>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

20. kolejka Ligue1 (2.02 - 4.02.2024)

Status
Zamknięty.
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Strasbourg - PSG
Typ: BTTS
@1.80 Superbet

Strasbourg w ostatnim czasie złapał całkiem niezłą formę. Dość powiedzieć, że nie przegrał żadnego z ośmiu ostatnio rozegranych spotkań, a aż pięć z nich wygrał. W tabeli Ligue 1 okupują dalekie, dziesiąte miejsce, ale perspektywy są na wyższe lokaty. Do szóstego miejsca brakuje im pięć punktów. Dzisiaj podejmują u siebie PSG, który twardo idzie po tytuł. Jednak Strasbourg grając u siebie nie boi się tego przeciwnika. Dwa ostatnie bezpośrednie mecze na stadionie w Strasbourgu zakończyły się bramkowym remisem (1:1 i 3:3). Wcześniej było 1:4. Jak widać za każdym razem gospodarze potrafili znaleźć drogę do bramki i myślę, że podobnie będzie dzisiaj. Both Teams to Score to mój typ na ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1471
makaveli23 235,6K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1. Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Strasbourg - PSG
Typ: BTTS i over 2.5 gola
Kurs: 1.99
Bukmacher: fortuna
Post w dziale:
Analiza:
,
Dzisiaj podobnie jak kolega wyżej który opisywał ten mecz typując sam bts, myślę że zobaczymy ciekawe widowisko obfitujące w wiele goli i obie drużyny ze strzeloną bramką. Strasbourg w spotkaniu z przedostatnim w tabeli Clermont remisując 1-1 przedłuzyl serie meczy bez przegranej do 6 (3-3-0). Teraz wracają do siebie gdzie maja solidny bilans 4-3-2. Z PSG gra sie im bardzo żle bo nie wygrali od 13 meczy (0-3-9) tracjac wiele bramek ale ostatnie mecze z tym przeciwnikiem u siebie Strasbourg zrmisowal 1-1 i 3-3. PSG ostatnio zremisowalo 2-2 ze swietnym Brest. Mysle ze ryzyko remisu w tym meczu jest ale licze ze od stanu 1-1 któras druzyna zdobedzie bramke i ten oto typ wejdzie bez problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3104
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna; Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Strasburg - PSG
Typ: 2

Kurs: 1,50
Bukmacher: fortuna
Post w dziale:
Analiza:
Dziś, o godzinie 20:45, zaplanowano starcie w ramach francuskiej Ligue 1 między drużynami Strasburga i PSG. Mimo że ekipa gości jest delikatnym faworytem, spodziewane są intensywne emocje w trakcie tego meczu.

To kolejne starcie, gdzie zespół prowadzony przez lidera ligi rywalizuje z drużyną prezentującą się znakomicie. Strasbourg utrzymał się bez porażki w ostatnich ośmiu starciach we wszystkich rozgrywkach, triumfując w trzech z ostatnich pięciu pojedynków ligowych. Zważywszy na niestabilną formę obecnej drużyny PSG, zwłaszcza w obronie, spodziewane są znaczące emocje podczas tego meczu. Nie można wykluczyć, że zespół uważany za outsidera nie zrezygnuje z walki o punkty, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Strasbourg zremisował w dwóch ostatnich starciach z Paryżanami, strzelając im aż cztery bramki.

W tej konfrontacji przede wszystkim przewiduje się obfitość bramek, będącą dominującym elementem widowiska. Należy być gotowym na momenty pełne napięcia na boisku, gdy obie drużyny zmierzą się ze sobą. W mojej opinii jednak to Paryżanie są faworytem w tym spotkaniu i powinni przechylić szalę na swoją korzyść. Mój typ to 1:2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2221
Pablito91 634,5K

Pablito91

Użytkownik
Lyon Marsylia
Betbuilder
Marsylia powyżej 1.5 różnego w 1 polowie
Lyon powyżej 2.5 różnego w całym meczu
Liczba bramek powyżej 1.5

Fortuna @2.38

Dzisiaj we Francji mamy derby Olympique. Lyon podejmie u siebie Marsylie. Obie drużyny na pewno będą chciały wygrać gdyż potrzebują punktów. Marsylia do pucharow a Lyon by uciekać ze strefy spadkowej. 1.5 bramki nie było tylko w 1 z ostatnich 7 meczy. Obie drużyny rzadko mają na 0 z tyłu. Marsylia nabija sporo rogów w 1 połowie, więc myślę, że te 1.5 powinni ogarnąć. A Lyon 3 w meczu myślę, że też, bowiem w 5 ostatnich meczach osiągał conajmniej 3 kornery.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom