>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

6. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (07.12.2017) - czwartek

Status
Zamknięty.
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Slavia - Astana o wyjście z grupy.
Ludogorets potrzebuje 1 punktu by być pewnym swego.
AEK tak samo, 1 punkt w Austrii i mają awans.
Kopenhaga musi wygrać z Sheriffem u siebie, Loko podobnie potrzebuje 3 punktów w Czechach (zakładając, że Kopenhaga machnie Sheriff).
Crvena - Koln o wyjście z grupy (remis promuje Serbów). BATE potrzebuje 3 punktów z Arsenalem i remis w Belgradzie.
Marsylia do awansu potrzebuje 1 punktu u siebie z Salzburgiem.
Zorya - Bilbao o wyjście z grupy.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Real Sociedad - Zenit St. Petersburg
Zwycięstwo Real Sociedad
@ 2.15
forBet
Cieszę się że mogę rozpocząc ten temat i podzielić się z wami moją analizą na mecz w Lidze Europy. Zacznę od tego iż ostatnio podawałem już typ na zwycięstwo Realu Sociedad w Norwegii przeciwko Rosenborgiem i moje prognozy się potwierdziły. Powracając do tego meczu to jestem kibicem Realu Sociedad i trzymam za nich kciuki natomiast Zenit St. Petersburg to solidna ekipa i nie można skreślać ich już na samym starcie. Jednak moje odczucia co do tego meczu oraz po obejrzeniu tego co na ten moment prezentuje Real Sociedad to o wynik jestem spokojny. Co prawda ostatni mecz Basków to przegrana z Atletico Madryt jednak nie mają się czego wstydzić ponieważ zagrali dość dobry futbol i tylko brakowało im wykończenia co często jest ich kulą u nogi. Zenit co prawda wygrał swój ostatni mecz w lidze i chwała im za to jednak jest to Liga Europejska i prześwietlając to co do tej chwili prezentują obie ekipy w tym sezonie to dla mnie Real Sociedad jest faworytem i po takim kursie gra na nich to dobra inwestycja. Dodatkowym smaczkiem tego meczu na pewno będzie to iż Zenit u siebie wygrał z Realem Sociedad 3 - 1 co sprawia iż zawodnicy z Krainy Basków rządni rewanżu nie powinni mnie zawieść i przypięczętować swoją dobrą grę zdobywając pierwsze miejsce w grupie co daje im teoretycznie łatwiejszą drogę do Finału ;)
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Apollon - Everton 1 @2.80 . Goście mają wyrabane na te rozgrywki. Znów rezerwa zagra a grają słabo. Gospodarze o nic nie grają ale zagrają o zwycięstwo aby utrzeć nosa gościom (wątków historycznych nie będę przytaczal ale mogą się okazać jakimś tam bodźcem dodatkowym do większej walki gospodarzy). Do tego w dublu mam Szachtar z LM po @2.40 ale to tam opiszę. Grubo pograne.
Dodam że Everton gra ważny mecz w weekend na wyjeździe z Liverpoolem.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
PYTANIE: w LE decyduje bilans bramkowy czy najpierw bezpośrednie rezultaty między zainteresowanymi zespołami ? dzięki
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Crvena Zvezda - FC Koln
TYP: 1 win
@ 2.10
forBet
Biorę na tapetę mecz w Belgradzie. Sytuacja w grupie jest taka że pierwszy Arsenal ma pewny awans a o drugie miejsce i awans walczą zespoły w tym meczu. Teoretycznie szanse ma nawet BATE który w przypadku wygranej nad Kanonierami i remisie w Belgradzie wychodzi z grupy. W pierwszym meczu w Kolonii wygrała C.Zvezda 1:0 więc w przypadku remisu (mają stosunek bramek na zero) Serbowie będą przed Niemcami ale tutaj kalkulacji nie będzie i czekania na wieści z Londynu, bałkanie zagrają o całą pulę a o motywację i zaangażowanie drużyn z tych części Europy nie ma się co martwić. Tutaj na pewno będzie pełna mobilizacja. W dodatku to co mnie przekonuje to forma obydwu zespołów. C.Zvezda bez przegranej od 11 meczów licząc wszystkie rozgrywki, w lidze dominują i prowadzą 6 pkt przed Partizanem z 17 wygranymi, 2 remisami i 1 porażką. Liga nie jest wcale taka słaba a wynik naprawdę imponujący. Koln przeciwnie zamyka tabelę Bundesligi aczkolwiek ostatnio zremisowali z Schalkę. Forma jednak tragiczna 3 remisy 11 porażek. W LE idzie im jednak jako tako nieźle wygrali ostatnie dwa mecze z Arsenalem i BATE. Na wyjeździe jednak nie istnieją w dodatku drużyna jest przetrzebiona kontuzjami nie grają m.in.: Dominique, Dominic, Jorge, Leonardo, Marco, Johm, Simon a to w większości podstawowi zawodnicy. Reasumując forma, zaangażowanie, motywacja, szansa awansu, swoi kibice wszystko przemawia za zwycięstwem gospodarzy i ja w to wchodzę!
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Przymierzam się do meczu Waregem vs Lazio; typ 2 po kursie 2,19.
Lazio Jest gwarantowane do awansu. Jednak uważam, że będą chcieli rozegrać mecz w jak najlepszym stylu. zanim postawię czekam na więcej informacji.
 
nicolaus 140

nicolaus

Użytkownik
Apollon @2,35
&quot;Sam Allardyce nie wybierze się w czwartek na Cypr. Zostanie w ośrodku treningowym wraz z prawie całym pierwszym zespołem, aby przygotować się na derby z Liverpoolem. Można się więc spodziewać wielu debiutów w Lidze Europy. Drużynę Evertonu poprowadzi w tym meczy Craig Shakespeare.&quot;
Jak widać Everton juz ma całkowicie wywalone na LE. Apollon także bez szans na awans, ale żegna się z LE przed własną publicznością
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
areck 213

areck

Użytkownik
Panowie, orientuje się ktoś, czy Unibet ma zakłady na żółte kartki na fazę grupową LE?
A jeśli tak, to na wszystkie mecze, czy np. tylko na konkretne (Arsenal, Milan etc)?
Czekam na ofertę w dwóch meczach, więc nie wiem czy mam sprawdzać co godzinę ;)
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
PYTANIE: w LE decyduje bilans bramkowy czy najpierw bezpośrednie rezultaty między zainteresowanymi zespołami ? dzięki
Punkty w bezpośrednich starciach, gole strzelone w bezpośrednich starciach, gole strzelone na wyjeździe w bezpośrednich starciach, bilans bramkowy ogólny, gole strzelone ogólnie, gole strzelone na wyjazdach ogółem.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie Arsenal-Bate
Typ: 1/1
Kurs 2.01
Buk Fortuna
Analiza: Ostatnia kolejka fazy grupowej ligi europejskiej. Arsenal Londyn na swoim stadionie podejmował będzie Bate Borysów, które zajmuje na chwilę obecną ostatnią pozycję w tabeli i żeby awansować musiałby tutaj wygrać i liczyć na remis w drugim spotkaniu w tej grupie , gospodarze natomiast są już pewni awansu z pierwszego miejsca, ja jednak śmiem twierdzić że tego spotkania nie odpuszczą i postarają się zdobyć kolejne 3 punkty, bowiem Bate w tym sezonie jest na prawdę słabe . W pierwszym meczu pomiędzy tymi dwiema ekipami padł wynik 2:4 dla Londyńczyków, którzy byli w tamtym meczu bardzo skuteczni i byli zespołem który zagrał dojrzalszy futbol. Goście tu na pewno będą szukali zwycięstwa więc to oni muszą zaatakować , wiadomo jak szybko kontruje Arsenal więc będzie na pewno miał kilka dobrych okazji na strzelenie bramki właśnie po szybkich kontrach. Bate moim zdaniem w tym meczu nie strzeli nawet jednego gola. Dlatego mój typ kieruje zdecydowanie w strone gospodarzy stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:0 po końcowym gwizdku sędziego,. na pewno dla gości nie będzie to łatwe spotkanie, widać było w poprzedniej kolejce Premier League ile gospodarze potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji z zespołem Manchesteru United, który jest zespołem znacznie mocniejszym aniżeli Bate.
 
C 0

cracovia123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Godzina : 21.05
Spotkanie: Vardar - Rosenborg
Typ: 1
Kurs: 3.5
Buk: Lvbet
Analiza:
witam . Na jutro proponuje pograć zwycięstwo Vardaru. Wprawdzie w LE grają beznadziejnie i od kazdego dostają to uważam , że jutro będą chcieli wygrać by przynajmniej w jakimś drobnym procencie uratować honor w europejskiej piłce. Rosenborg zakończyl juz zmagania ligowe i z tego co czytałem goście na to spotkanie wybiorą się w dość eksperymentalnym składzie. Bo po co mają się spinac skoro nie mają szastosowania na awans wiedza ze Vardar będę walczył i nawet jak wygra to będzie na 4 miejscu w grupie , wiec motywacji raczej nie widzę w podejściu Rosenborgu do jutrzejszego meczu. Dlatego wydaje mi się ze kurs 3.5 jest sporym prezentem od buka i trzeba go brać puki jeszcze jest taki wysoki. Rano wynosił 3.8 i do jutra napewno zejdzie sporo. Także polecam .
 
R 0

rasol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LE
Godzina: 21;05
Spotkanie: Real Sociedad - St.Petersburg
Typ: Obie Drużyny Strzelą Bramkę
Kurs: 1.65
Bukmacher: STS
Analiza: Po ostatnim spotkaniu obu drużyn wynik był 3:1 dla drużyny z Rosji, był to Mecz w którym i jedna i druga drużyna miała swoje przebłyski. Zenit wygrał z Sociedad ponieważ miał lepsze wykończenie akcji, warto też wiedzieć, że dla Sociedad była to gra w zupełnie innym klimacie niż u siebie a jednak stać ich było na tą jedną bramkę! Gdy grają u siebie czują swoje boisko i doping kibiców. A Zenit...A Zenit to Zenit, łatwo meczu nie odda i będzie potrafił odpowiedzieć Realowi w ich domu.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Takie duże spadki martwią gdy drużyna gra o nic. Oby wala nie zrobili. Zaczynam się martwić. ....może niepotrzebnie.
Myślę że niepotrzebnie. Cypryjczycy u siebie zremisowali z Lyonem i Atalantą i napewno będą chcieli się dobrze pożegnać z rozgrywkami i nie odpuszczą, a Everton od początku olewał te rozgrywki i w ostatnim meczu się to nie zmieni.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Real Sociedad - Zenit
Typ: Powyżej 2,5 bramki w meczu ✅ wynik: 1-3
Kurs: 1.8
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ostatni mecz tych drużyn, ale tylko w fazie grupowej, bowiem wiadomo już, że obydwa kluby będą grały na wiosnę w fazie pucharowej Ligi Europy. Pozostaje jedynie walka o 1 pozycję. W nieco korzystniejszej sytuacji są Rosjanie, gdyż prowadzą na chwilę obecną w tabeli z 1 pkt przewagi. No ale dzisiaj gramy w Hiszpanii, co z kolei faworyzuje Sociedad. W grupie L dość szybko, bo już po 4 serii spotkań wiedzieliśmy, kto awansuje, a kto odpadnie. Zenit potknął się jedynie z Rosenborgiem, z którym zremisował, natomiast Sociedad przegrał wyjazdowy mecz właśnie z Rosjanami 1-3. Już po tym pierwszym spotkaniu oby zespołów widać, że dzisiaj można się spodziewać meczu, w którym będą padały bramki. W fazie grupowej Hiszpanie strzelili ich 15, rywale o jedną mniej. Spośród 5 rozegranych już meczów grupowych obydwu drużyn, w 4 z nich padały przynajmniej 3 gole. Tylko w spotkaniu Rosenborg-Sociedad i Rosenborg-Zenit over 2,5 nie został pokryty.
Jeżeli chodzi o rozgrywki ligowe, to Hiszpanie ustępują w strzelonych bramkach jedynie Barcelonie oraz Valencii. Są na 9. miejscu w tabeli, ale mają 5 najgorszą defensywę. Widać zatem, że potrafią grać ofensywnie, ale nie za dobrze radzą sobie w obronie. Natomiast Zenit jest wiceliderem swoich rozgrywek, z 31 bramkami strzelonymi zajmuje 2 miejsce w tej kategorii. Tracą niewiele (13 w 19 spotkaniach), ale trzeba powiedzieć, że na co dzień nie spotykają się z drużynami tak klasowymi, jak ekipa z San Sebastian.
Chociaż obie drużyny już wcześniej zapewniły sobie awans do dalszych gier, dzisiejszy mecz zadecyduje o tym, kto wygra grupę i w losowaniu par 1/16 będzie w, teoretycznie, lepszej sytuacji wyjściowej. Moim zdaniem mecz będzie ciekawy. Spotykają się 2 drużyny, które coś znaczą w Europie i które potrafią grać ładną dla oka, ofensywną piłkę. Ich statystyki strzeleckie z tego sezonu pokazują, że nie mają problemów ze zdobywaniem bramek i miejmy nadzieje, że nam to dzisiaj pokażą.
Powodzenia i miłego oglądania!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Nie będę się zbytnio rozpisywał.
Hoffenheim - Ludogorets X2 lub 2 po kursie 2,65. Dzisiaj zobaczymy w drużynie Hoffenheim sporo młodych zawodników i tych, którzy grali mniej. W niedzielę Hoffenheim ma ważny mecz z Hannoverem o 15:30 i to na tym meczu się skupią. Ludogorets z kolei potrzebuje punktu, a następny mecz gra dopiero w poniedziałek.
Marsylia - Salzburg 1 1,65 Niby w Salzburgu zapowiadają, że powalczą o zwycięstwo, ale nie oszukujmy się, w tym meczu prawdopodobnie zobaczymy zmienników. Sporo trudnych meczów za Salzburgiem, sporo przed nimi, Sturm Graz nie daje im odetchnąć w lidze i to na niedzielnym meczu się skupią.Marsylia z kolei potrzebuje punktu do awansu, ale myślę, że dzisiaj zgarną pełną pulę.
Apollon - Everton 1 - na ten mecz nie jedzie nawet pierwszy trener Evertonu, przygotowują się do meczu z Liverpoolem. Moim zdaniem rezerwy Evertonu nie dadzą rady z Apollonem, który jest groźny u siebie i zremisował już i z Lyonem i z Atalantą.
Tu już trochę bardziej ryzykowne typy
Arsenal - Bate - 1 &#39;rezerwy&#39; Arsenalu juz kilka meczów w Lidze Europy rozegrali, mieli czas na zgranie, myślę, że u siebie pokonają Bate.
Slavia Praga - Astana 1 - Astana jak coś miała ugrać to w meczach u siebie. Na wyjazdach to już nie ta sama drużyna. Z przeciętnym Maccabi Tel Aviv wyglądali bardzo słabo na wyjeździe. Slavia to bardziej klasowa drużyna. No i to Astana musi atakować i się odkryć, także piłkarze Slavii trochę miejsca powinni mieć.
Hapoel Beer Sheva - Pilzno 2 - Pilzno może powalczyć jeszcze o 1. miejsce, oszczędzać się nie muszą, bo teraz zimowa przerwa od ligi. W lidze ogromna przewaga, mogą się skupić na tym meczu. Hapoel Beer Sheva z kolei gra następny mecz już w niedzielę.
Vardar - Rosenborg 1 3,4 - Rosenborg ligę już zakończył dość dawno, dzisiaj prawdopodobnie zobaczymy skład eksperymentalny, nie sądzę, że będą dobrze przygotowani do tego meczu. Vardar z kolei będzie chciał się pokazać przed kibicami i nie zapominajmy, że nie tak dawno ograli Malmo, Kopenhage i Fenerbache w meczach u siebie. Jedyny minus jest taki, że grają dość trudny mecz w niedzielę już o godzinie 13.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Panowie co myślicie o dubelku Kopenhaga + Lokomotiv?
Duńska potęga kontra zespół z Mołdawii.
Sheriff jest nam znany z meczów z Legią. Pytanie tylko czy Duńczycy chcą grać dalej, patrząc na straty jakie im rosną w swojej lidze domowej.
Lokomotiv również awans ma we własnych nogach i powinni ograc Zilne. Mecz z Sheriffem ewidentnie odpuscili gdyż mieli kilka dni do meczu w lidze rosyjskiej z CSKA. Dziś powinni ugrać 3 punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Kopenhaga bez formy w tym sezonie Sheriff do tej pory w 5 meczach tylko 2 bramki stracone ja gram Sheriff+0,5
Jestem podobnego zdania, na pewno bym się nie pchał w Kopenhagę.
Lokomotiv do gry jak najbardziej
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom