>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1xbet zmieniony kurs na 1.01 oszustwo....

A 3

aru64

Użytkownik
Witam
Postawiłem zakład koszyków z handicapem po kursie 1.83
Zmieniono mi kurs na 1.01 z powodu ewidentnego błedu bukmachera.
Nie chcą mi go rozliczyć po 1.00...
Cytuje ich &quot;Dziękuję za oczekiwanie. Zgodnie z punktem 2.21 Regulaminu, jeżeli w podanych na stronie kursach został popełniony ewidentny błąd, zakład zostanie rozliczony po aktualnym kursie, zgodnym z danym markietem.&quot;
Ja: W takim razie chce anulować zakład. po kursie 1.01 nie będę ryzykował 170 PLN
1xbet &quot;
Proszę chwilę poczekać.
Jacek, 13:18, dzisiaj
Dziękuję za oczekiwanie, W danym przypadku zwrot zakładu nie jest przewidziany.
&quot;Wszystkie zakłady są udostępniane oraz aktualizowane na stronie według uznania zakładu bukmacherskeigo. W tym momencie dany zakład może być już niedostępny w ofercie, został on jednak postawiony i przyjęty. Zakład zostanie rozliczony zgodnie z protokołem meczu ze źródeł oficjalnych.
 
A 3

aru64

Użytkownik
Oszustwa nie ma, ale jestem w plecy 150 PLN z ich winy &quot;ewidentnego błędu&quot;
Do zamknięcia
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
Oszustwa nie ma, ale jestem w plecy 150 PLN z ich winy &quot;ewidentnego błędu&quot;
Do zamknięcia
aru64 Opisz mi to jeszcze raz na maila, od A do Z
Faktycznie ma tu zastosowanie regulamin, ale chciałbym się upewnić, że dobrze zrozumiałem Twój przypadek.
 
1xbet 0

1xbet

Użytkownik
aru64
Rozumiem Twoje rozczarowanie, ale w takim przypadku nic nie poradzę ze względu na obowiązujący regulamin.
Przepraszam w imieniu 1xBet za zaistniałą sytuację.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
A potem kolego z 1xbet piszesz, że to konkurencja podsyła wszystkie świnie i oczernia twoją super firmę na forach bez powodu. A Ty przepraszasz za obowiązujący regulamin ????
Po prostu stańcie się bardziej ludzką firmą, nie szukając dodatkowych diengów w regulaminach tworzonych ewidentnie przeciwko graczowi. Nie wspominam już o tych sprawach związanych z konfiskatą środków &#39;bo tak&#39;.
 
Do góry Bottom