>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

888starz

K 5K

kajo88

Użytkownik
Oby ci wszystkie wypłaty zapierdalali za bycie zjebem robiącym multikonta i grającym jakieś 8 ligi ustawki na tenisa stołowego, potem wychodzi szydło z worka jak konto banuja limity się pojawiają. Słusznie kombinatorów powinni jebac do spodu.
Post automatycznie złączony:


Pokaż załącznik 32319
Do przewidzenia to było. Jesteś zwykłym kombinatorem a mnie od ruskich onuc wyzywasz bo nie znasz pojęcia setki, tysiące złotych w kontekście ze po prostu i małe i duże kwoty dochodziły zawsze bez problemu w 10 minut na jetona ale ja nie miałem 100 kont tylko od początku jedno i gram tenisa, pl i nba.
Kacap płaci takim fejk kontom nadal w BTC? Bo słyszałem że ostatnio opłacali jakiś małolatów którzy mieli wysadzić pociąg z bronią jadący na Ukrainę - stawki jakoś równowartość 100-150 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +239
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
Nie chcę tu bronić buka ale opisana sytuacja w 95% świadczy o tym że jest to multikonto albo grane są jakieś szemrane mecze. Każdy zawsze pisze że pierwsze konto itp ale wszyscy wiedzą jak to wygląda😉 Oczywiście zdarzają się przypadki konfiskaty ale to nie wprzypadkach gdy ktoś ugrywa 2kzl. Może masz konto u klona i grałeś na tym samym IP albo telefonie.Buki to szybko wyłapują. A może naprawdę miałeś wielkiego pecha. Starz potrafi robić mocno pod górkę ale koniec końców kasę mi wypłacali na różnych kontach.
 
Ostatnia edycja:
L 1,1K

Lukosbukos

Użytkownik
Nie chcę tu bronić buka ale opisana sytuacja w 95% świadczy o tym że jest to multikonto albo grane są jakieś szemrane mecze. Każdy zawsze pisze że pierwsze konto itp ale wszyscy wiedzą jak to wygląda😉 Oczywiście zdarzają się przypadki konfiskaty ale to nie wprzypadkach gdy ktoś ugrywa 2kzl. Może masz konto u klona i grałeś na tym samym IP albo telefonie.Buki to szybko wyłapują. A może naprawdę miałeś wielkoego pecha. Starz potrafi robić mocno pod górkę ale koniec końców kasę mi wypłacali ma różnych kontach.
No to w takim razie wychodzi na to, że miałem wielkiego pecha, bo tak jak napisałem była to moja pierwsza przygoda z tą firmą. Naprawdę nie mam powodu żeby tu ściemniać. Jakbym faktycznie coś kombinował i by nie pykło, to trudno, przynajmniej bym wiedział, że za coś. Ale najgorsze właśnie, że poprostu najzwyczajniej w świecie mnie okradli…
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
No to w takim razie wychodzi na to, że miałem wielkiego pecha, bo tak jak napisałem była to moja pierwsza przygoda z tą firmą. Naprawdę nie mam powodu żeby tu ściemniać. Jakbym faktycznie coś kombinował i by nie pykło, to trudno, przynajmniej bym wiedział, że za coś. Ale najgorsze właśnie, że poprostu najzwyczajniej w świecie mnie okradli…
No to miałeś poprostu pecha. Czasami jest też tak jak jesteś u kogoś i korzystasz z jego wi fi i on też ma konto u tego samego buka. Były takie przypadki nawet w pl bukach że paru gości razem piło u kumpla i wszyscy się logowali z jego wi fi i STS wszystkim konta zamknął posadzajac, że to multikonto tego jednego gościa. No są różne przyczyny. Ale może miałeś poprostu pecha.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
meister13 1,8K

meister13

Użytkownik
Hej, czy normalna jest weryfikacja u ruska z dowodem?

Przy wyplacie poprosili o wyslanie skanow dowodu obustronnie i chcialbym sie dowiedziec, czy to norma, czy moze maja mnie za podejrzanego?
 
P 230

Pomóc888

Użytkownik
 
areeek95 1,8K

areeek95

Użytkownik
Coś z depozytami rano padło. Natomiast Jeton zniknął wogole w tej chwili z opcji depozytow/wypłat.
Ja cały czas mam jeton jako możliwość wpłaty/wypłaty pieniędzy



Pytanie mam jak to unich jest z tymi stawkami VIP. Chciałem dzisiaj zagrać grubo, bo udało mi się znaleźć surebet tutaj i na unibecie. Zagrałem stavvkę VIp ponad 2500 zł, było w realizacji, ale później zakład został zwrócony. Na czym to dokładnie polega i kiedy z tego można skorzystać?
 
W 0

wrakus

Użytkownik
Pytam tutaj bo nikt mi niestety nie odpowiedzial, jak dzialaja wyplaty skrill powiedzmy ze wygralem 2400 z 250 i chcialbym wyplacic na konto, jak to "bezpiecznie" zrobic
 
Do góry Bottom