>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

Lukasz1988!! 625,4K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Ale.koncowka w Australii .Perth na 2:3 w 83' i zaraz karny dla Adelaide. Ja tu pójdę do over 5,5 jeszcze @2,62
Pięknie w 98' 3:3 . Szkoda tego winu Adelaide...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2462
Baqu 918,2K

Baqu

Forum VIP
Oglądałem to 3 razy i moim zdaniem był na 99% z kamery z tylu bramki widać ze piłkarz wybijający piłkę ma noge na srodku bramki co moim zdaniem sugeruje ze piłka przekroczyla linie calym obwodem.

majekx majekx w ogole teraz to zauważyłem gdyż oglądam kolejny raz i popatrz ze zawodnik z numerem "43" był kompletnie nie kryty, nic zero, stal w polu karnym od początku rzutu rożnego bez naznaczonego obrońcy, zdecydowanie jakiś kompletny babol taktyczny.

Tu masz lepsze wideo zobacz sobie 1:03 -> (1) Paramount+ Australia on X: "IT'S OVER THE LINE IN ADELAIDE 🤯 In the 98th minute 18-year-old Panagiotis Kikianis equalises for the home side after Perth failed to capitalise on their final few chances... 😱 #ADLvPER https://t.co/1SW2PYfye0" / X (twitter.com)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +523
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
Oglądałem to 3 razy i moim zdaniem był na 99% z kamery z tylu bramki widać ze piłkarz wybijający piłkę ma noge na srodku bramki co moim zdaniem sugeruje ze piłka przekroczyla linie calym obwodem.

majekx majekx w ogole teraz to zauważyłem gdyż oglądam kolejny raz i popatrz ze zawodnik z numerem "43" był kompletnie nie kryty, nic zero, stal w polu karnym od początku rzutu rożnego bez naznaczonego obrońcy, zdecydowanie jakiś kompletny babol taktyczny.

Tu masz lepsze wideo zobacz sobie 1:03 -> (1) Paramount+ Australia on X: "IT'S OVER THE LINE IN ADELAIDE 🤯 In the 98th minute 18-year-old Panagiotis Kikianis equalises for the home side after Perth failed to capitalise on their final few chances... 😱 #ADLvPER https://t.co/1SW2PYfye0" / X (twitter.com)
Dzięki, obejrzałem, to ten moment:
1707486304134.png

hm.. i mam pewne obawy, nie mówię, że nie przekroczyła... ale i nie jestem pewien, że przekroczyła. qowalsky6 qowalsky6 - w A-Lidze mają jakiegoś 'goal line'?

Ale co by nie mówić - jednak grają tu do końca :)
 
Baqu 918,2K

Baqu

Forum VIP
Dzięki, obejrzałem, to ten moment:
Pokaż załącznik 37709

hm.. i mam pewne obawy, nie mówię, że nie przekroczyła... ale i nie jestem pewien, że przekroczyła. qowalsky6 qowalsky6 - w A-Lidze mają jakiegoś 'goal line'?

Ale co by nie mówić - jednak grają tu do końca :)
dokładnie tak- ja tez pewnym na 99% być nie mogę ale weź narysuj sobie linie, stan na nią lewa noga ugięta do wewnątrz (prawej strony) i zrób zamach prawa jakbyś wykopywał piłkę jakby nie patrzeć tam by się dwie piłki zmieściły... poza tym pewność z jaka sędzia uznaje bramkę a gospodarze nawet nie protestują, to tylko utwierdza mnie w moim przekonaniu.
 
Ostatnia edycja:
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
dokładnie tak- ja tez pewnym na 99% być nie mogę ale weź narysuj sobie linie, stan na nią lewa noga ugięta do wewnątrz (prawej strony) i zrób zamach prawa jakbyś wykupywał piłkę jakby nie patrzeć tam by się dwie piłki zmieściły... poza tym pewność z jaka sędzia uznaje bramkę a gospodarze nawet nie protestują, to tylko utwierdza mnie w moim przekonaniu.
Pewnie masz rację...

tylko ta rada... jeden monitor strąciłem :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +1337
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzięki, obejrzałem, to ten moment:
Pokaż załącznik 37709

hm.. i mam pewne obawy, nie mówię, że nie przekroczyła... ale i nie jestem pewien, że przekroczyła. qowalsky6 qowalsky6 - w A-Lidze mają jakiegoś 'goal line'?

Ale co by nie mówić - jednak grają tu do końca :)
Z tego co wiem, to nie. Był płacz, że za duże koszta. Przynajmniej jeszcze niedawno tak było...
 
Otrzymane punkty reputacji: +914
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
Na jutro... a zaczynamy w środku nocy...

Nixi - WU

1 - @1,92 2:0

Kiwi bez Zawady, WU bez Danzakiego. Kiwi po meczy we wtorek WU po remisie u siebie z SFC. Jednak kurs powyżej 1,7 przyjmuję jako fajna okazja. Gospodarze Sky Stadium powinni w tym spotkaniu zgarnąć 3 pkt. Stawka średni


Następne spotkanie:

Victory - Macarthur

Mecz o 6 pkt. Victory musi wygrać, żeby być w top 2, Macarthur jeszcze chce gonić top 2.... to w sumie, też musi wygrać. Kibice V na pewno liczą na gol Bruno. A mój pomysł na ten mecz.

btts - @1,64 0:1


City - Roar

tutaj mam, jak na razie brak pomysłu. Jak coś wymyślę, napiszę.


CCM - SFC

zostawiam na jutro... ale kierunek co marynarze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1488
snajp 556,1K

snajp

Użytkownik
Wellington Phoenix - Western United

Coś mi tu nie gra,dlaczego kursy na Nix poszły mocno do góry (ok + 0.5) , do tego sędzia
Bavcar Adam (prowadził tylko dwa mecze w tym sezonie,raczej sędzia drugiego formatu.W ubiegłym sezonie
ogółem 20 spotkań :61 ŻK,4 CZK i ZERO karnych.) Miałem grać czystą 1 ale odpuszczam,pozostaje live.

Melbourne Victory - Macarthur FC

Czerwona kartka w meczu @ 3.35

Tu już w głównej roli Pan Danaskos , ten to sypie równo kartkami .5 meczy 18 ŻK , czas na czerwo
Panowie bo tak jak majekx majekx wspomniał mecz o 6pkt. Może być ostro.

Brisbane Roar - Melbourne City FC // No bet , może coś live

Central Coast Mariners FC - Sydney FC

Zawodnik strzeli pierwszego gola // Angel Torres @7.00
Boże co się dzisiaj dzieje 8' 0-2

No i czaimy się oczywiście live.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +817
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nix vs WU,
Mimo, że Kiwi bez Oskara, to "czysto sportowo" (o bogowie jak to brzmi słabo w krainach Pana Li) gospodarze "powinni" zgarnąć 3 pkt, ale czy tak będzie "na pewno"? ...
Teraz popatrzmy co tam napisałem, no tak sporo tych "..."
Zostaje live...
Ps Dziś też "niby" miało być 1 a wyszło jak widzieliśmy 😉 Jak dla mnie i dziś i jutro obowiązuje zasada braku zaufania...
Ps2 Cholera, od długiego czasu powyższa zasada odnosi się chyba do wszystkich meczy w A-league... Sie ma...
Ps 3
I jeszcze luźne kierunki:
Victory vs Byki - bliżej mi do 1,
Rozbitkowie 28 vs Sky Blues - fix mecze i uklady obu teamów (dużo o tym pisałem),
Roar vs City - tu myślę o pkt dla City.
Edit
Pan Li dziś opierd... spotkania grup kabaretowych z Melbourne. Wszystkie przegrały. Qwa niemożliwe stało się faktem.... 🤐
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +816
Lukasz1988!! 625,4K

Lukasz1988!!

Użytkownik
A ja to widzę tak panowie
Nix Vs WU
Nix win @1,75
Nix I over 1,5 @2,15
Nix I over 2,5 @2,60

Brisbane Roar Vs Melbourne City
Melbourne City win @1,95
Melbourne City I over 1,5 @2,30

CCM Vs Sydney
CCM win @1,95
CCM I over 1,5 @2,25
CCM I over 2,5 @2,62
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1277
snajp 556,1K

snajp

Użytkownik
MVC - MAC
Karny w meczu @ 3.7 LV BET
Filip dzisiaj z najwyższą notą !!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2193
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W Brisbane City dostaje 1-0.
No nic biorę x2 za miedziaka po @ 2,0...
GL!
Edit
Kolejny gol dla Roar, Jelacic na 4-0, Maclaren kiwa głową i mówi do siebie "ja pier.....". Szok, tak to wygląda 🤪
Edit 1
Ht 4-0...City znokautowane. W szatni bym im powiedział "ch... Z wynikiem. Pokażcie że macie jaja i pierd.... kilka goli. Parówy do góry i golimy frajerów". Tak swego czasu motywował swoich graczy świętej pamięci trener Wójcik.
Over 6,5 po @ 3,0 za drobne... KTF!
Edit 2
Już 5-0, no nie w te stronę ale się nie kłócę :)
Edit 3
I ch... 5-1 "tylko"... Pechowa sobota...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +293
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
A w Melbourne dalej 0-1...
Victory ciśnie więc over 1,5 po @ 2,0. Za miedziaka... Byki to nie potęga w końcu.
GL!
Edit
84 min. Bruno pudło z karnego. Qwa tyle razy mówiłem : Bruno jest wielki, ale nie dawać mu karnych do strzelania!!!
Edit 1
Ft 0-1, ja cie nie moge... Oj Bruno, Bruno...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1712
Baqu 918,2K

Baqu

Forum VIP
A w Melbourne dalej 0-1...
Victory ciśnie więc over 1,5 po @ 2,0. Za miedziaka... Byki to nie potęga w końcu.
GL!
Edit
84 min. Bruno pudło z karnego. Qwa tyle razy mówiłem : Bruno jest wielki, ale nie dawać mu karnych do strzelania!!!
Kurto obronił karnego?
 
Otrzymane punkty reputacji: +753
larkspur 332,1K

larkspur

Użytkownik
Jebance roku bez dwóch zdan!!
Victory... Tak przeważac cała druga połowę nic
Karny chybiony
A już myślałem że dziady 5 z rzędu 1:1 zrobią
To nawet nie to...
Goście po @7 win
😅
 
Otrzymane punkty reputacji: +753
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Się dzieje dziś od rana .... trochę keszu utopione na live .
Oj Jelacic z 5 metrów pudłuje 5-1 tu jeszcze coś wleci
 
Otrzymane punkty reputacji: +753
Do góry Bottom