>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

38. (ostatnia) kolejka Scottish Premier League

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP





Podobnie jak w przypadku 1. Bundesligi, dopiero ostatnia seria spotkań Scottish Premier League wyjaśni kibicom, kto zdobędzie tytuł mistrzowski, kto zagra w europejskich pucharach oraz kto pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Cóż za emocje!
Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Mam prośbę , jaki jest regulamin ligi szkociej , w przypadku równej ilości pkt kto będzie mistrzem Celtic czy Rangers ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
crossmen na innym forum czytałem dyskusję i zdaje się liczy się bilans bramkowy. Obecnie Celtic ma +47, a Rangers +46.
Dlatego Celtic musi wygrać swój mecz i liczyć na nie wygranie Rangersów aby zdobyć mistrza.
Zaznaczam nie jestem pewny czy te osoby, które pisały o tym mają rację...
Może ktoś to potwierdzi?
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
O ile to pewne info to znaczy , ze Rangersi muszą wygrać bo zakładam , że Celtic pociśnie Serca u siebie. A z tymi wyjazdowymi win Rangersów to różnie bywa.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Potwierdzam info.:p w Przeglądzie pisali o tym w zeszłym tygodniu chyba ,że bramki się liczą a to jest w miarę pewne źródło
pozdro
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Glasgow Rangers podobnie jak Celtic odnotował wyjazdową wpadkę z Hibernianem. Po tym spotkaniu wiele osób zwątpiło w Rangersów i teraz wszyscy będą się zastanawiać czy nie odpuścić spotkania z Dundee. Dla mnie mecz Celticu nie jest z góry przesądzony. Pewniejszy jestem tego, że &quot;Strażnicy&quot; jako druzyna, która znakomicie sobie radzi na każdym terenie (grając od pierwszych minut ofensywną piłkę) wywiezie komplet punktów ze stadionu Tannadice Park.

Mój typ:

Dundee United - Glasgow Rangers 2 [1.50] 4/10
 
R 5

real1

Użytkownik
No decydują bramki na &#39;&#39;plus&#39;&#39; a przy równej ilość bramek decydują spotkanie między nimi. Reasumując to Celtic musi dziś wygrać a Rangers przegrać ;). Choć Dundee jest raczej na pewno zbyt słabe ,więc chyba tytuł mistrzowski jest przesądzony
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom