>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

16. kolejka Premier League [9.12.2023 - 10.12.2023]

Status
Zamknięty.
Psychosocial 873,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Luton-Manchester City TYP over 2,5/2 kurs 1,68 5/10 g. 15.00 1:2 WIN

PS: City nie wygrało 4 meczów z rzędu w lidze! Dziś gra z zespołem który ostatnio postawił się Arsenalowi (3:4) a wcześniej Liverpoolowi (1;1). Liczę na aktywność gospodarzy ale sorry, jak dziś goście nie wygrają będzie można powiedzieć o poważnym kryzysie w tym zespole.

Z innych spotkań zdecydowanie polecam:

Fulham-West Ham TYP BTS kurs 1,69 4/10 g.15.00

Tottenham-Newcastle TYP BTS kurs 1,49 4/10 g.17.30

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
Luton gol 2,05 Fortuna

Dziś na szybko bo jestem w terenie. City 4 mecze bez zwycięstwa i myślę że w końcu się przełamią ale Luton to ciężki teren bo potrafili napsuć krwi Liverpoolowi czy Kanonierom. Idę w gola gospodarzy bo grają przyjemny ofensywny futbol, mają Barkleya który od zawsze miał papiery na dobrego kopacza ale zawsze mu było pod górkę w większych klubach a tutaj chyba znalazł swoje miejsce na ziemi.
City tylko jedno czyste konto na wyjeździe w lidze. Obrona popełnia masę błędów, myślę że przy takim kursie warto zaryzykować w gola beniaminka.
Poza tym nie sądzę że będzie dzisiaj taki otwarte mecz jak z Arsenalem i biorę
City i under 3,5 @ 2,11 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +245
versa 397,5K

versa

Typer
Evertonu - Chelsea
Remis lub Chelsea
Fortuna @1.50

Dla mnie faworytem tego spotkania jest drużyna Chelsea, która w tabeli plasuje się o 7 pozycji wyżej od drużyny Evertonu, która to wisi nad strefą spadkową zaledwie o jedną pozycje, a wybrnęła z niej dzięki dwom zwycięstwom w ostatnich dwóch kolejkach z Nottingham i odziwo z Newcastle do zera. Biorąc pod uwagę ogólną formę i potencjał obu drużyn nie wydaje mi się, żeby tym razem drużyna Evertonu wyszła zwycięska z tego pojedynku, fakt faktem ostatnimi czasy niezbyt dobrze grało się Chelsea na stadionie gospodarczy (ostatnie pięć meczy to 4 przegrane i 1 zwycięstwo) ale w tym sezonie Everton u siebie spisuje się przecietnie, bądź słabo, a Chelsea zapewne to wykrzysta. Skromny beta do dubelka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom