>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2 kolejka fazy grupowej ME u-21 [19-21 czerwca 2017]

Status
Zamknięty.
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Trener skończony debil. Przemeblował pół obrony po meczu, gdzie nie stracili nawet bramki. Chiesa po genialnym występie zaczął na ławce. Petagna - szkoda gadać. Choć tak naprawdę sędzia nie uznał prawidłowej bramki, tam nie było żadnego faulu. Chwilę potem kontra i 2-1. Cóż..
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Podziękujcie łysej pale co się zwie trenerem włoskiej młodzieżówki. Zrobić 4 zmiany, które z miejsca były miejsca były spalone. Załamałem się jak zobaczyłem skład na livesporcie chwilę przed meczem, miałem jeszcze nadzieje że to po prostu amatorstwo tej strony która nie raz się myliła, a to jednak nie ich błąd a skład Di Biagio. ????
Grassi i Cataldi w miejsce Galgiardiniego i Bennasiego?? Zawału dostałem, Grassiego nie powinno być w kadrze na ten turniej, Cataldi z resztą nie lepiej. Typowe powołania pod zasługi, że mieli prawie najwięcej minut w eliminacjach. A grupa eliminacyjna taka, że tylko Serbia jako poważniejszy rywal tam fiugrowała. Pellegrini od razu musiał stać się liderem środkowej formacji, gdzie w meczu z Danią miał zupełnie inne granie przy dwóch o wiele lepszych i pewniejszych zawodnikach.
Identycznie Rugani, który stracił całą swoją pewność w graniu. Nagle z trzech swoich stron ma nowych ludzi do grania. Zmienić dwóch defensorów po słabym, ale WYGRANYM do zera meczu i takie są fakty, których nikt i nic nie zmieni to kolejna farsa. Skoro zagrali słabo i wygrali 2-0 to co by dopiero było gdyby zagrali na swoim normalnym i oczekiwanym poziomie. Barreca i Caldara usunięci ze składu na rzecz Calabrii i Ferrariego?? Włoskie gazety jutro zjedzą te wybory nie mówiąc już o wyniku. Żaden dziennik nie trafił takiej 11stki na dzisiejszy mecz. ????
Dawno nie widziałem tak popierdolonych decyzji. I sory, ale innego słowa nie da się znaleźć na to co dzisiaj odwalił Di Biagio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Skład, o czym wspomniał już Grac to jedno, ale indolencja Petagna, który miał taką patelnie na 2-1 , że szok to juz lepszej mieć nie można!!! Ponadto przereklamowany Bernardeschi przyprawiał mnie o same nerwy. bardziej przereklamowanego zawodnika w świecie calcio dawno nie było!! No masakra co ten koleś robi, niby gwiazdką ale w najgorszym znaczeniu tego słowa. Ci dwaj plus Do Biaggio to dziś Top 3 meczu, Grande gioccatore..... Super to było super ku..!!!!!

Szkoda w ogóle gadać więcej.


Niech Dania teraz wygra najlepiej.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Trener skończony debil. Przemeblował pół obrony po meczu, gdzie nie stracili nawet bramki. Chiesa po genialnym występie zaczął na ławce. Petagna - szkoda gadać. Choć tak naprawdę sędzia nie uznał prawidłowej bramki, tam nie było żadnego faulu. Chwilę potem kontra i 2-1. Cóż..
chyba ogladales inny mecz, przeciez tam prawie koszulke z czeskiego zawodnika zdjeli, przeciez z glodu sie nagle nie przewrocil. Wlosi grali blado od poczatku spotkania a bramki dla czech wisialy w powietrzu, dzis byl po prostu ich dzien, teraz Niemcy to wykorzystaja w meczu z pionkami z Danii
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Najlepiej się kur*a poślizgnąć jak Wawrzyniak przy ataku przeciwnika...Dzisiejszy dzień w kategoriach sportowo-zarobkowych, do zapomnienia.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
widzialem dokladnie powtorki i widac jak wloch ciagnie mocno za koszulke co powoduje upadek, polecam zalozyc okulary, wlosi sami sobie winni
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Miałem okazję oglądać dzisiejszy mecz w Tychach z trybun. Od samego początku odniosłem wrażenie, jakby Włosi wyszli z nastawieniem, że mecz wygra się sam.
Gdy wyrównali, wydawało się, że mecz mają pod kontrolą. Nic z tego.
Donnarumma po trzech strzałach w światło bramki 3x wyciągał piłkę z siatki.
Sami sobie skomplikowali sytuację, bo teraz muszą wygrać z Niemcami.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Również oglądałem ten mecz i odniosłem takie samo wrażenie że Włosi lekko podeszli do tego meczu i zlekcewazyli trochę Czechów. Czesi zagrali wczoraj tak samo jak w meczu z Niemcami czyli od początku atakowali i to skutecznie. Obrona już wyglądała lepiej i popełniała mniej błędów.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
widzialem dokladnie powtorki i widac jak wloch ciagnie mocno za koszulke co powoduje upadek, polecam zalozyc okulary, wlosi sami sobie winni
Przed chwilą pisałeś, że to Włosi go faulowali, a w tej sytuacji był jeden zawodnik z Italii. Ogarnij się.
 
gwiazdarocka 35

gwiazdarocka

Użytkownik
Panowie mam takie pytanie.Grałem typ długoterminowy ze włochy zajmą w grupie miejsca 1-2 i zastanawiam się jakie są teraz szanse by to jeszcze mogło wejść.Czy jak Włochy wygrają z Niemcami to nie wystarczy by ich wyprzedzić bo będą mieć raczej lepszy bilans ogólny bramek ? Zakładając przy tym że Czechy wygrają z Dania i 3 zespoły będą mieć po 6 pkt.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Przed chwilą pisałeś, że to Włosi go faulowali, a w tej sytuacji był jeden zawodnik z Italii. Ogarnij się.
wloch faulowal a czechow bylo dwoch, i faul byl ewidentny, a ze Ty widziales jakies poslizniecie sie na skorce od banana albo wywrotke a nie ewidentne ciagniecie za koszulke mocne to juz nie moja wina
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom