>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Holandia - Słowacja [poniedziałek 16:00]

Status
Zamknięty.
bobo7 0

bobo7

Użytkownik
;)


na unibecie kurs 2.9 :cool: chodz wydaje mi sie ze jesli strzeli to rowniez duze prawdopodobienstwo ze bedzie man of the match, kurs 9 rowniez Unibet ;)
kurs na Man Of The Match poleciał z 9.00 na 5.00 :razz:
Ja zamiast tego proponuję:
Will the player get a yellow or red card and his team lose the match?
Škrtel, M (Slovakia)
Kurs 4.00
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
U mnie też siadło, że Robben strzeli bramkę. On potrafi albo wypracować sobie okazje, albo dołożyć nogę w odpowiednim momencie ???? Oranje sobie poradzi bez większego problemu moim zdaniem !
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Dobry mecz w wykonaniu Holandii. W pierwszej połowie można by powiedzieć, nie grali najlepiej, ale po 2 bramce emocje nieco opadły i mieli kilka dogodnych sytuacji. Słowacy w tym meczu nie mieli nic do stracenia. Zmarnowali kilka dobrych okazji. W moim odczuciu mogli dać z siebie więcej. Karny to jedynie wypadek przy pracy Holandii ????
 
B 6

brecht

Użytkownik
Porażkowym Holendrom nawet nie chciało się biegać, a wynik wpadł tylko dzięki bezradności Słowaków. Na pewno nie postawię na Oranje w następnym meczu, nieważne z kim przypadnie im grać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom