>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

1/8 finału: Belgia - USA [01.07.2014, wtorek, godz. 22:00]

matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Typ: Awans USA
Kurs: 2.62
Bet365

Belgia to niby „czarny koń” mundialu ale nikt mi nie powie, że kurs ponad 2,60 na awans USA to nie jest lekka przesada. Na pewno będzie to wyrównany pojedynek , choć Belgia wygrała wszystkie spotkania w swojej grupie , która nie była jakaś mocna , na papierze wygląda zdecydowanie lepiej ale jak wiemy papierek nie gra natomiast gracze z Ameryki wyszli z bardzo ciężkiej grupy i to w nich widzę potencjał na dalszy ciąg mundialu. To był naprawdę dobry zespół po prostu patrząc na styl gry. Z Niemcami jedynie przegrali, ale byli już pewni o awans do następnego etapu. Przeciwko bardzo dobrej drużynie Ghany wygrali na koniec 2-1. Przeciwko Portugalii skończyło się na wyniku 2-2. , ale można zobaczyć jakość zawodników USA. Liczę na zespół Klinsmanna i na jego taktykę , a wiemy na dodatek , że Niemiec to głowa drużyny i ma do dyspozycji profesjonalny sztab szkoleniowy , aby ograć Belgów i awansować dalej. Dla mnie ten kurs warty ryzyka niż na kurs przeciwny.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Belgia - USA (Regulaminowy czas gry)
TYP : 1X ze wskazaniem na Belgię.
✅
Dzisiaj zobaczymy &quot;prawdziwe&quot; i mocne oblicze reprezentacji Belgii.
To jest jedna z herezji w walce o ćwierćfinał. Herezji, które stały się prawdą i dlatego ta trzecia, belgijska herezja (po algierskiej i szwajcarskiej) ma prawo bytu.
Powszechnie się uważa, że grupa &quot;H&quot; to była łatwa (najłatwiejsza?) grupa na tych MŚ.
Czy aby na pewno? Algierski przykład wskazuje, że niekoniecznie.
Belgia wygrała z Algierią a potrafiła się nawet podnieść w tym meczu ze stanu 0:1, do zwycięskiego 2:1.
Osobiście, kibicuję drużynom z Ameryki, doceniam i podziwiam ducha i moc kolektywu panujący w reprezentacji USA.
Walka o ćwierćfinał to zupełnie inna para kaloszy niż &quot;męczenie się&quot; w grupach i &quot;ślizganie się&quot; po wynikach konkurencji. Czynniki wolicjonalne i świadomość o nieuchronności losu w przypadku porażki, odgrywają tutaj niebagatelną rolę.
Belgia do 90 minuty + czas doliczony powstrzyma USA a być może ukąsi. To może wyglądać jak paradoks ale uważam, iż właśnie dlatego, że nie zagra Vermaelen, Borre i być może Kompany, trener reprezentacji w końcu trafi w swój najbardziej optymalny skład od początku meczu, bowiem &quot;potrzeba jest matką wynalazków&quot;.
Nie wiem jak on to zrobi, bo do gry pozostanie mu tylko dwóch nominalnych obrońców. Wiem tylko, że musi.

Belgijskie &quot;papierowy gwiazdy&quot; przyobleką dzisiaj formę żeliwną a być może i z brązu.
Tylko jeszcze dzisiaj przy skrajnie negatywnym dla nich układzie gwiazd na nieboskłonie, mogą się bowiem pokazać całemu piłkarskiemu Światu ze swojej najjaśniejszej strony.
W regulaminowym czasie gry. Jeśli dojdzie do dogrywki, deficyty osobowe ławki belgijskiej, dadzą znać o sobie.
 
defect 65

defect

Użytkownik
Typ: Czas strzelenia pierwszej bramki przez drużynę Belgii - od 75:00 do końca 2. połowy @9.75 1/10 uni.bet
Ja dzisiaj spróbuję dodatkowo poszukać dużego kursu. Jak do tej pory Belgowie strzelali tylko w drugich połowach. Co więcej 3 z 4 bramek padało właśnie po 75 minucie, a ten zakład sprawdzał się w meczu z Algierią i Koreą. Jest to tylko statystyka, ale mimo to moim zdaniem warto dzisiaj spróbować pograć w ten sposób. Pisałem już o tym, że Amerykanie potrafią się bronić. Drużyna USA jest bardzo zdyscyplinowana pod względem taktycznym, a jej obrona wygląda bardzo solidnie. Myślę, że Belgowie będą musieli długo poczekać na pierwszą bramkę, no chyba że któraś z licznych gwiazd błyśnie, jednak po meczach grupowych na to się nie zapowiada.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Belgia - Stany Zjednoczone
Belgia kurs: 2,0 buk: bah ⛔
Belgia i powyżej 2,5 goli kurs: 3,40 buk: bah ⛔
Belgia EH:-1 kurs: 3,70 buk: bah ⛔
powyżej 3,5 goli kurs: 3,80 buk: bah ⛔ ( Po prostu nie do wiary, że jest kolejny remis, kolejna dogrywka, kolejne 0:0, nie wiem czy tak było w poprzednich takich turniejach bo wtedy nie grałem, ale ta 1/8 przeczy wszystkim rachunkom prawdopodobieństwa)
Cztery mecze 1/8 zakończone remisami, w tym 2 mecze zakończone 0:0. W żadnym z meczy nie było powyżej 3,5 goli. Wszędzie przechodzili faworyci, ale po męczarniach. Gram ostatni mecz na przełamanie. Gram pod prąd bo chyba wszyscy typują USA i undery. Na mnie drużyna z Ameryki nie zrobiła pozytywnego wrażenia po meczu z Niemcami. Cofnięta, defensywna i słaba. W meczu z Ghaną powalczyli i wygrali, z Portugalią długo prowadzili, ale nie dali rady w czasie doliczonym CR7. Myślę, że mimo zapowiadanego świetnego przygotowania kondycyjnego wcale nie jest tak dobrze z Amerykanami. Co do Belgii już chyba co niektórzy zapomnieli o &quot;czarnym koniu&quot; mundialu itp. Ja nie zapomniałem i wygrana w 10 kiedy tak naprawdę nie było trzeba z Koreą, wygrana z Algierią, która pokazała wczoraj na tle bardzo mocnego rywala na co ją stać i zebranie kompletu punktów w przeciwieństwie np do takich potęg jak Brazylia czy Niemcy; robią na mnie wrażenie. Gram dzisiaj na Belgię.
edit// taki sam scenariusz jak w meczu Niemcy vs Algieria. Po prostu nikt by nie uwierzył przed tą 1/8, że wszystkie te mecze będą tak do siebie podobne. I znowu overy tak jak w przypadku wczorajszego meczu Niemcy vs Algieria wchodzą, tylko nie w ciągu 90 min, a 30 min dogrywki. Po prostu nie wierzę.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Belgia - USA
Typ: Belgia -1 AH (w razie wygranej jedną bramką zwrot)
Kurs: 3.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Belgia ma dzisiaj dużą szansę na awans, chociaż do tej pory nie grali porywająco czy też pieknie to byli do bólu skuteczni. Mają naprawdę silny skład na papierze a co najważniejsze są zgraną drużyną, dodatkową mają solidną ławkę która może przechylic szalę zwycięstwa z każdą drużyną. USA to solidna, wybiegana drużyna ale nic po za tym. Na mistrzostwach do tej pory szczęśliwie wygrali z Ganą, zremisowali ze słabiutką Portugalią no i przegrali z Niemcami którzy grali na luzie. Myślę że Belgia potwierdzi swoją siłę i wygra ten mecz a przy odrobinie szczęscia będzie to wygrana przynajmniej dwoma bramkami bo są w stanie to spokojnie osiągnąć, zwłaszcza że do meczu przystąpią beż osłabień.
 
frem 59

frem

Użytkownik
Po tym co Niemcy zrobiły z moją kaską i przemyśleniu błędu radzę tym co chcą zarobić konkretniej obstawić wyłącznie kwalifikację. Moim zdaniem bliżej do awansu ma Belgia po kursie 1.50.
Do przerwy remis, a potem zacznie się mecz na całego.
 
Z 0

zelek1921

Użytkownik
Dziwne podobieństwo do wczorajszego meczu Niemców.
Przez cały mecz nic. A początek dogrywki gol, i potem juz lecą.
Ale co tam.Musze się pochwalić zakładem i błedem bukmachera ????
Szybciej zamknąłem niż dobrze rozliczyli.Chyba za duża aktywność.
Szkoda że nie poszło za 10f ????
 
Z 0

zelek1921

Użytkownik
W Meczu Brazylia-Kolumbia, zapewne sędzia będzie utrudniał gre Gości. Jak w meczu Holandia-Meksyk, to była gra pomarańczowych przeciwko sędziemu i Meksykowi.
Najlepiej czekać aż Kolumbia strzeli pierwszego gola. I obstawic wygraną Brazylii po dobrym Kursie. ???? ) Wątpie żeby Gospodarz Mistrzostw nie grał w finale.
 
Do góry Bottom