>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2014 Ice Hockey World Championship - Białoruś (Mińsk)

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Panowie co sądzicie o jutrzejszym meczu Niemcy-Finlandia i typie Niemcy+1.5 bramki?
Kurs 1.92.
W Marathonie 2.18 na takie zdarzenie. Myślę że ma racje bytu, Finowie jak na razie nie potrafią odnaleźć złotego środka na swoją grę i zanotowali 2 porażki, ta z Rosją wytłumaczalna, ale porażka z Łotwą zaskakująca. Przede wszystkim badzo duża ilość kar Suomi stanowi problem, który jest wodą na młyn dla rywali. W zaledwie dwóch spotkaniach aż 15 kar czyli 30 minut w osłabieniu... Niemcy póki co pozytywnie zaskakują, ograli Łotwę 3:2 co wcale nie jest prostą sprawą i można to nazwać niespodzianką. Tak jak już wspominał Yem, Niemcy mają tu praktycznie samych graczy z DEL&#39;a i wychodzi na to że to bardzo dobre rozwiązanie. Według mnie +1,5 na pewno do wyronienia, Finowie muszą już wygrywać jeśli chcą załapać się do top 4 w grupie, natomiast Niemcy zrobili już całkiem przyzwoity wynik i na pewno apetyt rośnie w miarę jedzenia, także nie spodziewam się tu łatwego meczu dla Finów.
Niemcy (+2,5) / 1.57 Marathonbet :!: napiszę tylko tak: &quot;piękna sprawa&quot; ;)
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Jest dużo braków w składzie Finów,a kursy na przeciwników wciąż wysokie i trzeba to wykorzystać. Buki patrzą chyba tylko i wyłącznie po nazwach reprezentacji.
Obsada bramki mocno średnia,brak kogoś z trójki Rask-Lehtonen-Niemi jest odczuwalny.
Patrząc na obronę to z graczy z zeszłorocznych MŚ,gdzie Finowie przegrali dopiero z USA o brąz jest tylko Mantyla i Lepisto.
Niektórzy mówią,że trener podjął złe decyzje przy doborze kadry,między innymi zarzucają mu,że nie zabrał młodych świetnie zapowiadających się obrońców Ristolainena oraz Pokki.To gracze kadry U20,która zdobyła w styczniu złoty medal MŚ.
Atak poza Jokinenem z Jets,złożony głównie z graczy z KHL i ligi fińskiej.
W tym aspekcie źle nie jest,Finowie jeśli idzie o ofensywę to zawsze mieli solidnych graczy.

O Niemcach napisał JR.Nie ma się co zastanawiać tylko wbijać w to handi na nich.

edit.Niestety Finlandia okazała się zbyt mocna.Szkoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Zdecydowanie zgadzam się z poprzednikami i +2,5 na Niemców jest naprawdę bardzo fajną opcją na to spotkanie.W Sportingbet(+2,5) też po 1,57. Dodatkowo jeszcze jeden widzę fajny becik a mianowicie:Która drużyna dostanie więcej minut kar kurs na Finlandie 1,95 Sportingbet⛔
Niemcy rozegrali 2 mecze i w obu meczach po 4 minuty kar.
Finlandia rezegrała 2 mecze i zaliczyli 22 i 18 minut kar. Warto zagrać po takim kursie napewno.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Dania(-1.5)-Włochy@1.80 b365 ✅ 4-1
Kolejny raz idę w stronę Duńczyków.W meczu z Norwegami wydawało się,że wszystko pójdzie zgodnie z planem.2 szybkie bramki i po 3 minutach 1 tercji było 2-0.Potem niestety sytuacja nieco się odwróciła,a Norwegowie podczas PP byli bezlitośni i wykorzystali 3 z 7 gier w przewadze,dodatkowo wykorzystując rzut karny.
Dziś trafia się rywal słabszy i Duńczycy powinni w końcu sięgnąć po 3 punkty.W ostatnim poście napisałem kilka zdań na temat zespołu duńskiego,więc nie będę się powtarzał.
Włosi sprawili niespodziankę pokonując Francuzów.
Francja przez większość meczu przeważała,brakowało jednak skuteczności,szczególnie podczas PP,grali łącznie 14 minut w przewadze lecz nie potrafili tego wykorzystać.
Świetny mecz w bramce Włochów rozegrał Bellissimo.
Mam nadzieję,że dziś będzie miał nieco słabszy dzień i Duńczycy zwyciężą minimum 2 bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Norwegia - Szwecja Szwecja(-2,5) 1,75 ⛔
Kazachstan - Łotwa Łotwa 1,615✅

AKO=2,83 Sportingbet

Pierwsze spotkanie i na początku chciałem pograć dodatnie handi na Norwegów bo początek MŚ mają naprawdę udany.Wygrana z Italia 3-0 i pokonali Duńczyków 4-3 mimo,że przegrywali już 0-2.
Szwedzi z Duńczykami poradzili sobie 3-0 a z Czechami zremisowali w regulaminowym czasie 3-3.
Jak by nie patrzeć Norwegowie mieli łatwiejszych rywali a dokładniej rywala bo obie ekipy zmierzyły się z Duńczykami ale gdzie tu porównywać Czechów do Italii.
Dodatkowo ciekawie wygląda ostatnie h2h pomiędzy obiema drużynami:
23.04.2014 - Szwecja - Norwegia 6-1
08.05.2013 - Norwegia - Szwecja 1-5
04.05.2012 Szwecja - Norwegia 3-1
06.04.2012 Szwecja - Norwegia 7-1.
Ostatnie 4 mecze i tylko raz Szwedzi nie pokryli takiego handi więc myślę,że dzisiaj podczas MŚ o odpuszczaniu nie ma mowy i Szwedzi powinni wygrać pewnie i dość przekonująco.

Drugie spotkanie i tu stawiam na Łotyszy którzy byli w stanie pokonać Finów 3-2 oraz ulegli Niemcom 2-3 tracąc ostatnia bramke z rzutu karnego.
Kazachowie zaskoczyli remisując z Niemcami 1-1 jednak już z Białorusinami przegrali 1-4 mimo,że to oni właśnie zdobyli jako pierwsi gola.
Nie sądzę aby któraś z drużyn była w stanie zdominować rywala raczej mecz będzie dość wyrownany a większe szanse na wygraną daje ekipie z Łotwy.
H2H:
08.02.2013 Kazachstan - Łotwa 2-3
Wcześniejsze mecze były dawno dawno temu więc nie ma co ich przytaczać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Ja bym to handi odwrotnie grał.
Szwecja tutaj bez swoich największych gwiazd.
Norwegowie pokazali w meczu z Danią dobry hokej,co ważne byli skuteczni w PP.
Szwedzi mimo wygranej z Danią 3-0 wcale nie byli o wiele lepszym zespołem,tak jak pisałem 2 i 3 tercja była wyrównana.
Z Czechami mieli sporo szczęścia.
W zeszłym roku na MŚ Szwedzi 3-1 wygrali z Norwegami,a mieli o wiele lepszą pakę niż w tym roku.
Norwegia +2.5@1.90 b365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Słowacja-Norwegia OT@2.75 b365 ⛔ 5-2
Norwegowie wczoraj nieznacznie ulegli Szwedom.Może trochę fizycznie nie dawali rady,ale ogólnie rozgrywali całkiem niezły mecz.
Dziś na rozkładzie Słowacja,która według buków jest faworytem,ale ja granie na nich po tak niskim kursie zdecydowanie odradzam.
Słowacy dobrze wchodzą mecz,ale we wszystkich jak dotąd rozegranych spotkaniach nie potrafią dowieźć korzystnego rezultatu do końca.
Z Czechami gol stracony w samej końcówce meczu,z Kanadą i Francją 3 tercje przegrane odpowiednio 0-3 i 0-4.
Coś jest nie tak,trener Vujtek po meczu z Francją powiedział,że jego podopiecznym brakuje doświadczenia i koncentracji.Może też trochę fizycznie nie wytrzymują,takie odniosłem wrażenie oglądając mecz z Kanadą.
Defensywa popełniła trochę gaf.Przed turniejem duże nadzieje pokładano w młodym obrońcy Marincinie,lecz zawodnik ten jak na razie spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań.
To samo skrzydłowy Tatar,który rozegrał bardzo dobry sezon w Detroit,a tutaj nie błyszczy.
Co przemawia za Norwegią?Na pewno większe doświadczenie i zgranie.Jest aż 18 graczy,którzy byli w kadrze w Soczi.Brakuje kilku ważnych zawodników,ale myślę,że dziś ich brak nie będzie aż tak widoczny.
W sumie trochę wątpiłem w to,że Norwegowie są w stanie cokolwiek ugrać na tym turnieju sugerując się głównie brakiem Zuccarello i Thoresena i dosyć słabymi występami przed MŚ,ale po tych 3 spotkaniach widać,że się myliłem.
Na Słowakach ciąży presja,bo jeśli dziś nie zdobędą punktów to raczej mogą się pożegnać z awansem i dalsze spotkania będą grać o utrzymanie się w elicie.Ci w większości młodzi i mało doświadczeni gracze mogą sobie z tym dziś nie poradzić.
Dodatkowo gram zwycięstwo Norwegii w 3 tercji@2.70 marathonbet.⛔
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Na szybko bo czasu mało. Kto ma konto i nie ma limitów może skorzysta
▶ Czechy - Włochy : Goście powyżej 15 strzałów na bramkę @ 1.85 BetCity
słucham ? ???? ja tam rozumiem wszystko,że Włosi to Włosi i te sprawy,że póki co dwa słabe mecze i słabo ze strałami na bramkę no ale ludzie bez przesady,takie linie to mogą sobie wystawiać na Gruzje czy inne Mongolie jeśli chodzi o strzały na bramkę ;) tu wychodzi 5 strzałów na T ! a w dodatku jedna lepsza tercja i bet siedzi bez problemu, na moje nie bedzie większych problemów z pokryciem tej żałosnej linii bo jak mawia klasyk w przypadku rzutów rożnych to tu 15 strzałów to tyle co nic i śmiech na sali. Polecam !
 
frank-caruso 6

frank-caruso

Użytkownik
Na szybko bo czasu mało. Kto ma konto i nie ma limitów może skorzysta
▶ Czechy - Włochy : Goście powyżej 15 strzałów na bramkę @ 1.85 BetCity
słucham ? ???? ja tam rozumiem wszystko,że Włosi to Włosi i te sprawy,że póki co dwa słabe mecze i słabo ze strałami na bramkę no ale ludzie bez przesady,takie linie to mogą sobie wystawiać na Gruzje czy inne Mongolie jeśli chodzi o strzały na bramkę ;) tu wychodzi 5 strzałów na T ! a w dodatku jedna lepsza tercja i bet siedzi bez problemu, na moje nie bedzie większych problemów z pokryciem tej żałosnej linii bo jak mawia klasyk w przypadku rzutów rożnych to tu 15 strzałów to tyle co nic i śmiech na sali. Polecam !
No i gdzie te strzały sa co mialy być?tylko 11 a pisales ze wielki pewniak i robiles oczy skad taka niska linia.
nawet po 4 strzaly na tercje nie wyszlo.utopione 2 tysie????
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
No i gdzie te strzały sa co mialy być?tylko 11 a pisales ze wielki pewniak i robiles oczy skad taka niska linia.
nawet po 4 strzaly na tercje nie wyszlo.utopione 2 tysie????
taa ? ????

wiesz, wszystko fajnie ale limit na to zdarzenie dla wszystkich wynosił 20.83 EURO ????

beczka i to olbrzymia ???? fantazja Cie poniosła totalnie widzę.



potem do kasacji oczywiście
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
taa ? ????
wiesz, wszystko fajnie ale limit na to zdarzenie dla wszystkich wynosił 20.83 EURO ????
beczka i to olbrzymia ???? fantazja Cie poniosła totalnie widzę.

potem do kasacji oczywiście
dzieci to powinny do ksiazek usiasc bo rok szkolny sie konczy zeby i tutaj fantazji nie bylo ;]
Norwegowie od zawsze kojarza mi sie z swietnie rozrysowanymi schematami gry w PP i jeszcze lepiej wyprowadzanymi kontrami. Sa zawodnicy z dobrym przegladem pola jak Trygg czy Skroder ktorzy jednym podaniem przez pol tafli potrafia otworzyc droge do bramki rywalowa. Slowacy noz na gardle no bo przeciez nie tak to mialo wygladac, szansa awansu do nastepnej rundy juz mala, iskierka wystarczy pewno by nie pewnym siebie Slowakom zagotowalo sie w glowach, jakies wykluczenie to duze zagrozenie pod swoja bramka, do tego to oni musza zaatakowac od poczatku a Norwegowie moga kontrowac... czyli tak naprawde grac swoje. IMO mecz z Szwedami slaby, ogolnia ta gra Norwegow czasami wyglada chaotycznie ale na te piorunujace wyjscia z wlasnej tercji nadadziewaja sie wszyscy od beznadziejnych makaroniarzy po kandydatow do tytulu jak Szwedzi. Na tej imprezie kilka niespodziewanych wynikow juz padlo i przy tym ukladzie ewentualny win skandynawow nie powinien za bardzo dziwic.
Norwegia @ 3,60
do tego Rosja - 4 @ 2,35
 
nikko1905 26

nikko1905

Użytkownik
No i gdzie te strzały sa co mialy być?tylko 11 a pisales ze wielki pewniak i robiles oczy skad taka niska linia.
nawet po 4 strzaly na tercje nie wyszlo.utopione 2 tysie????
nie lubię wdawać się w takie dyskusję ale zawsze obchodzi mnie pytanie dlaczego nie napiszesz tego przed meczem? Szanse do tego typu napewno były więc nie ma co wyśmiewać. Ja osobiście zagrałem +1,5 na Norwegów. Po tym co Słowacy zrobili w trzeciej tercji meczu z Francja myślę że warto zagrać przeciwko nim
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Rosja po raz kolejny raz miała ogromną przewagę.Gdyby nie dobra postawa Ivanova w bramce Kazachów to dwucyfrówka lekko mogła być.
Szczerze to nie widzę tutaj zespołu,który mógłby im zagrozić.
Wczoraj b365 miał 2.30 na ich złoto.Dziś może delikatnie spaść,ale jak się pojawi kurs to od raz w to wchodzę i Wam też polecam.
W każdym spotkaniu widać zaangażowanie od pierwszych do ostatnich minut.Po nieudanym turnieju w Soczi ich celem jest tylko i wyłącznie złoty medal.
Rosja@2.15 b365
edit.Pingwiny odpadli z PO i tutaj dobra wiadomość dla Rosjan i tych co na nich pograli,bo do kadry dołączy Malkin.Siła rażenia w ataku wzrasta.
 
kolonia80 13

kolonia80

Użytkownik
W każdym spotkaniu widać zaangażowanie od pierwszych do ostatnich minut.Po nieudanym turnieju w Soczi ich celem jest tylko i wyłącznie złoty medal.
Zgadzam się w stu procentach, w Soczi wielkie rozczarowanie, Putin czeka na złoto ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzisiaj uważam,że warto pograć w stronę Żabojadów bo te MŚ wychodza im naprawdę dobrze a dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć ze Szwedami którzy mimo 1 miejsca w tabeli nie przekonują mnie jakoś specjalnie.
Szwedzi rozegrali 3 mecze:
Szwecja - Dania 3-0
Szwecja - Czechy 3-3
Szwecja - Norwegia 2-1.
Ostatnie spotkanie Szwedów oglądałem i zagrali bardzo przeciętnie. Niczym specjalnym się nie wyróżniali.
Francuzi również mają 3 mecze za sobą:
Francja - Kanada 2-2
Francja - Włochy 1-2
Francja - Słowacja 5-3
Francuzi naprawdę spisują się dobrze bo w meczu z Kanadyjczykami zagrali fajny mecz i ze Słowacją powalczyli do końca dzięki czemu wygrali mimo,że przegrywali juz 0-2 a później 1-3.
Dzisiaj patrzę na kursy a tu zdecydowanym faworytem Szwedzi.Rozumiem,że Szwedzi od zawsze byli w gronie faworytów no ale patrząc na to jak zespoły prezentują się podczas tych MŚ to warto pograć dodatnie handi na Trójkolorowych:
Frnacja(+2,5) 2,12✅
Francja(+3,5) 1,48 ✅
Francja(+4,5) 1,23 do dubelka ✅
Kursy Unibet.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Kanada - Włochy
Kadri strzeli gola (60 min)
3,50 DOXXbet
⛔⛔
W spotkaniu tej kategorii trzeba szukać tylko czegoś w ten deseń, bawienie się w handi, przedziały bramek, czy inne czary, nie ma tutaj większego sensu.
Przed pierwszym spotkaniem turnieju, zestawienie Kadriego z Hodgsonem i Brouwerem nie wyglądało mi na przemyślane posunięcie. Znając charakterystykę każdego z tej trójki, widziałem zbyt wiele różnic w specyfice gry. Jak widać od każdej reguły musi być jakiś wyjątek, bo Kadri z Hodgsem podłapali świetną chemistry. Na lodzie spędzili średnio 15 minut, co zwłaszcza w przypadku Nazema jest idealnym optimum, bo paradoksalnie im więcej TOI dostaje, tym słabiej wypada. To jeden z wielu mankamentów Kanadyjczyka. Raczej sofcik, wątpliwe przyspieszenie, tylko poprawna łyżwa, przegrywa na bandach w każdym miejscu na lodzie, nie potrafi oddalić krążka z d-zone, bardzo słabo wznawia, zbyt wolno podejmuje decyzje, fauluje z nudów, ma problem z utrzymaniem formy dłużej niż 5 spotkań.. Więc jak to jest, że gra wśród najlepszych? ???? Wiele zawdzięcza bardzo dobrej technice strzału. To na pewno difference maker. Ponadto potrafi płynnie przejść z pozycji C na LW. Ma potencjał na top 6, mocno pracuje przez pewien okres, a kiedy dostaje szanse gry przez 20 albo więcej minut, to wychodzi z założenia &quot;mam sporo czasu, żeby się pokazać&quot;. Ta ciekawa taktyka niemal nigdy się nie sprawdza i Nazem nierzadko przechodzi obok meczu. Gdy w ramach kary gra w następnym spotkaniu 9-11 minut w bottom, znowu do gry wraca ten prawdziwy Kadri. Prawie każdy shift na najwyższych obrotach. Powrót do top lines i znowu klapa. Problemem jest nie tylko psychika, ale i słaba kondycja - a to rzadkie zjawisko u Kanadyjczyków. W sumie to do końca nim nie jest, więc może dlatego ???? Na Białoruś pojechał z kiepskim morale, po fatalnym sezonie całej drużyny fani Leafs nie pozostawili na zawodnikach suchej nitki. Z tego miejsca trzeba zaznaczyć, że zaraz po tych z Edmonton, sympatycy z Toronto to chyba najwięksi frustraci w NHL. W momencie zapomnieli, że jeszcze rok temu Nazem był obok Kessela niekwestionowanym liderem zespołu. 44 pts w 48GP robią wrażenie. Taki dorobek punktowy osiągnął grając przez niemalże cały skrócony sezon w trzeciej linii. Gołym okiem widać, że w przypadku tego gościa im mniej, im niżej, tym lepiej. W NHL skilla wystarcza mu na słabych i przeciętnych obrońców. No może jeszcze na kilku takich al dente ???? Na upgrade ma jeszcze czas. Na tych MŚ w rosterach obronnych praktycznie same kalafiory, więc ma spore pole do popisu. To jego pierwsze mecze w seniorskiej kadrze, na razie wciąż bez bramki, ale za to z trzema asystami i paroma wybornymi okazjami. Dzisiaj szoł ukradł mu Hodgson, który bezczelnie dobił jego strzał, w poprzednich meczach szczęście też nie sprzyjało. Nazem wygląda całkiem świeżo, oznak zmęczenia póki co nie dostrzegam, oznak głupoty to już tak (po co te kary?). W meczu z Włochami jest dla mnie murowanym kandydatem do strzelenia gola. Gówniarze już strzelili swoje premierowe bramki w seniorskiej kadrze (Nathe, Hooby), pora na nieco starszego Nazema, którego chyba jeszcze możemy podciągnąć pod status prospecta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom