>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

13 Kolejka PlusLigi (20.12-22.12.2018)

Status
Zamknięty.
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Zawiercie - Lubin Zawiercie - 1,5 seta 1.48 etoto ✅✅

Zawiercie w Olsztynie znowu pokpiło sprawę w trzecim secie. Nie potrafili zamknąć meczu mimo stanu 2:0 i 22:20. Tym razem zmierzą się na własnej hali z Lubinem. Goście personalnie wyglądają najsłabiej z całej ligi. W meczu z Resovią w kiepskim stylu (no może poza Grobelnym) przegrali zdecydowanie 3:0. Myślę, że Zawiercie dysponuje dużo lepszą zagrywką i to powinien być klucz do zwycięstwa. Siatkarze naszej ligi w wywiadach podkreślają, że na hali w Zawierciu się ciężko gra. Przewiduje tu szybkie 3:0 i powrót zawodników do rodzinnych domów na święta.
Bełchatów - Kędzierzyn 1.76 etoto ✅✅
Skra na swoje szczęście pauzowała w 12 kolejce. Wcześniej dostali lanie od GKSu (grali bez Kłosa), teraz wtopa z Belgami w lidze mistrzów. Sytuacja mistrzów Polski nie wygląda ciekawie przed meczem z niepokonaną Zaksą. Kędzierzynianie ograli ostatnio dość pewnie ten sam GKS 3:1. Teraz mają zagrać bardzo trudny mecz ligi mistrzów z Modeną. Nie zależnie od wyniku we Włoszech Zaksa będzie faworytem sobotniego meczu. Skra na pewno dużo lepiej w tym sezonie gra u siebie, niż na wyjeździe. Uważam, że własna hala będzie jedynym atutem gospodarzy w tym meczu i przy obecnej dyspozycji obu drużyn, porażka Zaksy byłaby bardzo dużą niespodzianką.
ako w etoto 2.60 ✅✅
Co do meczu Radomia z Rzeszowem wydaje się że Cretu w końcu znalazł swoją wyjściową szóstkę z Kozubem, Buszkiem, Lemańskim, Smithem, Rossardem i Schulzem (nie ma Miki są wyniki). Resovia na pewno nie jest na straconej pozycji. Myślę, że w końcu zaczną wygrywać bo personalnie to na prawdę silna drużyna. Radom radzi sobie bardzo dobrze, więc trudno przewidzieć co w tym meczu się może wydarzyć.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Myślicie, że buki są głupie? Czują wygraną Resovii i to widać po kursach, że bardzo ostrożnie podeszli do tego meczu... Czym dłużej myślę, tym bardziej tak na czuja zagrałbym na gości.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Myślicie, że buki są głupie? Czują wygraną Resovii i to widać po kursach, że bardzo ostrożnie podeszli do tego meczu... Czym dłużej myślę, tym bardziej tak na czuja zagrałbym na gości.
Przecież kursy na Resovię są zaniżone w każdej kolejce bo janusze grają na nich za nazwę, nie wiem jak można grać cokolwiek w ich stronę tym bardziej z Radomiem gdzie potrafili przegrać nawet walcząc o mistrza a teraz Radom ra dużo lepiej niż w poprzednich sezonach
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Można bo personalnie mają lepszych zawodników na każdej pozycji A poza tym wracają na właściwe tory. Nie wystarczy ? 2.02 na Resovie to była promocja
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
A która Resovia jest personalnie w lidze a które miejsce zajmuje? Ile jeszcze razy usłyszymy od Ciebie ten pusty slogan o personaliach ? Co to ma do rzeczy skoro grają beznadziejnie. No na prawdę wracają na właściwe tory po ograniu Cuprum i Bydgoszczy 3:2 u siebie. Ile razy ta Sovia musi jeszcze wtopić żeby ludzie zaczęli myśleć i przestali na nią grać ?
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Na dodatek w Radomiu gra się ciężko , ja ide w stronę gospodarzy ,lecz nie zdziwi mnie wynik na korzyść gości ????
 
C 82

chriskola

Użytkownik
No w lidze od KMS gdzie pokazali niezły poziom już nie ma takiej gry jak na początku choć trafiają im się przestoje.
Radom wygrywa niby gładko ale z Katowicami, Bedzinem czy gdanskiem.
Widziałeś mecze z Zaksa albo Skra tam już za dużo nie podziałali.
Tylko przez start słaby Resy taki kurs jest i tak gdzie niegdzie już poleciał nawet po 1.75 widziałem.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
No w lidze od KMS gdzie pokazali niezły poziom już nie ma takiej gry jak na początku choć trafiają im się przestoje.
Radom wygrywa niby gładko ale z Katowicami, Bedzinem czy gdanskiem.
Widziałeś mecze z Zaksa albo Skra tam już za dużo nie podziałali.
Tylko przez start słaby Resy taki kurs jest i tak gdzie niegdzie już poleciał nawet po 1.75 widziałem.
Na KMŚ pokazali poziom bo tam nie ma limitu obcokrajowców który w PL jest a na dobrą sprawę co oni tam ugrali poza ograniem przeciętnej Sady ?
A z kim Sovia ograła gładko ? Cuprum i coś jeszcze ?
A Sovia w meczach z faworytami co ugrała poza 2 setami z Zaksą ? Zapomniałeś też o 3:0 Radomia z Onico
Przypomnę tylko że na 3 ostatnie pojedynki ligowe w Radomiu 2 wygrali Czarni
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Ktos odpowiedzialny za transfery w Rzeszowie powinien beknac za to, jak to wygladalo, bo na szczescie Sovia wraca powoli na wlasciwe tory, moge jeszcze zrozumiec tylu obcokrajowcow w skladzie w, momencie, gdyby grali w LM, przede wszystkim zakontraktowanie dwoch zagranicznych na sypaczu juz odbiera jakiekolwiek rotacje na tej pozycji, bo nie ma polskiej opcji, a jak widac w przypadku Kozuba nie trzeba sciagac nie wiadomo ilu zawodnikow z zagranicy, jak dla mnie ok Shoji jako 1 opcja, Kozub zmiennikiem i nie trzeba dziadka Redwitza, to samo zastanowibym sie nad zagranicznym libero, na miejsce Perry&#39;ego pomyslalbym o Zurku badz np. o ile bylaby opcja to Wojtaszek, w obwodzie mam Maslowskiego i tak to powinno wygladac kadrowo przed sezonem ????
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Na KMŚ pokazali poziom bo tam nie ma limitu obcokrajowców który w PL jest a na dobrą sprawę co oni tam ugrali poza ograniem przeciętnej Sady ?
A z kim Sovia ograła gładko ? Cuprum i coś jeszcze ?
A Sovia w meczach z faworytami co ugrała poza 2 setami z Zaksą ? Zapomniałeś też o 3:0 Radomia z Onico
Przypomnę tylko że na 3 ostatnie pojedynki ligowe w Radomiu 2 wygrali Czarni
Sada przeciętna A Radom dobry? No to chłopie pojechałeś po bandzie oj pojechales
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Zawiercie - Lubin Marcin Waiński vs Kamil Semeniuk Kto więcej punktów 1.74 etoto 17:16 na korzyść Walińskiego...⛔⛔
Trochę dziwi mnie wystawienie kursów na parę przyjmujących Zawiercia, bo uważam że jest między nimi dużo większa dysproporcja, niż to co pokazują kursy. Średnią meczową w całym sezonie Panowie mają zbliżoną: Waliński 13,5 punktu na mecz i 3,52 punktu na set, Semeniuk 13,75 p/m i 3,37 p/s. Jednak gdy przyjrzymy się statystykom z grudnia, gdzie Warta zagrała 3 mecze kolejno z Kędzierzynem, Gdańskiem i Olsztynem wygląda to tak: Waliński zagrał w 12 setach zdobywając w nich 31 punktów - co daje średnie 10,33 punktu na mecz i 2,58 punktu na seta. Semeniuk rozegrał 14 setów i zdobył 51 punktów - 17 p/m i 3,64 p/s. W każdym grudniowym meczu Semeniuk zdobywał więcej punktów od Walińskiego. Skąd się to bierze? Semeniuk to młody zawodnik dla którego to pierwszy sezon w Plus lidze jako zawodnik pierwszej szóstki. Nic dziwnego, że chłopak rozkręca się z meczu na mecz. Waliński to doświadczony zawodnik, rozgrywa już n-ty sezon w naszej lidze. Słabszą dyspozycje Walińskiego zauważa trener Mark Lebedew i w jego miejsce wpuszcza Michała Żuka. Warto dodać, że Semeniuk ma lepszą zagrywkę i w tym elemencie też powinien zyskać nad starszym kolegą.
 
P 102

para00

Użytkownik
Zobaczymy.. jesli nie to cienko widze. Onico 4 mecze z rzedu win ... z taka forma to jak dla mnie koniec seri bez Kurka w Jastrzebiu ze sredniakami wygladali jak chlopcy we mgle
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
SKRA Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn
Typ: 2 Kurs 1.64 ✅ ; 1xbet
No i mamy przedświąteczny HIT (czy kit?) Plusligi czyli obecny mistrz vs vice mistrz.
Będzie rewanż za odebranie Mistrzostwa ligi? Moim zdaniem będzie i to srogi rewanż bo SKRA jest w dołku i przegrywają ostatnio dużo za dużo, takie wpadki jak z &quot;Gieksą&quot; czy Maaseik po 3-0 mówią samo za siebie ze coś jest nie tak.
W drużynie gospodarzy leży przede wszystkim przyjęcie a za tym idzie niska skuteczność w ataku, a Wlazły nie może wygrywać meczy za cały zespół...
Co do ZAKSY to jest to niewątpliwy faworyt i kurs wystawiony na to spotkanie jest świątecznym prezentem; 12/12 wygrane w lidze i to nie są wygrane tylko ze średniakami czy dołem tabeli jak większość wygranych SKRY bo gdy mierzyli sie z czołówka to ich miażdżyli.
Pierwszy mecz przegrany ZAKSY w tym sezonie ale w Lidze Mistrzów który wskazywałem z Modeną we Włoszech 3-1, siatkarze z KK mimo przegranej zaskoczyli mnie pozytywnie w tym spotkaniu bo mało brakowało i doprowadziliby do 5 seta; Szczególnie z dobrej strony pokazuje sie Kaczmarek który złapał dobrą formę, Sam Deroo jest w mega formie do tego na środku szaleje Bieniek a i Wiśnie trzeba pochwalić... Zatorski klasa sama w sobie , Śliwka raz mecz kapitalny raz średni ale swoje doklada... Toniuttiego przedstawiać nie trzeba ????
Podsumowanie: Ciężko jest mi znaleźć słaby punkt obecnego lidera tabeli a SKRA jest pod formą i raczej to nie jest dobry przeciwnik na przełamanie. Tak jak wspominałem kurs to value i chętnie go pobieram za 5k - do wygrania 8+.
Edit: Zdrowych i wesołych! :bell::meet:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom