>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

drif 31,6K

drif

Użytkownik
Panowie na szybko i na sucho jak to powiadaj.
Oto kilka faktow na zapowiadajace sie ostatnie 3 kolejki.

Wynik 3-0 padl tylko 3 raz w tym sezonie ostatni raz w 8 kolejce
Wynik 2-2 x 12 (norma przez ostatnie 3 lata) a ostatni mial miejsce 20 spotkan temu w meczu WU-MV...
Wynik 0-2 x 4 ostatni raz w 7 kolejce..? 😎 😉
Wynik 3-3 x 5 (poszaleli w tym sezonie) ostatni w 16 kolejce
I rodzynek 2-3 tylko raz w 11 kolejce :)

Wszytkie te CS maja dosc wysokie pre-kursy. Mozna pomyslec nad progresja biorac pod uwage ze mecze sa jeden po drugim co doskonale pasuje do takiej strategii.
Co bedzie czas pokaze moze byc tak ze zadenego z nich nie zobaczymy.

A i dla qowalsky6 qowalsky6 upragniony jakis fajny over. Moze zatem @5.5 mial miejsce widomo w ostatniej kolejca x2 a wczesniej w meczu MC-WSW (7-0) czyli 14 meczykow wstecz ale jeszcze przed tym wspanialym wynikiem over @5.5 padl w kolejce 16 poza tym w tej wlasnie kolejce byly az 3 overy @5.5 i bylo to 25 kolejek przerwy pomiedzy nimi a 7-0. Moze zatem w tych ostatnich 17 spotkaniach cos bedzie mozna wykombinowac. Biorac pod uwage ze ten over dosc regularnie padal na poczatku sezonu (srednia pomiedzy 6 do 14 meczy). A moze i sie juz wystrzelali.
Powodzenia.



Sluszna uwaga. Moze nawet poleca odrazu po meczu z Melbourne to raczej bardzo pradopodobne. 20/h w samolotach. Komu by sie chcialo grac przed taka podroza? Czekamy zatem na 3-0 albo 2-2 :)
Tego i tak szybko sie dzis w takich rozmiarach nie spodziewalem. :) Wynik 0-2 x2. Czasem warto zerknac na staty.
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live HT 0:0 - SFC - WSW

Myślę, że coś wpadnie... a jak już będzie gol to druga bramka powinna szybko wpaść. Dlatego ov1,5 biorę po @1,7
A może remisik, który praktycznie eliminuje City z play - off? Taki prztyczek od klubów z Sydney dla Melbourne? :)
Post automatycznie złączony:

Tego i tak szybko sie dzis w takich rozmiarach nie spodziewalem. :) Wynik 0-2 x2. Czasem warto zernac na staty.
Albo raczej do kajetu Pana Li :)
edit
live Sydney
56 min. dalej 0-0, pobieram za drobne x po @ 3,15... Co mi tam, spróbuję... GL!
Edit
W 95 min WSW na 1-1, ale już w 98 min Kucharski na 2-1...hehehe....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +393
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
A może remisik, który praktycznie eliminuje City z play - off? Taki prztyczek od klubów z Sydney dla Melbourne? :)
Post automatycznie złączony:


Albo raczej do kajetu Pana Li :)
Ale przecież przy remisie WSW będzie miało 5pkt przewagi nad City które będzie miało 3 mecze do rozegrania. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +774
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ale przecież przy remisie WSW będzie miało 5pkt przewagi nad City które będzie miało 3 mecze do rozegrania. :)
A patrzyłeś z kim? Nie napisałem, że matematycznie tylko, że praktycznie... To może dodam dla spokojności: jak dla mnie praktycznie mają City przy dzisiejszym remisie pozamiatane...
Edit
Nie ma tematu, remis to był ale "tylko" do 95 min. W 98 min. Sky Blues "zrobiło" 2-1.
Aaa dziś City pojechało 8-0, czyli "walczą" do końca. I dobrze...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +685
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Live HT 0:0 - SFC - WSW

Myślę, że coś wpadnie... a jak już będzie gol to druga bramka powinna szybko wpaść. Dlatego ov1,5 biorę po @1,7
dobrze prawisz wac Panie i ja w to wchodzę


Sydney FC 1-0 Western Sydney Wanderers
76'
Over 1.5
2.02
Betfair



🦘 znów nie zawiódł 🤑
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2362
snajp 561,6K

snajp

Użytkownik
Testuje nowe kierunki na jutro : ;)

Połowa z największą liczbą goli:
spotkanie 1 // druga połowa @ 1.92
spotkanie 2 // druga połowa @ 1.94
spotkanie 3 // druga połowa @ 1.93

w ako @ 7.19

Test zaliczony na PIĄTKĘ
Czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego ja od 8 marca ani raz nie zagrałem takich tripelków , dubelków itd.:rolleyes:
Przecież było by bogato . :sneaky:

Jutro City HC - 2,5 @ 3.1 /// HC - 3,5 @ 5.35
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3039
drif 31,6K

drif

Użytkownik
Na dzis HT over 1.5 @2 i over 2.5 @ 4.3 betfair
Po 4 remisach 0-0 HT z chyba wystarczy juz tej farsy w Kangoorowie.

Mało prawdopodobny jakikolwiek rezultat CS z wczorajszego postu jedynie 3-0 dzis bedzie brany pod uwage. Lekko pobrany 2-3 i 3-3 bo kursy sa mega.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2445
sunxl 2M

sunxl

Typer
Melbourne City vs Perth Glory:

Arslan + Taggart gol @3.87 bez podatku Betclic 🟥


Dzisiaj o godz. 7:00 rusza ciekawe spotkanie w Australii. Po wczorajszej porażce Western Sydney Wanderers City musi wykorzystać szansę i zbliżyć się do miejsca play-off. Glory walczy, aby uniknąć wooden spoon. Po ustawieniach widać, że będzie to ofensywne starcie i zdecydowałem się na strzelców. Arslan i Taggart to liderzy swoich zespołów. Niedawno z trafieniami, oby powtórzyli to dzisiaj. Dodatkowo zakład ten był pokryty w ostatnich 2 bezpośrednich spotkaniach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1633
snajp 561,6K

snajp

Użytkownik
WU vs REDS 11:00

Jak by Unitet wyciągło przynajmniej remis w ostatnim meczu z CCM
to można by powiedzieć ,że nowy objekt jest zaczrowany.
Tak się nie stało i chłopaki muszą liczyć na siebie i myślę , że są w stanie pokonać Reds.

Dlatego pre pobieram lekko WU WIN & BTS @ 3.41
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2301
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
WU - Adelaide

buki pokazują że szanse są wyrównane... to ja biorę X2 - @1,53 3:3

Kurs nie powala, jednak widzę, że Adelaida znowu ma zwyżkę formy. Myślę, że nie przegra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1760
sunxl 2M

sunxl

Typer
WU vs Adelaide United:

Nestory Irankunda strzeli gola @2.65 bez podatku Betclic✅


Spróbujemy z singlem na Australię. Mocno zastanawiałem się nad Ibusuki, ale jednak idzie niesamowity 18-latek. U Kangurów zawodnik ten robi spora furorę i nic w tym dziwnego, jak na swoim koncie ma już 7 trafień i 6 asyst. Zauważył to Bayern Monachium, który wykupił Nestora za nieco ponad 3 miliony. The Reds walczą jeszcze o udział w play-off i zadanie nie będzie łatwe, ale każdy punkt jest na wagę złota. Western United po otwarciu nowego stadionu radzi sobie mocno średnio i uważam, że to goście mają zwyżkę formy, która pozwoli dzisiaj zdobyć 2-3 bramki. Obie ekipy mierzyły się ze sobą niedawno w Adelaide i tam padł wynik 4:1 dla dzisiejszych przyjezdnych. Hat-tricka zaliczył nasz bohater.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1458
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
WU vs Reds
Ostatni mecz sezonu WU na swoim nowym stadionie. Skład optymalny. Tylko miejsce w tabeli do d... Po meczu ma być piknik dla kibiców z drużyną. Wypada gospo chociaż ustrzelić gola. Albo lepiej: 2.
Redsi zaklinaja rzeczywistością, że walczą do końca. Powoli żegna się Irankunda przed wyjazdem do Niemiec, w skladzie ma być Ben Halloran. No to jak im zależy to gol lub 2 to mus 😉
Kierunek: bts, over lecz @ to kpina w biały dzień. Może złapie coś live. GL!
Edit
Wyszło nawet lepiej :) ft 3-3, a i live był udany 👍
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1493
Lukasz1988!! 647,5K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Western United Vs Adelaide United 0:0 11'

Adelaide United win @2,15
Adelaide I over 1,5 @2,40
Adelaide I over 2,5 @2,80

W 80' przy 2:3
Over 5,5 @1,90
3:3
Jak to Adelaide wypuścili w ostatnich sekundach to nie mam pytań ...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +776
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Heh właśnie pisząc tego posta Adelajda strzela:)

Przynajmniej podałem w temacie live


Ciekawe spotkanie jak na razie gospodarze z gazem.

Pierwsza bramka po fatalnym błędzie bramkarza gości - Delianov, a wcześniej była poprzeczka Riku.

34' James Donachie podwyższa na 2:0 po rzucie różnym.

45+ - ten karny dla mnie strasznie naciągany ale 66- Irankunda kolejny raz dobry wiatr w ataku.

20240416_105927.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1761
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne,
Ht 2-1, fajny meczyk, ładne gole gospo, mówiłem że oni mają niezły zespół ale wyniki fatalne, ba Aloisi już dawno powinien polecieć.
A Reds? Karny z d... Ale dla moich kierunków idealnie :) Liczę, że Redsi ustrzelą jeszcze choć 1. Główny temat wyrobiony. Łączyłem go jeszcze z roznymi i kartkami więc niech się Panowie nie krępują :) KTF!
Edit
Hehe, nawet 2 Redsi jeszcze wsadzili, ale jak dla mnie mogą wszyscy jeszcze strzelać. W koncu soccerowy over a nie ch.... szachy.
Edit
Ft 3-3, dziś wyszło wszystko na 👍👌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3275
Do góry Bottom