>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/16 finału Ligi Europy + Rewanże [16.02 - 23.02.2022] - Czwartek

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-02-20 o 09.49.31.png

Nie masz konta w STS, nic straconego - załóż je wchodząc na sts.pl lub klikając w baner i odbierz 1660 PLN
Copy_of_Standard_Paczka_baner_w_FORUMBUK-1000x150-English.jpg
 
ranczo0123 489,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Monaco - Bayer Leverkusen
Typ: over 4.5 kartek
Kurs: 1.85
Bukmacher: Superbet

Analiza:
W pierwszym meczu wpadlo 6 zoltych kartek i w tym widze to podobnie. Rewanz to zawsze wieksze napiecie i mniej kalkulowania. Sedziuje moj ulubieniec Alejandro Hernández Hernández. W lidze hiszpanskiej jeden z najbardziej overowych. Powinno byc nerwowo na boisku a ten sedzia kartek nie boi sie wyciagac.
 
Ostatnia edycja:
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Union Berlin - Ajax
Typ: Superbets: powyżej 2.5 gola i obie drużyny powyżej 1.5 kartek
Kurs: 4.25
Bukmacher:
Superbet
Analiza:

Mimo tego, że w pierwszym meczu nie oglądaliśmy dużo bramek ani kartek to ja w to wchodzę śmiało.
Jestem zdziwiony tym że w pierwszym meczu było 0:0. Przy takim potencjale w ofensywie obu drużyn nie liczylbym na powtórkę z pierwszego meczu.
Ajax bramek strzela multum, Union u siebie też powinien swoje dołożyć . Uważam, że pierwsza bramka padnie dość szybko i rozwiąże sznurek z bramkami.
Jesli chodzi o kartki, to linia jest niska . 2 kartki na jedną drużynę to mało. Ok, w pierwszym meczu było mało kartek, ale w rewanżu powinno być już inaczej. Po pierwsze ktoś dziś odpadnie, powinny być emocje i ostrzejsza gra, a po drugie dobry sędzia do kartek.
PRoponuje też overy kartkowe dodatkowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2224
ziroxxx 808,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Przeważnie kiedy są rewanże to znajdujemy trochę lepsze bety. Wiemy kto musi odrabiać straty oraz jak wyglądali zawodnicy w pierwszym meczu. Patrząc na dopasowanie sędziów do meczów rewanżowych proponuję zagrać kartki tam gdzie sędziują Hiszpanie, którzy nie kalkulują i nie bawią się w upominanie zawodników tylko od razu wyciągają kartoniki.

Monaco - Bayer
Typ: liczba kartek - over 4,5 @ 1.81 unibet

Na otwarcie oferty łapałem po 2.12 ale teraz już kursy trochę poleciały w dół ale Bet w okolicach 1.80 dalej atrakcyjny do grania. Sędzia jest A. Hernandez, który za równo w La Liga i lidze mistrzów sporo kartek wyciąga. Obie ekipy również sporo kartkują. We Francji jest to poziom trochę mniej niż 2 kartki na mecz. Natomiast w Niemczech zauważyłem tendencje rosnąca pod względem wystawia kartek. Więc Bayer średnio ponad 2 kartki na mecz dostaje. A w ostatnim meczu z Mainz złapali w lidze 5 żółtych i jedna czerwona. Pierwszy mecz tych ekip zakończył się na 6 kartkach. Wszystkie te argumenty na czele z sędzia skłaniają mnie do zagrania na karteczki.

Union - Ajax
Typ: liczba kartek - over 4,5 @ 2.05 unibet

Sam łapałem 3 dni temu po 2.07, ale wczoraj można było wziąć nawet w okolicach 2.20. Podobna sytuacja jak wyżej. Sędzia również Hiszpan Del Corro, który już trochę mniej wyciąga kartek ale dalej na dobrym poziomie. Pierwsze spotkanie obu ekip to 2 kartki i 25 fauli. Myślę, że jakby był inny sędzia to byłoby więcej karteczek. Teraz mamy rewanż więc powinno być jeszcze ostrzej. Ajax w grupie sporo kartek złapał, a Union w lidze Europy również. Niemiecka drużyna też sporo fauluje i jest w czołówce ekip faulujących w Bundeslidze. Patrząc na statystyki pierwszego meczu to więcej sytuacji i bliżej zdobycia bramki był Union, który dobrze wypadł na tle najlepszej drużyny z Holandii, która niestety już nie zachwyca gra jak za czasów Den Haga. Zapowiada się bardzo zacięte spotkanie. Sędzia + wynik otwarty to może wróżyć kartki.

Roma - Salzburg
Typ: Roma over 5,5 RR @ 1.75 unibet
Over 6,5 RR @ 2.33 unibet

Wczoraj również można było łapać kursy odpowiednio w okolicach 1.89 i 2.50. Tutaj nie ma co dużo pisać. Roma przegrała pierwszy mecz więc u siebie musi ruszyć od razu do przodu. W takich meczach często padają rogi dla ekip, które dążą do odrobienia strat z pierwszego meczu. W dodatku Roma w lidze Europy w tym sezonie najwięcej rożnych wykonywała spośród wszystkich drużyn. Liczę, że Salzburg się postawi a Roma nabije co najmniej 7 rożnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +815
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie:
Midtjylland - Sporting
Typ: Powyżej 3.5 gola
Kurs: 3.75
Bukmacher: Fortuna


Mój typ na ten mecz opieram głównie na tym jak się zakończyły ostatnie mecze obu drużyn, Duńczycy wygrali 4:0 w lidze na wyjeździe,zaś Portugalczycy wygrali swój mecz 3:2 również na wyjeździe. Jak widać obie drużyny po remisie w pierwszym spotkaniu w Lizbonie przystąpili do swoich meczów w lidze bardzo ofensywnie nastawieni.
Dzisiaj to wygląda tak,kto wygra w regulaminowym czasie ten awansuje,jeśli nie to będzie dogrywka i ewentualne karne.
Szczerze wątpie żeby którakolwiek z drużyn chciała się dzisiaj bronić i grać na remis który przysporzy im tylko dodatkowych 30 minut w nogach.
Obie drużyny grają naprawdę z goła odmienny futbol,obie drużyny zajmują również to samo miejsce w swojej lidze,czwarte.
Dla Duńczyków czy Portugalczyków awans do kolejnej rundy byłby czymś czego właśnie chcą,promowanie piłkarzy w tych rozgrywkach jest również szczególnie ważne dla każdej z drużyn grającej w europejskich pucharach.
Obstawiam że dzisiaj będziemy świadkami futbolu pełnego ofensywy i wielu strzałów na bramkę czyli goli,ciężko przewidzieć kto może przejść dalej ale obie drużyny powinny dzisiaj strzelać bramki lub chociaż kreować multun akcji żeby awansować dalej,ostatni mecz w lidze pokazał że są do tego zdolni a cztery lub więcej goli w tym meczu nie powinno być aż takim problemem jak kurs na to wskazuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1250
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom