezerw..Co do dzisiejszego meczu wszedł ci ładnie,gratki.Ale jak oglądałeś mecz to dobrze wiesz że goście mieli 3 razy więcej dobrych okazji bramkowych,a gospodarze zabili ich dwoma kontrami.
E2: Posty w dyskusjach się nie liczą,więc raczej sobie ich nie nabijam.A jak dla Ciebie granie takie i siakie jest bezsensu to po prostu tego nie graj.Ale nie mów mi że jest to bezsensu bo mój stan konta u bukmacherów mówi coś zupełnie innego..
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Zaczne od tego, ze bardzo mnie wk...a, gdy ktos cos mi wmawia! Otoz zmartwie Cie - ogladalem pierwszy mecz tych druzyn, mam niestety ostatnio wiele czasu i potrafie sobie go tak zagospodarowac, ze obejrze co chce! Moje typy nie opieram tylko na suchej statystyce, chociaz rzeczywiscie, sugeruje sie ja w dosc duzym stopniu, jak kazdy normalny gracz. Mam grac na przekor statystyce? Mialem zagrac jeszcze Bunyodkor - Buririam X2 po dobrym kursie, kurs na tajow byl w/g mnie mocno przesadzony, bylem bardzo pewny ze wejdzie to X2, ale ostatecznie nie zagralem i nie zapodalem typu na forum, teraz zaluje bo by weszlo. Sprawdz sobie wynik i mecze tych druzyn - jakos ze statystyki nie wynikalo, ze bedzie dzisiaj remisowo! Co do mojego stylu to jak Ci przeszkadza to po prostu nie czytaj moich wypocin, innym pasuje, dostaje jakos pkt w reputacji i cieszy mnie, gdy moge zapodac dobry, trafiony typ, gdyz ktos dzieki mnie moze zagral go i zarobil. Tak samo ze zlymi typami, martwi mnie bo sam nie trafilem i jeszcze ktos przegral... Jestem uczicwy i wszystko co tutaj podaje gram w realu, nie robie sobie zartow i nie pisze tak, a gram inaczej, to byloby w/g mnie swinstwem wobec forumowiczow. Styl pisania mam jaki mam, prymusem z polskiego nie bylem nigdy, niestety szkole skonczylem bardzo dawno temu, a w karierze zawodowej tzw. robotnika fizycznego, jezyk polski nie przydal sie wcale - juz bardziej jezyki obce np. do obslugi roznych maszyn. 7 lat temu to ja sie zarejestrowalem, a mialem tutaj bardzo dlugie przerwy, wiec nie pisze tutaj bez przerwy od 7 lat. Typ Al Shabab wszedl i fajnie jesli ktos zagral to dzieki mnie i wygral! Tak po prostu jest, wiec nie wiem o co sie pienisz, napisz z tym problemem do adminow, pewnie wybuchna smiechem. To nie jest forum sympatykow profesora Miodka czy poprawnej polszczyzny, to jest forum bukmacherskie.
Mam taki styl, ze przejrze forum kto zas i powiem tyle levy42, ze wyskakujesz mi tu z merytorycznymi analizami, a sam nabijasz posty w dyskusjach na tematy bukmacherskie i grasz live na jakies egzotyczne ligi - tylko nie pisz, ze masz merytoryczne pojecie o azjatyckim futbolu, bo tutaj ludzie razej srednio sie na nim znaja i jada na intuicji i statsach... Ja z doswiadczenia wiem, ze nie warto jest grac egzotycznych lig live, na ilosc bramek itd. Typy live gram czasem ale tylko na dobrze znane mi ligi, np. Bundeslige, Premier League, nawet Ekstraklasy nie grywam live, a jak juz to niesamowicie rzadko, bo druzyny sa nieobliczalne - ostatnia przegrana Widzewa z Lechia. Jak dla mnie granie egzotycznych lig na live jest bezsensowne, to strata czasu i pieniedzy = typowa ruletka!!! Jak zagram egzotyczna lige to nie live i raczej za niska stawke, tak jest lepiej.
levy42 - nie bede wklejac jak konfident tego co mi napisales na priva ale powiem jedno - kon by sie usmial. Bardzo sie ciesze, ze ignorujesz mnie i nie bedziesz czytal moich postow - dla mnie to smieszne, a laski mi nie robisz ???? Gdybys chcial zauwazyc, to moje posty nie sa suchymi typami, a ja nie jestem Sienkiewicz czy inny Milosz i nie bede pisal tutaj powiesci zamiast postow, w kilku zdaniach potrafie uzasadnic co i jak i nie potrzebuje filozofowac zeby wyjasniac ludziom rzeczy oczywiste. Zauwazylem ciekawa rzecz! Dziwisz sie, ze admini nie ignoruja moich postow, a niby czemu mieliby je ignorowac? A moze chcialbys dyktowac im co ma byc na forum, a co nie - taka cenzura. Z twojej prywatnej wypowiedzi wynika, ze masz jakis zal lub pretensje do administracji, traktujesz ich jakby celowo nie kasowali wszystkich analiz (co jest klamstwem, gdyz suche typy usuwaja) i szli na ilosc nie jakosc. Akurat tak sie sklada, ze ludzie dbajacy o to forum, robia tutaj dobra robote, wiec nie posadzaj ich o zle intencje. Graj sobie te niskie ligi Chile, ogladaj streamy i daj ludziom spokoj!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Półfinał Ligi Mistrzów AFC:
FC Seul-Esteghlal Teheran:
Esteghlal +1(azjan) @1,78 Maratonbet 500=890⛔2-0 FT- Nie mogłem obejrzeć,więc nawet nie wiem jak to wyglądało


Już w środę odbędą się pierwsze mecze półfinałowe azjatyckiej Ligi Mistrzów.Na placu boju pozostały 4 zespoły: chińskie Guangzhou Evergrande(faworyt),japońska Kashiwa Reysol,koreański FC Seul oraz irański Esteghlal Teheran.
Powiem szczerze,że irańczycy do moich ulubieńców nie należą.Grają bardzo zachowawczy futbol,gdzie najważniejsza jest defensywa.Ich wyniki w tych rozgrywkach mogą temu przeczyć,bo trafiały się wyjazdowe mecze gdzie padały wyniki 3-3 lub 2-4 dla nich.Jest w tej drużynie jakaś taka moc,że jak stracą bramkę to szybko się zbierają i odrabiają straty.A jak nie muszą nic odrabiać to nie atakują.W Seulu to gospodarze muszą ruszyć do ataku,bo w rewanżu będzie tylko trudniej.Koreańczycy nie są w jakiejś mega formie,w rewanżowym meczu 1/4 u siebie z Al-Hilal mieli mnóstwo szczęścia,bo goście zmarnowali sporo dobrych okazji.Na koniec się otworzyli i w ostatnich sekundach Seul zdobył zwycięską bramkę.W środę taki scenariusz jest wykluczony-mam na myśli to,że Irańczycy się otworzą,nawet jednobramkowa strata nie powinna ich do tego popchnąć.A bramkę strzelić są na pewno w stanie,bo są ekipą lepszą niż wspomniane Al-Hilal.W tej edycji AFC Champions League Esteghlal na wyjeździe nie przegrał,wygrali 4 mecze i jeden zremisowali,stosunek bramek 12-7.Seul u siebie również niepokonany,ale Tajowie z Buriram potrafili tu wywalczyć remis.Do tego powtarzam-Seul wydaje mi się być w dużo gorszej dyspozycji niż w fazie grupowej.Nazwiskami Wam tu nie będę rzucał,bo nic ona Wam nie powiedzą,zwłaszcza te z drużyny gości.Tam najważniejszy jest monolit i to moim zdaniem wystarczy do korzystnego wyniku.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Kuwait SC (-2AH) - New Radiant SC 1 @ 1,6 bet365 ✅ 5-0
Pierwszy mecz Kuwait wygrał na wyjeździe aż 7-2. Widoczna była różnica w umiejętnościach graczy z Kuwejtu i Malediwów. Kuwait mógł strzelić spokojnie jeszcze z 5 bramek ale jak to bywa w tego typu rozgrywkach sytuacja sam na sam z bramkarzem rzadko kończy się dla napastnika golem. Obecność New Radiant w tej fazie rozgrywek to już jest wielka niespodzianka. Wygrali swoją grupę, gdzie grali między innymi z indonezyjskim dostarczycielem punktów (7-0 i 6-1 w pojedynku tych drużyn) a w 1/8 finału po dogrywce wygrali z malezyjskim Selangor. W tych rozgrywkach jest wiele &#39;ciekawych&#39; rozstrzygnięć więc może jednym z nich był ten mecz. Kuwait to wg. główny faworyt do wygrania AFC Cup. Są obrońcami tytułu, w 2012 roku pokonali w finale aż 4-0 iracki Arbil. Mają brazylijczyka Rogerinho czy reprezentanta Tunezji Issam Jamaa. Jeśli dziś wyjdą w podobnym składzie jak w pierwszym meczu to rozmiary zwycięstwa mogą być podobne do tych sprzed tygodnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
1.mecz finałowy AFC Champions League:
FC Seul-Guangzhou Evergrande

Już jutro o godzinie 12.30 czasu polskiego rozpocznie się walka o puchar Azjatyckiej Ligi Mistrzów.Spróbuję Wam tu przedstawić bliżej drużyny finalistów,jako że dość systematycznie oglądam azjatyckie rozgrywki.
-------
FC Seul-to aktualny mistrz Korei Południowej,który w poprzednim sezonie zdominował ligę wygrywając ją z przewagą 17-punktów nad drugim zespołem.Z dwójki finalistów jest to ekipa zdecydowanie bardziej utytułowana w Azji,5-krotny mistrz kraju i klubowy mistrz Azji z 2002(wtedy nie było LM tylko Asian Club Championships).Jeśli chodzi o historię klubu warto powiedzieć,że klub kilka razy zmieniał lokację,na obecnym stadionie Olimpijskim w Seulu gra od 2004.Właścicielami klubu jest GS Group,właściciel między innymi LG Electronics.
Jeśli chodzi o występy w AFC Champions League poza wygraną w 2002,dwukrotnie dochodzili do ćwierćfinałów w 2009 i 2011 roku.
W drodze do finału Seul poniósł tylko jedną porażkę,w fazie grupowej z japońską Vegaltą.U siebie są niepokonani,wygrali 5 meczy,raz zremisowali,stosunek bramek to 15-5. Najbardziej znani dla przeciętnego kibica piłki nożnej zawodnicy tej drużyny to Demjan Demjanovic oraz Cha Du-Ri,mający za sobą wiele sezonów w Bundeslidze.Ofensywną siłę FC Seul obok wysuniętego napastnika z Czarnogóry stanowią skrzydłowi Yun Il-lok i Go Yu-han. Zwłaszcza młody Yun(nr 24) imponuje w tym sezonie.
--------
Guanzghou Evergrande-to aktualny mistrz Chin(w tym sezonie również zdobyli już tytuł) mający swoją siedzibę w Kantonie.Tutaj trochę więcej o historii klubowej,a właściwie o ostatnich latach bo są imponujące.Klub założony w 1954 roku,więc jak na azjatyckie normy to jest klub wiekowy.Jednak sukcesy przyszły dopiero po 2010 roku,gdy klub wykupiła Evergrande Real Estate Group.Klub po sezonie 2009 został zdegradowany za ustawianie meczów i wtedy pojawił się nowy właściciel.Wygrali 2 ligę i w 2011 jako beniaminek zdobyli mistrzostwo Chin,powtarzając to w 2012 i 2013.W poprzednim sezonie zadebiutowali w AFC Champions League,docierając do ćwierćfinału.Tegoroczne rozgrywki to już kapitalne występy i awans do finału.Przegrany jeden mecz z japońską Urawą w fazie grupowej,fazie pucharowej wygrane wszystkie 6 meczy z bilansem bramkowym 19-3! O ofensywnym obliczu chińskiej drużyny decyduje trójka obcokrajowców: Dario Conca,Elkeson i Muriqui. Jak ogromna jest ich rola dowodzi choćby fakt,że mieli swój udział przy wszystkich 14 golach jakie Evergrande zdobyło w meczach ćwierćfinałowych i półfinałowych.Poza tymi zawodnikami wyrożniają się nr 10,doświadczony reprezentant Chin Zheng Zhi oraz bramkostrzelny Gao Lin. Również linia obrony jest bardzo solidna,a boczni obrońcy często wspierają atak.Trenerem Guanzhou jest Włoch Marcello Lippi i to w dużej mierze jego zasługą jest obecna siła tego zespołu.
Przewidywane składy na finał:

Typersko Wam niczego nie zaproponuję,gdyż kursy na Evergrande pospadały na łeb na szyję.Ja mam w grze DNB @1,7 na Chińczyków.Pozostaje chyba tylko livebet lub granie w stronę Seulu po fajnym kursie np 1X @2,05 w Bet365. Ja liczę że już w pierwszym meczu Lippi będzie chciał to rozstrzygnąć.Forma i wyniki są ostatnio świetne,Koreańczycy w lidze nie imponują a i w pucharach ich gra mnie nie powaliła-na sucho wyniki są przybliżone do tych osiąganych przez Evergrande,jednak ta gra Seulu to nie jest ten polot co u Chińczyków.
Mecz na żywo w Eurosport 2!
E: dodaję jeszcze typ na strzelca bramki http://forum.bukmacherskie.com/f15/zuzlowe-typy-levego42-38660-52.html#post3971169
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom