>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2014 IIHF World Div.IIA Championship - Belgrade, Serbia; 9th-15th.Apr

Status
Zamknięty.
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
MŚ Dywizji IIA w Belgradzie tak więc ruszamy z tematem ;) !

W tej Hali rozegrane zostaną wszystkie mecze :



Terminarz
:



Składy :











 
Otrzymane punkty reputacji: +26
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Islandia(+2.5)-Belgia@1.95 b365 ✅ 6-3

Belgowie wczoraj rozbili 8-3 głównego faworyta do spadku,Serbię.
Islandia choć była skazana na pożarcie przez Estonię to powalczyła i skończyło się tylko 1-4.
Na wyróżnienie zasługuje ich goalie,Dennis Hedstrom,który rozegrał świetny mecz.
Belgowie to jednak zespół słabszy od Estonii i nie spodziewam się jakiegoś jednostronnego widowiska dziś.Raczej będzie to wyrównane spotkanie nie obfitujące w wiele goli.
Jeśli Hedstrom podtrzyma dobrą dyspozycję z wczoraj to o dobry wynik jestem spokojny.
Ta linia według mnie o 1 bramkę zawyżona.Pewnie kierowali się tym,że rok temu Belgowie wygrali 4-1.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Islandia(+2.5)-Belgia@1.95 b365

Belgowie wczoraj rozbili 8-3 głównego faworyta do spadku,Serbię.

Islandia choć była skazana na pożarcie przez Estonię to powalczyła i skończyło się tylko 1-4.
Na wyróżnienie zasługuje ich goalie,Dennis Hedstrom,który rozegrał świetny mecz.

Belgowie to jednak zespół słabszy od Estonii i nie spodziewam się jakiegoś jednostronnego widowiska dziś.Raczej będzie to wyrównane spotkanie nie obfitujące w wiele goli.
Jeśli Hedstrom podtrzyma dobrą dyspozycję z wczoraj to o dobry wynik jestem spokojny.

Ta linia według mnie o 1 bramkę zawyżona.Pewnie kierowali się tym,że rok temu Belgowie wygrali 4-1.
Jak najbardziej popieram typ i sam chciałem go podać ale jak widać PF mnie uprzedził ;)

buki sugerują się wynikiem sprzed roku, jak na moje Islandia będzie wstanie dziś nawiązać walkę nawet o wygraną a po kursie @ 7.00 na ML warto lekko spróbować

Tak więc :

Islandia ML @ 7.00 ✅✅✅
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Powinno być dobrze Michał;)
Izrael(-1.5)-Serbia@2.55 b365 ⛔ 6-10

Trochę poszperałem i znalazłem kilka cennych informacji o drużynie Izraela.Dziwiło mnie,że ta ekipa zaliczyła taki progres(zwycięstwo z Australią)jeszcze niedawno grając w Dywizji III.
W IIHF jest przepis który mówi,że aby zawodnik,który ma podwójne obywatelstwo mógł zagrać w reprezentacji to musi przynajmniej 2 sezony z rzędu grać w rodzimej lidze.
Wiadomo,że mnóstwo Żydów mieszka i uprawia sport w Kanadzie i USA,a hokeiści do reprezentacji tych krajów nigdy nie będą się w stanie załapać,więc chcą grać dla Izraela.
Podobno 2 czy 3 kadrowiczów nie grało w lidze izraelskiej,a w kadrze są.IIHF ich sprawdziła i faktycznie z dokumentów wynika,że grali lecz są tacy,którzy to podważają uważając,że nie mogli równocześnie przebywać w Kanadzie i Izraelu;).
Zostawiając już z boku czy to prawda czy nie to i tak w kadrze Izraela jest 3 graczy,którzy znacznie odbiegają poziomem od wszystkich zawodników z turnieju.Są też słabsi niż reszta,którzy bez pomocy kolegów raczej nie wystąpili by w dywizji 2A.
Co do Serbów to w ich kadrze brakuje 2 najlepszych graczy,Milovanovica i Sretovica.
Dodatkowo liga serbska nie dokończyła rozgrywek w tym roku,więc większość kadry nie miała możliwości gry i tylko trenowali.
Serbowie mimo,że są gospodarzem to są głównym kandydatem do spadku.Wczorajsza wysoka porażka tylko potwierdziła,że w zespole nie za dobrze się dzieje.
Myślę,że w takim wypadku Izrael jak najbardziej jest w stanie zwyciężyć tutaj minimum 2 bramkami.
Z tego co wyczytałem to ich dwie linie bardzo dobrze funkcjonują.
Wczoraj sprawili dużą niespodziankę pokonując Australię po dogrywce 4-3.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Powinno być dobrze Michał;)

Izrael(-1.5)-Serbia@2.55 b365

Trochę poszperałem i znalazłem kilka cennych informacji o drużynie Izraela.Dziwiło mnie,że ta ekipa zaliczyła taki progres(zwycięstwo z Australią)jeszcze niedawno grając w Dywizji III.
W IIHF jest przepis,że aby zawodnik,który ma podwójne obywatelstwo mógł zagrać w reprezentacji to musi przynajmniej 2 sezony z rzędu grać w rodzimej lidze.
Wiadomo,że mnóstwo Żydów mieszka i uprawia sport w Kanadzie i USA,a hokeiści do reprezentacji tych krajów nigdy nie będą się w stanie załapać,więc chcą grać dla Izraela.
Podobno 2 czy 3 kadrowiczów nie grało w lidze izraelskiej,a w kadrze są.IIHF ich sprawdziła i faktycznie z dokumentów wynika,że grali lecz są tacy,którzy to podważają uważając,że nie mogli równocześnie przebywać w Kanadzie i Izraelu;).
Zostawiając już z boku czy to prawda czy nie to i tak w kadrze Izraela jest 3 graczy,którzy znacznie odbiegają poziomem od wszystkich zawodników z turnieju.Są też słabsi niż reszta,którzy bez pomocy kolegów raczej nie wystąpili by w dywizji 2A.

Co do Serbów to w ich kadrze brakuje 2 najlepszych graczy,Milovanovica i Sretovica.
Dodatkowo liga serbska nie dokończyła rozgrywek w tym roku,więc większość kadry nie miała możliwości gry i tylko trenowali.
Serbowie mimo,że są gospodarzem to główny kandydat do spadku.Wczorajsza wysoka porażka tylko potwierdziła,że w zespole nie za dobrze się dzieje.

Myślę,że w takim wypadku Izrael jak najbardziej jest w stanie zwyciężyć tutaj minimum 2 bramkami.
Z tego co wyczytałem to ich dwie linie bardzo dobrze funkcjonują.
Wczoraj sprawili dużą niespodziankę pokonując Australię po dogrywce 4-3.
Bardzo dobre informacje przekazał nam PF ;) wszystko się zgadza,ja od siebie dodam jeszcze taką ciekawostkę że Izraelczycy przyjechali tu naprawdę przepotężną kadrą, na tyle potężną że zabrakło nawet miejsca na końcówkę w zrobionym screenie ;) Kadra na ten turniej to aż 41 zawodników ! w tym 5 bramkarzy, porównując sobie kadry innych drużyn to przepaść no może oprócz Serbów o których PF wspomniał że bez dwóch największych armat Milovanovica i Sretovica muszą sobie radzić.

w pełni popieram typ i powinno być dobrze ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ja tam aż takim optymistą bym nie był, bo co znaczy wygrana z Australią, niewiele, czy aby na pewno to lepszy zespół od Serbów? przegrali niby aż 3:8 ale nie odstawali aż tak bardzo, a Australia ma przecież problemy w ogóle z konstruowaniem akcji...
ale oczywiście życzę powodzenia! ✅
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
ja tam aż takim optymistą bym nie był, bo co znaczy wygrana z Australią, niewiele, czy aby na pewno to lepszy zespół od Serbów? przegrali niby aż 3:8 ale nie odstawali aż tak bardzo, a Australia ma przecież problemy w ogóle z konstruowaniem akcji...
ale oczywiście życzę powodzenia! ✅
Tyle,że na Australię patrzyłeś przez pryzmat meczu z Estonią,która jest zdecydowanym faworytem tej grupy i dla wszystkich ekipą poza zasięgiem.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Belgia-Izrael over 7.5@1.70 b365 3-3 ⛔ //szósty gol padł w 28 minucie:]
Polecam over,szczególnie po tym co zobaczyłem w meczu Serbia-Izrael.
Izrael w defensywie przez większość spotkania grał tragicznie.To nie jest tak,że Serbia grała super mecz.To defensywa Izraela na czele z bramkarzem bardzo ułatwiała im strzelanie goli.
Izrael tak jak mogliście przeczytać w ostatnim poście posiada kilku naprawdę dobrych zawodników i to można było zaobserwować w meczu z Serbią.
Szczególnie na początku 3 tercji ich gra z przodu wyglądała bardzo dobrze.Kilka szybkich akcji i obrona serbska nie wiedziała co się dzieje.Gdyby nie dobre 2,3 interwencje bramkarza przy stanie 6-5 to spokojnie Izrael mógł wyjść na prowadzenie.
Ogólnie było widać różnicę w rozgrywaniu krążka,gdy ci najlepsi gracze Izraela znajdowali się na lodzie.
Co do dzisiejszego meczu to nie wiem czy da się aż tak poprawić grę z tyłu,szczególnie,że grają z o wiele bardziej wymagającym zespołem niż Serbia.
Z przodu to wygląda dobrze i na pewno są w stanie jakieś 3,4 bramki strzelić.
Polecam.Linia na tyle niska,że powinna zostać pokryta już po 2 tercjach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Korea Płn.(-1,5) - Bułgaria 1 2.55
typ opieram na tym co do tej pory działo się w tych mistrzostwach, oczywiście od razu mecze z Gruzją odrzucam bo wiadomo tak odstawali, że to żaden wyznacznik.
oba zespoły mają komplet zwycięstw ale Korea Płn. do tej pory wygrywa jak chce, bardzo łatwo ograli ZEA i Hongkong, stracili max. 3 bramki w meczu do tej pory. Natomiast Bułgaria niby też same wygrane, ale aż 5 bramek straconych z ZEA i wyrównane spotkanie z gospodarzem Luksemburgiem, które rozstrzygnęli na swoją korzyść dopiero w ostatniej tercji, a Korea Płn. z gospodarzami nie miała problemów po dwóch tercjach prowadząc 7:0... po takim kursie warto zagrać wygraną Korei z handicapem.
 
T 49

timbriadus

Użytkownik
Serbia- Islandia (-1.5) kurs 2.25 ⛔ (3:4 po karnych) (0:2,1:1,2:0,0:1k)
typ: 2(zwycięstwo w meczu) kurs 1.4 ✅
typ: over 6.5 kurs 1.72 ✅
Oba zespoły przegrały z faworytem do awansu czyli z Estonią róznicą 3 bramek, natomiast Islandczycy pokonali Belgów 6:3 podczas gdy Serbowie przegrali z Belgami aż 3:8.Islandczycy grają naprawę znakomicie ograli Australię, ograli Belgię przegrali tylko z Estończykami, którzy są poza zasięgiem wszystkich pozostałych ekip.Wydaje mi się , że wygrana Islandczyków (po kursie 1.4) to pewniak ale warto również zagrać z handicapem (-1.5) ze względu na fajny, wysoki kurs 2.25 ponieważ wygrana różnicą minimum 2 goli jest bardzo prawdopodobna.Wydaje mi się, że warto również zagrać over 6.5 ponieważ w meczach Serbów padało zawsze sporo bramek i we wszystkich trzech rozegranych meczach ta linia byłaby pokryta (16 goli,11 goli, 7 goli)
 
T 49

timbriadus

Użytkownik
Warto jeszcze dodać, że w zeszłym roku Islandczycy ograli Serbów 5:1 a przecież od tamtej pory zrobili jakieś postępy ponieważ w zeszłym roku przegrywali z Belgami a w tym już potrafili tą ekipę ograć 6:3
 
T 49

timbriadus

Użytkownik
Pierwsza tercja zakończona wynikiem 6:0 i bukmacher bet365 zmienia handicap na (-9.5) i kurs na 2.05 Myślę, że warto było zagrać przy handicapie (-8.5) i w dalszym ciągu warto grać nawet przy handicapie (-9.5) bo w tym spotkaniu padnie jeszcze mnóstwo goli. Ekipa Izraela gra potwornie słabo w obronie.

Za 2 minuty zacznie się 2 tercja bukmacher się trochę ogarnął i zmniejszył kurs - handicap (-9.5) kurs 1.62 Myślę, że Ci którzy oglądają to spotkanie na live streamie wykorzystali okazję i zagrali te handicapy (-8.5) i (-9.5) po wysokim kursie 2.0 i 2.05

Estonia (-9.5) Izrael kurs 2.05 wynik 16:3 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Warto jeszcze dodać, że w zeszłym roku Islandczycy ograli Serbów 5:1 a przecież od tamtej pory zrobili jakieś postępy ponieważ w zeszłym roku przegrywali z Belgami a w tym już potrafili tą ekipę ograć 6:3
Równie trafne porównanie jak to,że Borussia Dortmund jest w tym sezonie silniejsza niż w poprzednim,bo rok temu przegrali 1:2,a teraz wygrali z Bayernem aż 3:0.
Belgowie nie dość,że są słabsi niż się można było spodziewać to dodatkowo odpuścili mecz kangurom.
Dziś gospodarze wygrywając zapewnią sobie pozostanie w dywizji IIA,niemniej jutro o 3 punkty będzie łatwiej, więc kto wie czy nie zechcą się przyoszczędzić jak dzisiaj Izrael, wygrana z kolei już w 100% zapewnia utrzymanie Islandii i jutro mogą nie mieć motywacji do walki z Izraelem.
Strasznie mocno się tutaj sytuacja skomplikowała i poza pewną awansu Estonią,spaść teoretycznie może jeszcze każdy.
Moim zdaniem sens ma tylko atakowanie wysokich kursów,lub czekanie na live.
Mało jest transmisji z tego turnieju,ale widziałem kawałem meczu Serbia - Izrael - jeśli Serbia utrzyma się w tym roku(a raczej tak będzie) to za rok zagra dywizję niżej.
 
T 49

timbriadus

Użytkownik
Adhemar uważam, że Islandia jest o wiele mocniejszą ekipą od Serbów i myślę, że w tym meczu, który się zaraz rozpocznie to potwierdzą. Postawiłem 200 PLN na Islandię. Są transmisje z każdego meczu- podałbym Ci linka ale mam dopiero 5 postów zamieszczonych i nie mogę linków jeszcze zamieszczać. W każdym razie wystarczy wejść na oficjalną stronę iihf później wybrać dywizję i grupę i mamy u góry opcję &quot;live stream&quot;
&quot;Moim zdaniem sens ma tylko atakowanie wysokich kursów,lub czekanie na live.&quot; 2.25 to moim zdaniem jest wysoki kurs i warto go zagrać.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Według mnie najlepszą opcją jest pogranie under 6.5.
Na szybko,bo mecz za chwilę:
Islandia ma dobrze poukładaną obronę,plus dobrego bramkarza.Serbia z przodu nie wygląda za dobrze,proszę się nie sugerować meczem z Izraelem,bo ich obrona i bramkarze to jest tragedia.
Serbia też z tyłu źle nie wygląda.Widziałem ich prawie cały mecz z Estonią i obrona plus bramkarz naprawdę na duży plus.Skończyło się tylko na 5 bramkach,a Estończycy szczególnie w 1 i 2 tercji mocno napierali i oddali sporo celnych strzałów.
Według mnie będzie to mecz oparty głównie na grze defensywnej.
ISL-SRB under [email protected] b365 live ⛔ 3-3 //niestety b365 wlicza również rz.karne:;/:
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Raczej taki wysoki kurs miałem na myśli:


miałem nawet wspomnieć ,że to najlepsza opcja dla obu drużyn,ale ja i tak wszędzie widzę spiski i układy,zagrałem przy 1:0 dla Islandii,która oczywiście,że jest lepszą drużyną i gdyby to był pierwszy mecz w rozgrywkach pewnie pokryłaby to wspomniane handi.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
4.5 znakomity kursik graty!

Widziałem tylko pierwszą tercję tego spotkania i w niej Islandia grała znakomicie,trochę się zdziwiłem jak zobaczyłem końcowy rezultat :?
Gdzie mozna ogladac mecze ??
Bo zaczalem juz od jakiegos czasu interesowac sie tymi turniejami moze nie najwyzszej rangi ale z pewnoscia duzo bardziej przewidywalnymi niz pojedynki : Rosji, Kanady, USA , Szwecji czy Finlandii gdzie na upartego wszedzie jest po 50%
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom