>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher 1xbet - wpłaty/wypłaty

psychol32 445,1K

psychol32

Użytkownik
Te krypto to coraz większe złodziejstwo. Wypłaciłem z buka 5600 zł a bitomat wydał mi 4800 zł. Na przewalutowaniach, prowizjach tyle się traci że masakra.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Jakiś czas temu pojawiła się opcja wpłaty - wypłaty przez portfel Sticpay. Ma ktoś może jakaś wiedzę na ich temat? Wygląda na ciekawą alternatywę dla Jetona, mają kartę.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Spotkał się ktoś ostatnio z prośbą o przesłanie zdjęć dowodu i karty, która była użyta do wpłaty? Wydaje mi się, że już kiedyś to przechodziłem u nich (konto jest raczej stare - z 2017 r. krótko po wyjściu b365 z PL), a w ostatnim czasie (no powiedzmy ostatni rok) przechodziłem przez taką weryfikację w 888 i 22b i tam trwało to 20-40 minut, a w 1xbet czekam już przeszło 36 h i zero odpowiedzi.

Weryfikował ktoś ostatnio i jest w stanie mi powiedzieć ile średnio im to zajmuje?

Przyznam, że trochę mnie to zaskoczyło i od razu wypłaciłem to co miałem z 888 i 22b (bezproblemowo o dziwo) tak na wszelki wypadek

A no i 90% wplat i wyplat to jest Jeton, ale raz na jakis czas mi sie zdarzy wpłata z karty skrillowej albo z revoluta, ale to jest dosłownie ułamek.


*Edit*
Pisałem już z nimi kilka razy na czacie, ale Ci którzy korzystają z 1x to świetnie wiedzą jak to jest :) ale teraz trafił się ktoś lepszy i jak powiedziałem, że już 36 h to poprosili o screena maila i mówią, że zrobilem wszystko dobrze, ale z jakiś powodów technicznych (mimo, że mail wpisany jest dobry) moja wiadomość do nich prawdopodobnie nie doszła i teraz to sprawdzają.


*Edit2*
Od 2h jestem na czacie. Kazali wysłać tego samego maila z innego adresu mailowego więc spróbowałem z innego gmaila i screen i nadal twierdzą, że nie dochodzi. Spróbowałem też z Yahoo i nic. Także minęły dwie godziny i powiedzieli, że na czacie nie mogą tego zrobić i muszą tą drogą i że mam spróbować wysłać znowu tego maila później ... a już się łudziłem i miałem nadzieję, że po raz pierwszy trafiłem na pomocną osobę na czacie, która mi to wszystko ogarnie ...

*Edit3*
Nie zgodziłem się na to co napisali i poprosiłem, żeby spróbować jeszcze raz. Tym razem zadziałało. Dostałem maila zwrotnego. 15 maili, 50 screenów ze Skrilla i 20 selfie później, po około 3 godzinach napisali, że teraz już mogę wypłacić środki :) Myślę, że przygoda z ruskiem się właśnie kończy na dobre - tak jak ludzie mówią, dopóki regularnie się przegrywa to lepszego buka nie znajdziesz, ale jak zaczynasz wygrywać dosyć regularnie to kłody pod nogi pojawią się od razu.
 
Ostatnia edycja:
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
fazesky fazesky Miałem dokładnie to samo dwa tygodnie temu, tylko z tą różnicą, że maile dochodziły bez żadnego problemu i po 20 minutach mi odpisali. Na początku stycznia zacząłem wpłacać jakieś grosze kartą skrill, pewnie po prostu sprawdzają czy karta należy do nas itp.
 
Do góry Bottom