>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

8. kolejka I ligi + zaległy mecz 5. kolejki (31.08-05.09.2018)

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, 1 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków
Typ: Wigry Suwałki
Kurs: 1,85
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tej potyczki są gracze z Suwałk. Gospodarze zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 11 oczek. W chwili obecnej po siedmiu rozegranych kolejkach ulegli tylko GKS Katowice 0-2. Wygrali jak dotąd trzy spotkania w tym dwa ostatnie z Niecieczą 3-2 i Stomilem Olsztyn 2-0, natomiast w pierwszej kolejce pokonali beniaminka z Jastrzębia 2-1. Na swoim obiekcie spisują się dosyć przyzwoicie. Bilans to 2-1-1 i bramki 6-4. Beniaminek z Krakowa to czerwona latarnia tabeli z zaledwie pięcioma punktami. Jedyna ich wygrana miała miejsce dwa tygodnie temu z ŁKS Łódź 3-2. Zwycięski gol padł z karnego pod sam koniec spotkania (Kalemba 86). Na wyjazdach podopieczni Mirosława Hajdo strzelili ledwie jednego gola w zremisowanym 1-1 meczu z Wartą Poznań. Zawodnicy Garbarni do tej pory strzelili zaledwie trzy bramki po jednej: Kalemba, Ogra i Wróbel (z ŁKS samobójcze trafienie zaliczył zawodnik rywali Sobociński). Jeśli chodzi o rywala z Suwałk to obecnie najwięcej goli ma słowacki pomocnik Martin Adamec - 3 gole, z kolei napastnik Kamil Sabiło ma dwa. Inny rezultat niż wygrana podopiecznych Kamila Sochy będzie dla mnie niespodzianką.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Łódzki Klub Sportowy - Bytovia Bytów

To co bukmacherzy wyprawiają z kursami na ten mecz to przechodzi ludzkie pojęcie, początkowo na ŁKS kursy wahały się w granicach 1,90-2,00 by dzisiaj na kilka godzin przed meczem zjechać aż do 1,55.
Nie rozumiem takiego podejścia i aż takiego faworyzowania łodzian.
Tak jak we wcześniejszych analizach chwaliłem zespół ŁKSu bo grają na prawdę dobrą piłkę a gra może się podobać tak w meczach przed własną publicznością bilans 1-0-2 i tak jak po przegranej z GKSem Katowice bardzo łodzian chwaliłem tak po przegranej ze Stalą Mielec trzeba ich zganić bo zagrali bardzo źle.
Z kolei Bytovia na wyjazdach 3/3, zespół z którego odeszło 14 zawodników + sponsor z klubu póki co jest rewelacją rozgrywek, na boiskach rywali ograli już Termalice, Puszczę i Garbarnię.
Ubytków w kadrze nie ma, więc nie rozumiem takiego faworyzowania ŁKSu.
Pachnie remisem którego ŁKS jeszcze u siebie nie miał a Bytovia jeszcze nie straciła punktów na wyjeździe.
Kursy na X2 to już 2,40 w bet365 oraz 2,28 w Unibecie.
Jak dla mnie przesada i można spróbować.
✅✅✅ 2:3
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Warta Poznań - Bytovia Bytów

Chociaż mecz dopiero w środę to ja jednak decyduję się podać i zarazem zagrać typ już dzisiaj.
Po tym co wczoraj zobaczyłem oglądając mecz ŁKS - Bytovia nie mam wątpliwości by w zaległym meczu pierwszej ligi iść w kierunku zawodników z Bytowa. Bardzo dobrze ta drużyna wygląda piłkarsko, grają na dużej świeżości i z dużą lekkością, Burkhardt, Jaroch czy Letniewski na prawdę robią różnice, wyprowadzają zabójcze kontrataki i ta drużyna właśnie na wyjazdach będzie mega groźna, na pewno to nie jest przypadek, że Bytovia na wyjazdach ma bilans 4W/0L.
Oczywiście ta passa się kiedyś skończy ale dlaczego miałaby się skończyć na Warcie grającej w Grodzisku Wielkopolskim, z drużyną która bardziej przez ostatnie tygodnie pochłonięta była problemami wewnętrznymi, gdzie piłkarze bardziej niż na treningach skupieni byli na odzyskaniu własnych pieniędzy i myślą czy w ogóle rozegrają kolejny mecz ligowy?
Bytovię po kursie 2,85 gram już dzisiaj bo myślę, że z czasem to oni powinni stać się faworytem środowego meczu.
Pozdrawiam.
⛔ 2:2 (szkoda, bramka na 2:2 stracona przez Bytovię w samej końcówce meczu)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom