>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

27. kolejka LaLiga (31.03 - 3.04.2023)

Status
Zamknięty.
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkania: Elche- Barcelona
Typ: Lewandowski strzeli minimum 2 bramki
Kurs: 3.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Szczerze, to szedłbym nawet i w 3 bramki na co betfan proponuje kosmiczny kurs 12, ale tu do konkursu podam typ na bramki 2 bo jest to nieco bezpieczniejsze.
Po pierwsze Barcelona gra z Elche. Elche już jest w zasadzie pewne spadku . Zawodnicy pewnie już jak najszybciej chcą skończyć ten sezon. Wielu pewnie myśli już o zmianie klubu. Nie widzę szans na to, żeby się postawili jakkolwiek Barcelonie, która pewnie zmierza po mistrza, dużo strzela i mało traci. Barcelona powinna im zaaplikować kilka goli gdyż Elche bramek traci ogrom.
Po drugie Lewandowski jest na pewno głodny bramek . W 2 meczach reprezentacji ich nie zdobył . Wcześniej w 2 kolejkach ligowych również nic nie strzelił . 4 mecze Lewego bez bramki ? To zdecydowanie za dużo . Zwłaszcza że w tabeli strzelców rywale go gonią i w końcu mogę dogonić.
Po trzecie, jak to zwykle po meczach reprezentacji wylewa się na niego fala hejtu Januszy, że Lewandowski nic nie gra, żeby go nie wystawiać w składzie i takie tam. Polak z pewnością będzie chciał zamknąc usta tym osobom grając dobry mecz i strzelając .
Jedyne co może martwić to to czy spędzi na boisku pełny wymiar czasu, bo chyba ze 4 dni później Barca gra w pucharze króla z Realem, ale myślę, że nawet w ciągu jednej połowy jest w stanie te 2 bramki strzelić.
Proponuję też na to spotkanie następujące typy.
Lewandowski strzeli minimum 3 bramki 12.00 betfan
Barcelona wygra minimum trzema bramkami
3.50
Barcelona wygra minimum 4 bramkami 7.00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +809
jozzy22 600,1K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkania: Elche- Barcelona
Typ: Elche nie strzeli
Kurs: 1.90
Bukmacher: fortuna

Kolega wyżej ostro poszedł ale zasadnicze pytanie mnie nurtuje. Czy aby na pewno jest sens rozbijać się o ilość bramek?
Wcale mnie nie zdziwi minimalizm w tym spotkaniu po stronie Barcelony i dowiezione kolejne 0:1
No cóż jeśli nie przytrafi się żaden dziwny faul czy też ręka w polu karnym to typuje , że jednak gospodarze dziś nic nie ustrzelą.
Barca naprawdę w obronie wygląda pewnie przynajmniej z tymi słabszymi i oby nic nie zmieniła przerwa reprezentacyjna.
Ciężko mi uwierzyć żeby Elche było w stanie zagrozić. Są mega słabi i raczej do końca sezonu nic w tym temacie się nie zmieni.
Oby tylko Barca nie zamknęła meczu zbyt szybko bo wówczas rozprężenie może zrobić swoje ale jak będzie to się przekonamy

Wynik: 0:4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +311
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom