>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
I 1

icytower77

Użytkownik
Witam, wlasnie zdałem quiz i wybralem sobie platforme na partypoker. Czyli teraz mam czekac na mejla od nich i potem wysłać im skan dowodu i dostanę odrazu 50$ tak? I jeszcze takie pytanie: Nie mogę zrobić konta na prawdziwie pieniądze. Uzupełniłem dane tak jak pisze na stronie ale dalej konto jest mozna powiedziec wirtualne. Czyli dopiero jak oni mi przeleje 50$ to wtedy konto będzie już w porządku?
edit: dzięki za odpowiedź
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Czyli teraz mam czekac na mejla od nich i potem wysłać im skan dowodu i dostanę odrazu 50$ tak?
Tak.
Jesli nie dostaniesz do tygodnia $$ na Party mozesz sam,od siebie wysłac im skany.
. Uzupełniłem dane tak jak pisze na stronie ale dalej konto jest mozna powiedziec wirtualne. Czyli dopiero jak oni mi przeleje 50$ to wtedy konto będzie już w porządku?
Tak.
Nic juz nie musisz uzupełniac.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Witam, wlasnie zdałem quiz i wybralem sobie platforme na partypoker.
sprawdz w spamie czy nie masz prośby o skan dowodu.

z tego co rzuciło mi się w oczy to na partypoker teraz trzeba czekac około tygodnia na kase także polecam uzbroić sie w cierpliowść.
 
K 0

krakk

Użytkownik
Ja również miałem problem z weryfikacją danych na pokerstrategy.
Możliwe że pomyliłem cyferkę przy dacie urodzenia o jedną ale wątpię.. co prawda szybko wpisywałem ale potem sprawdzałem dane.
Jednak zmierzam do faktu iż po wysłaniu ticketu zadzwoniono do mnie z biura obsługi i telefonicznie potwierdzałem swoje dane oraz :grin:
miałem jeszcze 2 ciekawe pytania: Ile było pytań w quizie oraz :grin: co to jest kareta
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja wzialem udzial, quiz zdany, trudny to on nie jest, warto przeczytac pare rzeczy, bo nawet sie przydaja i wtedy spokojnie mozna go zrobic, bo albo sie zna odpowiedzi albo pamieta gdzie je znalezc ????
Problemow z weryfikacja nie bylo, tylko cos na party poker nie mogli mi wplacic nie wiem czemu, ale po wymianie meili, zalozylem konto w everescie i kaska jest ????
Tylko nie moge znalezc jakie sa warunki wyplaty ... ?
 
voriax 12

voriax

Użytkownik
pilnie potrzebuje odpowiedzi na 20 pytań !? POMOCY od kogoś kto się zna!!!!!

1.Po flopie - Podbijasz przed flopem z asem i królem. Jeden przeciwnik sprawdza. Na flopie spadają czwórka, dziewiątka i dwójka w różnych kolorach. Stawiasz zakład. Twój przeciwnik sprawdza. Na turnie pojawia się kolejna czwórka. Co robisz?

A Czekasz i pasujesz w przypadku ewentualnego zakładu.
B Stawiasz zakład.
C Czekasz i sprawdzasz ewentualny zakład.

2- Zakład może być &quot;for value&quot; tylko wtedy, gdy ...
A ... przeciwnicy łatwo się poddają.
B .. masz co najmniej najwyższą parę.
C .. przeciwnicy mogą mieć słabsze karty.
3 Przed flopem - Przed flopem jesteś na wczesnej pozycji i trzymasz parę dziewiątek. Jeden gracz przed tobą sprawdza. Co robisz?
Asprawdzasz
B podbijasz
C pasujesz
4 Podstawy - Czasami zdarza się, że przez wiele gier tylko przegrywasz pieniądze. W pewnym momencie musisz zejść na niższy limit i znów pograć na niższych stawkach. Czemu powinieneś zejść niżej?
A Ponieważ zawsze należy zejść na niższy limit w przypadku serii przegranych gier.
B Ponieważ w przeciwnym wypadku występuje niedopuszczalnie wysokie ryzyko tego, że przegrasz wszystko.
c Ponieważ twoje straty wyraźnie wskazują na to, że twoja gra nie jest wystarczająco dobra na wyższy limit.
5 Przed flopem - Przed flopem jesteś na środkowej pozycji i trzymasz króla z damą w różnych kolorach. Jeden gracz przed tobą sprawdza. Co robisz?
A Sprawdzasz
B Podbijasz
C pasujesz
6 Po flopie - Podbijasz przed flopem z asem i królem i jeden przeciwnik sprawdza. Na flopie spadają dwa piki i król. Jesteś pierwszy z kolei i stawiasz zakład. Następny gracz sprawdza. Na turnie pojawia się trzeci pik. Znów musisz działać jako pierwszy. Co robisz?
A Czekasz i pasujesz w przypadku zakładu.
B Stawiasz zakład.
C Czekasz i sprawdzasz ewentualny zakład.
7 Przed flopem - Przed flopem jeden z przeciwników podbija do 0,40 $. Nikt nie sprawdza. Jeśli chciałbyś przebić, to do jakiej kwoty?
A 2
B 1,6
C 1,2
8 Podstawy - Ilu buy-inów z danego limitu potrzebujesz, abyś mógł się na niego wspiąć?
A Co najmniej 30 buy-inów.
B co najmniej 35
C co najmniej 25
9 Po flopie - Jeśli chronisz swoje karty, to jaką czynność wykonujesz?
A Starasz się podnieść cenę obejrzenia kolejnej karty przez przeciwników tak wysoko jak możesz.
B Starasz się wypchnąć wszystkich przeciwników z puli.
C Starasz się uczynić showdown tak drogim jak tylko to jest możliwe.
10 kiedy blef ma sens?
A Gdy pula jest możliwie mała.
B Gdy twoi przeciwnicy mogą spasować.
C Gdy masz tylko jednego przeciwnika.
11 Po flopie - Podbijasz przed flopem z asem i damą. Na flopie spadają 8, 7 i 5 w różnych kolorach. Co robisz?
A Stawiasz zakład, jeśli masz tylko jednego przeciwnika.
B Stawiasz zakład, niezależnie od wszystkiego.
C Stawiasz zakład, gdy masz maksymalnie 3 przeciwników.
12 Po flopie - Kiedy slowplay ma sens?
A Gdy twoi przeciwnicy grają agresywnie.
B Gdy grasz agresywnie.
c Gdy twoi przeciwnicy grają pasywnie
13 Podstawy - Masz 90 $ na swoim pokerowym koncie. Jaki jest najwyższy limit, na którym możesz grać z tą sumą?
A NL4 (Big blind wynosi 0,04 $)
B NL10 (Big blind wynosi 0,10 $)
C NL10 (Big blind wynosi 0,2 $)
14 Po flopie - Podbijasz przed flopem z parą dam. Dwóch przeciwników sprawdza. Na flopie spadają dwie dziewiątki i siódemka. Stawiasz zakład. Pierwszy przeciwnik pasuje, a drugi przebija twój zakład. Co robisz?
A Sprawdzasz
B pasujesz
C przebijasz dalej
15 Przed flopem - Jesteś na późnej pozycji i trzymasz waleta z dziewiątką, obie karty w kierach. Dwóch graczy przed tobą sprawdza. Co robisz?
A Sprawdzasz
B Podbijasz
C Pasujesz
16 Podstawy - Jeśli masz tylko 20 buy-inów z najbliższego niższego limitu, to powinieneś zejść na ten limit. Czy ta wypowiedź jest prawidłowa?
A Nie, już od 25 buy-inów.
B Nie, już od 30 buy-inów.
C Tak, od 20 buy-inów.
17 Przed flopem - Przed flopem jeden z przeciwników podbija do 0,40 $. Inny gracz sprawdza to podbicie. Jeśli chciałbyś przebić, to do jakiej kwoty?
A 2
B 1,6
C1,2
18 Podstawy - Chcesz wspiąć się na limit NL25. Ile pieniędzy potrzebujesz do tego na swoim pokerowym koncie?
A 325 $
B 250
C 625
19 Po flopie - Co jest twoim głównym celem, gdy grasz w trybie &quot;kontroli puli&quot;?
A Budowa dużej puli.
B Utrzymanie puli tak małej jak to możliwe.
C Ochrona twoich kart.
20 Podstawy - Chcesz wspiąć się na limit NL10. Ile pieniędzy potrzebujesz do tego na swoim pokerowym koncie?
A 125
B300
C 250

Prosze o pomoc bo to moja ostatnia próba.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom