>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [18.10.2017]- środa

Status
Zamknięty.
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Środa tym razem na spokojnie. Wycieczki krajoznawcze dla Atletico i PSG, gierki w domu dla Barcelony, Bayernu no i chyba Juve można też tu dostawić choć rywala dostają najmocniejszego z tego zestawu.
Trudno wybrać inny mecz kolejki jak pojedynek w Londynie między Chelsea (Conte) a Romą, czyli jakiś zarys do złapania ciekawszego wątku. Kilku graczy z Serie A się znajdzie w składzie The Blues a między innymi były Giallorossi Antonio Rudiger a także powrót po 3 latach Edina Dżeko na angielską ziemię. I już się robi nieco ciekawiej.
CSKA - Basel, co łączy oba zespoły? 2 sprawy, pierwsza to oklep jaki przyjęli od United, druga to zwycięstwa nad Benficą. Teraz spotykają się w dwumeczu i w zasadzie między sobą mogą wyjaśnić kto pójdzie w parze z United do gry w play offach.
Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy.
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Mecz CSKA - Basel ja bym optował w Moskwie nad gospodarzami którzy u siebie powinni ograć szwajcarów gdyż goście jakoś mnie nie przekonują a CSKA u siebie powinno być mocne szczególnie że Basel na dalekim wyjeździe w Moskwie może być zmęczone nawet dalekim wyjazdem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
RSC Anderlecht vs PSG+ FC Bayern Monachium (AH:-1) vs Celtic FC+ Qarabag FK vs Atletico Madryt + Real Madryt CF (DNB) vs Tottenham Hotspur FC + APOEL vs Borussia Dortmund kurs AKO: 2,24 (podatek 12%) buk: LVBET⛔
FC Bayern Monachium (AH:-2) vs Celtic FC+ Qarabag FK vs Atletico Madryt + NK Maribor vs Liverpool FC + APOEL vs Borussia Dortmund kurs AKO: 2,54 (podatek 12%) buk: LVBET⛔
Wybrałem do zakładów takie drużyny, które muszą gonić miejsce w tabeli i grają ze słabymi przeciwnikami czyli: Atletico, Dortmund i Bayern. Zapomniałem o Liverpoolu, ale pogram go jeszcze w podobnym becie. Oprócz tego PSG, które co prawda ma rewelacyjną sytuację w grupie i tu się długo wahałem czy nie dać z DNB, ale oni są mega skoncentrowani na LM i mają jeden z najlepszych zespołów na świecie. Anderlecht, który przegrał nawet z Celtikiem i to aż 3:0 nie powinien stanowić wielkiej przeszkody. Real, który też prowadzi gra z Totenhamem i tutaj już zabezpieczyłem się opcją DNB bo wpadka jest całkiem możliwa.
Co do innych meczy: Barcelony po 1,08 nie ruszam bo to głupota choć pewno ogarnie. Myślę, że Sporting może sprawić niespodziankę w Turynie bo zagrał naprawdę dobre zawody z Barceloną, a Juventus nie zachwyca. Musze się dokładnie przyjrzeć składom w tym meczu i opiniom innych osób i może coś pogram. Myślę jeszcze nad jakimś singlem na Bayern. Pod wodzą wreszcie dobrego trenera mogą nieźle rozstrzelać Celtic.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Sporting +2
1.68
Uni✅✅

Obecny Juventus mnie nie przekonuje, a chciałbym widzieć, jak w każdym meczu zdobywają komplet punktów. Obrona nie funkcjonuje, bo jak ma to robić skoro nie ma odpowiednich zawodników, którzy trzymaliby poziom. Nie potrafię zrozumieć, jak w jedno okno można popsuć coś co było najmocniejszą stroną i nic z tym nie robić. Chyba, ze ktoś wierzył, że takie tuzy jak MDS wniesie wyższy poziom? Kielon i Barza lepsi nie będą, a Rugani to młody nieograny młokos.
W ataku biegający kołek, który zapomniał jak się strzela, a zmiennika dla niego brak.
Ile jeszcze Dybala musi nie wykorzystać karnych, aby to kto inny robił?
Sporting w meczu przeciwko Barcelonie, tylko skromne 0:1 i to wcale nie była rzeź. W lidze radzą sobie bardzo dobrze... Jedynie niepotrzebny remis z przedostatnią drużyną i cały czas walka o pierwsze miejsce.
Lazio drużyna, która nie jest w czołówce Europy, nie jest nafaszerowana gwiazdami pokazała, ze można pokonać Starą Damę, na jej własnej ziemi w jej własnej twierdzy.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Sporting +2
1.68
Uni

Obecny Juventus mnie nie przekonuje, a chciałbym widzieć, jak w każdym meczu zdobywają komplet punktów. Obrona nie funkcjonuje, bo jak ma to robić skoro nie ma odpowiednich zawodników, którzy trzymaliby poziom. Nie potrafię zrozumieć, jak w jedno okno można popsuć coś co było najmocniejszą stroną i nic z tym nie robić. Chyba, ze ktoś wierzył, że takie tuzy jak MDS wniesie wyższy poziom? Kielon i Barza lepsi nie będą, a Rugani to młody nieograny młokos.
W ataku biegający kołek, który zapomniał jak się strzela, a zmiennika dla niego brak.
Ile jeszcze Dybala musi nie wykorzystać karnych, aby to kto inny robił?
Sporting w meczu przeciwko Barcelonie, tylko skromne 0:1 i to wcale nie była rzeź. W lidze radzą sobie bardzo dobrze... Jedynie niepotrzebny remis z przedostatnią drużyną i cały czas walka o pierwsze miejsce.
Lazio drużyna, która nie jest w czołówce Europy, nie jest nafaszerowana gwiazdami pokazała, ze można pokonać Starą Damę, na jej własnej ziemi w jej własnej twierdzy.
Zupełnie się z tobą nie zgodze, Juve a Sporting to inny rozmiar kapelusza, zobacz co grają Portugalskie ekipy Porto, Benfica w LM bo Sporting to klub do nich porównywalny, ale zawsze gdzieś poza Benfica i Porto, bukmacherzy zawsze wyżej ceniły bardziej te dwa kluby niż Sporting, Juve złapało zadyszke w serie a 2 mecze bez zwycięstwa, a już piszecie że grają kaszane, według mnie i tak na koniec J bedzie na czele serie a, bo ma po prostu odpowiednich do tego graczy żeby być hegemonem w lidze włoskiej, osłabili się w formacji obronnej, ale wystarczy że obsadzą dobrze środek i powinno być ok, Matuidi, Pjanić, Khedira, z przodu niesamowity Dybala,Igła, waleczny Mandzukic, czy nieszablonowy Cuadrado, Szkoda że taki niski kurs na Juventus, nie do grania, bardziej bts, ale ja pojde chyba w over bo to mecz za 6 pkt, Sporting bezpośredni rywal o 2 miejsce, wiec Juve tego meczu nie zlekcewazy, widze tu jakies 3-1, ale wolę pograć over bramkowy niz pchać się w czyste jedynki, bo wg. Jj mając takich graczy w ofensywie moze ten over pokryć sam...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sporting +2
1.68
Uni

Obecny Juventus mnie nie przekonuje, a chciałbym widzieć, jak w każdym meczu zdobywają komplet punktów. Obrona nie funkcjonuje, bo jak ma to robić skoro nie ma odpowiednich zawodników, którzy trzymaliby poziom. Nie potrafię zrozumieć, jak w jedno okno można popsuć coś co było najmocniejszą stroną i nic z tym nie robić. Chyba, ze ktoś wierzył, że takie tuzy jak MDS wniesie wyższy poziom? Kielon i Barza lepsi nie będą, a Rugani to młody nieograny młokos.
W ataku biegający kołek, który zapomniał jak się strzela, a zmiennika dla niego brak.
Ile jeszcze Dybala musi nie wykorzystać karnych, aby to kto inny robił?
Sporting w meczu przeciwko Barcelonie, tylko skromne 0:1 i to wcale nie była rzeź. W lidze radzą sobie bardzo dobrze... Jedynie niepotrzebny remis z przedostatnią drużyną i cały czas walka o pierwsze miejsce.
Lazio drużyna, która nie jest w czołówce Europy, nie jest nafaszerowana gwiazdami pokazała, ze można pokonać Starą Damę, na jej własnej ziemi w jej własnej twierdzy.
Zdecydowanie zgadzam się z tą argumentacją. Akurat oglądałem mecz Sportingu z Barceloną i pominąwszy słabą dyspozycję Barcelony to Sporting grał bardzo mądrze i stwarzał sobie wiele okazji. W zasadzie mecz optycznie przypominał grę równych zespołów. Też myślałem jak madman, że portugalskie drużyny grają piach, ale jak widać na LM to wszyscy się strasznie mobilizują i dają z siebie poziom wyższy niż byśmy się spodziewali. Za to Juventus, który spektakularnie przegrał z Barceloną po bardzo słabej grze i Juventus, który nie był w stanie u siebie wbić jednej bramki do 69 min (oglądałem fragmentami te popisy nieskuteczności) Olympiakosowi zupełnie mnie nie przekonuje. Karciarz masz w zupełności rację, że pozwolenie na opuszczenie klubu przez Bonucciego było naprawdę bardzo złym posunięciem i wprowadziło zamęt do najlepszej obrony na świecie.
Może aż tak nie będę ryzykować i grać czegoś w stronę Sportingu bo piłkarsko to przepaść, ale Juventusu nie daję do żadnego kuponu bo się boję po prostu, że mi potopi kupony. Zobaczmy jak dalej będzie grał. Za typem +2 na Sporting przemawia jeszcze fakt, że Juventus zazwyczaj zadawala się 1,2 bramkowym prowadzeniem. Nawet ze wspomnianym Olympiakosem było 2:0, a przecież defensywa Sportingu jest naprawdę solidna.
 
czarnotowidze 44

czarnotowidze

Użytkownik
Jakieś opinie na temat czerwonych diabłów? Kurs na nich wygląda kusząco, patrząc co Benfica prezentuje w obecnej kampanii LM. Dla mnie czysta 2, angielskie zespoły jak najszybciej chcą sobie zapewnić awans, żeby móc się skupić na lidze i pucharach krajowych.
 
mateuka 11

mateuka

Użytkownik
Co myślicie o dubelku:
Bayern vs Celtic - over 4,5 gola
Anderlecht vs PSG - over 4,5 gola
lub w obydwu meczach over 1,5 bramki w obu połowach?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mateuka 11

mateuka

Użytkownik
Myślę,że bardzo ryzykowne ale jak najbardziej możliwe, na Twoim miejscu posunął bym się 1 krok wstecz i zagrał
Bayern-Celtic over 3.5 ; 1.65
Anderlecht-PSG over 3.5 ; 1.84
Ako; 3.04(fortuna)
Co do drugiej opcji; Bayern w ostatnich 5 meczach, w 2 strzelił 1 gola w pierwszej połowie,2 meczach po 2 gole i ten jedyny mecz nie strzelili wcale przeciwko PSG w LM, PSG wygląda podobnie, w LM są na większym gazie. Jak najbardziej prawdopodobne, można spróbować.
Opcja na pewno mniej ryzykowna w takim razie potrzebuje 3 mecz do większego kursu.
 
psychol32 445,4K

psychol32

Użytkownik
Zdecydowanie zgadzam się z tą argumentacją. Akurat oglądałem mecz Sportingu z Barceloną i pominąwszy słabą dyspozycję Barcelony to Sporting grał bardzo mądrze i stwarzał sobie wiele okazji. W zasadzie mecz optycznie przypominał grę równych zespołów.
Dlaczego Sporting stwarzał sobie sytuacje? A no dlatego że obrona Barcelony w porównaniu z innymi formacjami jest na żałosnym poziomie. Defensywa Juve to kilka levelów wyżej i Sporting w Turynie za bardzo sobie nie pogra.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dlaczego Sporting stwarzał sobie sytuacje? A no dlatego że obrona Barcelony w porównaniu z innymi formacjami jest na żałosnym poziomie. Defensywa Juve to kilka levelów wyżej i Sporting w Turynie za bardzo sobie nie pogra.
Ta sam &quot;żałosna&quot; obrona Barcelony jakoś świetnie poradziła sobie z Juventusem, a ofensywa wbiła im 3 bramki czego nie mogła zrobić za bardzo w Portugalii. Być może obrona Juventusu też jest równie żałosna, ale jeszcze o tym nie wiemy. Oczywiście w Barcelonie brakło paru ważnych piłkarzy Juventusu, ale ja oglądałem fragmentami mecz z Olympiakosem i nieskuteczność był porażająca. Jak dla mnie będzie 0:0, albo 1:0. Generalnie mecz mocno underowy widzę.
 
psychol32 445,4K

psychol32

Użytkownik
Ta sam &quot;żałosna&quot; obrona Barcelony jakoś świetnie poradziła sobie z Juventusem, a ofensywa wbiła im 3 bramki czego nie mogła zrobić za bardzo w Portugalii. Być może obrona Juventusu też jest równie żałosna, ale jeszcze o tym nie wiemy. Oczywiście w Barcelonie brakło paru ważnych piłkarzy Juventusu, ale ja oglądałem fragmentami mecz z Olympiakosem i nieskuteczność był porażająca. Jak dla mnie będzie 0:0, albo 1:0. Generalnie mecz mocno underowy widzę.
Nie będę patrzył na pojedyncze mecze a na całokształt. Barcelona tylko i wyłącznie robi dobre wyniki poprzez swój styl gry. Ciągły atak i wysoki pressing po odbiorze piłki. Bo gdyby filozofia gry była inna to w każdym meczu jak leci tracili by bramki. Tacy stoperzy jak Umititi czy Pique to nawet nie są średniacy na swojej pozycji. Wystarczy że tylko ktoś ich przyciśnie i defensywa błąd za błędem robi ( początek meczu sobotniego z Atletico dobitnie to pokazał. Tylko dzięki ter Stegenowi nie było 3:0 dla Atletico po 20 minutach gry).
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie będę patrzył na pojedyncze mecze a na całokształt. Barcelona tylko i wyłącznie robi dobre wyniki poprzez swój styl gry. Ciągły atak i wysoki pressing po odbiorze piłki. Bo gdyby filozofia gry była inna to w każdym meczu jak leci tracili by bramki. Tacy stoperzy jak Umititi czy Pique to nawet nie są średniacy na swojej pozycji. Wystarczy że tylko ktoś ich przyciśnie i defensywa błąd za błędem robi ( początek meczu sobotniego z Atletico dobitnie to pokazał. Tylko dzięki ter Stegenowi nie było 3:0 dla Atletico po 20 minutach gry).
No, ale my przecież nie dyskutujemy o Barcelonie tylko o Juventusie i Sportingu ???? Sam sobie przeczysz - jeśli defensywa Barcelony jest/była taka słaba jak twierdzisz to jak wytłumaczysz 3:0 w meczu z Juventusem ? To wg tej teorii jeszcze bardziej warto grać na Sporting skoro Juventus nie był w stanie sforsować tak miernej defensywy. Sporting ma całkiem przyzwoitą formację defensywną.
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
Sporting +2
1.68
Uni

Obecny Juventus mnie nie przekonuje, a chciałbym widzieć, jak w każdym meczu zdobywają komplet punktów. Obrona nie funkcjonuje, bo jak ma to robić skoro nie ma odpowiednich zawodników, którzy trzymaliby poziom. Nie potrafię zrozumieć, jak w jedno okno można popsuć coś co było najmocniejszą stroną i nic z tym nie robić. Chyba, ze ktoś wierzył, że takie tuzy jak MDS wniesie wyższy poziom? Kielon i Barza lepsi nie będą, a Rugani to młody nieograny młokos.
W ataku biegający kołek, który zapomniał jak się strzela, a zmiennika dla niego brak.
Ile jeszcze Dybala musi nie wykorzystać karnych, aby to kto inny robił?
Sporting w meczu przeciwko Barcelonie, tylko skromne 0:1 i to wcale nie była rzeź. W lidze radzą sobie bardzo dobrze... Jedynie niepotrzebny remis z przedostatnią drużyną i cały czas walka o pierwsze miejsce.
Lazio drużyna, która nie jest w czołówce Europy, nie jest nafaszerowana gwiazdami pokazała, ze można pokonać Starą Damę, na jej własnej ziemi w jej własnej twierdzy.
Widzę, że ostro oceniasz Juve po meczu z Lazio, ale nie wiem czy widziałeś mecz. Taki mecz zdarza się 1 na 100...Ogólnie Juve miało ogromnego pecha i wg mnie zasłużyli na wygraną. Mieli masę nie wykorzystanych okazji (Higuain poprzeczka + setka sam na sam, Dybala słupek + nie strzelony karny) a Lazio to co miało to wykorzystało. Wynik na pewno nie oddaje tego co tam się działo.
A co do środowego meczu to wreszcie do składu Pjanić co będzie miało ogromny wpływ na grę, kiedy Miralem miał kontuzję to musiał go zastępować 20-letni Bentancur.
Dla Juve ten mecz to must win i wg mnie tu będzie spokojne 2-0 dla Juve.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Widzę, że ostro oceniasz Juve po meczu z Lazio, ale nie wiem czy widziałeś mecz. Taki mecz zdarza się 1 na 100...Ogólnie Juve miało ogromnego pecha i wg mnie zasłużyli na wygraną. Mieli masę nie wykorzystanych okazji (Higuain poprzeczka + setka sam na sam, Dybala słupek + nie strzelony karny) a Lazio to co miało to wykorzystało. Wynik na pewno nie oddaje tego co tam się działo.
To co piszesz bardzo przypomina mecz z Olympiakosem... Więc już mamy 2 na 100 ????
 
psychol32 445,4K

psychol32

Użytkownik
To co piszesz bardzo przypomina mecz z Olympiakosem... Więc już mamy 2 na 100 ????
Co ma wygrany mecz z Olympiakosem do porażki z Lazio w lidze? Z Grekami było łatwe 2:0 a że gole padały dość późno to nie ma znaczenia. Liczy się wygrana.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co ma wygrany mecz z Olympiakosem do porażki z Lazio w lidze?
...porażająca nieskuteczność ?
Z Grekami było łatwe 2:0 a że gole padały dość późno to nie ma znaczenia. Liczy się wygrana.
Nie było łatwe. W 69 min byli już kondycyjnie zmachani i Juventus wpakował do bramki piłkę. Jak by było łatwo to by było 6:0 i pierwszy gol co najmniej w I poł. Sporting ma kondycję na 120 min. dobrej gry obronnej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom