>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2015 IIHF World Junior Championship - Toronto, Montreal

Status
Zamknięty.
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Mistrzostwa już za pasem, temat bez zbędnych fajerwerków, bo szczerze mówiąc nie spodziewam się tutaj przeludnienia. Jeżeli jednak jest jakaś osoba oprócz mnie (I hope so), która uważnie śledzi prospektów i ich początki na międzynarodowej arenie, czasem spojrzy kątem oka na rozgrywki uniwersyteckie oraz inne młodzieżowe ligi, to serdecznie zapraszam do udzielania się w zakładce ????
GROUP A
CANADA
SLOVAKIA
FINLAND
UNITED STATES
GERMANY
GROUP B

CZECH REPUBLIC
SWEDEN
DENMARK
SWITZERLAND
RUSSIA

Tytułu bronią Finowie, którzy w finale ograli Szwedów 3:2
Przydatne linki:
http://www.worldjunior2015.com/
http://www.hockeycanada.ca/en-ca/Team-Canada/Men/Junior/2015
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Wydaje mi się że kurs na over 1.5 bramki ekipy Duńskiej jest całkiem przystępny. Owszem zapewne różnica potencjału będzie widoczna, ale reprezentacja Danii była o krok od sprawienia sporej niespodzianki. Trzeba podkreślić świetną grę na niebieskiej podczas PP, dzięki temu padły dwie bramki w pierwszej tercji. Ponadto Duńczycy wcale nie byli drużyną, która skupiała się tylko na defensywie i czekała na skarcenie przez Rosjan, wręcz przeciwnie sporo dobrych i szybkich akcji.
Nie skreślałbym Duńczyków, skoro potrafili wczoraj postawić się Rosjanom to znaczy, że ta drużyna wcale nie musi być tak jak tak sprzed kilku lat, która zbierała srogie lania.

Dania over 1.5 / 1.88 Marathonbet ⛔
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Słowacja-Finlandia
Słowacja under 1.5@1.94 marathon ⛔ 2-1
Ja wbijam w under Słowacji.Miałem pograny over 8.5 w ich pojedynku z Kanadą.Kanada plan wykonała,Słowacy niekoniecznie.Zagrali słabo, całkowicie oddając inicjatywę gospodarzom.W sumie nie ma się co dziwić,już przed meczem byli skazani na pożarcie.Kanada ma bardzo mocny skład w tym roku,dodatkowo grają u siebie co jest kolejnym mocnym argumentem za nimi.Ja jednak liczyłem na jakąś bramkę,dwie,ale młodzi Słowacy rady nie dali.
Dziś zagrają przeciwko Finlandii czyli aktualnym mistrzom Świata.Finowie wczoraj zdobyli punkt w meczu z USA(przegrali po karnych).Zagrali bardzo dobrze w defensywie,a w bramce świetnie spisał się Husso.Ville przez wielu uważany jest za najlepszego bramkarza na tym turnieju.Nie bez przyczyny,bo w wieku 19 lat jest podstawowym bramkarzem zespołu HIFK grającego w najwyższej klasie rozgrywkowej w Finlandii,ba był nim przez prawie cały zeszły sezon rozgrywając w zespole z Helsinek 41 spotkań i notując średnią 1.99 GAA.
Zawodnik ten był draftowany w czerwcu 2014 przez St.Louis Blues.
W ekipie Słowacji największą gwiazdą jest napastnik Martin Reway grający w tym sezonie w Sparcie Praga.Wyróżnić też należy Cehlarika,który jest zawodnikiem szwedzkiej Lulei.To jednak trochę za mało przeciwko światowej czołówce.Słowacy są uważani za najsłabszy obok Niemców zespół turnieju co akurat we wczorajszym meczu się potwierdziło.
Podsumowując,Finowie przewyższają Słowaków w każdym aspekcie.Mają w swoich szeregach bardzo solidnych defensorów i ci postarają się dziś o to by nie dopuścić rywala do zbyt wielu sytuacji bramkowych i nie pozwolić im na oddanie zbyt dużej ilości strzałów.Słowacy wczoraj tych strzałów oddali zaledwie 12.Dziś ta liczba może być podobna.Do tego świetny Ville w bramce.Ja tu widzę maksymalnie 1 gola dla Słowaków.
//Strzały celne:FIN 38-SŁO 12.W bramce Finów Saros,ale to ten sam wysoki poziom co Husso.Wczoraj słabszy dzień.Za to Godla po drugiej stronie świetny mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Rosja - Szwajcaria
Nie mam przekonania co do reprezentacji Rosji, dlatego też hend typu +2,5 lub +2 traktuje w tym spotkaniu jako solidne bety. Szwajcarzy w swoim pierwszym spotkaniu pokonali 2:5 wyżej notowanych Czechów. Zwycięstwo może i nie dziwi ale rozmiary zwycięstwa pokazują iż Szwajcarzy jak co roku przyjeżdżają na MŚ u20 by wszystkich zaskoczyć. Rosjanie w pierwszym spotkaniu nie zachwycili, męczyli się z Danią no i jestem przekonany, że dziś PP dla Szwajcarów może być mocną bronią na ekipę Rasiji. Te mistrzostwa zawsze niosą za sobą wiele niespodzianek jak choćby wczorajsze wygrane Słowaków czy też wspomnianych Szwajcarów, buki trochę nie idą z czasem i dlatego też takie kursy a nie inne.
Szwajcaria +2,5 / 1.72 Betgun ⛔
Szwajcaria +2 / 1.88 Pinnacle ⛔ ???? 7:0
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Czechy-Dania

Dania over 2.0
@1.86 marathon 3 ✅
Wydaje mi się,że Duńczycy dziś bez problemu powinni strzelić 2 gole.Ta sztuka nie udała się w meczu ze Szwecją,ale jednak Szwecja to dużo lepszy rywal niż Czesi.Nasi południowi sąsiedzi w obronie patrząc po wynikach spisują się słabiutko szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę 5 bramek straconych ze Szwajcarami.
U Duńczyków z przodu jest potencjał,wyróżnić należy przede wszystkim Oliviera Bjorkstranda i Nikolaja Ehlersa.Linię tworzą wraz z Ellerem i ta powinna dziś narobić sporo problemów czeskim defensorom.
Poza betem na over 2 Duńczyków gram ich zwycięstwo(OT)@4.35.Kurs zdecydowanie za wysoki,szczególnie po tym co Duńczycy pokazali przeciwko Rosjanom. 4-3 d.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Myślałem o tym becie jak i o hendi plus w stronę Duńczyków, ale patrząc na to co dzieje się jak na razie w tych MŚ to juz nie mam żadnej pewności ???? w Betsafe jest wyjsciowo linia 2.5 na Danie. Wszystko wskazuje na to że Dania powalczy ze słabymi Czechami, no ale tak jak juz pisałem za dużo jak na razie niespodzianek albo inaczej to ujmując wszystko nie pomyśli graczy ;)
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Szwajcaria - Dania
Dzisiaj mecz o życie dla Szwajcarów i Duńczyków. Brzmi dość dramatycznie, ale ten mecz rozstrzygnie rolę jakie obie ekipy rozegrają w tych mistrzostwach. W lepszej pozycji Szwajcarzy, którzy mają oczko więcej od Duńczyków, a do tego w zanadrzu jeszcze jeden mecz ze Szwecją do rozegrania. Szwecją pewnego pierwszego miejsca, nie licząc jakiegoś niepowtarzalnego zbiegu okoliczności czyli zwycięstwa Szwajcarów za 3 oczka dzisiaj i sensacyjnej wygranej w kolejnym już bezpośrednim spotkaniu. Duńczycy mimo, że na Mistrzostwach prezentują bardzo solidny poziom to na ten moment bez zwycięstwa. Niewiele zabrakło przede wszystkim w ostatnim meczu z Czechami, gdzie stracili bramkę na 3:3 w końcówce spotkania. A w dogrywce szalę na korzyść naszych południowych sąsiadów przechylił będący największą nadzieją czeskiego hokeja David Pastrnak. Szwajcarzy po ograniu Czechów ulegli gładko Rosjanom, aż 0:7. Rosjanom, którzy też wielkiego hokeja na razie na lodowiskach Kanady nie grają. Dzisiaj najważniejszy mecz pierwszej rundy dla Helwetów, gdyż porażka z Danią może spowodować walkę o utrzymanie w elicie. Chociaż podobnie jak przy scenariuszu do awansu Szwajcarów z pierwszego miejsca tak i tutaj musiałaby się stać katastrofa. Porażka z Danią, a do tego wygrana Czechów z Rosjanami. Dla mnie osobiście najbardziej blado wypadają Czesi i to oni powinni zająć ostatnie piąte miejsce. Pewnie będą dzisiaj trzymać kciuki za Szwajcarów, aby wygrali w regulaminowym czasie gry z Danią, wówczas Czesi bez względu na wynik ostatniego spotkania na pewno powalczą w ćwierćfinałach. Z tego wszystkiego co napisałem powyżej Szwajcarzy mogą, Duńczycy muszą. A potencjał w duńskiej reprezentacji niemały. Dużo będzie zależało od dwóch największych gwiazd duńskiej młodzieżówki - Olivera Bjorkstranda oraz Nikolaja Ehlersa. Dużo by pisać o jednym i drugim. Pokrótce Oliver podpora WHL&#39;owskiej ekipy Portland Winterhawks, wybrany w trzeciej rundzie draftu 2013 przez Columbus Blue Jackets. Zaś Nikolaj dziewiątka tegorocznego draftu (Winnipeg Jets), błyszcząca w QMJHL w barwach ekipy Halfiax. Próżno szukać u Szwajcarów, aż takich prospektów, jednak z pewnością skład Helwetów jest nieco bardziej wyrównany. Niby jest Kevin Fiala, 11 tegorocznego draftu, ale jestem dość ostrożny przy zawodnikach, którzy nie grali jeszcze zza oceanem, skupiając swoją juniorską karierę w Europie. Reasumując kolektyw kontra ekipa z dwoma bardzo dobrymi juniorami. Do tego dochodzi, że porażka wcale nie oddala, aż tak bardzo awansu Szwajcarom. Liczę jednak na zwycięstwo Danii, która musi i moim zdaniem zasługuje na to, żeby znaleźć się w gronie ośmiu najlepszych drużyn świata w kategorii under 20 w tym roku. Kursy wyraźnie po stronie Szwajcarów, więc atakujemy doga, bo naprawdę warto.
Typy:
- Dania (60&#39;) @4.38 - ComeOn ⛔
- Dania ML @3.25 - Sportingbet ✅
- Over 5.5 @1.54 - Unibet ✅
4:3 po serii rzutów karnych, obie gwiazdy strzeliły, dwa razy obronił genialny na tych mistrzostwach Sorensen i pierwsza wygrana na MŚ Duńczyków stała się faktem. Chociaż trzeba przyznać, że Szwajcaria dzisiaj zagrała bardzo dobre zawody, a Dania wygrała dzięki wspomnianych przez kolegę niżej golach w przewadze (2/4) oraz genialnym interwencją golkipera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Słowacja - Niemcy
Reway strzeli gola
2,90 Fortuna
✅✅ hat trick, +4, niemal 67% przy wznowieniach.. życzę chłopakowi więcej takich spotkań

Na jutrzejsze zmagania mam przygotowaną jedną petardę (żeby tylko odpaliła), ale wszystko zależy od tego, czy propozycja którą będę się chciał z Wami podzielić, znajdzie się w ofercie zakładów (tylko Betsson/Unibet/Fortuna wchodzą w grę).
Nie można nie podzielić zdania przedmówców, na tego typu imprezach granie kursów z kategorii @1,30 to nic innego jak samobójstwo. Jeżeli już czegoś szukać, to dobrego value. Słowacką młodzież obserwuję nieco mniej wnikliwie niż czeską i rosyjską, ale różnica w liczbie młodych talentów u Słowaków, w porównaniu do wyżej wymienionych, jest porażająca. Nie widać na horyzoncie nikogo wyjątkowego. W najbliższych kilku latach nasi sąsiedzi wypuszczą w świat kilku solidnych DD, z dwóch konkretnych G (Godla w swoim beast mode stylem przypomina trochę Budaja) i kilku dobrych, ale nie powalających C/W. Żaden nowy Stan Mikita bądź Peter Stastny nie ślizga się po lodzie. Martin jest niewątpliwie najlepszym słowackim playmakerem do lat 20. Draftowany z niskim numerem przez Canadiens, ale wciąż z dużymi szansami na debiut w NHL. Na drodze swojej kariery spotkał Benoita Groulxa, obecnego trenera Gatineau, a podczas tego turnieju również Team Canada (w meczu z Kanadą Reway praktycznie nie istniał, to &quot;zasługa&quot; byłego trenera, który zna go na wylot). Dzięki temu człowiekowi Martin niemal całkowicie pozbył się swojej największej wady, czyli fatalnej etyki pracy. #10 nie był typem hard workera, opieprzał się równo i bazował głównie na tym, co zwykle określamy mianem talentu. Wiele osób mówiło również, że nie do końca poważnie traktuje swoją karierę w ogólnym rozumieniu. Groulx tak na niego siadł, że młody wziął się do roboty. Wystarczyło kilka razy posadzić go na trybunach i publicznie skrytykować, żeby Martin zdał sobie sprawę, iż same jestestwo nie uczyni go lepszym zawodnikiem. Obecnie zdarzają mu się jeszcze fochy, ale sporadycznie. Pyka w Europie, w barwach Sparty Praga i jak na takiego gnojka w seniorskiej drużynie radzi sobie bardzo dobrze. 21pts w 23GP, w tym 5 bramek. Martin zawsze będzie bardziej dyrygentem, niż strzelcem, ale zmysł asystenta nie przeszkadza mu we w miarę regularnym wpisywaniu się na listę strzelców. Za czasów gry w QMJHL najlepszy zawodnik na lodzie praktycznie w większości spotkań. &quot;Soft hands&quot;, kapitalna dynamika, duża pomysłowość.. jest tego trochę w repertuarze Słowaka. Warunków fizycznych nie ma, więc musi czymś nadrabiać. Na ubiegłorocznych MŚ był prawdziwym dynamitem, 5 miejsce w kanadyjskiej, a przed nim tylko takie nazwiska jak Teravainen, Mantha, czy chociażby jedna z największych rewelacji trwającego sezonu NHL - Forsberg. Jak mawiała niegdyś moja nauczycielka historii, Słowacy są ciency jak pietruszka na wiosnę, więc jeżeli mamy od kogoś czegoś oczekiwać, to właśnie od Top Line w zestawieniu Lantosi-Reway-Cehlarik. W zasadzie tylko ta trójka ma pojęcie o strzelaniu bramek i to ich shifty są z reguły najlepsze. Pomimo wtopy z USA, Martin i jego koledzy zagrali chyba najlepsze spotkanie w turnieju (gdyby nie GOD-la w bramce i 8 ton szczęścia, to dostaliby z 9 bramek od Finów), wielokrotnie groźnie kontrowali, a chwilami nawet zamykali młodych Amerykanów w ich d-zone. To dobry prognostyk przed dzisiejszym spotkaniem. Niemcy są w zasięgu ręki, przyjechali na turniej nieprzygotowani i bez najlepszych dostępnych zawodników (Draisatl). Wpakowanie przynajmniej 3 bramek wydaje się być obowiązkiem, choć nie takie niespodzianki przyniosły nam te mistrzostwa, więc lepiej zbytnio nie szczekać. Reway w ścisłym gronie kandydatów do gola. Póki co 2A w 3GP. Startujemy o 2 w nocy.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Szwajcaria-Dania g.23:00
Ja w przeciwieństwie do kolegi zagram Szwajcarię -1.5.Oglądałem wczorajszy mecz Dania-Czechy i trzeba przyznać,że poza 3-4 akcjami(nie licząc gry w PP)Duńczycy w ataku wypadli po prostu blado.Gol Ellera na początku spotkania,chwilę później Ehlers mógł podwyższyć na 2-0 wychodząc sam na sam z Vaneckiem i to by było na tyle.Duńczycy cofnęli się do defensywy i bronili nieźle.Czesi mocno przeważali,ale przez dłuższy czas nie potrafili pokonać świetnie dysponowanego Sorensena.Duńczykom nie można odmówić woli walki,bo na prawdę z tyłu uwijali się jak w ukropie,ale z przodu mizeria.Akcje Czesi rozbijali zanim przeciwnicy zdążyli dostać się do ich tercji.Dania ma indywidualności z przodu w osobach Bjorkstranda i Ehlersa,ale po tym co widziałem w meczu z Czechami to w dzisiejszym spotkaniu może nie wystarczyć.
Dziś Szwajcarzy,którzy według mnie pewnie zwyciężą.Czechów przekonująco pokonali,z Rosjanami pomimo wysokiej porażki 0-7,w ataku zagrali nieźle oddając ponad 30 celnych strzałów.Duńczycy są bardzo groźni podczas PP,co udowodnili nie tylko z Czechami ale również z Rosją strzelając im 2 bramki właśnie w przewadze.Tutaj odpowiedzialność na siebie wezmą właśnie Bjorkstrand i Ehlers.Szwajcarzy zdają sobie z tego sprawę dlatego będą się starali wykluczyć niepotrzebne przewinienia.W grze 5 na 5 Danii nie widzę.
Szwajcaria(-1.5)@1.88 pinnacle 3-4 k.⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
J 7K

juanroman08

Forum VIP

Wchodzę w tym mecz w overek bo chyba nic innego tu się wydarzyć nie może. Szwedzi mocni w ofensywie odprawiają kolejnych rywali z kwitkiem, chociaż ten mecz z Rosją to jak dla mnie wałek tych MŚ, ale nie będę już dyskutował na temat nie uznanego gola dla Rosji, chociaż ciężko mi uwierzyć, że tak to zostało potraktowane. Szwedzi bardzo dobrze zarówno w ofensywie jak i w defensywie, co w sumie nie dziwi bo na przestrzeni lat, reprezentacja Trzech Koron trzyma poziom i jest zawsze jednym z faworytów. Nie chce mi się tu pisać o poszczególnych graczach bo nie ma to wiekszego sensu, ważne że jako druzyna Szwedzi idą po swoje, wygląda to bardzo dobrze. Szwajcarzy wczoraj chyba zadziwili sami siebie i z prowadzenia 2:0 w 1 tercji zdołali przegrać mecz z mimo wszysko niżej notowaną Danią. Co widać jak na dłoni to spore braki w defensywie co na pewno będzie stwarzało wiele szans dla Szwedów na zdobycie bramek, ze skutecznością nie jest najgorzej więc może ze 2-3 bramki Suiss będa w stanie zdobyć ale raczej na żadne niespodzianki bym tu nie liczył i wcale nie zdziwi mnie tutaj zwycięstwo Szwedów w podobnym rozmiarze jak Rosja już dokonała tego. Overki od 5.5 do 6.5 myślę że to wszystko powinno być spokojnie na plus, chyba że Szwedzi tu sobie dziś pofolgują, ale mam nadzieję że od początku spotkania rozpocznie się mocne strzelenie.
over 5.5 / 1.58 Pinnacle ✅
over 6.0 / 1.78 Pinnacle ZWROT
over 6.5 / 2.13 Pinnacle ⛔

6 bramek w 40 minut i ... :-?
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Słowacy nie zawiedli indywidualnie, ale też zespołowo, natomiast dzisiaj zaproponuję Wam jednego z moich niewątpliwie ulubionych prospektów, o którym jeszcze będzie głośno.
Niemcy - Finlandia
Puljujarvi strzeli gola
2,75 Unibet (2,05 Betsson)

⛔
Nie Rantanen, nie Lekhonen, nie hypowany Kapanen, a właśnie Jesse Puljujarvi, pomimo tego, że nie zdobył na tym turnieju punktu, jest bez wątpienia najlepszym zawodnikiem Suomi. Ten chłopak jest po prostu nieprawdopodobny. 16 (!!!) lat i już teraz genialne warunki fizyczne - 190 cm i 90 kg. Przy obecnym tempie zatrzyma się na granicy 195 cm i 100 kg. Ten dzieciak jest silny jak tur, niemal każda jego zmiana to fantastyczne widowisko. Grając w bottom (analogicznie gra też minuty bottom lines) to właśnie on przyciąga wzrok przeciętnego kibica. Nie musicie znać się na hokeju, nie musicie śledzić prospektów.. Wystarczy, że włączycie dzisiaj mecz i będziecie bacznie obserwować #13. Nie znam żadnego zawodnika, który w tym wieku gra z tak potężną intensywnością. Niepowtarzalny, zjawiskowy ciąg na bramkę przy fenomenalnej prędkości i kontroli gumy. W spotkaniu z Kanadą, z każdą zmianą zostawiał na lodzie całe serce. Jeżeli coś mu nie wychodziło, to przynajmniej starał się fizycznie zdominować chwilami wręcz przestraszonych Kanadyjczyków. On i Auston Matthews to absolutni faworyci w wyścigu po #1 draftu w 2016 roku, z tym że Amerykanin jest o kilka miesięcy starszy i szczerze mówiąc nie zachwyca mnie tak, jak ten wiecznie uśmiechający się dzieciak. Za kilka lat Finowie będą mieć prawdziwą maszynę do zdobywania bramek, ogromnego power forwarda, który już teraz zbiera doświadczenie grając w Europie. Fakt, że jest jeszcze bez punktu, to jakaś anomalia. Bodajże 3 słupki w jednym spotkaniu, masa wypracowanych sytuacji, najwięcej strzałów na bramkę pośród wszystkich zawodników tych MŚ. Na gola Jesse zasługuje jak nikt inny. Ostatnie spotkanie grupowe z Niemcami jest idealną okazją, żeby wreszcie ukoronować wspaniałą postawę na tym turnieju. Dawaj, młody, niech moc będzie z Tobą ;)
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Szwecja - Szwajcaria
Typ:
- J.De La Rose strzeli @2.85 - Unibet ⛔
Kanada - USA
Typ:
- S.Reinhart strzeli @3.70 - Unibet ✅
Obowiązki Sylwestrowe nie pozwalają na dogłębną analizę obu Panów, ale mogę polecić do gry w singlach czy doublu low stake ;)
Wszyscy Szwedzi są nieco w cieniu Williama Nylandera. Wszyscy czekają, aż młody pójdzie w ślady taty i zwojuje NHL. Jednak nie można zapominać także o innych zawodnikach. De La Rose to zawodnik AHL&#39;owskiej drużyny Hamilton Bulldogs. Wcześniej grał w Szwecji, gdzie jak na juniora miał naprawdę niezłe liczby. Wybrany w 2013 roku w drugiej rundzie draftu przez Montreal. Kurs wysoki, bo w porównaniu z Nylanderem Jacob to nie typowy strzelec, raczej taki napadzior rozbijający ataki przeciwników. Tyle, że w kadrze jest jednym z lepszych graczy i warto na niego postawić, strzelał gole w 2 z 3 meczów Szwedów w tych MŚ. A podobnie jak Juan liczę, że troszkę obie drużyny postrzelają, oby jednym trafieniem pochwalił się też De La Rose.
Do do Sama to dwójeczka tegorocznego draftu i kolejna z wielkich nadziei kanadyjskiego hokeja. Dobry gracz, notujący sporo asyst. Mogący grać na pozycji lewoskrzydłowego i centra. W tych mistrzostwach dwa gole w ostatnim meczu z Finami. W ekipie Kanady trudno wytypować strzelca, bo tam naprawdę każdy może w meczu ukuć. Dzisiaj nie tyle ważne miejsce jeżeli chodzi o układ tabeli, ale Kanadyjczycy pamiętają, że w kluczowych meczach na MŚ U20 ostatnio z USA im nie szło, jak przegrany półfinał 1:5 czy po wielkiej walce finał 5:6. Grają u siebie, przeciwnik na którego mobilizują się jak na nikogo innego. Przy odrobinie szczęścia Sam może ukuć, bo o potencjale nawet nie ma co wspominać, bo to napisałem w pierwszym zdaniu.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Baraże o utrzymanie (dwumecz):
Niemcy - Szwajcaria
W analizie do meczu Dania - Szwajcaria pisałem o niemożliwym czyli grze Szwajcarów w barażach o utrzymanie. Niestety, ale Helweci przegrali swój ostatni mecz ze Szwecją. Czesi sensacyjnie ograli Rosjan 4:1 i awansowali do ćwierćfinałów z... drugiego miejsca. Przewrotny scenariusz i chyba największa sensacja mistrzostw. Rywalami Szwajcarów w barażach będzie najsłabsza ekipa mistrzostw Niemcy. Dwumecz pomiędzy tymi ekipami zapowiada się jednostronnie, bo spadek Szwajcarów byłby patrząc na ich grę, mimo dość wyraźnych porażek z Rosją i Szwecją olbrzymią niespodzianką.
Pary ćwierćfinałowe:
Kanada - Dania
Czechy - Słowacja
Szwecja - Finlandia
USA - Rosja

Potencjalne pary półfinałowe:
Kanada/Dania - Czechy/Słowacja
Szwecja/Finlandia - USA/Rosja

Patrząc na ćwierćfinały i historię to oprócz pojedynku Kanady z Danią wszystkie pary zapowiadają się znakomicie. Niestety forma poszczególnych drużyn już nieco ostudza zapał. Kanadyjczycy utorowali sobie drogą do wielkiego finału najlepiej. Przy całej sympatii jaką zdobyła reprezentacja Danii w tym turnieju, raczej szans na przejście Kanadyjczyków nie ma żadnych. Bo nie tylko to drużyna gospodarzy i wielkich faworytów tegorocznych zmagań. To również zdecydowanie najrówniej grająca drużyna tego czempionatu. Czesi ze Słowakami trafili na siebie i sensacyjnie jedna z tych ekip zagra w półfinale. Czesi przeze mnie oceniani na ostatnie miejsce w grupie B konta Słowacy, którzy pokonali słabych w tych mistrzostwach Finów i bardzo słabych Niemców. Z potentatami ostre &quot;lanie&quot; od Kanadyjczyków 0:8 i nieco bardziej honorowa przegrana z USA 0:3. Mecz 50 na 50, z lekkim wskazaniem na Słowaków. Szwecja - Finlandia na papierze wygląda obiecująco w rzeczywistości każdy inny wynik niż wygrana Szwedów będzie sensacją. Podobnie jak to miało miejsce z Kanadą również równo grająca ekipa, solidna z przodu i tracąca mało bramek. Ostatnia para to dwie niewiadome, niby USA gra lepiej, ale Rosja to zawsze Rosja. Tyle, że po grze Sbornej trudno powiedzieć co są w stanie pokazać przeciw USA. Potencjał do wyeliminowania USA mają, ale forma chyba jednak nie do końca wypracowana na turniej.
Najpewniej na jutrzejsze ćwierćfinały wyglądają Szwedzi i Kanadyjczycy, którzy raczej powinni spokojnie przebrnąć tą fazę. Walka w dwóch pozostałych. Jutro przejrzę ofertę i coś zaproponuje, bo na razie idzie w typowaniu całkiem dobrze.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Czesi ze Słowakami trafili na siebie i sensacyjnie jedna z tych ekip zagra w półfinale. Czesi przeze mnie oceniani na ostatnie miejsce w grupie B konta Słowacy, którzy pokonali słabych w tych mistrzostwach Finów i bardzo słabych Niemców. Z potentatami ostre &quot;lanie&quot; od Kanadyjczyków 0:8 i nieco bardziej honorowa przegrana z USA 0:3. Mecz 50 na 50, z lekkim wskazaniem na Słowaków.
Witam koleszke , widze ze kolega nie wielkie ma pojecie, no ale nie jestesmy tu od tego aby sie licytowac kto ma wieksze pojecie czy go wogole niema....
Powiedzmy ze jestem czlowiekiem z lasu ale mysle logicznie wiec wprowadzmy tu troche myslenia logicznego;
Czechy vs Slowacja
Slowacy na tym turnieju maja wiecej czescia niz umniejetnosci , wystarczy spojrzec na statystki meczow ktore rozgrywali, praktycznie mecze z kanada czy USA zostali zmiazdzeni ,nawet z Finlandia z ktora szczesliwie wygrali nie mieli za wiele do powiedzenia w tych meczach praktycznie w strzalach byli na - 20 a do tego trzeba dodac ze nie oddali nawet 20 strzalow. (z Finlandia 12 strzalow) Mimo ze oni wygrali z Niemcami to Niemcy ktorzy beda walczyc o utrzymanie nie mieli problemu z nawiazaniem walki ze Slowakami i oddanie 30 strzalow.
Wystarczy spojrzec na turniej rok temu w Szwecji gdzie slowacy owiele lepiej grali potrafili oddawac o wiele wiecej strzalow(30) mimo ze tez bylo widac roznice klac miedzy Kanada a USA to tym dryzyna potrafili zaladowac po 3 bramki.
Widac ze jest to slabsza druzyna niz rok temu.
Czechy ogladalem ze Szwecja zrobili namnie dobre wrazenie mimo ze przegrali w tym pierwszy meczu to byli waleczni i zawiele nie ustapili szwedom , szwedzi mieli przewage bo lepiej kontrolowali mecz, inaczej technicznie wygladali lepiej utrzymujac sie przy krazku. Potem Czechy przegrali ze Szwajcaria gdzie grali bez dnia przerwy po meczu ze szwecja gdzie sil napewno ubylo a Szwajcaria byla na swiezosci, podejrzewam ze inaczej by to bylo jakby Czesi grali ze Szwajcaria pierwszy mecz bo wtedy moglo by to inaczej wygladac... reszte meczy na plus ,Mecz z Rosja zagrali na dobrym(zeby juz nie popadac w zachwyt) poziomie.
Niewiem jak ty Czechow widziales na ostatnim miejscu w grupie dla mnie Czechy to o wiele lepsza druzyna na tym turnieju niz Slowacy
Drugi argument to taki ze Czesi na przestrzeniu ostatnich lat nie mogli przejsc Cwiercfinalow bo trafiali na solidnych przeciwnikow jak Finlandia, USA czy Rosja z Ktora bylo najblizej do Polfinalow Poprostu czas na przelamanie, a Slowacy to wlasnie taki przeciwnik ktory jest do pokonania bo jest slabsza druzyn i to widac, wiec kogo maja pokonac Czechy i dostac sie do Polfinalow jak nie Slowejce z ktora rok temu wygrali po zaciety meczu a wtedy slowacja byla o wiele silniejsza.
Wiadomo ze sa to &quot;Derby&quot; ale wieksza determinacje widze po stronie czechow argumentujac to checia przelamania i dostatnia sie do Polfinalu jak i lepsza druzyna z perspektywy turnieju dajac im
o wiele wiecej % niz te twoje 50%
Jedyny minus, ze graja jeszcze dzieciaki i nie sa oni doswiadczeni po czym robia sporo bledow,
jak naprzyklad to ze Dunczycy zmiazdzeni w trzeciej tercji, dwa razy wyszli z kontra przeciwko Szwajcari i mogli roztrzygnac mecz. Ale mimo wszystko to Czechow widze w PF
Czechy ML @ 1,48 Expekt( Kurs nie odparady spada juz i spadnie nizej)⛔
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Witam koleszke , widze ze kolega nie wielkie ma pojecie, no ale nie jestesmy tu od tego aby sie licytowac kto ma wieksze pojecie czy go wogole niema....
Powiedzmy ze jestem czlowiekiem z lasu ale mysle logicznie wiec wprowadzmy tu troche myslenia logicznego;
Widzę, że na forum ostatnio w wielu tematach jest konkurs na to kto kogo bardziej &quot;pociśnie&quot;. Jeszcze gdybym napisał analizę na Słowację, że możecie stawiać na nią wszystkie swoje pieniądze to mógłbyś stanąć w obronie majątku wielu użytkowników. Ale wyraziłem tylko swoje zdanie, dla mnie mecz nie do typowania, chyba, że po znalezieniu jakiegoś dobrego kursu na strzelca. Także skup się na swoich typach, bo przyznaje, że sama analiza do meczu Czechów ze Słowakami konkretna, tylko kurs na ML za mały, żeby grać go przy juniorach.
Dzisiaj zacznę o typów na strzelców pierwszy z wymienionych to napastnik reprezentacji USA Dylan Larkin. Numer 15 ostatniego draftu wybrany przez Detroit Red Wings. W fazie grupowej najjaśniejsza postać ekipy Stanów Zjednoczonych. W Kanadzie występuje w ataku z Sonnym Milano i Hudsonem Faschingiem. Na tą chwile jest to najbardziej produktywny atak USA. Na 13 bramek zdobytych ta formacja zdobyła ich, aż 8 z czego sam Larkin 5. Do tego Dylan najczęściej razem z Jackiem Eischelem najczęściej uderzają na bramek, obaj mają po 17 celnych uderzeń. Kurs na Dylana wysoki i naprawdę szkoda byłoby z niego nie skorzystać. Przeciwnik wymagający, ale na pewno w takiej formie to USA są faworytem, liczę, że najlepszy strzelec Mistrzostw Świata poprawi swój dorobek również w dzisiejszym meczu.
Wybór wśród Szwedów również z najlepszej ich formacji w tych MŚ. Trójka ataku Nylander - Lindblom - Holmstrom zdobyła sześć z 18 bramek Szwecji. Może nie jest to, aż tak duży procent jak w przypadku Larkina, jednak dużym atutem Szwedów jest ich gra w przewagach, gdzie mają prawie 50% skuteczność. A dwaj podani przeze mnie hokeiści również grają w przewadze. A procent PK Finów na poziomie 66% daje im ósmą pozycje na dziesięć zespołów MŚ pod względem gier w osłabieniach. Do tego cała trójka ma już ponad 10 strzałów na bramkę, więc z oddawaniem strzałów też problemu nie mają. Pisałem o Nylanderze, że to największy prospect wśród Szwedów, moim zdaniem najbardziej kreatywny, potrafi strzelić jak i dobrze rozegrać krążek dla kolegów (5 asyst, najwięcej w drużynie). Dla mnie oba kursy na obu zawodników value. Polecam.
I ostatnim typ na strzelca Max Domi z Kanady, również najlepszy strzelec drużyny. Podobnie jak Larkin najczęściej strzelający zawodnik drużyny. 17 strzałów z czego 4 gole, całkiem niezły współczynnik skuteczności. I znów podobnie jak u poprzedników wybrałem zawodnika najbardziej produktywną formację Kanadyjczków. Domi gra z Reinhartem oraz Duclairem wypracowała 9 bramek z 21 zdobytych przez Kanadyjczyków. I tutaj te ważne przewagi w których Kanada ma, aż 50% w przewagach. Ogólnie podsumowując schemat doboru strzelców prosty, dobrzy, zawodnicy, żeby dużo strzelali, grali w dobrych formacjach i w przewagach. Kursy naprawdę dobre, więc można troszkę pokombinować i dobrać według własnego uznania.
- D.Larkin @3.20 - Unibet (spadek z 3.70) ⛔
- O.Lindblom @3.60 ✅ lub W.Nylander @2.85 ⛔- Unibet (tutaj te same co wczoraj)
- M.Domi @2.18 - Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Widzę, że na forum ostatnio w wielu tematach jest konkurs na to kto kogo bardziej &quot;pociśnie&quot;. Jeszcze gdybym napisał analizę na Słowację, że możecie stawiać na nią wszystkie swoje pieniądze to mógłbyś stanąć w obronie majątku wielu użytkowników. Ale wyraziłem tylko swoje zdanie, dla mnie mecz nie do typowania, chyba, że po znalezieniu jakiegoś dobrego kursu na strzelca. Także skup się na swoich typach, bo przyznaje, że sama analiza do meczu Czechów ze Słowakami konkretna, tylko kurs na ML za mały, żeby grać go przy juniorach.

Od siebie na razie na sucho trzy typy na strzelców, później dorzucę do nich analizę, podaje bo jeden kurs ostro spadł. Pozostałe typy nieco później.

- D.Larkin @3.20 - Unibet (spadek z 3.70)
- O.Lindblom @3.60 lub W.Nylander @2.85 - Unibet (tutaj te same co wczoraj)
- M.Domi @2.18 - Unibet

Dobre propozycje ;) a co do słownych zaczepek itp. to po prostu nie brałbym tego tak dosłownie do siebie i podchodził z większym dystansem ;) Zresztą sam mecz pokaże na kogo było warto stawiać, a pisanie o tym, że Czesi są tu zdecydowanym faworytem jest mocno przesadzone ponieważ Słowacy mieli być już zjedzeni przez Finów, a jak było wszyscy widzieliśmy poza tym jest jedna mała różnica pomiędzy Czechami a Słowakami, ci drudzy potrafili w najważniejszych spotkaniach wygrać przede wszystkim dzięki dobrej defensywie, Czesi można powiedzieć że prześlizneli się w meczu z Danią, natomiast to co się wydarzyło z Rosją to dość dziwne zdarzenie/zaskoczenie, chociaż trochę można to zrozumieć ponieważ to są tylko chłopcy under 20 wielu jeszcze młodszych i tak naprawdę w głowach takich graczy może się dziać wiele, a jak już wspominałem wcześniej Rosjanie zostali w mojej ocenie oszukani podczas meczu ze Szwecją i to mogło mieć wpływ na ich postawę w meczu z Czechami. Mimo to uważam, że w rywalizacji z USA zobaczymy bardzo dobry mecz ;)
Szwedzi też troszkę faworyzowani na wyrost jak dla mnie, tutaj nie spodziewałbym się strzelaniny ponieważ w bramce Finów zobaczymy najprawdodpodobniej Husso, a jak wiadomo w takich meczach jak rywalizacja pucharowa jeden lepszy mecz bramkarz może sprawić że rywal nie będzie miał żadncyh atutów ;)
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Nie biorę tego, aż tak do siebie, tylko zawsze można po prostu napisać, że ma się inne zdanie ;)
Analizy do zawodników już dopisałem do poprzedniego postu, oprócz tego dorzuciłbym jeszcze propozycje na over w meczu USA - Rosja, bo kurs na linię 5.5 całkiem okey, a przy takiej formie Rosjan to tam może się wszystko zdarzyć. Liczę, że sześć bramek może paść, a kurs naprawdę ładny. Do tego handicap na Szwajcarów, którzy powinni ograć Niemców co najmniej dwoma bramkami, tak, aby w drugim meczu zagrać na nieco większym luzie. Na koniec over w meczu Kanada - Dania z linią 6.5. Kurs wysoki i dużo będzie zależało od gry Kanady, bo pewnie przy szybkim prowadzeniu 2-3 bramkami mogą troszkę zwolnić tempo, bo jeszcze dwa mecze przed nimi. Może Duńczycy też ukują, bo w przewagach grają naprawdę niezły hokej. Procentowo są bardzo wysoko, za plecami Kanadyjczyków i Szwedów. Niby Kanada straciła na razie tylko jedną bramkę na 12 osłabień, ale mimo wszystko wynik 6:1, 5:2 jest w zasięgu, co przy tym kursie wydaje się rozsądnym typem.
USA - Rosja Over 5.5 @1.90 - Sportingbet ⛔
Szwajcaria - Niemcy Szwajcaria -1.5 @1.70 - WilliamHill ✅
Kanada - Dania Over 6.5 @1.89 - Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dziękuje chłopakom z Administracji za rangę, miły motywator do dalszej pracy ;)
Pary półfinałowe:
Kanada - Słowacja
Rosja - Szwecja

Wczorajszy maraton z Mistrzostwami Świata rozpoczął się od walki o utrzymanie między Niemcami i Szwajcarią. Serię do dwóch wygranych zgodnie z moimi przypuszczeniami lepiej rozpoczęli Szwajcarzy, którzy wygrali 5:2. Dzisiaj w nocy mecz numer dwa, który prawdopodobnie przesądzi o pozostaniu Helwetów w hokejowej elicie. Kursy jednak mniejsze niż wczoraj jak chociażby na handicap, więc przy młodzieży z takimi kursami wstrzymałbym się z grą, nawet wiedząc o sporych różnicach między oboma ekipami.
W walce o półfinał pierwsi na lód wyjechali Rosjanie z Amerykanami. Udało mi się jedynie zobaczyć końcówkę spotkania od gry 5 na 3 Amerykanów. Trzeba przyznać, że przez pryzmat samej końcówki, Rosjanie mieli mnóstwo szczęścia. Amerykanie po zdobyciu kontaktowej bramki swobodnie zamykali Rosjan w ich tercji obronnej. Co ciekawe lepiej im wtedy to wychodziło w zestawieniu 5 na 5, niż podczas ostatniej kary w meczu i gry 5 na 4. W końcówce zabrakło przede wszystkim precyzji. Odnosi się to także do mojego typu na 5.5 bramki, bo nawet Rosjanie mogli go zamknąć, gdyby nieco celniej wybijał krążek jeden z graczy Sbornej, kierując go do pustej bramki. Dla mnie mimo wszystko mała niespodzianka, sprawdziły się słowa, że Rosja to jednak zawsze Rosja i to bardzo nieobliczalna drużyna.
Szwedzi mieli małe problemy z Finami, jednak ostatecznie wygrali wysoko 6:3. Znów doskonale zagrali w przewagach w których zdobyli połowę swoich bramek. Długo mecz Czechy - Słowacja był otwarty. Dopiero w końcówce spotkania Słowakom udało się odskoczyć na 2:0, by na 9 sekund przed końcem dobić Czechów golem do pustej bramki. Kanada nie miała najmniejszych problemów z Duńczykami i nastrzelała im 8 bramek. Co ciekawe tylko ostatnia zdobyta była w przewadze. 50:14 w strzałach, więc dominacja całkowita.
Z przebiegu Mistrzostw Świata finał Kanada - Szwecja wydaje się najbardziej atrakcyjny. O ile Kanadyjczycy mają Słowaków czyli zespół, który powinni ograć bez najmniejszych problemów (w grupie zwycięstwo &quot;Klonowego Liścia&quot; 8:0) to mecz Szwedów z nieobliczalną Rosją zapowiada się bardzo ciekawie. Tym bardziej, że spotkanie grupowe dostarczyło ogromnych emocji i była to najciężej wypracowana wygrana z pięciu jakie do tej pory odniosła ekipa ze Skandynawii. Dzisiaj w nocy tylko drugi mecz Szwajcarów z Niemcami. Jutro o 22:00 Szwecja - Rosja, zaś w nocy z niedzieli na poniedziałek o 02:00 Kanada - Słowacja. Także nieco czasu do znalezienia dobrych typów jest, postaram się wrzucić coś jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Pierwsza niewiadoma Mistrzostw Świata rozwiązana. Szwajcarzy po raz drugi w stosunku 5:2 pokonali reprezentację Niemiec i utrzymali się w elicie. W kolejnym czempionacie rozgrywanym tym razem w Finlandii miejsce Niemców zajmą Białorusini.
Na dzisiaj dwa półfinały. W pierwszym tak jak pisałem wczoraj o 22:00 zmierzą się Rosjanie ze Szwedami, zaś w drugim o 2:00 Kanada ze Słowacją. Faworytem drugiego spotkania bezsprzecznie reprezentacja &quot;Klonowego Liścia&quot;. Każdy inny wynik niż pewne zwycięstwo Kanadyjczyków będzie olbrzymią sensacją. Dla Słowaków otwarła się szansa na zdobycie pierwszego od 1999 roku medalu Mistrzostw Świata Juniorów. Jednak batalię stoczą pewnie o brązowy krążek ze Szwedami lub Rosjanami. Dla Kanady to bardzo ważny turniej, bo po latach totalnej dominacji (pięć tytułów z rzędu 2005-2009) ostatnio tylko dwa srebrne medale i jeden brązowy. Co jeszcze bardziej sensacyjne w dwóch ostatnich czempionatach nie zdobyli nawet medalu! U siebie po dwóch mniej udanych turniejach (srebro w 2010 i brąz w 2012) są zmotywowani podwójnie. I nie ma co ukrywać, że dla Kanadyjczyków inny kolor niż złoty będzie olbrzymim rozczarowaniem. Patrząc przez pryzmat ostatniego spotkania obu drużyn na otwarcie rywalizacji w grupach trudno się spodziewać jakiegoś korzystnego wyniku. 8:0 i totalna dominacja. Dzisiaj może tak wysokiego wyniku nie będzie, trzeba oszczędzać siły na finał, ale mimo wszystko kilka bramek Kanada strzeli. Szukałbym tutaj jakiegoś overa w całym meczu bądź konkretnie pod reprezentację Kanady.
W dzisiejszym półfinale numer jeden Rosjanie ze Szwedami. Para na pewno zapowiadająca doskonałe widowisko. Szwedzi niepokonani w tych mistrzostwach, bez straty chociażby oczka. Rosjanie w kratkę, jednak determinacją i wolą walki udało im się przebrnąć niezłych Amerykanów i po raz piąty z rzędu znaleźć w strefie medalowej. W czterech poprzednich turniejach złoto, srebro i dwa brązy. Szwedzi natomiast postarają się po raz czwarty z rzędu zagrać w finale. W 2012 roku po 21 latach odzyskali tytuł najlepszej drużyny globu. W dwóch kolejnych turniejach ulegali odpowiednio Amerykanom i Finom. Moim zdaniem ciężko wytypować tutaj zwycięzcę meczu. Niby z przełomu turnieju wydają się Szwedzi faworytami, ale przy rozgrywkach tak młodych zawodników ciężko zaproponować coś w miarę pewnego. Tym bardziej, że w tej parze nie ma, aż tak dużych dysproporcji jak w drugim półfinale. Dla mnie jedynie do zagrania over 5.5. Kurs wysoki i dobry. Mecz dwóch równorzędnych drużyn, więc obie po 3 bramki chociażby strzelić mogą. Tutaj kluczowe będą kary, jeżeli obie drużyny będą od czasu do czasu witać się z ławką kar to szanse naprawdę są większe niż wskazywałby to kurs.

Szwecja - Rosja

- Over 5.5 @1.91 - Sportingbet ⛔
- O.Lindblom gol @3.75 - Unibet ⛔
- L.Wallmark pkt @1.65 - Unibet
✅
Pechowo over nie wchodzi, przy 1:4, Szwedzi grali bez bramkarza prawie przez trzy minuty. Na dodatek na 20 sekund przed końcem Szwedzi strzelili na 2:4, ale sędzia bramki nie uznał. Szkoda. Jeżeli Szwedzi nie poprawią swojej defensywy i będą popełniali masę błędów w meczu o brąz, to Słowacy wcale nie stoją na straconej pozycji. A do tego dochodzi głowa, Szwedzi są rozczarowani, a Słowacy raczej na finał nie liczyli. Przy tej kategorii wiekowej to będzie miało spore znaczenie, poczekamy jutro na kursy.

Kanada - Słowacja

- Over 6.5 @1.75 - Unibet ⛔
- Kanada Over 5.5 @1.87 - Unibet ⛔
- S.Reinhart gol @2.33 - Unibet ⛔
W drugim meczu oczywiście powtórka z pierwszego i również jedna bramka za mało. Jeszcze jak na złość w obu typach. Kanada więc zgodnie z przypuszczeniami. Zobaczymy co da się ciekawego znaleźć na mecze o medale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Właśnie trwa pierwszy semifinale i trzeba przyznać że zanosi się na malutką niespodziankę ponieważ to Rosjanie prowadzą po 2 tercji 2:0 i jak na razie to właśnie reprezentacja Rosji prezentuje się lepiej w tym meczu.
Drugie spotkanie dopiero o 02:00 i szczerze powiedziawszy nie wiem jak to ugryźć bo zagadką jest dla mnie reprezentacja Slowacji, która dzięki niesamowitemu występowi przeciwko reprezentacji Czech osiągnęła już niemały sukces. No cóż teraz na ich drodze gospodarze, maszyna która nie zwalnia tempa co pokazało spotkanie z Danią w którym gracze Klonowych Liści nie dali żadnych szans rywalowi. Podoba mi się typ Pietaszka na bramkę Reinhart&#39;a który wspólnie z kolegami pokazuje, że w tym roku reprezentacja Kanady ma ogromną moc. Jestem zdania, że gospodarze dziś nie zwolnią tempa i zobaczymy popis strzelecki ze strony młodych Kanadyjczyków, oczywiście na ich drodze może stanąć świetnie dysponowany Godla, ale tak szczerze powiedziawszy nie widzi mi się to. Boje się grać tu mocnego overa a za taki uważam linię 6.5 ale z drugiej strony to jest różnica klas, sam Godla i Reway nie dadzą rady powstrzymać i ograć gospodarzy.
Kanada (-5) / 2.80 Marathonbet ⛔
Kanada over 6.0 / 2.36 Marathonbet ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom