>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. kolejka Jupiler Pro League / 11. kolejka Eredivisie (27.10 - 30.10.2016)

Status
Zamknięty.
kantini 545

kantini

Użytkownik
12 kolejka zmagań w lidze belgijskiej startuje już dzisiaj.
W repertuarze na początek dobrze zapowiadający się mecz między drużynami grającymi w europejskich pucharach - Gent a Standardem Liege.
Prawdziwy hit rozegrany zostanie jednak w sobotę, lider Waregem podejmie u siebie Club Brugge. Anderlecht z Łukaszem Teodorczykiem jedzie w niedziele na mecz z przedostatnim w tabeli Waasland-Beveren.

W Holandii w piątek nadspodziewanie dobrze spisujące się Twente podejmie outsidera - Rodę. Mocna pozycja na sobotę to mecz Vitesse z PSV. Drużyna z Eindhoven w tygodniu niespodziewanie odpadła ze Spartą Rotterdam z Pucharu Holandii i na ostatnich 6 spotkań wygrała tylko jedno. Ajax po 4 meczach przerwy powraca na własny stadion by podjąć Excelsior Rotterdam. Ostatnia drużyna z Rotterdamu w wymianianej kolejności, choć pierwsza w tabeli, Feyenoord zagra w niedzielę w szlageriowym spotkaniu z trzecim Heerenveen.





Kursy z Betano
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Ajax Amsterdam - Excelsior Rotterdam
Ajax -2,5⛔
@2,02 Bet365

Po 4 meczach przerwy Ajax wraca na własny stadion. W sobotę zmierzy się z Excelsiorem Rotterdam i powalczy o przedłużenie swojej dobrej ligowej serii. Będzie miał też nadzieję na zmniejszenie strat do lidera, co nie udało się po ostatnim weekendzie, choć mimo utraconego prowadzenia, ciężko traktować 1 pkt wywalczony na boisku Feyenoordu jako niepowodzenie. Peter Bosz podkreśla, że mimo iż był to przysłowiowy mecz o 6 pkt, to jednak Mistrzostwo zdobywa się grając cały dobry sezon i przede wszystkim gromadząc punkty ze słabszymi przeciwnikami. Tak więc czas na walkę o 3 pkt z Feyenoordem przyjdzie ponownie na wiosnę, póki co pokonać trzeba Excelsior.
Na początku sezonu Ajax zaliczył wpadki z takimi ekipami jak Willem II Tilburg czy Roda JC. Peter Bosz wyznał jednak, że nie obawia się już powtórki takiego scenariusza.
&quot;Tak jak mówiłem już wcześniej, nie obawiamy się nikogo, a już na pewno nie przed startem meczu.&quot;
Ajax szybko powrócił na dobre tory, nowi zawodnicy wkomponowali się w drużynę i wszystko funkcjonuje prawidłowo, na tę chwilę Ajax ma serię 12 meczów bez porażki, w tym 10 zwycięstw, jest wiceliderem tabeli z 23 pkt po 10 kolejkach i liderem grupy LE z 7 pkt po 3 kolejkach.
&quot;Myślę, że ostatnio mieliśmy serię spotkań, w których zrobiliśmy co mieliśmy do zrobienia. Powoli wszystko jest coraz lepsze i stabilniejsze. Nie możemy się jednak rozluźnić, ponieważ mecz z Excelsiorem nie będzie łatwy.&quot; - dodał Bosz.
Szanse Ajaksu na zmniejszenie straty do Feyenoordu, a powiększenie przewagi nad PSV są całkiem duże, bowiem lider zagra z Heerenveen, a obrońcy tytułu z Vitesse.
&quot;Nauczyłem się, aby nie patrzeć na rywali, bo często można się rozczarować. Jedyną rzecz, którą mamy w swoich rękach to nasza gra. Jesteśmy całkowicie na tym skupieni. Dopiero wówczas możemy patrzeć na inne spotkanie. Tak czy inaczej nie sądzę, aby na tym etapie rozgrywek było to takie ważne.&quot;
Bosz ma obecnie naprawdę duże powody do zadowolenia, bowiem nie tylko pierwsza drużyna spisuje się dobrze. W Jupiler League świetnie spisuje się Jong Ajax, a we wczorajszym meczu z Kozakken Boys wszyscy mogli zobaczyć ogromny potencjał Joden, którzy grając rezerwowym, wyjątkowo młodym składem wygrali 1:6.
&quot;W środę graliśmy z sześcioma zawodnikami w pierwszym składzie, którzy mają mniej niż 20 lat. Ponadto na ławce siedział Carel Eiting i Pelle Clement.&quot; - ten drugi wprowadzony z ławki strzelił 2 bramki, konkurencja w składzie Ajaksu zwłaszcza w pomocy jest ogromna.
Excelsior zajmuje 11 miejsce w tabeli, jednak był już znacznie wyżej i być może będzie jeszcze spadał. Ostatnie 4 ligowe mecze to porażki, ostatnio odpadli też z Pucharu Holandii po meczu z Feyenoordem zakończonym 0:4. Wcześniejszą rundę przeszli z resztą wygrywając najskromniej jak to możliwe z trzecioligowcem. Poprzedni wyjazd - do Deventer to porażka z Go Ahead Eagles 0:3, a jeszcze wcześniejszy to kolejna porażka z Feyenoordem - 1:4.
Ajax wygrał 7 ostatnich meczów z Excelsiorem Rotterdam, czterokrotnie co najmniej 3 bramkami.
 
D 12

denison

Użytkownik
Hej, co myslicie o meczu Twente-Roda, kursy na twente leca mocno w dol.
Na papierze twente powinno to wygrac, do tego maja na plus mecze miedzy soba.
 
soboot 0

soboot

Użytkownik
Czy ktoś mi może pomóc w wytłumaczeniu kursów w meczu St.Truiden vs Sporting Charleroi?
wydaje mi się, że 3.10 na gośći to dość spore value...
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Czy ktoś mi może pomóc w wytłumaczeniu kursów w meczu St.Truiden vs Sporting Charleroi?
wydaje mi się, że 3.10 na gośći to dość spore value...
Też się zastanawiam. Charleroi niby ma słaby bilans wyjazdów 1-3-1, ale ostatnio ma znacznie lepszą serię, jest 12 pozycji wyżej i ma korzystne H2H. Ja pobrałem X2 za @1,67 Bet365.

Hej, co myslicie o meczu Twente-Roda, kursy na twente leca mocno w dol.
Na papierze twente powinno to wygrac, do tego maja na plus mecze miedzy soba.
Przepraszam, że po fakcie, ale nie polecam grać tej drużyny. Cały czas jest w strasznych tarapatach finansowo-organizacyjnych i warto pamiętać, że ma bana na Puchary - teoretycznie więc nie mają o co grać, gdy zbliżają się do czołówki to może brakować im motywacji, z resztą to bardzo młody zespół, gdzie w dużym stopniu po prostu ogrywają się wychowankowie dobrych europejskich ekip.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Belgia
Godzina: 20:00 30.10.16
Spotkanie: Waasland-Beveren - Anderlecht
Typ: Anderlecht -1.5
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Fiolki stają dziś przez szansa na wskoczenie na fotel lidera w lidze. Wszystko to za sprawą wczorajszego remisu dotychczasowych liderow Waregem w najciekawszym meczu kolejki z Brugge. To daje piłkarzom z Brukseli świetną okazję na powrót na sam szczyt tabeli. A szansa na to znakomita, bo dzisiejszy rywal to ligowy autsider. Beveren bowiem w tym sezonie spisuje sie fatalnie i w tabeli zaledwie o punkt wyprzedza ostatnie Wasterloo. Dziesięć punktów w dwunastu meczach, zaledwie dwanaście strzelonych bramek - to nie przypadek ze gospodarze znajdują się tak nisko. Zupełnie inaczej wygląda gra Anderlechtu. Dobra gra i wyniki w kraju, w Lidze Europy również idzie im bardzo dobrze (zwycięstwo u siebie i dwa wyjazdowe remisy). Do tego rozstrzelany Teodorczyk, który strzela bramkę za bramką... Moim zdaniem rozpędzony Anderlecht dziś zdobędzie kolejne trzy punkty, które pozwolą im wskoczyć na fotel lidera
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom