>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2014 IIHF World Div.IB Championship - Vilnius, Lithuania; 20th-26th.Apr

Status
Zamknięty.
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
A więc już jutro zaczynamy MŚ dywizji IB, Zwycięzca awansuje do zaplecza hokejowej elity. Kto z pośród 6 reprezentacji będzie walczył o awans ? Z pewnością będą to drużyny Polski,Holandii i Wielkiej Brytanii lecz jako faworyt co ciekawe w hokejowym światku jest wymieniana właśnie reprezentacja Polski i oby tak też było ! ;)



Wszystkie mecze odbędą się w super nowoczesnej Simens Arenie :



Terminarz :



Składy wszystkich ekip :















Gorąco zapraszam do udzielania się w temacie ! Wieczorem postaram sie dodać też od siebie kilka słów i wrzucić ciekawe typy​
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Tak jak Michał napisał,Polska jest przez wielu fachowców uważana za faworyta do awansu.Nie udało się to 2 lata temu z Koreą,nie udało się rok temu z Ukrainą pomimo tego,że prowadziliśmy po 1T 2-0.
W tym roku musi się udać,jesteśmy dobrej myśli.
Walka może trwać do ostatniej kolejki,wtedy właśnie gramy z Wielką Brytanią i to według mnie właśnie ten mecz zadecyduje o awansie.
WB przez ostatnie 2 lata grała na zapleczu elity,rok temu jednak spadli z hukiem po słabej grze nie zdobywając punktu.

Ekipę,którą należy wyróżnić jest na pewno Chorwacja,która awansowała z 2 A i może sporo namieszać.Bez wątpienia gwiazdą i najlepszym graczem jest Borna Rendulic,który ma za sobą dobry sezon w lidze fińskiej w zespole HPK.
Dobry technicznie skrzydłowy posiadający mocny strzał.Obok Zubrusa z Litwy jest to najlepszy gracz tego turnieju.
Ekipa chorwacka posiada mocną defensywę.Sasa Martinovic na pewno zasługuje na wyróżnienie(rozegrany prawie cały sezon w KHL),ale są jeszcze bardzo doświadczeni Letang oraz Waugh(wszyscy trzej to gracze występujący w Medvescaku).
W kadrze Litwy wielką gwiazdą jest wspomniany Dainius Zubrus,gracz występujący od dobrych kilku lat w NJ Devils.
W lidze NHL gra od 1996 roku.Bardzo doświadczony napastnik i przy jego pomocy zespół litewski może zając dobre miejsce.
W kadrze ostatni raz zagrał w 2005 roku.

Holandia
przyjechała bez swoich kilku ważnych graczy,więc nie widzę ich zbytnio w walce o awans.

Rumunia
to według mnie najsłabszy zespół w grupie i co za tym idzie główny kandydat do spadku.
edit.
Dodam,że obrońcy chorwaccy,których wymieniłem nie grali na zeszłorocznych MŚ D.2A.Jest to więc spore wzmocnienie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Miałem dodać typ,była już nawet konkretna notka do tego a jednak wszystko poszło się jeb.ać za sprawą że laptop nagle padł :] no ale lecimy z podejściem nr 2 i i tak coś napiszę ;)

Wypada podać coś fajnego na jutro i wydaje mi się że taki też typ znalazłem. Sam myślałem że niestety nic z tego i że nikt tego nie wystawi,gdy już praktycznie zwątpiłem,wertując buków i patrząc na oferte w jednej bardzo fajnej firmie pojawił się uśmiech na mojej twarzy ;) ale przejdzmy do rzeczy, o jaki typ chodzi ? Podpowiem że o mecz Litwa - Holandia, niektorzy teraz to czytając może już wiedzą, mianowicie jaki może być inny typ na ten mecz niż :

Danius Zubrus to score @ 3.20 Triobet ✅✅✅

Czemu tak ? Już pisze. Wydaje się to nieprawdopodobne dla hokejowego światka,a szczególnie dla reprezentacji Litwy ale stało się, największa gwiazda reprezentacji Litwy na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat wraca po 9 letniej przerwie do reprezentacji ! I jest to właśnie podstawowy napastnik zespołu na codzień grającego w najlepszej lidze hokejowej świada New Jersey Devils.

Jak to się stało że Zubrus dostał zgodę na wyjazd na te MŚ ?

Pierwszy powód jest jasny, NJD nie mieli większych powodów by blokować wyjazd Daniusowi na turniej dla niego bardzo ważny, czemu ? Po pierwsze dlatego że NJD nie dostali się do fazy zasadniczej Play Off, a kolejny jest taki że to dla Daniusa naprawdę bardzo ważny turniej. Bo odbywa się właśnie na Litwie. Wystarczyło wysłać wymagane dokumenty i czekać na zgodę. Udało się !

Danius wydaję się być naprawdę zmotywowany, oto jego wypowiedz :

„Jestem przygotowany, by bronić barw Litwy na turnieju w Wilnie. Władze Devils także nie mają nic przeciw temu, jednak zaznaczyli, że obowiązkiem jest załatwić wszystkie dokumenty ubezpieczeniowe. Wrócę na Litwę w tym tygodniu i dołączę do kadry.” – powiedział Zubrus portalowi hockey.lt.
Mecze turnieju w Wilnie będą dla Zubrusa pierwszymi w barwach narodowych swego kraju. Przed rokiem, odbierając medal „Za zasługi Litwie”, hokeista oznajmił, iż „nie może się odmówić pomóc Litwie, która go nagradza”.

Ten sezon był nieco słabszy niż poprzednie, Danius strzelał 13 razy i miał tyle samo asyst. No ale chwila, jeżeli radzi sobie on w najlepszej lidze świata i nie ma problemów ze zdobywaniem goli przeciwko najlepszym drużynom na świecie to czemu miałby nie strzelić osłabionej reprezentacji Oranje ;) ?

Na moje naprawdę super kurs jak na takie okoliczności powrotu do kadry i sam gram to śmiało.



Do boju Danius !

E : 55:33 3 - 0 PP1 LTU 8. ZUBRUS Dainius

brawo Danius !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Michał,jak możesz to luknij jeszcze na triobet,bo przed chwilą sprawdzałem ofertę i nie ma kursów na to,że jakiś zawodnik strzeli.Daj znać,bo może źle szukam.
WB-Chorwacja(+1.5)@2.10 b365 ✅ 0-4 //Nikt chyba nie spodziewał się takiego zwycięstwa.Brawo Chorwaci.

Tak jak mogliście wyżej przeczytać Chorwacja w porównaniu do zeszłych MŚ została wzmocniona obrońcami.2 z nich nie rozegrało zbyt wielu meczów w tym sezonie,ale to bardzo doświadczeni gracze,którzy na poziomie 3 ligi światowej na pewno będą się wyróżniać.
Martinovic to podstawowy obrońca Medvescaka i grał prawie cały sezon.
W napadzie gwiazda Rendulic,który rozegrał dobry sezon w Finlandii(11+21).
Zawodnik ten będzie bardzo przydatny w PP,bo tak jak wspomniałem wyżej posiada mocny strzał.Ogólnie Rendulic sporo pomaga w akcjach ofensywnych i dużo asystuje.Jeśli ktoś znajdzie gdzieś jakiś zakład na niego,że zapunktuje to może śmiało pograć.
Wielka Brytania to wiadomo faworyt w tym spotkaniu.Mają całkiem solidną ligę na Wyspach,a cała kadra gra właśnie w tej lidze.
Na pewno mają więcej graczy na wyższym poziomie niż ich jutrzejszy przeciwnik,ale nie uważam,by przeciw dosyć mocnej defensywie jaką będą dysponować Chorwaci zdecydowanie zwyciężyli.
Mi się widzi wyrównane spotkanie,Brytyjczycy jeśli wygrają to będzie to zwycięstwo minimalne,niewykluczone,że wywalczone w doliczonym czasie gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Faworytem jednym i tylko jedynym do awansu z Dywizji to team Chorwacji.Oddsmakerzy coś z kursami powariowali.Letang oraz Rendulic rozmontują każda ekipę z Dywizji...Brakuje starego Prpica oraz wiecznie młodego Hecimovica.Zespół oparty na Medvescaku da radę ,gra w KHL procentuje...Go Hrvatska!!!Ante Gotovina heroj rata...
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Faworytem jednym i tylko jedynym do awansu z Dywizji to team Chorwacji.Oddsmakerzy coś z kursami powariowali.Letang oraz Rendulic rozmontują każda ekipę z Dywizji...Brakuje starego Prpica oraz wiecznie młodego Hecimovica.Zespół oparty na Medvescaku da radę ,gra w KHL procentuje...Go Hrvatska!!!Ante Gotovina heroj rata...
Chorwacja nie jest faworytem do awansu.Owszem jest kilku graczy z Medvescaka,ale tylko Martinovic to podstawowy zawodnik grający w KHL.Letang rozegrał z kilkanaście spotkań,a reszta nie grała praktycznie wcale,chyba że jak jeszcze Medvescak grał w EBEL i wcześniej.
Jest kilku graczy którzy się wyróżniają,ale na pewno nie są faworytem tej grupy.
Co do dzisiejszego meczu to w 1 tercji świetnie bronił Tomljenovic,WB cisnęła cały czas,szybkie 2 kontry i zrobiło się 2-0.
 
matizz 1K

matizz

Użytkownik
Co Panowie znawcy myślą o dzisiejszym meczu Polaków z Rumunami? Przeglądam wyniki obu drużyn, ostatnio graliśmy z nimi w listopadzie, wygraliśmy 6-0. Rumuni bardzo słabi, raczej nie mają czego szukać. Handi ustawione na poziomie -5.5 na Polaków. Myślicie, że realne?
 
G 0

gregus88

Użytkownik
Faworytem jednym i tylko jedynym do awansu z Dywizji to team Chorwacji.Oddsmakerzy coś z kursami powariowali.Letang oraz Rendulic rozmontują każda ekipę z Dywizji...Brakuje starego Prpica oraz wiecznie młodego Hecimovica.Zespół oparty na Medvescaku da radę ,gra w KHL procentuje...Go Hrvatska!!!Ante Gotovina heroj rata...
Bez jaj. Idac tym typem rozumowania Litwini powinni byc 2 dzieki Zubrusowi.
Chorwacja napewno jest mocna i zrobila gigantyczne postepy w porownaniu do ostatnich lat ale zeby nazywac ich faworytem?

Faworytem jest Polska, bez wzgledu na to jak prezentowalismy sie w ostatnich meczach mimo wszystko wciaz (jeszcze) nasza kadra prezentuje sie silniej od reszty druzyn. Jedyna niewiadoma mamy w bramce gdyz jak chyba kazdy kto sie chodz troche tym interesuje wie, jak bardzo niesfornym bramkarzem jest &quot;Mariolka&quot;.

ad. Matizz
Mysle, ze -5.5 dzisiaj jest jak najbardziej realne!
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Hendi spore, kwestia jak nasi podejdą do tego pierwszego spotkania, bo to ze wygrają to spotkanie raczej nie podlega dyskusji tylko na ile im się będzie chciało demolować Rumunów, którzy w mojej ocenie po tym turnieju spadają dywizję niżej ;) ja proponuję over 6.5 delikatnie bez podniety bo tak jak już pisałem pierwszy mecz i jest znak zapytania co do formy naszej reprezentacji. Rumunia 1-2 bramki dziś to takie moje marzenia do overa :razz: Polacy 5-7 i będzie ok ????
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Polska-Rumunia over 6.5@1.75 b365 ✅ 7-0
Igor Zacharkin w końcu zrobi dobry team(po MŚ odchodzą z Bykowem,ale chce zostać konsultantem polskiej kadry),który będzie z powrotem rywalizował o awans do elity,ale na to potrzeba trochę czasu,a przede wszystkim wyje*** ze związku tych dziadów,którzy od lat niszczą polski hokej.Trzeba przeprowadzić głębokie reformy,by znowu zagościć na salonach.
Jak na razie musimy walczyć o wejście na zaplecze elity.Wszyscy są dobrej myśli,że w końcu się to uda,bo ileż można tułać się po 3 lidze światowej.
W 1 meczu trafia się teoretycznie najsłabszy przeciwnik w grupie,z którym w ostatnim czasie nie mieliśmy problemów i wysoko zwyciężaliśmy.
Nie inaczej powinno być w dniu dzisiejszym.W kadrze bojowe nastroje,takie pewne zwycięstwo i przede wszystkim dobra skuteczność z czym nie zawsze było tak jak powinno doda zawodnikom pewności siebie przed następnymi już cięższymi spotkaniami.
Liczę,że te minimum 6-7 bramek Polska dziś strzeli.Trzeba dobrze wejść w turniej;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Polska-Rumunia over 6.5@1.75 b365

Igor Zacharin w końcu zrobi dobry team,który będzie z powrotem rywalizował o awans do elity,ale na to potrzeba trochę czasu,a przede wszystkim wyje*** ze związku tych dziadów,którzy od lat niszczą polski hokej.Trzeba przeprowadzić głębokie reformy,by znowu zagościć na salonach.

Jak na razie musimy walczyć o wejście na zaplecze elity.Wszyscy są dobrej myśli,że w końcu się to uda,bo ileż można tułać się po 3 lidze światowej.
W 1 meczu trafia się teoretycznie najsłabszy przeciwnik w grupie,z którym w ostatnim czasie nie mieliśmy problemów i wysoko zwyciężaliśmy.
Nie inaczej powinno być w dniu dzisiejszym.W kadrze bojowe nastroje,takie pewne zwycięstwo i przede wszystkim dobra skuteczność z czym nie zawsze było tak jak powinno doda zawodnikom pewności siebie przed następnymi już cięższymi spotkaniami.

Liczę,że te minimum 6-7 bramek Polska dziś strzeli.Trzeba dobrze wejść w turniej;)
a właśnie miałem Cie prosić żebyś coś napisał odnośnie overka jak masz chwile ;)

Typ oczywiście jak najbardziej popieram i sam gram to samo. Najpierw myślałem o handi ale jak by nie patrzeć to rumuńce mogą coś przypadkowo strzelić,więc over zawsze lepszy

ja od siebie jeszcze dodam że najlepszy kurs na over 6.5 mamy w Triobecie bo @ 1.85 ✅ ;) zawsze to trochę więcej przy większej stawce
 
M 0

michalorek

Użytkownik
Co sądzicie o jutrzejszym meczu Holandia-Chorwacja? Warto pograć DNB na Chorwatów? W dzisiejszym meczu z Litwą, Holandia pokazała, że w tym roku za mocna nie jest, a Chorwaci wręcz przeciwnie ???? W meczu Polska-Litwa, powinniśmy raczej zwyciężyć, co o tym sądzicie?
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Chorwacja-Holandia 60&#39;@1.90 unibet/1.75 b365 ✅ 4-0
Chorwaci wczoraj sprawili niespodziankę pokonując wysoko WB.
Na wielkie brawa zasługuje przede wszystkim goalie Tomljenovic,który bronił jak w transie.Brytyjczycy nie mogli znaleźć na niego sposobu szczególnie w 1 tercji,w której zdecydowanie przeważali.
Kto jeszcze zasługuje na wyróżnienie?Na pewno Borna Rendulic,który znacznie odstawał poziomem od reszty znajdującej się na lodzie.
Dobry mecz rozegrał również Dario Kostovic.Na tego gracza sporo osób liczyło przed turniejem i jak widać już w 1 spotkaniu spisał się świetnie strzelając 2 gole.
Holendrzy wczoraj niczym się nie wyróżniali w starciu z Litwinami.Zagrali po prostu słabe spotkanie.Może jest to spowodowane tym,że w tym roku brakuje 3 kluczowych graczy: obrońcy Dalhuisena,oraz napastników Joly&#39;ego oraz Schaafsmy.
Chorwaci mają wszystko by zwyciężyć.Jeśli Tomljenovic zagra na takim poziomie jak wczoraj to nie widzę tu zbytnio szans na więcej niż 1 bramkę dla Holendrów.
Jak będzie gdzieś do pogrania to polecam też to,że Rendulic strzeli gola.Powinno być trochę PP,a Borna dysponujący mocnym strzałem na pewno będzie wykorzystywany podczas gry w tym elemencie.
W 1 dzisiejszym meczu WB-Rumunia polecam zagranie overa.Brytyjczycy wcale nie grali źle w starciu z Chorwatami,po prostu zatrzymał ich Tomljenovic.
Co dało się wczoraj zauważyć to bardzo szybko rozgrywają krążek w tercji przeciwnika.To może być problem dla dosyć wolnych obrońców rumuńskich.Brytyjczycy mocno podrażnieni wczorajszą porażką według mnie pewnie i wysoko zwyciężą.
Pewnym punktem zespołu nie są bramkarze brytyjscy co zresztą wczoraj potwierdzili.Jest więc szansa na jakiegoś gola dla Rumunii.Over w tym momencie jest najlepszym rozwiązaniem.
Wielka Brytania-Rumunia over 6.5@1.60 b365 ⛔ 4-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Chorwacja-Holandia 60&#39;@1.90 unibet/1.75 b365

Chorwaci wczoraj sprawili niespodziankę pokonując wysoko WB.
Na wielkie brawa zasługuje przede wszystkim goalie Tomljenovic,który bronił jak w transie.Brytyjczycy nie mogli znaleźć na niego sposobu szczególnie w 1 tercji,w której zdecydowanie przeważali.
Kto jeszcze zasługuje na wyróżnienie?Na pewno Borna Rendulic,który znacznie odstawał poziomem od reszty znajdującej się na lodzie.
Dobry mecz rozegrał również Dario Kostovic.Na tego gracza sporo osób liczyło przed turniejem i jak widać już w 1 spotkaniu spisał się świetnie strzelając 2 gole.

Holendrzy wczoraj niczym się nie wyróżniali w starciu z Litwinami.Zagrali po prostu słabe spotkanie.Może jest to spowodowane tym,że w tym roku brakuje 3 kluczowych graczy: obrońcy Dalhuisena,oraz napastników Joly&#39;ego oraz Schaafsmy.

Chorwaci mają wszystko by zwyciężyć.Jeśli Tomljenovic zagra na takim poziomie jak wczoraj to nie widzę tu zbytnio szans na więcej niż 1 bramkę dla Holendrów.
Jak będzie gdzieś do pogrania to polecam też to,że Rendulic strzeli gola.Powinno być trochę PP,a Borna dysponujący mocnym strzałem na pewno będzie wykorzystywany podczas gry w tym elemencie.

W 1 dzisiejszym meczu WB-Rumunia polecam zagranie overa.Brytyjczycy wcale nie grali źle w starciu z Chorwatami,po prostu zatrzymał ich Tomljenovic.
Co dało się wczoraj zauważyć to bardzo szybko rozgrywają krążek w tercji przeciwnika.To może być problem dla dosyć wolnych obrońców rumuńskich.Brytyjczycy mocno podrażnieni wczorajszą porażką według mnie pewnie i wysoko zwyciężą.
Pewnym punktem zespołu nie są bramkarze brytyjscy co zresztą wczoraj potwierdzili.Jest więc szansa na jakiegoś gola dla Rumunii.Over w tym momencie jest najlepszym rozwiązaniem.

Wielka Brytania-Rumunia over 6.5@1.60 b365
Co prawda i ja obiecalem ze cos napisze ale wypadł świąteczny wyjazd rodzinny o troche brak czasu ;) no ale widzę ze PF nadrobić o opisał to co opisać chciałem czyli over 6.5 w meczu WB który sam osobiście pograłem juz wczoraj bo zdecydowanie warto. Dzis powinnismy oglądać radosny hokej, bo WB tak jak napisał PF nie zagrała wczoraj jakos dramatycznie słabo a mega dzien miał Chorwacki bramkarz który wybronił bardzo dużo strzałów. Dzis WB musi postrzelac bo inaczej bedzie wstyd. A i Rumunia mysle strzeli tego gola czy nawet dwa, over jak najbardziej do gry.

Z tym ze mała uwaga ;) kurs podany z bet365 jest żenująco niski, to samo mamy w Triobecie po @ 1.77, różnica jest naprawdę wielka

Wielka Brytania - Rumunia : over 6.5 @ 1.77 Triobet
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Polska - Litwa
Szukałem pomysłu na to spotkanie i wydaje mi się że najciekawiej prezentuje się under 6.5 ✅
Polacy ograli bez większych problemów Rumunie, nie stracili bramki czyli wszystko zgodnie z planem. Dziś rywal na pewno lepszy i mocniej zdeterminowany przede wszystkim z uwagi na to że Litwa to gospodarz tego turnieju. Inna sprawa to Dainius Zubrus czyli gracz, który jest najważniejszym elementem reprezentacji Litwy i to od niego zależy jak Litwini zagrają. Ja proponuję under głównie z uwagi dobrej dyspozycji w defensywie obu ekip, oczywiście Rumunia to żaden rywal ale Holandia zawsze chociaż w ofensywie nadrabiała natomiast defensywa Litwinów spisała się znakomicie a zwłaszcza słowa pochwały dla bramkarza tej reprezentacji. Mam nadzieję że Polacy wygrają to spotkanie ale zbyt wielu bramek bym się nie spodziewał ;)
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Przed nami za niespełna godzine kolejny bardzo ważny mecz Litwa - Polska,jak widać buki spodziewają się bardzo gładkiej wygranej Polaków no ale czy będzie tak łatwo to bym nie powiedział. Jak coś to +2.5 na Litwe ale wczoraj trzeba było grać po 2.20 dziś juz sie nie opłaca, ja pójdę tą samą drogą co wczoraj mianowicie Danius to score po jeszcze lepszym kursie ;) , strzelił Holandii , więc jest też jak najbardziej wstatnie strzelić i naszej drużynie tak więc robie wklejkę z wczoraj ;)

Miałem dodać typ,była już nawet konkretna notka do tego a jednak wszystko poszło się jeb.ać za sprawą że laptop nagle padł :] no ale lecimy z podejściem nr 2 i i tak coś napiszę ;)

Wypada podać coś fajnego na jutro i wydaje mi się że taki też typ znalazłem. Sam myślałem że niestety nic z tego i że nikt tego nie wystawi,gdy już praktycznie zwątpiłem,wertując buków i patrząc na oferte w jednej bardzo fajnej firmie pojawił się uśmiech na mojej twarzy ;) ale przejdzmy do rzeczy, o jaki typ chodzi ? Podpowiem że o mecz Litwa - Holandia, niektorzy teraz to czytając może już wiedzą, mianowicie jaki może być inny typ na ten mecz niż :

Danius Zubrus to score @ 3.20 Triobet ✅✅✅

Czemu tak ? Już pisze. Wydaje się to nieprawdopodobne dla hokejowego światka,a szczególnie dla reprezentacji Litwy ale stało się, największa gwiazda reprezentacji Litwy na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat wraca po 9 letniej przerwie do reprezentacji ! I jest to właśnie podstawowy napastnik zespołu na codzień grającego w najlepszej lidze hokejowej świada New Jersey Devils.

Jak to się stało że Zubrus dostał zgodę na wyjazd na te MŚ ?

Pierwszy powód jest jasny, NJD nie mieli większych powodów by blokować wyjazd Daniusowi na turniej dla niego bardzo ważny, czemu ? Po pierwsze dlatego że NJD nie dostali się do fazy zasadniczej Play Off, a kolejny jest taki że to dla Daniusa naprawdę bardzo ważny turniej. Bo odbywa się właśnie na Litwie. Wystarczyło wysłać wymagane dokumenty i czekać na zgodę. Udało się !

Danius wydaję się być naprawdę zmotywowany, oto jego wypowiedz :



Mecze turnieju w Wilnie będą dla Zubrusa pierwszymi w barwach narodowych swego kraju. Przed rokiem, odbierając medal „Za zasługi Litwie”, hokeista oznajmił, iż „nie może się odmówić pomóc Litwie, która go nagradza”.

Ten sezon był nieco słabszy niż poprzednie, Danius strzelał 13 razy i miał tyle samo asyst. No ale chwila, jeżeli radzi sobie on w najlepszej lidze świata i nie ma problemów ze zdobywaniem goli przeciwko najlepszym drużynom na świecie to czemu miałby nie strzelić osłabionej reprezentacji Oranje ;) ?

Na moje naprawdę super kurs jak na takie okoliczności powrotu do kadry i sam gram to śmiało.



Do boju Danius !

E : 55:33 3 - 0 PP1 LTU 8. ZUBRUS Dainius

brawo Danius !​

Typ : Danius Zubrus to score @ 4.00 Triobet​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Pojawiły się kursy na jutrzejsza rundę i całkiem solidnie wygląda kurs na zwycięstwo Litwy z Wielką Brytanią.
Gospodarze w pierwszych dwóch spotkaniach zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. W pierwszym meczu pewnie pokonali Holandię 4:0, w drugim zaś po walce ulegli naszej reprezentacji 2:3.
Reprezentacja Wielkiej Brytanii również ma w dorobku jedno zwycięstwo i jedną przegraną. W pierwszym spotkaniu będąc faworem wyraźnie ulegli Chorwatom 0:4 (@6.0), w drugi meczu co prawda odnieśli zwycięstwo ze słabymi Rumunami (4:1), lecz przez ponad 32 min. utrzymywał się wynik bezbramkowy.
Patrząc na obecną formę obu zespołów oraz osiągane wyniki myślę, że Brytyjczycy są jak najbardziej w zasięgu Litwinów, których dodatkowym atutem będzie gra przed własną publiczność. H2H co prawda no korzyść Brytyjczyków lecz oba mecze odbyły się dość dawno (2011, 2008) i nie będzie mieć to jurto większego znaczenia.
Wielka Brytania - Litwa 2 @2.0 WH (60&#39;) ✅ 1:2
Drugą propozycją na jutro wartą uwagi jest wygrana Chorwacji z Rumunami. Chorwaci bardzo dobrze zaprezentowali się w dwóch pierwszych spotkaniach pokazując zgranie i kolektyw. Najpierw pokonali dość niespodziewanie Wielką Brytanię 4:0 a następnie w takim samym stosunku Holandię. Myślę, że nie będą mieli najmniejszego problemu z pokonaniem najsłabszych na tym turnieju Rumunów pokrywając przy tym handicap.
Chorwacja - Rumunia 1 (-3.5) @1.7 bet365 ⛔ 4:3
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Ja od siebie dorzucam Polska - Holandia 1 (-3.5) @2.00 ✅ Uff, na styku ;)

Holendrzy grają osłabieni na tym turnieju, co było zresztą już wcześniej wspomniane. Ma to również swoje odzwierciedlenie w dotychczasowych wynikach, bowiem na inaugurację Oranje ulegli gospodarzom 0:4, a dzień później w takim samym stosunku Chorwacji.

Nasi hokeiści na razie zgodnie z planem. W pierwszym spotkaniu gładko 7:0 z Rumunię, natomiast wczoraj 3:2 z Litwinami.

W opisywanym spotkaniu wcale nie zdziwi mnie czyste konto Polaków. Oni sami zresztą są w stanie zdobyć przynajmniej 4 gole, tak więc obok takiego kursu nie przejdę obojętnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Polska(-3.5)-Holandia@2.00 b365 ✅ 5-1 //z fartem;)
Polacy mimo tego,że powinni oszczędzać się na mecze z Chorwacją i WB ten handicap są w stanie pokryć bez problemu.Tak jak już wcześniej wspomniałem Holendrzy na ten turniej przyjechali osłabieni,a w meczu z Litwą kontuzji doznał ich pierwszy bramkarz Meierdres.Słabszy dzień jutro Oosterwijka i nie ma zmiennika.
Co do naszych reprezentantów to trochę martwi postawa Arona Chmielewskiego,który nie rozgrywa dobrego turnieju.Po graczu,który w przyszłym sezonie ma zagrać w Trzyńcu spodziewano się więcej.Może odpali w jutrzejszym spotkaniu lub w meczach z CRO i WB.Tego wszyscy byśmy sobie życzyli.Ogólnie też trochę nerwowo jest w obronie,nadrabia za to dobrą postawą w bramce Odrobny.
Przede wszystkim jednak trzeba wykluczyć głupie i niepotrzebne faule,których w meczu z Litwą nie brakowało.Myślę,że Zacharkin ostudzi nieco gorące głowy niektórych zawodników.
Co do Holendrów to ci raczej są myślami przy sobotnim meczu o utrzymanie z Rumunią.Raczej zdają sobie sprawę,że jutro z PL i w czwartek z WB punktów nie zdobędą.
Owszem powalczyć na pewno powalczą,ale maja chyba za duże braki,by cokolwiek ugrać.
Podsumowując,stawiam tak jak kolega wyżej handi w stronę Polaków.Uważam,że te kilka bramek więcej są w stanie strzelić nawet nie grając na 100% swoich możliwości.

Wielka Brytania OT
-Litwa@2.25 b365 ⛔ 1-2
Brytyjczycy we wczorajszym meczu trochę pomęczyli się z Rumunią strzelając bramkę dopiero w 32 minucie.Wcześniej mieli sporo sytuacji,ale po raz kolejny trafili na świetnie dysponowanego bramkarza przeciwnika.
Litwini wczoraj zagrali dobre spotkanie z Polską.Bardzo dobry mecz Zubrusa,który zaliczył 2 asysty.Ogólnie Dainius bardzo długo przebywał na lodzie,trener można powiedzieć go sporo eksploatował.
Widać,że dobry wpływ na resztę drużyny ma obecność tego zawodnika na lodzie.No,a wiadomo też,że mecz w &#39;domu&#39; przy wsparciu prawie 8 tysięcy kibiców swoje robi i dodaje skrzydeł.
Jutro mimo wszystko faworyt jest jeden-Brytyjczycy,którzy
ogólnie źle nie grają,brakuje im skuteczności,tak jak wspomniałem dwukrotnie już trafili na świetnie dysponowanych bramkarzy.
Kurs 2.25 na zwycięstwo wliczając ew.dogrywkę i karne uważam za prezent od buka i zamierzam skorzystać i Wam też polecam.
To jest turniej,więc nie trzeba grać super we wszystkich spotkaniach.Trzeba umiejętnie rozkładać siły,a Litwini sporo ich wczoraj stracili w starciu z Polską.
Dużo też zależy od dyspozycji dnia.Mam nadzieję,że w lepszej będą jutro Brytyjczycy.
Litwini na pewno będą nadrabiać zaangażowaniem i walką,ale to może nie wystarczyć,bo umiejętności są po stronie WB.Oczywiście pisząc o gorszych umiejętnościach Litwinów nie mam na myśli Zubrusa,bo on przewyższa wszystkich na tym turnieju.
Po Brytyjczykach na pewno trochę więcej się spodziewano,ale tak jak napisałem jest to turniej i liczy się końcowy efekt,a szanse na awans jeszcze pozostały.
 
T 49

timbriadus

Użytkownik
Właśnie oglądam sobie na żywo spotkanie Chorwacji z Rumunią.Po dwóch tercjach Rumunia prowadzi 2:1.Z meczu na mecz Rumunii grają coraz lepiej. Myślę, że warto spróbować w bet365 zawrzeć następujący zakład:
- czy w meczu będzie dogrywka? TAK kurs 2.9

Ostatnio postawiłem 1.000 PLN na Chorwatów w spotkaniu z Holandią ale oczywiście tutaj taka kwota nie wchodzi w grę..
Zakład wygrany wynik 3:3 po 60 minutach ✅✅✅ (Już nie mogę się doczekać jutrzejszego spotkania Chorwacja-Polska)
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom