>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

22. kolejka Jupiler Pro League (20-22.12.2016)

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Beveren - Oostende

14. drużyna w tabeli, a więc Beveren podejmie dziś u siebie drużynę, która z roku na rok coraz więcej znaczy w Jupiler Pro League, a więc przyjezdnych znad morza Północnego. Faworyta ciężko wskazać w takiej sytuacji, jakiej jesteśmy, ponieważ jest Puchar Narodów Afryki i większość ekip ma jakieś osłabienia.
U gospodarzy akurat nie ma takich absencji, ale trzeba powiedzieć, ze z klubu odszedł Schrijvers, a więc najlepszy strzelec do tej pory, lecz jest nowa runda i zwykle kluby takie jak Beveren dostają wiatru w żagle, zaczynając jakby wszystko od nowa nie mając nic do stracenia.
Oostende przyjechało bez najlepszego strzelca Musony, ale sądzę, że nie płaczą aż tak bardzo za nim, bo mają innych dobrych zawodników ofensywnych, ale bardziej przejmują się wyjazdem drugiego bramkarza Ovony, bo pierwszy Proto także jest niedostępny na dziś, więc być może zagra Dutoit jak w pucharze z Genkiem. Niby bramkarz niemłody, lecz patrząc na jego wyniki w 2 lidze to w 2016 roku, gdy grał St, Truiden wygrało tylko 3 mecze.
Biorąc pod uwagę moc ofensywną gości i braki w defensywie idę w tym meczu na bramki. Myślę, że 2/3 będą tu na pewno, a może coś więcej.
over 2,25 @ 1,74
Sbobet
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Club Brugge - KV RS Waasland Beveren
Typ: 1
Kurs: 1,20
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Typ marny bardziej na podwyższenie sobie AKO ale gospodarze powinni tutaj bez problemów wygrać. Tabela wygląda tak:

Dla gospodarzy będzie to 23 mecz w lidze a dla gości 22, więc wrzucam to tutaj do istniejącego już tematu na temat 22 kolejki w Belgi.
Kadrowo i pod względem statystyk Club Brugge bije swojego rywala na głowę. U siebie gospodarze są najlepiej grającym zespołem z całej ligi notując 9 zwycięstw i 2 remisy. Beveren na wyjazdach z kolei jest najgorzej grającym zespołem w całej lidze belgijskiej notując 3 remisy i 7 porażek. Jeżeli chodzi o absencje na to spotkanie to gospodarze zagrają bez obrońców Rhijna (17 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Poulaina (14 występów w tym sezonie) i napastnika Limbombe (14 wystepów w tym sezonie). Beveren na to spotkanie bez pomocników Michela (14 występów w tym sezonie), Vanzo (13 występów w tym sezonie) i de Shuttera (9 występów w tym sezonie) i napastnika Myny (16 występów w tym sezonie). Jak już zaznaczyłem pod względem statystyk i kadrowo Club Brugge to murowany tutaj faworyt. Niespodzianki się zdarzają ale tutaj nie widzę na to szans i myślę, że to dobry typ na podwyższenie sobie AKO.
✅ 2-1
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia - Jupiler League
Godz: 20:30
Spotkanie: Sint-Truidense V.V. - KV Mechelen
Typ: Sint-Truidense V.V.
Kurs: 2.05
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 23 serię spotkań belgijskiej Jupiler League.
W ciekawym meczu na Stayen zmierzą się miejscowe Koninklijke Sint-Truidense Voetbalvereniging a w gości przyjedzie drużyna Yellow Red Koninklijke Voetbalclub Mechelen.
Sint-Truidense V.V. w tym sezonie ligowym zdobyte 20 oczek w swoich 22 meczach i obecnie 12 pozycja w tabeli ligowej natomiast KV Mechelen w swoich 22 spotkaniach zdobyte 30 punktów co daje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej.
Gospodarze w trym sezonie ligowym na swoim terenie 4 wygrane, 4 remisy oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 16-13 zaś goście w delegacjach 3 zwycięstwa, 4 remisy oraz 3 przegrane i bilans bramek 12-14.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają nawet nieźle i dodając do tego że bardzo są im potrzebne punkty ligowe to mogą i nawet powinni takie mecze na swoim terenie wygrywać szczególnie tak grając jak oni w delegacjach natomiast goście na wyjazdach nieźle lecz myślę że jednak poniosą dzisiaj porażkę z dobrze zmotywowanymi na ten mecz gospodarzami na ich terenie.
✅ wynik 2:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom