>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
Na jutro - Adelaida - Jets

Maszyna z Adelaidy zacięła się po meczu z Sydney FC. Ten zespół nie potrafi utrzymać formy... ich forma o jedna wielka sinusoida. Aktualnie jest w dole, jednak kiedyś musi zacząć iść w górę? Tylko kiedy? Jutro? Po świętach? Może po przerwie w połowie sezonu?

A Jets? - nadal gram, że są dostarczycielami punktów potrzebującym. Oddali punkty i CCM i City, oddali punkt Perth, ale w między czasie ograli Nixów w Nowej Zelandii.

Podstawowe pytanie - jak bardzo Adelaida potrzebuje punktów? i czy ich potrzebuje?

Jak zaczynałem pisać ten post szedłbym w czystą 1... ale.. no właśnie, kurs - @1,79... niski, ryzyko wysokie. Wolę zagrać za minimalną stawkę, ale z większym kursem - X - @4,2. 3:1

Jest to typ, którego chyba nikt się nie spodziewa.. zwłaszcza, że remis Jets już zanotowali w poprzedniej kolejce, u sienie z Perth. Zobaczymy.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1898
snajp 556,1K

snajp

Użytkownik
A ja czuję , że jutro będzie underowo ;

Adelaide United - Newcastle Jets

Poniżej 2.5
Adelaide United poniżej 1.5 goli
Newcastle Jets poniżej 1.5 goli
Obie połowy poniżej 1.5 goli
@ 4.50 (BETFAN Betbuilder)

ov 4,5 kartek @ 2.35

Wszystko grało ale tylko do 68'
Graty Panie sunxl sunxl
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2338
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tomorrow Reds vs Jets, hmmm...
On the paper Redsi mimo pogubienia ostatnio punktów u siebie nie powinni przegrać... ale Jetsi to znani fixiarze i bankruci więc cały czas dorabiają 😉
Jakby @ na 1 był ze 2,0 to bym może coś na Reds rzucił, a tak to live zostaje... KTF!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1401
sunxl 2M

sunxl

Typer
Adelaide United vs Newcastle Jets:

Adelaide United powyżej 1.5 gola + Adelaide United powyżej 4.5 rzutów rożnych @2.00 Superbet✅


Dobry rywal dla The Reds na przełamanie. Jets pomimo wygranej 3:0 w Nowej Zelandii mieli trochę szczęścia, bo rywale tworzyli sobie dogodne sytuacje, to samo fartowny remis z Glory. Myślę, że mocno zmotywowane i ofensywie grające United od pierwszych minut zaatakuje przeciwnika.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1886
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Adelaida,
U Redsów brak Hallorana, dlatego @ poszły w górę na gospo (tak myślę). Kto zna ten wie (cytując klasyka) ile on znaczy dla Reds. No bet ew. live...
Edit
Ft 3-1, Redsi lepsi, szkoda, że nie dałem na gol Jetsow, bo trochę się na niego zanosiło 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3046
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
Jutrzejsze poranne mecze...

Nixi - WSW

1 - @2,47 2:0

Średnia stawka.

Po meczu z Jets i Macarthur, Phoenix będą musieli teraz zagrać dobre spotkanie, aby pokazać, że i u siebie są skuteczni. I myślę, że takie zagrają. Kurs pokazuje, że to może nie być łatwe 3 pkt. Jednak znowu strata punktów kiwi w Nowej Zelandii? - to by był ciekawy scenariusz i być może jakiś kryzys w zespole. Biorę wygraną gospodarzy i z niecierpliwością czekam na spotkanie.

Drugi poranny mecz:

Sydney FC - WU

Sydney cały czas w trakcie przebudowy, Western - ostatni mecz na plus. Myślę, że gospodarze zgarną 3 pkt., jednak kurs @1,67 jest mało satysfakcjonujący. Dlatego muszę trochę pokombinować i średnią stawkę podzielić między:

1+ov2,5 - @2,13 4:2
gol Fabio - @2,36

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2792
snajp 556,1K

snajp

Użytkownik
Nixi - WSW

1 - @2,47
Wygląda ok , choć kurs rzeczywiście wysoki , pobieram lekko ale tylko ze względu , że w WSW nie zagra Borello i Brillante.
A że sędziuje BABA za miedziaka pogram remis. @ 3.5

Dlatego muszę trochę pokombinować i średnią stawkę podzielić między:

1+ov2,5 - @2,13
gol Fabio - @2,36
Bałbym się tego overa a na gol Fabio też trochę mały ten kursik , ale GL.

CITY - V
Over 3,5 @ 2.5

Bez tytułu.png
Oby nie było takich obrazków.
Myślę , że chłopaki urządzą kibicom niezłe widowisko obfitujące w gole.
WIDOWISKO JAK CI..L

Glory - Bulls

Po ostatnim meczu Byków to nie wiem czy mają dołek , czy to Nix byli za mocni dla Nich. Glory wreszcie pierwszy punk i to na wyjeździe z Jets. Brak pomysłów zostaje live.
Post automatycznie złączony:

Nixi - WSW

1 - @2,47
Wygląda ok , choć kurs rzeczywiście wysoki , pobieram lekko ale tylko ze względu , że w WSW nie zagra Borello i Brillante.
A że sędziuje BABA za miedziaka pogram remis. @ 3.5

Dlatego muszę trochę pokombinować i średnią stawkę podzielić między:

1+ov2,5 - @2,13
gol Fabio - @2,36
Bałbym się tego overa a na gol Fabio też trochę mały ten kursik , ale GL.

CITY - V
Over 3,5 @ 2.5

Bez tytułu.png
Oby nie było takich obrazków.
Myślę , że chłopaki urządzą kibicom niezłe widowisko obfitujące w gole.

Glory - Bulls

Po ostatnim meczu Byków to nie wiem czy mają dołek , czy to Nix byli za mocni dla Nich. Glory wreszcie pierwszy punk i to na wyjeździe z Jets. Brak pomysłów zostaje live.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2129
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
2 słowa na jutro,
Nix vs WSW - gospo bez Zawady, goście bez Brilante, snajp snajp i kierunek x może mieć rację, ale konia z rzędem co ma Pan Li na kuponie? 😁
Sky Blues vs WU - nie wiem co wymyśli Rudan ale gospo nie powinni przegrać tego meczu.
Dalej derby Melbourne: City vs Big V - oby były bramki, bts takie kierunki. No i oby nie rozjeb... swojego stadiony psychole jednych i drugich 😉
Ostatni mecz w Perth. I Glory i Byki to dla mnie zagadka. Nie da się ich normalnie typować - no bet...
KTF i GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2295
slomiany400 36,8K

slomiany400

Użytkownik
Poczytałem co proponujecie, sprawdziłem statystyki i h2h między drużynami i wymyśliłem coś takiego:

Phoenix - WSW: Phoenix over 0.5 gola + over 3.5 RR 1.55
Sydney - Western: obie over 0.5 kartek + obie over 2.5 RR 1.60
City - Vicotry: BTS + over 2.5 1.85
Triple: 4.58 superbet

zakładając, że wyżej były głosy na Phoenix, no to muszą strzelić gola, a jak będą dusić to i trzeba coś trochę obić na RR, w ostatnich 5 spotkaniach u siebie gol 3/4 a RR 3/4 WSW na wyjeździe w lidze w tym sezonie grali 3 razy i raz mieli czyste konto i raz nie dali wykonać rywalowi 4 RR

drugi mecz to obie drużyny na dnie tabeli, ale obie nabijają RR co mecz, a po jednej kartce w ostatnich pięciu spotkaniach obie drużyny robią, dzisiaj sędzia ze średnią 3.89 mam nadzieję, że będzie boiskowa złość i walka o 3 pkt

ostatni mecz to jak wyżej pisaliście, że liczycie na bramki, to postanowiłem iść w to, że obie będą walczyć, patrzymy w tabele i city u siebie z bilansem 9:8 w 4 spotkaniach a victory z 9:6 na wyjeździe też w 4, więc wychodzi nam matematycznie tutaj piękny overek z btsem, a czy tak będzie, to okaże się w trakcie spotkania
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2408
snajp 556,1K

snajp

Użytkownik
Oglądałem ostatnie 15' i widzę, że coś się zacięło w taj maszynce z NEW Z. Remis pozostaje aktualny ale niestety
jestem zmuszony kontrować w stronę WSW lekko - WSW win @ 2.8

W 88' poszedłem na kibel :) wracam i ........ JAJA
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1234
Lukasz1988!! 625,4K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Co Wellington Phoenix wyrwali zwycięstwo w końcówce . Brawo dla wszystkich !
Sydney i over 1,5 @1,70
Sydney I over 2,5@2
4:2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2277
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:45
Spotkanie: Melbourne City vs Melbourne Victory
Typ: Czerwona kartka
Kurs: 3.65🔴
Bukmacher: Forbet
Post w dziale:
Analiza:


City po słabszym początku sezonu stara się odbudować swoją formę. Doszło tutaj do kilku zmian w składzie i nie jest łatwo od samego początku wrócić do swojej optymalnej dyspozycji. Był przecież okres w Australii, gdzie formalni gospodarze kompletnie zdominowali rozgrywki A-League, ale teraz poziom mocno się wyrównał i jest to dobre dla widowiska. City brało również udział w azjatyckich pucharach, a często jest to przekleństwem dla tych projektów. Podobnie jest to w Ekstraklasie i zbyt wąska kadra daje się we znaki w lidze. Teraz formalni gospodarze mogą w pełni skupić się na krajowym podwórku i ewentualny triumf nad rywalem zza miedzy pozwoli podbudować morale przed kolejnymi wyzwaniami.

Po drugiej stronie barykady znajduje się Victory, które prezentuje się znakomicie. Naprawdę chcę się oglądać ten zespół, ponieważ gra z polotem i tworzy sobie mnóstwo szans na gole. Nie ma miejsca na kalkulacje i koledzy wiedzą, że na szpicy mają zawodnika, który pomimo swojego wieku jest w formie. Bruno Fornaroli ma na swoim konice 12 trafień i jest zdecydowanym liderem strzelców australijskiej ekstraklasy. Napastnik ten miał swoją przygodę w Europie, ale najlepiej czuje się w domu. Reprezentował barwy City oraz Perth Glory, niemniej jednak renesans swojej dyspozycji przeżywa w Victory. Swoją najlepszą kampanię zakończył z 25 bramkami, teraz ma 12, a więc jest w połowie drogi. Naturalnie ktoś musi my te piłki dogrywać i jego współpraca szczególnie z Zinedine Machachem przynosi owoce w postaci goli. Czy ten duet da się we znaki City?

Jestem zdania, że możemy spodziewać się wszystkiego podczas derbów Melbourne. City potrzebuje przekonującego zwycięstwa, aby odpierać krytykę kibiców, a Victory pragnie potwierdzić swoją wysoką dyspozycję. Na coś trzeba było się zdecydować i pobieram czerwień. Ostatnie derby zostały przerwane przez zamieszki kibiców i były już bramkarz formalnych gospodarzy Tom Glover został kontuzjowany właśnie przez widzów, dlatego uważam, że będzie gorąco nie tylko na trybunach, ale i na boisku. Sędzia Faghani w tej kampanii pokazał już 2 czerwone kartki w tym sezonie, więc nie boi się odważnych decyzji. Izraelski arbiter musiał wyrzucić Joshua Brillante z boiska w październiku poprzedniego roku w prowadzonych przez niego derbach Melbourne. Liczę na powtórkę, bo z pewnością będzie się działo.
Post automatycznie złączony:

ostatni mecz to jak wyżej pisaliście, że liczycie na bramki, to postanowiłem iść w to, że obie będą walczyć, patrzymy w tabele i city u siebie z bilansem 9:8 w 4 spotkaniach a victory z 9:6 na wyjeździe też w 4, więc wychodzi nam matematycznie tutaj piękny overek z btsem, a czy tak będzie, to okaże się w trakcie spotkania
City i Victory grają na tym samym stadionie w roli gospodarza, a więc na AAMI Park, niemniej statystyki wyglądają dobrze, powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1678
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
W derbach Melbourne na razie 1:0 dla City... Ofc u Pań ;)...

A Panowie? Oto składy:



Ja w tym meczu będę tylko obserwatorem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1623
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Wesołych świąt dla całej ekipy z forum
Czego tam sobie kto życzy niech mu się spelni.
Derby Melbourne niech zagrają w prezencie świątecznym dla kibiców same overy rogów kartek goli, ja gram tak
Over 2.5 gola
Over 8.5 rożnych
Over 2.5 kartki
Ako @2.25 ⛔
Wszystko było tylko bramek zabrakło .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2408
sunxl 2M

sunxl

Typer
Perth Glory vs Macarthur FC:

BTTS @1.50 Superbet (do AKO)✅
Ulises Davila strzeli gola @3.30 Forbet 🟥


Przenosimy się do Perth i Glory podejmie Macarthur FC. Gospodarze to na ten moment najsłabsza ekipa w A-League, ale widoczne jest światełko w tunelu. Wydaje się, że forma tego zespołu idzie w górę i remis z Newcastle Jets był zasłużony. Oby tak dalej i warto wykorzystać atut własnego obiektu, aby cieszyć się z ewentualnego drugiego triumfu w tej kampanii. 3 oczka pozwolą wskoczyć na 10. pozycję. Zadanie nie będzie łatwe, wszak do Glory zawita dzisiaj Macarthur FC. Przyjezdni to jedna z rewelacji tych rozgrywek. Najnowsza ekipa w australijskiej ekstraklasie brała udział w azjatyckich pucharach i to z powodzeniem. Teraz można skupić się na krajowym podwórku i mecz z Wellington Phoenix pokazał zadyszkę wśród zawodników tej drużyny. Byki postarają się wrócić na swoją dobrą ścieżkę. Czy ta sztuka się powiedzie?

Zdecydowałem się na klasyczny wynik BTTS. Uważam, że forma Glory będzie szła w górę i tym samym doczekamy się większej ilości punktów ze strony tej ekipy. Macarthur FC ma prawo być zmęczony, wszak rywalizuje na dwóch frontach, a to zazwyczaj negatywnie odbija się na wynikach osiąganych w lidze, bo zespoły z Australii nie mają szerokich składów. Niemniej jednak jest tutaj spory potencjał w ofensywnie i spodziewam się bramek w Perth. Mam nadzieję, że skuteczność obu klubów pozostanie na wysokim poziomie.

Stawiam jeszcze na gola Davilii, który mnie zdenerwował w ostatnim spotkaniu i nie strzelił gola z 11 metrów a grałem jego bramkę. Liczę, że sportowa złość spowoduje u niego sporą motywację.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1234
majekx 840,3K

majekx

Znawca A-League
Dziękuję grendel grendel i ja się dołączę do życzeń Wesołych świąt, + zieloności na kuponach.


Ostatni mecz dzisiejszy.

Perth - Macarthur

Ponieważ poranne mecze zaowocowały to, ja się już cieszę z zysku. Żeby nie popsuć tego dnia, stawka minimalna.

1 - @2,5 3:2

Jakoś bez głębszej analizy. Magia Perth.
Za:
- miejsce rozgrywania spotkania
- Perth musi kiedyś się przełamać
- Macarthur ostatnio zaliczyło porażkę, i może to być oznaka kryzysu

Przeciw:
- a może jednak to Perth jest w kryzysie?

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1996
sunxl 2M

sunxl

Typer
Glory cieniutkie dzisiaj, myślę, że na live można zaatakować Macarthur powyżej 3.5 goli @4.10 Fortuna, bo skuteczność wraca u Byków. 🟥

No nic szykuje się łamak tak jak w tym roku w kwietniu i 2022 roku, kurs @2.80 na Glory teraz.✅

Odrobiło się na live, wesołych i spokojnych świąt wszystkim, takich jak w Perth dzisiaj po tej ustawce 😂

Screenshot_20231223-142800.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2276
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ho, ho, ho...
No i doczekaliśmy Wigilii Świąt Bożego Narodzenia AD 2023, w zwiazku z tym jako senior - dinozaur najlepszego 😉 działu pilkarskiego na FB i zarazem najlepszej ligi świata (up) składam kolegom, czytelnikom, modom, miłośnikom, psychofanom, wariatom soccerowym proste choć szczere życzenia Zdrowych i Spokojnych Świąt!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5474
snajp 556,1K

snajp

Użytkownik
Dziwna ta dzisiejsza niedziela , bez jakiegokolwiek porannego meczyku :)
WESOŁYCH ŚWIĄT MOI DRODZY KOLEDZY !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4036
Do góry Bottom