>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 Kolejka T-Mobile Ekstraklasy 21.09 - 24.09.2012

Status
Zamknięty.
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Osobiście mecz Wisły odpuszczam i odradzam również grania na nią,są zdecydowanie pod kreską z formą i to jest od początku sezonu do tej pory,Probierz robi co może ,ale efekty na razie mizerne,na razie została tylko nazwa i sukcesy sprzed lat,raczej poczekałbym aż się przełamią.Czego bardzo życzę Probierzowi bo jakoś tak lubię jego warszat pracy a przede wszystkim motywacje dla zawodników.
W tej kolejce na sztywne jedyneczki i co za tym idzie ku mojemu zdziwieniu niezłe kursy to typ Śląsk i Lech.Powód w obu przypadkach jest ten sam ,bo mają za rywali jedne ze słabszych ekip a wg mnie głównych kandydatów do spadku.
W Chorzowie ciekawy mecz,ale moim zdaniem Niebiescy wyjdą szybko na prostą bo zatrudnienie brata F to masakra natomiast trener Jacek Z to solidny trener ligowy,a że skład mają niezły wystarczy poukładać klocki i dopisywać punkty
Lubin bez Banasia w obronie po prostu nie istnieją,zresztą w dalszych formacjach szału również nie ma.
Są to oczywiście rozważania na papierze,jak będzie zobaczymy
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Na początek na rozkład wezmę mecz WKS Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów
Do składu gospodarzy powróci Sebastian Mila, który odcierpiał karę zawieszenia. Nowy trener, stawia na ofensywny futbol, a drużyna gra coraz lepiej. Do tego b. dobra forma W. Soboty. Niepewny występ Diaza, ale to raczej nie jest wielkie osłabienie.
Co do Bełchatowa ostatnie miejsce w tabeli i 0 pkt po 4 kolejkach.
Wilusz oraz Mateusz Mak nie zagrają do końca rundy, co sprawia, że Bełchatów staje się kandydatem do spadku. Do tego za kartkę z poprzedniego meczu nie zagra Raul Gonzalez. Podejrzewam, że w sobotę także się nie przełamią. Ja wiem, że do tej pory grali z Wisłą, Lechem czy Legią, ale osłabienia i ich słaba gra spowodują porażkę we Wrocławiu.
Ostatnie 2 mecze między tymi zespołami we Wrocławiu:
Slask Wroclaw - GKS Belchatow 1-0
Slask Wroclaw - GKS Belchatow 4-2
Moje typy na ten mecz:
Śląsk Wrocław @1.64
Śląsk Wrocław Handicap -1.5 @2.7
GKS nie strzeli @1.99
Betsson
Kilka dodatkowych informacji co do meczu. Typy podtrzymuje.
Co do GKS to do Wrocławia nie przyjedzie Buzała, zatem Bełchatów musi szukać napastników w ME, to skłania mnie do postawienia, że GKS nie strzeli.
Cytat ze strony GKS
Buzała wydłużył i tak długą listę zawodników, którzy z powodu urazów lub kartek nie zagrają przeciwko mistrzom Polski (Raul Gonzalez, Mateusz i Michał Mak, Dawid Nowak oraz Maciej Wilusz)
Po drugie mini wywiad z nowym trenerem Śląska (slasknet.com):
Co ze zdrowiem Stevanovicia i Diaza?
Stevanović dzisiaj włączył się do treningów, a Cristian Diaz ciągle trenuje indywidualnie i zobaczymy jak po dzisiejszym treningu będzie wyglądała jego sytuacja.
Czy założył Pan sobie pewną liczbę punktów, którą chce zdobyć w trakcie rundy jesiennej?
Ja chcę wygrać każdy mecz.
Stevanovic i tak pewnie by wszedł z ławki koło 70 minuty, a Diaz no cóż widziałem go w meczu z Ruchem i jest słabo przygotowany fizycznie. Do każdej piłki spóźniony, powiedzmy wprost widać nadwagę u tego pana.
W wywiadzie trener powiedział, że Mila będzie grał od początku, chociaż to nie jest niespodzianka ;)
Prawdopodobny skład Śląska:
Kelemen - Kowalczyk, Jodłowiec, Grodzicki, Spahic - Kaźmierczak, Elsner - Patejuk, Mila, Sobota - Voskamp
 
bryanm 9

bryanm

Użytkownik
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
Dla Pana Jacka Zielińskiego będzie to drugi mecz na ławce trenerskiej Ruchu Chorzów. Zadebiutował w Chorzowie w meczu z Koroną w którym padł remis 1:1. Nadszedł czas, żeby ułożyć drużynę, która w poprzednim sezonie zdobyła v-ce mistrzostwo Polski. Jest to na pewno ważny mecz dla jednych jak i drugich choć nie zapominajmy, że w poprzednim sezonie Zagłębie w rundzie wiosennej spisywało się wyśmienicie. Mecz jest na pewno trudny do wytypowania bo nie wiadomo kiedy tak naprawdę wypali Piech lub Sernas. Obydwie drużyny zaczęły sezon fatalnie patrząc na wyniki z poprzedniego sezonu ale sądzę, że taki mecz na &#39;przełamanie&#39; w dolnej części tabeli będzie obfitował w bramki choć wiem, że z formą strzelecką obydwu drużyn jest tragicznie. Proponuję zatem:
BTS 1.85 @Expekt ✅
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
handicap 0-1
Typ: Jagiellonia
Kurs: 3,50
bwin

Czas na piątą już kolejkę spotkań w Ekstraklasie. Dzisiejsze zmagania rozpocznie pojedynek Jagiellonii Białystok z beniaminkiem z Gliwic. Moim zdaniem stać dzisiaj gospodarzy na wysokie zwycięstwo. Podopieczni Tomasza Hajty potrafią grać na swoim obiekcie bardzo dobrze, ostatnia ich porażka miała miejsce w marcu tego roku kiedy to ulegli walczącemu o Europejskie Puchary Ruchowi Chorzów. Potem była seria sześciu ligowych zwycięstw z rzędu. Ostatnie dwa domowe mecze to remisy z Górnikiem Zabrze i Zagłębiem Lubin. Tydzień temu natomiast wywieźli cenny punkt z Konwiktorskiej gdzie zremisowali z &quot;Czarnymi Koszulami&quot; choć trochę dzięki pomocy sędziego. Za gospodarzami przemawia też to że gracze Piasta Gliwice jadąc na ten mecz pokonali blisko 500 kilometrów co zapewne będzie stanowić jakiś wpływ na grę zespołu. W kadrze na ten mecz Gliwiczanie zagrają bez kontuzjowanych: bramkarza Jakuba Szumskiego i młodego napastnika Jakuba Świerczoka. Co do zespołu Jagiellonii to najprawdopodobniej nie zagrają Zahorski, Porębski oraz Bandrowski. Możliwa jest też zmiana w bramce gdyż dotychczasowy golkiper Łukasz Skowron, który to nie był z byt pewny w bramce może nie zagrać a zastąpić go ma Jakub Słowik. W dotychczasowych dwóch pojedynkach tych ekip dwa razy góra byli gospodarze a łączny bilans tych spotkań to cztery do zera. zatem dzisiaj liczę także na zwycięstwo.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Dzisiaj dla trenera Probierza to może być najważniejszy mecz pod banderą Białej Gwiazdy. Po kilku kompromitujących spotkaniach, Probierz traci notowania u prezesa Cupiała. Jednak milioner z Myślenic w dalszym ciągu nie zatrudnia nikogo innego - bo po prostu po wprowadzeniu akcji &quot;oszczędzanie&quot; w Wiśle nie ma pieniędzy na lepszego (droższego) trenera.
Sytuacja w samej Wiśle (nie tylko kadrowa) jest ogólnie kiepska. Potrzebne są dobre wyniki, nie ma innej możliwości żeby wyjść z kryzysu.
Krakowianie zanotowali najgorszy start sezonu od 20 lat. Po czterech kolejkach mają na koncie ledwie cztery punkty, zajmują 11. pozycję w tabeli ekstraklasy i bliżej im do strefy spadkowej niż do czołówki ligi. Już co raz częściej i co raz głośniej pod Wawelem wymienia się nazwiska Franciszka Smudy i Maciej Skorży.
Jeśli chodzi o Lechię, to jak na razie zespół ten prezentuję się strasznie nierówno, dobre mecze przeplata fatalnymi wpadkami. Ale to dopiero początek Bobo Kaczmarka w Gdańsku, więc myślę, że może być tam tylko lepiej. Ciekawostką jest, że Lechia w meczach wyjazdowych gra o wiele lepiej, zresztą 2 wyjazdowe zwycięstwa jak na razie mówią same za siebie.
Przewidywane składy:
Wisła: Pareiko - Burliga, Jaliens, Bunoza, Frederiksen - Szewczyk, Wilk, Melikson, Kamiński - Sikorski, Genkow.
Lechia: Buchalik - Janicki, Madera, Bieniuk, Andriuskevicius - Ricardinho, Machaj, Nowak, Traore, Hajrapetjan - Rasiak.
Jeśli chodzi o osłabienia Wisły, to nie zagrają dzisiaj kontuzjowani: Arkadiusz Głowacki, Radosław Sobolewski i Michał Chrapek oraz zawieszony Romell Quioto. Do kadry Lechii z kolei wracają Piotr Grzelczak, Piotr Wiśniewski oraz Deleu.
Ostatnio kiepska gra defensywna Wisły + dobra wyjazdowa gra Lechii może sprawić, że Lechitom uda się strzelić dzisiaj bramkę na Reymonta 22. Wisła z kolei na pewno liczy na przełamanie i w meczu u siebie na pewno piłkarze będą chcieli coś udowodnić kibicom z Krakowa. Dla mnie ciekawym typem wydaję się:
BTS @2.00 Bet365
 
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Handicap azjatycki
Typ: Piast Gliwice +0.5 @ 1.95 Bet365 ✅ 0-2 :grin: wszystko zgodnie z planem, oprócz tego, że przeszacowałem możliwości Jagi...
Goście trafiają
Typ: Tak @ 1.55 Betsafe ✅
Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
Typ: Tak @ 1.95 Bwin ⛔

W pierwszym sobotnim meczu moim minimalnym faworytem są goście z Gliwic. Zadziwiająco dobrze poczynający sobie podopieczni trenera Brosza w każdym z dotychczasowych meczy strzelali przynajmniej gola. W dwóch pierwszych kolejkach dość nieszczęśliwie nie przełożyło się to na jakąkolwiek zdobycz punktową. W pierwszym zwycięstwie musiał im pomóc sędzia dyktując karnego z kapelusza (1-0 z Pogonią). Za to drugie z Lechią było już tylko i wyłącznie ich zasługą: po stracie bramki później byli zdecydowanie lepszą drużyną i pewnie wypunktowali gospodarzy zabierając pełną pulę do Gliwic. Ofensywne ustawienie Piasta z dwom napastnikami Jurado i Kędziorą w końcu przynosi punkty i jestem przekonany, że w Białymstoku może być podobnie. Napastnicy wspierani przez Podgórskiego i Izvolta potrafią stworzyć sporo okazji i tylko od skuteczności zależy czy coś wpadnie do sieci. Myślę, że z Jagiellonią szansa na to jest spora. Gospodarze nie prezentują się najlepiej w ostanich meczach. Wprawdzie są niepokonani, ale aż 3 mecze grali u siebie wygrywając tylko raz z Podbeskidziem (2-1), a i to po wielkich męczarniach. Kolejne dwa remisy (1-1 z Górnikiem i 0-0 z Zagłębiem) mają wartość tylko ze względu na zdobyte punkty, bo poziomem gry nie mogły zachwycić nikogo. Zaś w ostatnim meczu z Polonią od pogromu uratowało ich kryminalne sędziowanie „sędziego” Małka (anulował prawidłowego gola, nie podyktował 2 ewidentnych karnych dla Polonii). Myślę, że z szybko grającymi kombinacyjną piłkę gliwiczanami Jadze może być równie ciężko. Goście powinni poradzić sobie przynajmniej raz z dość elektryczną ostatnio obroną gospodarzy, co powinno gwarantować wywiezienie z Białegostoku jakiejś zdobyczy punktowej.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Mecz: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Data: 22.09.2012 18:00
Typ: Wisła (-1.5 gola)
Kurs: 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza: Mecz przyjaźni w Krakowie, gdzie zawita gdańska Lechia. Przyjaźń będzie można dostrzec na trybunach, lecz nie na boisku, gdzie sytuacja Wisły jest coraz bardziej truniejsza. Po 4 rozegranych kolejkach Wisła zajmuje dopiero 11 miejsce i już na starcie traci dość dużo, a jak wiemy to nie Wisła w tym sezonie grała w rozgrywkach europejskich, a Legia i inne zespoły. Wisła nie przypomina w niczym drużyny srzed lat, lecz każdy wie, że ta styuacja w końcu będzie musiała się zmienić. Jest dobry trener skład też bardzo solidny, lecz elementy puki co jeszcze nie składają się w całość, lecz według mnie to tylko kwestia czasu, kiedy zespół się &quot;obudzi&quot;. Puki co Wisła wygrała u siebie z GKS Bełchatów 2:1, po bramce Genkowa w doliczonym czasie gry oraz przegrała 3:1 z Polonią Warszawa. Na wyjazdach Wisła osiągnęła remis w Podbeskidziu 1:1 oraz przegrała 2:0 z Pogonią w Szczecinie. Należy jednak pamiętać, że styl gry Wiślaków był dobry i można mówić, że szczególnie ta ostatnia porażka z Portowcami jest niesprawiedliwa, a przynajmniej wątpliwa. Lechia to zespół, który w tym sezonie lepiej gra na wyjazdach niż u siebie, lecz w starciu z Wisłą żadnych punktów już być nie powinno. Puki co biało-zieloni u siebie przegrali 3:1 z Polonią (tak jak Wisła) oraz 1:2 z beniaminkiemm ligi Piastem Gliwice. na wyjazdach wygrywali do tej pory 2:0 z Pogonią w Szczecinie i 1:0 w Kielcach. Nie będę nawet pisać, że do trzech razy sztuka, więc Lechia dzisiaj przegra, bo to nie argument. każdy, kto śledzi poczynania Ekstraklasy zdaje sobie sprawę z potencjałów obydwu drużyn. Wisła ma tutaj zdecydowaną przewagę, więc stawiam na nią z handicapem.
 
Z 708,3K
Wisla -Lechia
typ 1
kurs 1,82
Tobet
Mysle ze najwyzszy czas zeby Wisla wkoncu odniesla zwyciestwo.Co prawda narazie Krakowianie nieimponuja forma i w ostatnim pojedynku przegrali na wyjezdzie z Pogonia ale znowu niesa tacy slabi zeby niepokonac przecietnej Lechi.Goscie w poprzedniej kolejce przezyli spore rozczarowanie ulegajac na swoim terenie druzynie Piasta.Krakowianie maja przeciesz w swoim skladzie takich pilkarzy co Melikson,Genkow czy Glowacki i stawiam ze przynajmniej jedna bramka wygraja.
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Ruch - Zagłębie
Dziś spotkają sie ze sobą dwie drużyny z końca tabeli. Przed sezonem obie ekipy były uznawane za te które mogą namieszać w nowym sezonie. Nadzieje pokładano zwłaszcza w drużynie z Chorzowa. Po słabym starcie w lidze będa chciały pokazać sie z dobrej strony. W tym meczu skłaniał bym sie raczej w strone Ruchu. W pierwszych 3 meczach grał z bardzo dobrze dysponowanymi rywalami: Widzewem, Lechem i Śląskiem. Do tego dochodzi własna publicznośc która z pewnościa pomoże Chorzowianom. Nie zaryzykuje jednak typu na nich. Lubin również nie przegrywał ze słabymi drużynami.
W tym meczu proponuje:
Under 1.5 Ht 1.40✅
Under 2.5 1.72⛔
Proszę umieszczać bukmachera, skąd pochodzi kurs na dane zdarzenie // M.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Wisla -Lechia
typ 1
kurs 1,82
Tobet

Mysle ze najwyzszy czas zeby Wisla wkoncu odniesla zwyciestwo.Co prawda narazie Krakowianie nieimponuja forma i w ostatnim pojedynku przegrali na wyjezdzie z Pogonia ale znowu niesa tacy slabi zeby niepokonac przecietnej Lechi.Goscie w poprzedniej kolejce przezyli spore rozczarowanie ulegajac na swoim terenie druzynie Piasta.Krakowianie maja przeciesz w swoim skladzie takich pilkarzy co Melikson,Genkow czy Glowacki i stawiam ze przynajmniej jedna bramka wygraja.
kiepska analiza i nie ma chociaż jednego powodu żeby stawiać na Wisłę. No chyba że są to: &quot;najwyzszy czas zeby Wisla wkoncu odniesla zwyciestwo&quot; lub &quot;maja przeciesz w swoim skladzie takich pilkarzy co Melikson,Genkow czy Glowacki:&quot;. Oczywiście ten ostatni nie zagra z powodu kontuzji odniesionej przed meczem z Pogonią. Dopiero w czwartek wrócił do treningów i nie będzie brany do 18 meczowej, a wspomniana dwójka nie jest w najwyższej formie.

Jak dla mnie mecz no bet, gdyż obie drużyny prezentują podobną formę i nie widać faworyta tego spotkania. Podejrzewam że padnie remis lub przesądzi jedna bramka.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Ostatnie 5 meczy na stadionie w Łodzi to same wygrane Widzewa . Ostatni raz Zabrzanie wygralii tutaj w sezonie 2003/2004 Wątpie aby jutro przerwalii to czarną serie wyjazdowych meczy z Widzewem .
Bardzo istotny argument, z ironią powiem ???? Dziś Piast grał 13 mecz z Jagą, a w dwunastu poprzednich ani razu nie wygrał - dla przykładu. To jest mecz piłki nożnej, tutaj często decydują detale o wyniku, a nie takie statystyki typu &quot;ostatnie 5 meczów między drużynami itp.&quot;. Jasne, bywa w futbolu często tak, że jakiś przeciwnik nie leży etc. Jednakże, to co napisałeś to sucha statystyka i ma dokładnie ZEROWY wpływ na wynik poniedziałkowego meczu. Nie neguję typu oczywiście, chodzi mi tylko o ten argument. Niemniej, osobiście uważam, że x2 swobodnie Górnik ugra ???? Pozdrawiam i no offence oczywiście kolego ????
 
M 135

mhm

Użytkownik
Ostatnie 5 meczy na stadionie w Łodzi to same wygrane Widzewa . Ostatni raz Zabrzanie wygralii tutaj w sezonie 2003/2004 Wątpie aby jutro przerwalii to czarną serie wyjazdowych meczy z Widzewem
kolego, nie chce sie nad toba pastwic bo odezwa sie obroncy ze na tym forum niby tylko mowie czego nie grac a nie mowie co grac. Zrobie teraz wyjatek. Zagraj +0,25 na Górnik Zabrze.
Pisalem o underze w derbach, byl under.
Wiselka na razie prowadzi.
Czy uwazasz ze Widzew Lodz ze skladem na dolna polowke tabeli wygra 5 mecz pod rzad? Czy jak wygra 5 mecz to w 6 meczu jak beda grali z Polonia W. to tez bedziesz gral x2 bo Widzew taki dobry?
Nie, to sa cieniasy i w koncu musza przegrac i czas uruchomic progresywny system na przegrane Widzewa.
Co to za logika ze Gornik nie wygral od 10 lat? To teraz wygra bo to jest pilka nozna i padaja rozne wyniki a nie tylko podtrzymania serii. Nawet Barca nie wygrywa kazdego meczu z Getafe, Granada czy Osasuna!
Jak nie chcesz byc sponsorem bukmachera przez cale zycie to nie kieruj sie idiotyczna logika ze jak ktos wygral to jest dobry i bedzie wygrywal. To jest najglupsze zalozenie w bukmacherce. Oni wygrywaja bo sie spieli, bo walcza, bo maja szczescie a przede wszystkim bo ta liga jest jak para-olimpiada. Jezeli widziales dzisiaj mecz w Chorzowie to zrozumiesz o czym mowie.
+0.25 Górnik Zabrze, czas przerwac serie inwalidow.
Moga wygrac, nie mowie ze Widzew nie wygra 5 meczu pod rzad. Natomiast KURS jest nieoplacalny. Mocne value w strone KSG.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Nieopłacalne to jest granie na Górnik +0,25 dlaczego z Jagą było +0,5 prawie 2,
a z Widzewem nawet tyle niema na +0,25 ?
To samo z Lechem jak będzie 1,8 to można zagrac, dlaczego z Górnikiem było -1,
a teraz z Pogonia wyższy kurs jest na -0,75 ?
To nie ma żadnego logicznego wytłumaczenia jak Widzew +0,5 tydzień temu o czym pisałem :cool:
 
M 135

mhm

Użytkownik
bo bukmacher wielokrotnie dobiera kurs pod oczekiwania graczy i on wie ze jak widzew ma 4 wygrane to ludzie beda grali 5 raz na ich win i daje kurs 2,3, ktory jest zupelnie bez sensu i nieoplacalny bo po co ma dawac wyzszy skoro i tak ludzie zagraja.
Jakbys mial komus cos sprzedac z wieksza marza to chyba nie zrobisz przeceny nieprawdaz? Nie ma co porownywac kto z kim jakie kursy mial.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Właśnie to ma sens, bo dlaczego na Lecha jest ponad 1,7 z Pogonią ? Górnik +0,25 1,9 ?

skoro Jaga gra bardzo słabo a było +0,5 na gości ? Widzew gra u siebie dobrze i jest +0,25 ?

Pogoń z Piastem grała słabo, a różnica między Lechem a Piastem jest spora,
Lech u siebie gra bardzo dobrze, dlatego nie wiem czemu 1,5 było z Górnikiem
a więcej jest z Pogonią i niema znaczenia to, że była to druga kolejka ;)
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Spokojnie kolego ???? Tak tylko chciałem się wypowiedzieć na tego spotkania i tak jak ja to widzę . Ty też wypowiedziałeś się i szanuję twoje zdanie .To tylko jeden z wielu meczów w tym sezonie i ja tutaj całego swojego majątku na ten mecz nie postawiłem . A w polskiej lidze wszystko jest możliwe . Jeśli mają skład na miano drugiej połówki tabeli to nie wiem dlaczego po 4 kolejkach są na pierwszym miejscu , dziwne trochę . W tamtym tygodniu też myślałem ze ta seria się skończy ale oni pokazali ze dalej stać ich na zwycięstwa i teraz po takim kursie żal nie spróbować . Pozdro Peace !
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Rozumiem, że GieKSa Bełchatów nie wygrywa i nie zdobywa jakichkolwiek punktów w lidze, ale kurs na Tobet urósł do 1,80. Nie będę ukrywał, że gram na Śląsk z wielkim bólem serca, bo raczej skusiły mnie kontuzje wśród gości, bo nie zagra Buzała, Mak i połowa defensywy. Zatem znowu jest szansa, że w obronie Kiereś postawi na Stulina, który w Krakowie spowodował cztery rzuty karne, ale wiadomo, jak to jest z sędziami.
Do Śląska wraca &#39;Roger&#39; Mila, zatem nie powinno być problemów ze STG, no i podaniami na Voskampa. Jak dla mnie to Diaz, to żadne osłabienie. On już dawno powinien odejść, bo gwiazdorzy, jak Małpa w ZOO. Jeżeli Śląsk nie straci głupiej bramki, to powinien skromnie wygrać.
Śląsk Wrocław - PGE GKS Bełchatów 1 @ 1,80 Tobet ✅ ✅ powinno być z 5:1 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 9

mieta20

Użytkownik
Widzew Łódź - Górnik Zabrze​



Taka krótka refleksja z mojej strony na temat tego meczu. To nie RTS jest &quot;cienki&quot; tylko liga jest słaba, nie ma co się oszukiwać. W poprzednim sezonie takim objawieniem polskiej ligi były Scyzoryki z Kielc. Dzisiaj na pewno nie możemy określić Widzewa tymi samymi słowami bo Korona grała lepszą piłkę niż klub z Łodzi. Tabela ekstraklasy do końca nie ukazuje sił każdego zespołu. Ok to dopiero 5 kolejka więc jeszcze dużo spotkań przed nami. Korona wtedy potrafiła stworzyć kilka groźnych sytuacji, grali twardo i agresywnie, mieli jakiś swój styl. Widzew wygrał 4 spotkania, ale nie oszukujmy się, mieli dużo szczęścia w tych meczach . Popatrzmy chociaż na ostatni mecz z Zagłębiem, które wygrali przy pomocy Miedziowych, ponieważ klub z Dolnego Śląska w pierwszych 15 min mógł spokojnie wygrywać 2-0. Także mieli szczęście u osób, które układały terminarz gdzie na samym początku rozgrywali trzy spotkania na własnym stadionie. Najbardziej w tym zespole podoba mi się Sebastian Dudek, które świetnie rozdziela piłki, potrafi zmieniać tempo gry i to na pewno duże wzmocnienie Łodzian. Podsumowując to gra Widzewa nie powala na kolana, w meczu stworzą 3-4 sytuacje i tylko na tyle ich stać. Oglądając mecze tego zespołu można czasami usnąć , ale niestety w późniejszym czasie nikt nie będzie mówił o tym, że grają kiepsko, a o tym, że Łodzianie wygrali 4 spotkania. Górnik Zabrze to dzisiaj drużyna, która można powiedzieć gra najładniejszy futbol w lidze, może nie każdy z taka opinią się zgodzi, ale Nawałka tych swoich chłopaków tak ustawił, że są groźni , graja do samego końca, walczą. Potrafią rozegrać kombinacyjnie, zaskoczyć przeciwnika. Dziwi mnie to, że faworytem w tym spotkaniu jest Widzew. Nie patrząc na kadry obu ekip , wydaje mi się , że Górnik DNB to bardzo dobry bet. GL! ????


Typ: Górnik DNB @2,10 bet365
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Przed nami piękna i słoneczna niedziela z dwoma spotkaniami ekstraklasy. Rozpoczynamy o 14:30 na stadionie miejskim we Wrocławiu. Śląsk podejmuje najsłabszy obecnie zespół - GKS Bełchatów. Goście na 16 miejscu bez żadnego punktu na koncie z jedną tylko bramką strzeloną. Czy w spotkaniu z mistrzem polskim ma szansę na ugranie punktów? Dodatkowo bez Buzały i Maka? Wątpliwie, gdyż Śląsk u siebie w tym sezonie nie stracił nawet punktu, dodatkowo gra w najmocniejszym składzie. Do zespołu wraca Mila i to on będzie kreatorem gry ofensywnej. Kurs na Śląsk to 1.75 w Expekt. Ostatnie 4 mecze we Wrocławiu pomiędzy tymi zespołami wyglądały następująco: 3-1-0.
Nie zapowiada się także grad bramek, oba zespoły &quot;nie grzeszą&quot; skutecznością - ostatnie 3 mecze obu zespołów to under 2.5. W tym spotkaniu typuję podobnie - under 2.5 po 1.60 w Expekt
O 17:00 swoje zawody rozpoczną zespoły Lecha i Pogoni. Faworytem w tym spotkaniu są gospodarze. Lech w tym sezonie utrzymuje dobrą i równą formę. Kurs na zespół z Wielkopolski wynosi 1.70 w Expekt. Pogoń tylko jedno spotkanie rozegrała w na obcym terenie w tym sezonie. Przegrali 1-0 z Piastem Gliwice. Nie rozegrali najgorszego meczu, ale zdecydowanie powinni poprawić skuteczność przed meczem. Ostatni raz te drużyny spotkały się w 2007 roku, wówczas Lech wygrał 3-0 z Pogonią, w 2003 roku padł wynik 6-0. Drużynie Lecha zawsze dobrze się grało z Pogonią na Bługarskiej i myślę, że to spotkanie wygrają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom