>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 21.09 - 24.09.2012

Status
Zamknięty.
chelseaa 10

chelseaa

Użytkownik
Dziś o 17:00 spotkanie w Poznaniu , Pogoń Szczecin będzie probowac urwac punkty Lechowi który wraca na własciwe tory, po fatalnym sezonie kręcą dobry początek - sezonu 3 wygrane 1 remis. Goście wcale nie tak źle jak na beniaminka 2 triumfy i 2 porażki , dodatkowo ostatni mecz pokonali (2:0) Wisłe Kraków - lecz to nie jakiś super argument widząc co ten zespół gra od poczatku sezonu. Historia spotkań też nie wyłania definitywnego faworyta na ostatnie 6 meczy :
- 3 wygrane lecha
- 3 bramkowe remisy
Dobra Lech wygra ten mecz, jest w gazie - ale dlaczego by nie pokusic sie o hendi (0:1) ? Ma kto strzelac w Poznaniu! Może Pogoń poczuje dużą pewnosc siebie po ogarniu Wisły , poczują sie jak równi z Lechem i zostaną za to skarani. Moim zdaniem beniaminek nie zagrozi gospodarzą i wyłapia 2-3 bramki, natomiast Buric nic dziś nie wyciągnie ze swej siatki. Kurs 2.70 warty zagrania, i kusi kusi . Powodzenia!
Lech Poznań (-1) - Pogoń Szczecin 2.70
bet-at-home
 
H 187

h778

Użytkownik
Nie chcę się ciągle wypowiadać na temat klubu, któremu kibicuję, ale jak czytam takie bzdury, to po prostu nóż się w kieszeni otwiera.
W poprzednim sezonie takim objawieniem polskiej ligi były Scyzoryki z Kielc. Dzisiaj na pewno nie możemy określić Widzewa tymi samymi słowami bo Korona grała lepszą piłkę niż klub z Łodzi.
???? ???? ????
Korona swoją grę opierała na walce, przede wszystkim fizycznej, na zdominowaniu przeciwnika pod względem siłowym. Widzew w tym sezonie robi to, czego nie potrafi większość polskich drużyn - kapitalnie rozgrywa piłkę w środku. Jeżeli &quot;lepszą grą&quot; jest dla Ciebie styl, w którym grała Korona, to chyba nie powinieneś oglądać żadnych zagranicznych lig - przeraziłbyś się.
Widzew wygrał 4 spotkania, ale nie oszukujmy się, mieli dużo szczęścia w tych meczach
Śląsk - pierwsza połowa średnia, w drugiej mecz absolutnie zdominowany przez Widzew, przypadkowo stracona bramka;
Ruch - kiepski początek, mniej więcej od 30 minuty na boisku był tylko Widzew, gdyby nie indolencja strzelecka Stępińskiego, mogłoby być dwa razy wyżej;
Bełchatów - średni mecz w ofensywie, dobra postawa w obronie, pierwszy objaw szczęścia w sezonie: słupek Buzały (albo Wróbla, nie pamiętam);
Zagłębie - opiszę poniżej.
Rzeczywiście, gdyby nie szczęście mielibyśmy maksymalnie 1 punkt. ????
Popatrzmy chociaż na ostatni mecz z Zagłębiem, które wygrali przy pomocy Miedziowych, ponieważ klub z Dolnego Śląska w pierwszych 15 min mógł spokojnie wygrywać 2-0.
Okej, Lira strzelił w słupek, ale co z tego? Przez resztę meczu Zagłębie nie grało nic, a Widzew spokojnie rozgrywał sobie piłkę w środku pola, nie pozwalając lubinianom na stworzenie żadnego zagrożenia pod bramką Mielcarza. W drugiej połowie gospodarze mieli jedną bardzo dobrą sytuację, ale kapitalnie interweniował Mielcarz - to według Ciebie też zasługa szczęścia, a dobry klub powinien mieć w bramce powieszony ręcznik? O sytuacjach, które później zmarnował najpierw Phibel, a później bodajże Rybicki nawet nie będę wspominał - pewnie nie pamiętasz, bo to przecież Zagłębie było wyraźnie lepsze.
Także mieli szczęście u osób, które układały terminarz gdzie na samym początku rozgrywali trzy spotkania na własnym stadionie.
Akurat w chwili obecnej Widzewowi korzystniej powinno się grać na wyjeździe, bo tylko tam może liczyć na doping Ultrasów. Ale oprócz dopingu są też takie czynniki jak znajomosć murawy, stadionu, więc z tą opinią jestem się w stanie zgodzić.
Oglądając mecze tego zespołu można czasami usnąć
To jestem ciekaw, co robisz na meczach Bełchatowa albo Podbeskidzia.
Nie chcę się bawić w typowanie tego spotkania, bo różnie może być, nie zdziwię się jeśli jutro pierwszy raz w tym sezonie stracimy punkty. Ale jeżeli ktoś pisze, że Widzew gra słabo, a pozycję w tabeli zawdzięcza szczęściu, to albo jest niepełnosprawny umysłowo, albo nie zna się na piłce, albo po prostu nie ogląda meczów, o których się wypowiada. Obstawiam ostatnią opcję.
 
M 9

mieta20

Użytkownik
Korona swoją grę opierała na walce, przede wszystkim fizycznej, na zdominowaniu przeciwnika pod względem siłowym. Widzew w tym sezonie robi to, czego nie potrafi większość polskich drużyn - kapitalnie rozgrywa piłkę w środku. Jeżeli &quot;lepszą grą&quot; jest dla Ciebie styl, w którym grała Korona, to chyba nie powinieneś oglądać żadnych zagranicznych lig - przeraziłbyś się.

Widzę, że do końca nie czytałeś tego co napisałem. Korona miała swój styl, który opierała na agresywnej grze tzn szybki odbiór piłki , gra z kontry itd. Z tym kapitalnym rozgrywaniem przez zawodników Widzewa to wyskoczyłeś bo to nie ta liga i nie ten poziom. RTS w meczu stwarza mało okazji ale potrafi wykorzystać 1 błąd przeciwnika i zdobyć bramkę. To jest ich jedyny atut.


Ruch - kiepski początek, mniej więcej od 30 minuty na boisku był tylko Widzew, gdyby nie indolencja strzelecka Stępińskiego, mogłoby być dwa razy wyżej;
Dla mnie to nie był mecz, tylko kabaret obu ekip. Tutaj wynik spotkania był znany przed rozpoczęciem meczu, ale nie będę rozwijał swojej myśli...

To jestem ciekaw, co robisz na meczach Bełchatowa albo Podbeskidzia.

O Bełchatowie już się wypowiadałem ale powtórzę. Tabela ekstraklasy nie potwierdza sił drużyn w naszej lidze. GKS w 4 kolejkach tylko w 1 meczu (czyt. z Legia) był wyraźnie słabszy od przeciwnika, w pozostałych brakowało czegoś żeby zdobyć chociaż punkt. Dotknęło Cie to &quot;szczęście&quot; ale gdyby właśnie zawodnikom z Bełchatowa szczęście dopisywało to nie zamykaliby tabeli. Bo mają zawodników kreatywnych. I napisze Ci kolejną bzdurę , bo w końcu dla kibica RTS-u inna opinia niż to, że grają kapitalnie to znaczy, że człowiek jest niepełnosprawny umysłowo. Widziałem 4 spotkania Bełchatowa i nie grali źle i w meczu z Lechem nie zasłużyli na porażkę. I porównując GKS z Widzewem, mogę śmiało napisać, że prezentują się 2 razy lepiej niż Łodzianie ???? To już koniec bzdur ????
 
H 187

h778

Użytkownik
Dla mnie to nie był mecz, tylko kabaret obu ekip. Tutaj wynik spotkania był znany przed rozpoczęciem meczu, ale nie będę rozwijał swojej myśli...
Nie, nie był znany. I to nie były oddane punkty za wiosnę. Nikt z Widzewa na taki układ nie poszedł, to jest potwierdzone info i wszystkie teorie spiskowe możesz sobie odpuścić.
Dotknęło Cie to &quot;szczęście&quot; ale gdyby właśnie zawodnikom z Bełchatowa szczęście dopisywało to nie zamykaliby tabeli. Bo mają zawodników kreatywnych. I napisze Ci kolejną bzdurę , bo w końcu dla kibica RTS-u inna opinia niż to, że grają kapitalnie to znaczy, że człowiek jest niepełnosprawny umysłowo. Widziałem 4 spotkania Bełchatowa i nie grali źle i w meczu z Lechem nie zasłużyli na porażkę. I porównując GKS z Widzewem, mogę śmiało napisać, że prezentują się 2 razy lepiej niż Łodzianie
Bełchatów nie gra najgorzej, w byciu czerwoną latarnią wyręcza ich Podbeskidzie. Ale skoro twierdzisz, że drużyna, która ma jednego napastnika, w dodatku wiecznie kontuzjowanego (Buzały nie liczę, to bardziej obrońca przeciwników), której cała obecna gra opiera się na Kosowskim i Bożoku (któremu wyjdzie jedno podanie na 10 meczów) gra dobrze, to chyba nie mamy o czym dyskutować. Dzisiaj ten ogórkowy dream team przegra po raz 5 z rzędu.
I moje bycie kibicem nie ma z tym nic wspólnego, opinia o grze Widzewa jest absolutnie obiektywna. Bo ostatni raz graliśmy tak dobrze jak teraz jeszcze za czasów rozgrywającego Szymkowiaka.
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1:1 ⛔
Typ: over 2,5
Kurs: 2.30
Bukmacher: Pinnacle

W spotkaniu Lecha z Pogonią, bukmacherzy jako faworyta upatrują Kolejorza. Trudno nie zgodzić się z tym, jednak nie upatrywałbym dzisiaj zdecydowanego zwycięstwa. W ostatnich dwóch spotkaniach zespół Mariusza Rumaka nie zaprezentował tak ciekawej dla oka piłki, jak choćby w spotkaniu inaugurującym sezon, gdzie zwłaszcza pierwsza połowa przeciwko Ruchowi była po prostu kapitalna. W spotkaniach z Górnikiem i GKS Bełchatów, Lech nie stworzył sobie wielu okazji bramkowych co od razu przełożyło się na ilość bramek zdobytych w tych spotkaniach. Nie ulega wątpliwościom że gospodarze będą chcieli objąć fotel lidera po tym spotkaniu, jednak Portowcy mogą napsuć sporo krwi. W ostatnim spotkaniu ligowym pokonali 2:0 Wisłę. Choć każdy widział, w jakich okolicznościach zostały zdobyte przez Portowców bramki w tamtym spotkaniu, nie ulega wątpliwości że mimo to byli zespołem lepszym w tamtym spotkaniu. Mam wrażenie, że zespół gości szuka na razie swojego &#39;miejsca w szeregu&#39; w obecnym sezonie i nie wiadomo jeszcze do jakiego grona ich zaliczyć. Nie mniej jednak przewiduję w dniu dzisiejszym ciekawe spotkanie, w którym każdy z zespołów będzie dążył do odniesienia zwycięstwa, a tym samym wielu bramek.
 
T 29

tomato99

Użytkownik
Moim zdaniem dzisiaj wygrają ci którzy mają wygrać. Faworyci, czyli Śląsk i Lech zgarną po trzy punkty, a że takie kursy są a nie inne to specyfika naszej ligi. Tutaj zespół z ostatniego miejsca może ograć każdego albo nie wygrać żadnego meczu. Skończyły się czasy dwóch faworytów z Warszawy i Krakowa. Jak pamiętam jeszcze nie tak dawno to te kluby rozdawały karty i ze słabymi zespołami po prostu pewnie wygrywały. Teraz składy wszystkich ekip są porównywalne.
Co do Widzewa i Polonii to gratuluje obu klubom dobrego startu, ale uważam że nie zdobędą mistrza jesieni a co dopiero wybiegać dalej w przyszłość. Żałuje że w Łodzi nikt nie chciał dołożyć się do stadionu bo pod tym względem w Polsce już naprawdę by było elegancko(nowy stadion Górnika rośnie w oczach).
Radzę dzisiaj grać na gospodarzy, są oni zdecydowanymi faworytami dzisiejszych meczów. To że jestem z Wrocławia nie ma zupełnie nic do mojej oceny faktów na dziś. Niestety ale dla mnie GKS obok Podbeskidzia to główni kandydaci do spadku. W końcu w zeszłym roku spadła zupełnie niepotrafiąca grać w piłkę Cracovia która cudem się utrzymywała i równie słaby ŁKS. Ich następcy szybko się znaleźli mimo iż moim zdaniem te zespoły grają dużo lepiej.
Pogoń, miała farta z Wisłą i nic więcej. Jeżeli ktoś ma inne zdanie to nie powinien obstawiać piłki nożnej. Ten sędzia(nie pamiętam nazwiska) powinien skończyć swoją przygodę z ekstraklasą na dobre. Zresztą przegrywać z drużyną w której gra 38 letni zawodnik to też trzeba potrafić. Nie odbierając umiejętności Andradinie jest emerytem piłkarskim.
To tyle miałem do powiedzenia, mam nadzieje że kogoś przekonałem do czegoś????
 
ll9 149

ll9

Użytkownik
Czy uwazasz ze Widzew Lodz ze skladem na dolna polowke tabeli wygra 5 mecz pod rzad? Czy jak wygra 5 mecz to w 6 meczu jak beda grali z Polonia W. to tez bedziesz gral x2 bo Widzew taki dobry?
Nie, to sa cieniasy i w koncu musza przegrac i czas uruchomic progresywny system na przegrane Widzewa.
Co to za logika ze Gornik nie wygral od 10 lat? To teraz wygra bo to jest pilka nozna i padaja rozne wyniki a nie tylko podtrzymania serii. Nawet Barca nie wygrywa kazdego meczu z Getafe, Granada czy Osasuna!

+0.25 Górnik Zabrze, czas przerwac serie inwalidow.
Moga wygrac, nie mowie ze Widzew nie wygra 5 meczu pod rzad. Natomiast KURS jest nieoplacalny. Mocne value w strone KSG.
Uważam, że powinieneś uważać na to co piszesz. Na razie to właśnie Widzew ma 12 pkt po czterech kolejkach i kogo obchodzi teraz w jakiej formie na tamtą chwilę był Śląsk, Ruch, Bełchatów i Zagłębie tydzień temu. Liczą się punkty, bo te w końcowym rozrachunku będą najistotniejsze. Nikt w Łodzi nie ukrywa że celem nr 1 jest utrzymanie w lidze. Sam trener Mroczkowski mówi o tym otwarcie. W ostatnich sezonach do utrzymania potrzeba było średnio 30 pkt, w takiej sytuacji Widzew potrzebuje jeszcze tylko 6 meczów. Oglądałeś chociaż mecz w Lubinie tydzień temu, że w takim złym tonie wyrażasz się o grze Widzewa?? Bo właśnie za zaangażowanie, walkę o każdy centymetr i charakter należy się tej drużynie szacunek nawet takich kibiców jak Ty. Nikt nie mówi o mistrzostwie i pucharach, ale miło jest popatrzeć na układ tabeli i liderowanie swojej drużyny, tym bardziej, że nikt się tego nie spodziewał...
 
Z 0

zigzag

Użytkownik
Widze - Gornik

Osobiscie stawiam dzis na remis pomiedzy niespodziewanym liderem i solidnym Gornikiem. Widzew przypomina mi troche Korone z ubieglego sezonu, moze nie graja tak faul, ale chodzi o zaangazowanie i walke o kazdy metr boiska. Dobry start w lidze i handicup wlasnego boiska napewno bedzie dzis dodawal pewnosci siebie lodzinom, Gornik to solidna druzyna, swoja klase pokazala w meczu z Legia moim zdaniem byli slabsi (nie wyszedl im mecz) ale i tak potrafili wywalczyc remis. Moim zdaniem Zabrzanie to druzyna, ktora nawet w ciezkich sytuacjach bedzie potrafila wywalczyc punkty, powiedzenie typu &quot;Jezeli nie potrafisz wygrac meczu to go zremisuj&quot; pasuje do nich ????
Podsumowujac, spodziwam sie twardej walki o srodek pola, i remisu w tym meczu 0-0 lub 1-1

Typ X
U2,5


Powodzenia
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew Łódź - Górnik Zabrze
Typ: 1
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Widzew jest jak na razie chyba największą niespodzianką ligi, wygrał wszystkie spotkania jak do tej pory i już nawet przed dzisiejszym spotkaniem wiadomo, że podopieczni Radosława Mroczkowskiego zostaną liderem po 5 serii gier. Ja osobiście jednak liczę na kolejne trzy punkty Widzewa. Widzew co prawda w poprzednich sezonach nie najlepiej radził sobie w meczach poniedziałkowych i piątkowych (teraz właśnie mają taki plan gier) jednak grają z zespołami z którymi potrafią grać. Górnik bowiem co by nie mówić i nie zachwycać się nad tą drużyną to jednak jest to drużyna środka tabeli, w poprzednim sezonie Górnik też przecież mógł się podobać a mimo to była to jedynie drużyna środka tabeli i w tym sezonie jest podobnie.
Wspomniałem o tym, że Widzew lubi grać z Górnikiem, przede wszystkim na własnym boisku. Wystarczy bowiem prześledzić ostatnie wyniki tych zespołów w meczach rozgrywanych w Łodzi: 2-0 w poprzednim sezonie, sezon wcześniej 4-0, sezon 2009/10 (I liga) 3-0, sezon 2007/08 2-1, jedynie w sezonie 2003/04 Górnik potrafił zdobyć punkty (wygrał 2-1) w Łodzi, wcześniej to Widzew raczej wygrywał: 2002/03 1-0, 2001/02 2-0. W sumie licząc już od sezonu 2000/01 Widzew u siebie grał z Górnikiem 10 spotkań z czego wygrał 8 i 2 razy przegrał. Statystyki są więc po stronie Widzewa, czy coś jeszcze? Według mnie sporą różnicę robią doświadczeni gracze Widzewa a w szczególności Sebastian Dudek, który jest liderem drugiej linii ekipy Mroczkowskiego, ponadto stałe fragmenty gry z którymi Łodzianie na początku sezonu mieli spore problemy a teraz jest to ich bardzo groźna broń. Ponadto młodzież Widzewa, która wchodzi na pod męczonego rywala i która potrafi siać popłoch w linii defensywnej przeciwnika.
W Widzewie w tym spotkaniu wciąż nie zobaczymy kontuzjowanych Jakuba Kowalskiego i Adama Banasiaka, ponadto nie dotarł jeszcze do Łodzi certyfikat Dorde Dikanovića. Nie wiadomo również kto zagra na szpicy w ekipie Widzewa czy będzie to Mehdi Ben Dhifallah czy jednak Aleksandr Lebedev, to jednak chyba nie jest wielki problem w Widzewie. W Górniku natomiast jak podaje strona tego zespołu jest problem bogactwa bowiem wszyscy piłkarze są do dyspozycji trenera Adama Nawałki.
Na koniec spróbuję porównać formację obu zespołów. Na początek pozycja bramkarza, według mnie plus na tej pozycji dla Widzew, Mielcarz jest bardzo pewnym punktem swojego zespołu, Skorupski natomiast jest bardzo utalentowany jednak ostatnio wydaje się być w słabszej formie. Linia defensywna tu też według mnie należy się plusik dla Widzewa. Defensywa Mroczkowskiego gra ciągle w tym samym zestawieniu - zgrywa się i z meczu na mecz popełnia mniej błędów. Ponadto warto zwrócić uwagę na fakt, że Widzew do tej pory stracił 1 bramkę, Górnik natomiast 4. Jeśli chodzi o drugą linię obu drużyn to według mnie są tutaj i lepsi zawodnicy jak i ci słabi zarówno w Górniku jak i Widzewie, dlatego postanowiłem dać tutaj remis, choć gdyby nie powrót Kwieka a także bądź co bądź słabiej spisującego się ostatnio na skrzydle Nakoulma, dałbym mały plusik dla Widzewa, daję jednak remis. W ataku mimo wszystko lepszy jest Górnik z Milikiem na szpicy. Według moich wyliczeń wynika więc wynik 3-2 dla Widzewa ????
Już na sam koniec dodam również, że dziś w Górniku ma szansę zagrać, aż 4 byłych Widzewiaków Prejuce Nakoulma, Bartosz Iwan, Maciej Bębenek oraz Przemysław Oziębała. Osobiście jedynie tego pierwszego obecnie widziałbym w obecnym Widzewie ale na pewno nie w takiej formie jak jest obecnie.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Ostatni mecz 5. kolejki naszej Ekstraklasy. Widzew zaczął sezon kapitalnie, 4 mecze - 4 zwycięstwa. Górnik też może mieć powód do dumy. Zwyciężyli w 1. kolejce, a potem 3 remisy z takimi rywalami jak Legia i Lech. Dzisiaj już nie będzie tak kolorowo dla gości. Łodzianie są u siebie bardzo dobrzy szczególnie kiedy przyjeżdża Górnik. Ostatnie trzy mecze na stadionie Widzewa są w 100% na korzyść Łodzian:
2010 - Widzew 3:0 Górnik
2010 - Widzew 4:0 Górnik
2011 - Widzew 2:0 Górnik
Jak widać są w gazie, nie odpuszczają bo jak by odpuszczali to nie byliby na pierwszym miejscu. Uważam, że są w stanie pokonać Górnik i tym razem. Przebudowa składu wyraźnie poprawiła grę Łodzian. Bardzo podobna sytuacja ligowa jaka miała miejsce rok temu w Bundeslidze gdzie Mainz zainkasował 7 zwycięstw z rzędu od samego początku sezonu. Potem już staczali się do środka tabeli. Kursy jakie wystawili bukmacherzy są bardzo korzystne i według mnie jest małe Value po stronie gospodarzy.
Widzew - Górnik, 1 @ 2.20 Bwin ⛔ 1:1
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Widzew Łódź - Górnik Zabrze 2.35 -- 3.10 -- 2.90 w Expekt
TYP x2 - 1.50 - Expekt

W dniu dzisiejszym mecz kończący 5 kolejkę T-mobile ekstraklasa. Zmierzą się ze sobą dwie niepokonane do tej pory drużyny - Łódzki Widzew z Górnikiem Zabrze. Widzew znacznie lepiej rozpoczął ten sezon - 4 mecze - 4 zwycięstwa i jest liderem. Górnik ma na swoim koncie 1 zwycięstwo i 3 remisy.
Faworytem może wydawać się zespół gospodarzy, na własnym stadionie grają bardzo dobrze, w trzech ostatnich spotkaniach u siebie z Górnikiem wszystkie rozstrzygali na swoją korzyść, nie tracąc bramki.
Lepsze wrażenie w ostatnich meczach zrobił na mnie zespół z Górnego Śląska. Remis 2-2 z Legią po dobrych zawodach, punkt wywalczony na trudnym terenie w Poznaniu i Białymstoku, zwycięstwo w derbach Śląska w Gliwicach. Jeśli utrzymają formę z tych spotkań to Górnik powinien wywalczyć minimum punkt. Kurs na X2 w Expekt wynosi 1.50 i jest moim zdaniem warty zagrania.
 
M 135

mhm

Użytkownik
haha. Wiedzialem ze od rana na forum beda informacje typu &quot;Widzew to potega, 4 mecze wygrali, wygraja jeszcze 5, 6 a potem 7!&quot;.
Fajna logika u ludzi co mnie nawet cieszy bo 2,4 na dnb na Gornik Zabrze to jeszcze tylko kokardy brakuje obok tego zakladu.
Jak Widzew dzisiaj wygra to przed nastepna kolejka tez napiszecie &quot;Widzew wygral 5 meczy, sa zajebiscie mocni, gramy all in na Widzew, ze wygra 6 mecz&quot;?
W 1978 Widzew pewnie przegral z Gornikiem 0:3 tylko jakie to ma znaczenie? Albo ze maja h2h np 21-29-13 u siebie. Co to ma za znaczenie? Co ma Widzew z Lapinskim w skladzie czy Siadaczka czy kim tam jeszcze co ich pamietam z ligi mistrzow do obecnego kolorowego widzewa?
Dla mnie przede wszystkim dzisiaj over i wygrana Gornika, gora remis. Po takiej serii under czas na over. Po 3 meczach bez straty gola czas na lanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
W tym meczu moze sie wydarzyć tak naprawdę wszystko. Rownie dobrze mozna zagrać na ruletce.
Mhm mowisz ze mecze sprzed ilus tam lat i passa u siebie nie maja znaczenia a sam podajesz głupie argumenty żeby tylko dostosować to do swojej teorii. Coś takiego, że ktoś musi wygrać i dlatego wygra nie istnieje. Tak samo jest z serią zwycięstw albo underów/overów. Pewnie kiedyś się skończy ale kiedy nie wiadomo. Wcale NIE MUSI to być teraz. Równie dobrze Widzew może wygrywać do samego końca po 1-0. Czytam to forum już kawał czasu i praktycznie w każdej analizie jest powtarzane:&quot;Zespół X przegrał 3 razy, passa porażek się musi skończyć więc na pewno teraz wygrają&quot;. Powtarzam jeszcze raz że to nie jest żaden argument.
 
ll9 149

ll9

Użytkownik
⚽ 24.09 18:30 - Widzew Łódź - Górnik Zabrze - 1X - 1.33

Buk: Betsafe


Opis:


... Widzew Łódź - Górnik Zabrze ...


Mecz zamykający piątą serię spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy. Mecz, który nie tylko wśród kibiców obu drużyn wzbudza duże emocje. Niegdyś pojedynki obu drużyn nazywane były klasykiem polskiej ligi, dziś to również mecz na szczycie lecz wypowiadany już w nieco niższym tonie, gdyż ani drużyna Widzewa, ani Górnika Zabrze raczej nie są brane przez &#39;specjalistów&#39; jako faworyci do końcowego sukcesu. Tymczasem, nieoczekiwanie to Widzew z kompletem punktów jest, i bez względu na wynik dzisiejszego spotkania, nadal będzie liderem w ligowej tabeli. Górnik natomiast zajmujący obecnie dziewiąte miejsce w tabeli uznawany jest za drużynę, które gra najładniejszy futbol w lidze. Dla piłkarzy i kibiców Widzewa to mecz wyjątkowy, jego wygranie pozwoli łodzianom na stałe zapisać się na karcie historii łódzkiego klubu. jeszcze nigdy w historii drużynie Widzewa nie udało się bowiem wygrać pięciu spotkań z rzędu na początku sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Najbliżej tego osiągnięcia byli 21 lat temu, wówczas jednak w sezonie 1980/81 po czterech kolejnych zwycięstwach przyszedł czas na remis. Zawodnicy Widzewa doskonale wiedzą o co dziś grają, a ich nastroje umiejętnie tonuje najlepszy trener sierpnia w polskiej lidze Radek Mroczkowski. Faworytem dzisiejszego spotkania są Widzewiacy i jeśli powtórzą swoją grę z meczu z Zagłębiem w poprzedniej kolejce o wynik chyba mogę być spokojny. Trener Mroczkowski nie będzie mógł w dzisiejszym spotkaniu skorzystać z usług wracających do zdrowia po kontuzjach Kuby Kowalskiego, Adama Banasiaka i Veljko Batrovicia, choć ten ostatni zaliczył już 60 minutowy występ we wczorajszym meczu Młodej Ekstraklasy. W tygodniu urazu na treningu doznał drugi bramkarz łódzkiej ekipy Milos Dragojević i jego miejsce na ławce rezerwowych zajmie zapewne Patryk Wolański. Na uraz narzekał również Mehdi Ben Dhiffalah, jednak jego miejsce w wyjściowej jedenastce z pewnością zajmie Aleksandr Lebedev. Białorusin właśnie w meczu w Lubinie pokazał, że umiejętności ma duże. Górnik Zabrze, który z dorobkiem 6 punktów zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli to dla wielu drużyn bardzo niewygodny rywal, o czym przekonała się chociażby tydzień temu warszawska Legia. Historia ostatnich spotkań pomiędzy Widzewem i Górnikiem pokazuje jednak, że łodzianie są górą, zwłaszcza na własnym boisku, gdzie Zabrzanie wygrali po raz ostatni w sezonie 2003/04. Trener Adam Nawałka będzie miał w już do dyspozycji na dzisiejszy mecz Krzysztofa Mączyńskiego, który pauzował dwa mecze z powodu czerwonej kartki w meczu z Jagiellonią. Dodatkowym smaczkiem dzisiejszego pojedynku będzie powrót na al. Piłsudskiego aż czterech piłkarzy z widzewską przeszłością. To Maciej Bębenek, Prejuce Nakoulma, Przemek Oziębała i do dziś dobrze wspominany Bartek Iwan. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco, a w roli głównej wystąpią drużyny, które przed sezonem stawiane były w roli ekip mających walczyć o utrzymanie. Mecz transmitować będzie stacja EuroSport2 i wszyscy liczą na ciekawe widowisko. Być może po ostatnich zawirowaniach związanych z decyzjami Urzędu Miasta Łodzi ws. budowy stadionu swój protest na ten mecz zawieszą widzewscy Ultrasi i na stadion przy Alei Marszałka Piłsudskiego znów wróci gorący doping. Mecz poprowadzi świeżo upieczony międzynarodowy arbiter Paweł Raczkowski. Typ podpieram X, choć jako kibic całym sercem liczę na zwycięstwo gospodarzy. We wczorajszym meczu Młodej Ekstraklasy zwyciężył Widzew 2-1 i nie będę miał nic przeciwko jeśli dziś ten wynik powtórzą ich starsi koledzy.

Przewidywane składy:

Widzew: Mielcarz - Broź, Abbes, Phibel, Bartkowski - Alex, Dudek, Bartoszewicz, Kaczmarek - Okachi, Lebedev
Górnik: Skorupski - Bemben, Danch, Szeweluchin, Gancarczyk - Olkowski, Mączyński, Przybylski, Kwiek, Nakoulma - Milik


Dodatkowo:
DNB - 1 - 1.68
Over 1,5 - 1.38
Drużyna gospodarzy - Over 1,5 - 2.55
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
A teraz kilka faktów:
-Widzew gra dobrze u siebie
-Górnik na wyjazdach wygrywa bardzo rzadko
-Widzew ma dobrą obronę i traci mało goli
-Skorupski jest w słabej formie,pokazał to w ostatnim meczu z Legią i wcześniej w młodzieżówce
-w zeszłym sezonie Widzew nie przegrał pierwszych 9 meczów więc ich dobra forma na początku staje się standardem a nie szczęściem
 
Y 9

yancho

Użytkownik
Po pierwsze to było porównanie szans, że wszystko się może zdarzyć a nie żaden argument.
Zagrzeb rzeczywiście przegrał ostatnio (nie śledzę tej ligi dokładnie) ale była to porażka po roku bez porażek i to już jest argument przeciwko takiemu graniu.
A teraz kilka faktów:
-Widzew gra dobrze u siebie
-Górnik na wyjazdach wygrywa bardzo rzadko
-Widzew ma dobrą obronę i traci mało goli
-Skorupski jest w słabej formie,pokazał to w ostatnim meczu z Legią i wcześniej w młodzieżówce
-w zeszłym sezonie Widzew nie przegrał pierwszych 9 meczów więc ich dobra forma na początku staje się standardem a nie szczęściem

Ale ogladasz ta lige czy tylko wyniki znasz? Przeciez Widzew jeszcze z zadna powazna druzyna nie zagral. A Gornik zagral 4 najgorsze mozliwe mecze jakie mogl. Zadnych ogorkow z Gdanska, Lubina, Belchatowa, Wroclawia. Jeszcze braklo im Pogoni na wyjezdzie i mieliby juz caly pakiet twardych orzechow. Widzew jak dzis straci 1 bramke, a straci na 90% to dostanie 3 sztuki.
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Oglądałem ich wszystkie mecze i myślałem na początku tak jak Ty. Pierwszy mecz ze Śląskiem, byłem pewien (tak jak Ty teraz), że przegrają po tym co zobaczyłem w starciu PP z Piastem. Wygrali po dobrej grze. Zreszta bardzo łatwo dostroić sobie wyniki do własnej teorii. Jak gram na Górnik to Widzew grał z ogórkami, jak gram na Widzew to napiszę, że Widzew grał z mistrzem i wicemistrzem Polski.
Polskiej ekstraklasy się nie gra za większe pieniądze bo tutaj jedna drużyna wygra z Legią a za tydzień pojedzie do Gliwic i dostanie 5-0. W I lidze są fajne okazje ale nie tutaj.
 
Y 9

yancho

Użytkownik
Tutaj masz dzis fajna okazje. Handi na Gornik za 7,10. Czego wiecej chcesz? Ja nie mowie ze Ci wejdzie. Ale grajac 10% na DNB. 10% na 2 i 10% na handi mozna dzis fajnie pokryc stawki. Jak Gornik strzeli 1 bramke to wejdzie wszystko. Zeby tylko Skorupski nic nie wymyslil.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A teraz kilka faktów:
-Widzew gra dobrze u siebie
-Górnik na wyjazdach wygrywa bardzo rzadko
-Widzew ma dobrą obronę i traci mało goli
-Skorupski jest w słabej formie,pokazał to w ostatnim meczu z Legią i wcześniej w młodzieżówce
-w zeszłym sezonie Widzew nie przegrał pierwszych 9 meczów więc ich dobra forma na początku staje się standardem a nie szczęściem
Naciagane i to mocno.

Po 1 Widzew nie ma dobrej obrony tylko rozne nieudaczniki pokroju Piecha nie potrafia strzelic z 2 metrow, Widzew ma tylko solidnego bramkarz i sredniego Brozia, reszta to amatorzy

Po 2 Widzew nie gra dobrze nigdzie bo jest mega slaba druzyna i zapewne skonczy sezon dosc nisko, mimo dobrego poczatku

Po 3 w zeszlym sezonie byl inny sklad i inny trener wiec po co komu taka informacja? ona jest tak samo wazna i aktualna jak to, ze spadl snieg trzy lata temu w okolicy stadionu i jeszcze na podstawie tego wyciagasz wniosek, ze to jest powod, iz te wygrane nie byly szczesliwe.

Jedno wielkie LOL.

Gornik x2 1.50 zdecydowanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 135

mhm

Użytkownik
Widzew poza tym zagral 2 mecze bo 3 mecz to Ruch oddal punkty za wiosne. Kto ogladal te mecze wie o czym mowie, kto zna polska pilke ten tym bardziej wie o czym mowie. I w gruncie rzeczy nie interesuja mnie komentarze tych, ktorzy mysla ze pilka jest czysta. W nosie to mam, grajcie sobie nieustawiane mecze i ok.
Tez sadze ze Gornik dzisiaj moze z handi wygrac ale gram najbezpieczniej jak sie da po bardzo wysokim kursie.
Widzew gral z mistrzem polskim (najslabszym w historii i to jeszcze o ile sie nie myle w okresie pucharow i w okresie gry przeciwko Lenczykowi) oraz dostal 3 pkt od vicemistrza polski (rowniez najslabszego w historii).
A o tym ze mam racje swiadczy to ze jak spogladam na licznik reputacji to co chwile sie on podbija i to mnie napawa optymizmem bo widze ze sa ludzie, ktorzy wiedza o czym mowie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom