>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Derby County - Preston NE
Typ: Preston North End FC
Kurs: 3.95
Bukmacher: forBet

Analiza:

Piłka angielska w pierwszych dwóch kolejkach okazała się dosyć trudna do typowania; na każdym poziomie mieliśmy sporo niespodzianek, a nawet wyników bardzo zaskakujących (wystarczy wspomnieć porażkę Chelsea na własnym stadionie z Burnley, czy zwycięstwo Yeovil nad Accrington Stanley). W trzeciej kolejce postanowiłem więc poszukać meczu, z typem jak zwykle na &quot;czystą dwójkę&quot;, ale z lepszym kursem, gdzie faworyzowani gospodarze niekoniecznie muszą odnieść zwycięstwo. Wydaje mi się, że takim spotkaniem może być mój kolejny Typ Dnia.

Trochę nietypowo, zacznijmy od drużyny gości: Lilly Whites bardzo dobrze rozpoczęli sezon, odnosząc w meczu pierwszej kolejki zwycięstwo 1:0 nad Sheffield Wednesday, zwycięstwo pewniejsze niż wskazywałby na to końcowy wynik, momentami kompletnie dominując na boisku (doskonale wyglądali zwłaszcza pod względem przygotowania fizycznego, mówiąc kolokwialnie &quot;zabiegali&quot; swoich przeciwników). Świetne spotkanie rozegrał 23-letni, pozyskany z Cork City, irlandzki napastnik Sean Maguire, który co prawda nie zdobył bramki, ale tak konsekwentnie i uporczywie (a momentami wręcz widowiskowo) nękał obronę &quot;Sów&quot;, że zebrał entuzjastyczne recenzje od dziennikarzy sportowych, a nawet został wybrany do 11-ki kolejki przez redaktorów &quot;League Paper&quot; (zresztą, Maguire dobrze wyglądał już w sparingach przed sezonem - pamiętamy jego bramkę przeciwko Burnley, gdzie przebiegł niemal pół boiska, ograł trzech obrońców i pewnie pokonał bramkarza strzałem po ziemi). Polecam obserwować uważnie tego zawodnika, bo może się okazać jedną z gwiazd w tym sezonie Championship (tutaj nie możemy zamieszczać linków, ale zainteresowanych odsyłam do serwisu YouTube - nagrania: &quot;Sean Maguire, Debut Goal, Preston North End V Burnley FC&quot;, &quot;Sean Maguire, Genius, Goals and assists&quot; i inne). Młody Irlandczyk w samą porę odszedł z Cork City i wydaje się, że trafił do optymalnego zespołu jeżeli chodzi o możliwość dalszego rozwoju piłkarskiego. Jeżeli chodzi o młodych, utalentowanych zawodników ofensywnych Preston NE, to warto obserwować również jak będą radzić sobie znani z występów w angielskich reprezentacjach młodzieżowych: Josh Harrop--zmagający się z kontuzjami w zeszłym sezonie w Manchester United, który na pożegnanie z Czerwonymi Diabłami zdobył dla nich bramkę w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu, pokonując bramkarza Crystal Palace; Callum Robinson, którego trener Alex Neil obdarza wielkim zaufaniem, pomimo młodego wieku podstawowy zawodnik Preston, najwyżej wyceniany na rynku transferowy ofensywny zawodnik swojej drużyny, oraz 19-letni, wpożyczony z Arsenalu, snajper Stephy Mavididi. Wydaje się, że pomimo niewielkiej liczby zdobywanych jak na razie bramek, ofensywa Preston wygląda bardzo przyzwoicie, a jeżeli wszystko odpali tak jak powinno to obrońcy Championship będą mieli sporo problemów grając przeciwko napastnikom Lilly Whites. Nie gorzej od swoich kolegów z ofensywy prezentują się obrońcy, w dwóch meczach ligowych defensywa Preston North End nie dopuściła do straty bramki. Szczególnie zadowoleni mogą być ze swojej postawy w niezwykle trudnym wyjazdowym meczu przeciwko Leeds United, w którym pomimo gry przez ponad pół godziny w osłabieniu nie dali sobie strzelić gola i wywieźli z Elland Road bardzo cenny punkt. W międzyczasie podopieczni Neil&#39;a zanotowali wpadkę w meczu pucharowym, ulegając 2:3 zespołowi z League Two, Accrington Stanley, ale umówmy się - mecze pucharowe rządzą się własnymi prawami. Tyle o gościach, a jeżeli chodzi o gospodarzy to...

... niewiele powodów do zadowolenia dają swoim kibicom na początku sezonu zawodnicy Derby County. Po pierwszym meczu, w którym po bezbarwnym widowisku zremisowali na wyjeździe z Sunderlandem 1:1, The Rams byli faworytami spotkania z Wolverhampton Wanderers. Jednak nadzieje kibiców na stadionie Pride Park rozwiali, jeszcze przed przerwą Barry Douglas, a w drugiej części meczu Ivan Cavaleiro, zdobywając bramki, które dały &quot;Wilkom&quot; pewne zwycięstwo 2:0. Wiem, że to dopiero początek sezonu i jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, żeby mówić o rozczarowaniach, ale na pewno postawa Derby należy do jednej z wielu niespodzianek in minus jeżeli chodzi o zmagania na drugoligowych angielskich boiskach.

Pamiętając, że typ jest dosyć ryzykowny, a w Anglii cały czas trwa &quot;czar pierwszych kolejek&quot;, pamiętajmy o graniu za rozsądne stawki.

Jak dla mnie, czysta dwójka. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Middlesbrough - Burton 2:0 ✅
Middlesbrough 1,45 Forbet

Nie sądzę abyśmy byli świadkami jakiejś sensacji w tym spotkaniu. Zespół gości zaczął sezon od dwóch porażek. Dodatkowo bilans bramkowy 1:5 sprawił że póki co są na ostatnim miejscu. W poprzednim sezonie zawodnikom Burton udało się uniknąć spadku. Czy w tym sezonie również tak będzie? Zobaczymy.
Gospodarze, spadkowicz z PL, jak na razie z jednym meczem wygranym i jednym przegranym. Nie będę się zbytnio rozpisywał ponieważ nie widzę tu żadnych niespodzianek.
Millwall - Ipswich 3:4 ✅
Ipswich Town strzeli - Tak 1,50 Forbet


Szalony mecz ;] Dwie bramki Waghorna i jedna Garnera. Zwycięskiego gola w 88 minucie zdobył Spence.

Myślałem długo nad tym spotkaniem i doszedłem do wniosku że granie 1x2 nie ma sensu. Beniaminek zaczął sezon od remisu i porażki. Goście wygrali co prawda dwa swoje spotkania jednak czy dziś również uda im się wywieźć 3pkt? Mam przeczucie że może być ciężko, chociaż kurs kusi ;]. Ostatecznie zdecydowałem się zagrać na gola dla gości.
Warto wspomnieć o dwóch transferach które już się zwracają. Mowa tu o Joe Garnerze i Martynie Waghornie. Oboje zostali pozyskani z Glasgow Rangers. Jak do tej pory w dwóch meczach strzelili po jednej bramce, w sumie na wagę 6pkt. Być może dziś któryś z nich dopisze bramkę lub dwie do swojego konta.
Hull - Wolves 2-3 ✅
BTS 1,80 Forbet

Chyba najciekawszy pojedynek tej kolejki. Tygrysy Kamila Grosickiego podejmą zespół Wilków. Jak na razie goście są nie pokonani i mają na swoim koncie 3 strzelone bramki i żadnej straconej. Gospodarze mają jeden remis i jedno zwycięstwo. Bilans bramkowy 5:2.
Jeden z ciekawszych transferów Hull to z pewnością pozyskanie Fraizera Campbella z Crystal Palace. Zawodnik ten miał już swój debiut w poprzednim spotkaniu. Jak na razie jest jeszcze bez gola jednak dziś nadarza się świetna okazja aby ten stan rzeczy zmienić.
Osobiście trzymam kciuki za Hull. Powodzenia ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Millwall - Ipswich 02 1.77 ✅

Nie wydaje mi się, by gospodarze byli aż takim faworytem, jak wskazują na to kursy. Skąd takie przekonanie? Otóż przejrzałem sobie statystyki poprzednich meczy, gdzie (prócz pucharów) obie ekipy grały z drużynami o podobnym potencjale.
Nottingham - Millwall 1:0 7/2 - 19/6
Millwall - Stevenage 2:0 9/6 - 8/4
Millwall - Bolton 1:1 10/8 - 5/2

Ipswich - Birmingham 1:0 7/2 - 11/3
Luton - Ipswich 0:2 12/4 - 10/5
Barnsley - Ipswich 1:2 17/10 - 6/2

Millwall stwarza sobie dużo okazji, lecz marnie ze skutecznością. Przeciwnikowi zaś jak widać wystarczą góra dwa celne strzały, by zdobyć bramkę. Jak widać Ipswich dokładnie odwrotnie, jest taką drużyną, z którymi do tej pory Millwall sobie nie radził.
Może dziś będzie podobnie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 247

corner91

Użytkownik
SHEFFIELD WEDNESDAY FC VS. SUNDERLAND
Typ: Sunderland
Ako: 3.55
Buk: Fortuna
Stawka: 4/10
Hohoho Święta za cztery miesiące a tu taki prezent od bukmacherów ????
Sunderland to ekipa, która bić się będzie do samego końca o awans do Premierlig natomiast Sheffield to taki ligowy średniak i jak tu być normalnym i pisać wiersze ?? ????
Stawiam tutaj zdecydowanie na ekipę Sunderlandu, która ma korzystny bilans z tą ekipą chociaż nie powinienem się tym kierować. Moja głowa idzie za tym w jakim kierunku obie ekipy w tym sezonie zmierzają i jakie odnoszą wyniki a tutaj gołym okiem widać iż to ekipa z Sunderlandu powinna być faworyzowana a nie jak to szacują buki na gospodarzy ????
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Sheffield Wednesday - Sunderland 1-1 ✅
Sunderland strzeli - Tak 1,45 Forbet

&quot;...Do ekipy Sunderlandu dołączył natomiast Irlandczyk Aiden McGeady. Zdobywca 8 bramek i 9 asyst dla Preston North End oraz Lewis Grabban wypożyczony z Bournemouth który zdobył już swojego pierwszego gola w starciu z Derby w poprzedniej kolejce.&quot;
Tak pisałem o transferach w poprzedniej kolejce gdzie Czarne Koty mierzyły się z Kanarkami. Spotkanie wygrane 1-3. Dwie bramki Grabbana i jedna McGeady. Wspominałem również że Sunderland nie dokonał żadnych większych transferów jednak jak na razie te dwa nazwiska to strzał w dziesiątkę. Co do strzałów, w poprzednim spotkaniu zawodnicy Simona Graysona oddali tak owych 5 z czego aż 3 zamienili na bramki. W pierwszej kolejce na 4 strzały 1 bramka. Zmierzam do tego że piłkarze Kotów potrafią wykorzystywać stwarzane sytuacje. Wystarczą 3,4 a przynajmniej jedna zostanie zamieniona na gola. Mam nadzieję że ten stan rzeczy się nie zmieni.
Sheffield Wednesday w poprzednim sezonie zajęło 4 miejsce i zabrakło odrobiny szczęścia abyśmy dziś oglądali ich w Premier League. Przegrali 13 spotkań z czego u siebie tylko 6. Kurs na gości kusi jednak z pewnością nie będzie to łatwe spotkanie. Jeśli goście wywiozą z Hillsborough Stadium 3pkt jak dla mnie będzie to niespodzianka.
Tak czy siak widzę tu gola dla Sunderlandu.
Norwich - QPR 2-0 ⛔ szkoda
QPR strzeli -Tak 1,40

Drużyna Pawła Wszołka zmierzy się dziś na wyjeździe z ekipą Kanarków.
Dla gości poprzedni sezon nie należał do udanych. Dopiero osiemnaste miejsce i 2pkt przewagi nad strefą spadkową. Mamy jednak nowy sezon i skupiamy się na nim. Jak na razie start całkiem niezły. 1 remis oraz jedno zwycięstwo w odróżnieniu od drużyny Kanarków która ma jeden remis i jedną porażkę. Ciężki mecz dla obu zespołów. Norwich wystąpi dziś w roli faworyta do zwycięstwa ale o to moim zdaniem wcale nie będzie tak łatwo.
Na koniec tak for fun postanowiłem zagrać

QPR DNB 3,10 + Sunderland DNB 2,40 ⛔

Fajne kursy, myślę że warto spróbować ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adrian88 38

adrian88

Użytkownik
Czy jak tutaj coś napiszę to również będzie post zaliczany do 5postow które muszę osiągnąć by móc pisać w innych tematach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom