>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2z3 jak liczyć wygraną?

N 0

niezlybigos

Użytkownik
Dzień Dobry, czy możecie mi Państwo podpowiedzieć jak prawidłowo liczy się wygraną z zakładu np. 2z3? Zakład ten rozpisuje się tak 1-2, 1-3, 2-3. Czy jak trafię wszystkie 3 zdarzenia to wypłacą za każde rozpisane zdarzenie? Czy tylko za jedno np. 1-2? Albo, żeby lepiej to opisać zakład 2z5 to 10 rozpisów. Zapłacą tylko za jedno np. 1-3-5, czy za wszystkie? Przy założeniu, że weszły wszystkie.
Post automatycznie złączony:

Błąd w powyższym chodzi oczywiście o rozpis 3z5 a nie 2z5
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dzień Dobry, czy możecie mi Państwo podpowiedzieć jak prawidłowo liczy się wygraną z zakładu np. 2z3? Zakład ten rozpisuje się tak 1-2, 1-3, 2-3. Czy jak trafię wszystkie 3 zdarzenia to wypłacą za każde rozpisane zdarzenie? Czy tylko za jedno np. 1-2? Albo, żeby lepiej to opisać zakład 2z5 to 10 rozpisów. Zapłacą tylko za jedno np. 1-3-5, czy za wszystkie? Przy założeniu, że weszły wszystkie.
Post automatycznie złączony:

Błąd w powyższym chodzi oczywiście o rozpis 3z5 a nie 2z5
3 z 5
System ten składa się z 10 zakładów, które są zawarte w 5 selekcjach.
Co najmniej 3 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby można było odebrać wygrana.
Rozpiska:
ABC
ABD
ABE
ACD
ACE
ADE
BCD
BCE
BDE
CDE
W sumie 10 kombinacji po 3 mecze.
Przy 3 meczach trafionych - 1 kombinacja na plus.
Przy 4 meczach trafionych - 4 kombinacje na plus.
Przy 5 meczach trafionych - 10 kombinacji na plus.

 
Otrzymane punkty reputacji: +1642
N 0

niezlybigos

Użytkownik
Pozwólcie, że pociągnę jeszcze temat. Jestem strasznie ciekaw z czego wynikają sumy w kalkulatorze u bukmachera Totolotek. Jak oni liczą możliwą wygraną dla rozpisu 3z5, max. kurs i min. wygraną. Próbowałem to jakoś rozgryźć ale jakbym nie mnożył i dodawał, zawsze wychodzi mi inaczej.

ttltk.jpg
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Pozwólcie, że pociągnę jeszcze temat. Jestem strasznie ciekaw z czego wynikają sumy w kalkulatorze u bukmachera Totolotek. Jak oni liczą możliwą wygraną dla rozpisu 3z5, max. kurs i min. wygraną. Próbowałem to jakoś rozgryźć ale jakbym nie mnożył i dodawał, zawsze wychodzi mi inaczej.

Pokaż załącznik 31623
ale co Ci źle wychodzi? 3*3.05*3.35*0,44 (stawka)=13,4871~13,49 - minimalna wygrana. Reszty mi się nie chce liczyć, przedstaw swoje wyliczenia to będzie wiadomo co źle robisz. To tak jak sprawdzian z matematyki albo kartkówka xD bez Twoich wyliczeń nic nie da się ocenić...
 
N 0

niezlybigos

Użytkownik
No cóż, po prostu liczyłem jak w zakładzie prostym 3*3.05*3.35 = 30.65 potem * wysokość stawki na kombinację *0,88 i wychodzi inny wynik 26,97
 
N 0

niezlybigos

Użytkownik
No nic zostawmy to. Jest inny ciekawy temat. Nazwałem to roboczo "zbiór wspólny". Ustawienie dobrego "zbioru" daje spore pole manewru. Na początek wykluczenie. Do zbioru wspólnego nie mogą należeć zdarzenia "albo-albo" czyli wszystko co leci np. na under/over. Takie zdarzenia nie mają części wspólnej. Bo albo będzie powyżej 2,5 albo poniżej 2,5. Mam nadzieję, że to jest jasne, bo w to wpisują się również wygra/przegra itd. Ale już kombinacja 1X i X2 posiada zbiór wspólny. Obstawiając jedno zdarzenie w ten sposób dwudrogowo, za każdym razem gdy padnie X, otrzymujemy dwa trafienia. Jeśli nie będzie X, to zawsze otrzymujemy jedno trafienie :) Jaka jest tu niedogodność? Oczywiście niskie kursy. Inny zbiór wspólny mógłby być np. 1 (w sensie wygrana gospodarzy - tu już są fajne kursy i np. 1 wygrana gospodarzy w tym samym meczu do I poł. Czy oba zdarzenia mogą zaistnieć na jednym kuponie jako wygrane? Mogą ale co z wynikami na X i 2? Straszna kicha. Cała zabawa polega na tym by do zbioru wspólnego podstawić takie rodzaje typowań, które dwudrogowo (może trzydrogowo? cztero?) obejmą jak największą pule możliwych wyników w realu. :)
 
Do góry Bottom