>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
Sky Blues vs CCM 0-0
Biorę za drobne x ht po @ 1,90 ... Chociaż od czasu do czas coś się dzieje 😉
Edit
Symbolicznie dorzucilem dw 0-0 po @ 8,0 i x w meczu po 3,30 też 4fun...KTF
Edit live
Po bilardzie i odbitce piłka w siatce Marynarzy, 1-0 i dobrze bo szachy by się zrobiły przy 0-0 😄
Edit live 1
Nie wiem jak to będzie w 2 pol. ale do tej pory Marynarze wyglądają po prostu na zajechanych... Może w przerwie kawa z grogiem ich pobudzi :) No i pytanie czy Sydney wytrzyma kondycyjnie taki pressing. Zobaczymy...
Dobra cyrk, ht 1-1 w 48, to muszę poprawić 😉 reszta przemyślenia się zgadza... Bramki trochę dziadowskie ale się liczy...
Edit
Kawa z grogiem może nie, ale 2 czerwa dla Sydney ewidentnie Marynarzom dały powera 😄
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4794
Lukasz1988!! 649,4K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Czyżby fixik marynarzy ? A może jednak zaraz Sydney się odrodzi . Ja tu wejdę za większą stawkę w over 3,5 póki co w 61' przy 1:2 @1,50
Edit : widzę ,że czerwo właśnie dla Sydney to próbuje jeszcze
CCM 4 gol @2,25
CCM i over 3,5 @2,05

Szybko w 90+3 przy dwóch czerwach dla gospodarzy dokładam over 3,5 @4

Ehh przy dwóch czerwach nie dobić rywala do końca szkoda ...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1799
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Czyżby fixik marynarzy ? A może jednak zaraz Sydney się odrodzi . Ja tu wejdę za większą stawkę w over 3,5 póki co w 61' przy 1:2 @1,50
Oni często robią fixy. Karny był? Był. Czerwo jest? Jest. W sezonie 2 razy win Sydney (jako jedyni chyba wygrali oba mecze z CCM) tak? Tak... Wszystko gra 👌👍
Edit
I 2-2 ale nie Var - srar i dalej 1-2 haha...
Edit 1
Drugie czerwo dla Sydney, gruby mecz... 9 na 11 chyba po x? 🤐
Ps
Ft 1-2, podobało się?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +549
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Ten mecz jest przełożony? bo wydawało mi się, że w terminarzu widziałem go w sobotę... niestety - uciekł mi :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +791
snajp 561,6K

snajp

Użytkownik
Ostatnio nie wyszło . Jutro remis @ 3.65 ( a za miedziaka remis z dodatkami 🙃 )
Bez nazwy.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1775
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Skoro mecz już się zaczął... a ja właściwie nie mam pomysłu.. to lightowo - un2,5 - @1,91 0:0

Boję się, że dziś będzie więcej kalkulacji.. i mała ilość bramek będzie tego efektem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4048
snajp 561,6K

snajp

Użytkownik
Rzut rozny numer 5 w meczu NIX @ 3.25 I już ;)
Po naporze"V" Kiwi uspokoili troche grę iwychodzą z fajnymi kontrami
ale walą w kosmos.
Fajny kurs trzeba spróbować.
Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5322
Lukasz1988!! 649,4K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Próbuje
Melbourne Victory Vs Wellington Phoenix 0:0 75'

Over 0,5 @1,85
Ehhh
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1342
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Victory vs Nix ft 0-0 - dacie wiarę?
No już Ci mówię jak to się skończy, (...) I sie zacznie, podania wszerz i do bramkarza, auty i wykopy na oślep, nieporadność napastników, zasieki i defensywka byle by nie stracić (...)
Coś mi się wydaje, że ja to już wcześniej "przewidziałem" 😄
 
Otrzymane punkty reputacji: +4464
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
ciekawostka od Adama Kotleszki:

Trener Nowozelandczyków z Wellington Phoenix, którzy walczą o mistrzostwo Australii, Giancarlo Italiano:

"Zostałem trenerem przez przypadek. W amatorskiej drużynie, gdzie grałem zabrakło trenera, koledzy poprosili, żeby poprowadził treningi i się zgodziłem. Myślę, że po prostu nie chcieli, żebym z nimi grał, bo byłem tak beznadziejny."

W sobotę o 8:30 drugi półfinał. Prawdopodobnie padnie rekord na meczu ligowym w Nowej Zelandii: około 35 tysięcy!

 
Otrzymane punkty reputacji: +1871
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Jutro zaczynamy od 8. Nixi - Victory. Co ja myślę o tym meczu? Boję się kalkulacji. Buki na równi stawiają oba, ja jednak uważam, że z racji miejsca rozgrywania spotkania faworytami powinni być gospodarze. Na pewno oba zespoły na pierwszym miejscu postawią aby nie stracić gola. O strzelonej bramce może zadecydować bardziej błąd defensywy niż idealny atak. Dlatego mój pomysł:

1+un2,5 - @5,9 1:1

Kurs wysoki i adekwatny do ryzyka. Szybko strzelona bramka na 90% popsuje go... ale jak będzie? zobaczymy już niedługo.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1534
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Jutro zaczynamy od 8. Nixi - Victory. Co ja myślę o tym meczu? Boję się kalkulacji. Buki na równi stawiają oba, ja jednak uważam, że z racji miejsca rozgrywania spotkania faworytami powinni być gospodarze. Na pewno oba zespoły na pierwszym miejscu postawią aby nie stracić gola. O strzelonej bramce może zadecydować bardziej błąd defensywy niż idealny atak. Dlatego mój pomysł:

1+un2,5 - @5,9

Kurs wysoki i adekwatny do ryzyka. Szybko strzelona bramka na 90% popsuje go... ale jak będzie? zobaczymy już niedługo.

Pozdrawiam.
U niektórych to nawet 07:30 😴

Dla mnie w pierwszym meczu bts a w drugim under 3.5 I w dubelku wychodzi coś ponad 2.

Mimo wszystko czekam na live betty gdzie się czuję najlepiej
 
Otrzymane punkty reputacji: +928
snajp 561,6K

snajp

Użytkownik
Ja pre idę w dwa zwycięstwa gospodarzy , bez kombinowania bo to się źle kończy w meczach o wysoką stawkę, kombinować będziemy live.

Nix win @ 2.42
CCM win @ 2.13
AKO @ 5.15
Betclic

Dla mnie Nix są lepsi i należy Im się finał i tak jak napisał majekx majekx
tu może mieć ogromne znaczenie miejsce rozgrywania . Przecież tam będzie kocioł ze strony fanów Nix a to na pewno Ich poniesie do zwycięstwa.Jedyną przeszkodą,którą będą musieli pokanać gospodarze jest niesamowity Izzo w bramce. Pierwszy mecz zremisowali i tu Italiano ma chyba swój plan na awans.

W drugim meczu SFC chyba bez Lolley'a i to Jego brak może mocno wpłynąć na grę Sydney a Marynarze ?
Im gra się po prostu układa , na pewno nie będą grać na jakiś remis po zaliczce 2:1 w Sydney.
SFC na pewno przyciśnie od początku ,będzie napór na bramkę CCM ale z biegiem czasu Marynarze dopną swego .

Podczas pisania kursy już poleciały w dół o jakieś 0,5.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1883
pikobans 12,1K

pikobans

Użytkownik
Siema Ekipa!
Ja spróbuje ugryźć pierwszy mecz za pomocą bet architekta na forbet.... wiadomo tu może zdarzyć sie wszystko jak to w Australii.... ale jakoś tez chyba niewiele osób widzi tu grad goli w pierwszym meczu Wellington Phoenix - Melbourne Victory ... kombinuje w taki sposób 1X + 9,5 rożnych i over 3,95 punktów za kartki wychodzi kurs 2,73... statystycznie to miało byc szanse wejść no ale...... to sie okaże za pare godzin pozdrowienia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2084
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nix vs Victory
Dużo już napisano o tym spotkaniu. Patrząc na składy widzę Oskara na ławce, pytanie czy zagra choćby w końcówce? Druga sprawa to kwestia tego czy zobaczymy znowu szachy na 0-0 jak w pierwszym meczu, czy jakaś będzie odmiana?
Tak po ludzku i sportowo kibicuję Nix i fajnie by było zobaczy ich w finale. Jednak dobrze wiemy, że piłka nie jest sprawiedliwa. Zobaczymy...
Dla lepszego ogladania za drobne biorę 1 Nix po @ 2,40 choć lekko nie będzie... GL!
Edit
Zjeb.... sobie ten mecz Nix (brak karnego - sędzia slepy- w ht, potem zjeb.. Karny, potem słupek) , ledwo im Oskar dał w 100 min. 1-1 i dogrywkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2199
Do góry Bottom