>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Źle rozliczony mecz na kuponie

G 0

Gaviii

Użytkownik
Witam. Potrzebuje pomocy.
Wczoraj postawiłem kupon za 50 zł. Wygrana to ponad 1500 zł. Z tym, że kupon został rozliczony na zielono. Kasę wypłaciłem, rano wstaje a ja mam -460 zł ponieważ ostatni mecz zakończył się wynikiem 0:5 dla gości w około 80 minucie. Został przerwany ale sędzia tym wynikiem zakończył mecz i goście wygrali. Napisałem do supprotu a oni że jest kurs 1.0 prawidłowo rozstrzygnięty. Uważam, że nie i napisałem do działu reklamacji. W ich regulaminie jest przykład, że taki kupon powinien być wygrany. Sędzia nie przełożył meczu itd tylko zakończył go wynikiem 0:5 dla gości. Więc mój typ powinien być wygrany tak? Załączam screeny do analizy. Co myślicie? Będę się sądził jak będzie trzeba i nie odpuszczę ponieważ ewidentnie widać że mecz jest zakończony wygraną gości co potwierdza oficjalna strona kolumbijska. Screenshot_2023-12-04-10-47-13-20_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
Post automatycznie złączony:

Dodaje jeszcze co znalazłem w regulaminie.
 

Załączniki

H 81,9K

hagi84

Użytkownik
sadzic sie nie bedziesz bo Cie to drozej wyjdzie niz te 1500zl
Jesli juz wyplaciles, a masz saldo ujemne olej te konto i tyle
 
G 0

Gaviii

Użytkownik
sadzic sie nie bedziesz bo Cie to drozej wyjdzie niz te 1500zl
Jesli juz wyplaciles, a masz saldo ujemne olej te konto i tyle
Czemu nie będę? Myślę, że sprawa jest jasna i dowody wystarczace mam na to, że powinienem wygrać. W tym wypadku jak wygram to oni ponoszą koszta sprawy.
 
M 0

mym

Użytkownik
Witam. Potrzebuje pomocy.
Wczoraj postawiłem kupon za 50 zł. Wygrana to ponad 1500 zł. Z tym, że kupon został rozliczony na zielono. Kasę wypłaciłem, rano wstaje a ja mam -460 zł ponieważ ostatni mecz zakończył się wynikiem 0:5 dla gości w około 80 minucie. Został przerwany ale sędzia tym wynikiem zakończył mecz i goście wygrali. Napisałem do supprotu a oni że jest kurs 1.0 prawidłowo rozstrzygnięty. Uważam, że nie i napisałem do działu reklamacji. W ich regulaminie jest przykład, że taki kupon powinien być wygrany. Sędzia nie przełożył meczu itd tylko zakończył go wynikiem 0:5 dla gości. Więc mój typ powinien być wygrany tak? Załączam screeny do analizy. Co myślicie? Będę się sądził jak będzie trzeba i nie odpuszczę ponieważ ewidentnie widać że mecz jest zakończony wygraną gości co potwierdza oficjalna strona kolumbijska. Pokaż załącznik 35679
Post automatycznie złączony:

Dodaje jeszcze co znalazłem w regulaminie.
Zależy co miałeś obstawione. Jeżeli wygraną Meddelin to zgodnie z punktem regulaminu który wysłałś zwrot jest prawidłowy ponieważ teoretycznie mecz mógł jeszcze zakończyć się remisem lub wygraną gospodarzy. Niestety nie wróżę sukcesu z reklamacją ale spróbować nie zaszkodzi.
 
G 0

Gaviii

Użytkownik
Zależy co miałeś obstawione. Jeżeli wygraną Meddelin to zgodnie z punktem regulaminu który wysłałś zwrot jest prawidłowy ponieważ teoretycznie mecz mógł jeszcze zakończyć się remisem lub wygraną gospodarzy. Niestety nie wróżę sukcesu z reklamacją ale spróbować nie zaszkodzi.
Moim zdaniem ten regulamin określa to że mecz został przerwany ale zakończony wygraną. Było 0:5 dla gości. Sędzia takim wynikiem zakończył mecz więc mój typ wszedł tak?
 
M 0

mym

Użytkownik
Moim zdaniem ten regulamin określa to że mecz został przerwany ale zakończony wygraną. Było 0:5 dla gości. Sędzia takim wynikiem zakończył mecz więc mój typ wszedł tak?
Kluczowe jest stwierdzenie o spełnieniu warunków pozwalających określić wynik zdarzenia. Niestety nawet jakby została minuta do końca i fizyczynie nie byłoby szans, że gospodarze odrobią 5 bramek to zgodnie z regulaminem jest zwrot bo w teorii zakład nie został rozstrzygnięty. Według regulaminu nieistotne jest jaki był wynik w momencie przerwania jeżeli zakład do tego momentu nie został rozstrzygnięty tak jak by to było w przypadku np. over 2.5 gola. Szanse na powodzenia z reklamacją są bliskie 0 ale życzę powodzenia.
 
T 14K

tadzin

Użytkownik
sądy xD a ty zdajesz sobie sprawe na jakim miejscu na swiecie zyjesz? legalny polski buk od 5 lat ludziom nie wyplacil kasy i sądy i inne takie bzdety sobie leca w kulki, a ty chcesz isc sie tluc o zapis w regulaminie gdzie na dodatek na 99% nie masz racji i to o jakies 400 zl?

ludzie od 5 lat sie "sądzą" i co. no i nic. takze pomysl z sądzeniem "udany". aby zmarnowac czas/pieniadze.

 
G 0

Gaviii

Użytkownik
Kluczowe jest stwierdzenie o spełnieniu warunków pozwalających określić wynik zdarzenia. Niestety nawet jakby została minuta do końca i fizyczynie nie byłoby szans, że gospodarze odrobią 5 bramek to zgodnie z regulaminem jest zwrot bo w teorii zakład nie został rozstrzygnięty. Według regulaminu nieistotne jest jaki był wynik w momencie przerwania jeżeli zakład do tego momentu nie został rozstrzygnięty tak jak by to było w przypadku np. over 2.5 gola. Szanse na powodzenia z reklamacją są bliskie 0 ale życzę powodzenia.
No w zasadzie masz racje. Tylko, że tu podstawą jest to, że sędzia mecz zakończył takim wynikiem i wygraną gości. Kupon uznali za wygrany a na drugi dzień odjęli kwotę tego jednego zdarzenia. Trochę to chore.
Post automatycznie złączony:

sądy xD a ty zdajesz sobie sprawe na jakim miejscu na swiecie zyjesz? legalny polski buk od 5 lat ludziom nie wyplacil kasy i sądy i inne takie bzdety sobie leca w kulki, a ty chcesz isc sie tluc o zapis w regulaminie gdzie na dodatek na 99% nie masz racji i to o jakies 400 zl?

ludzie od 5 lat sie "sądzą" i co. no i nic. takze pomysl z sądzeniem "udany". aby zmarnowac czas/pieniadze.

Nie no z tym sądem to przesadziłem z nerwów 🫣😜 ale jeżeli mecz sędzia zakończył wynikiem 0:5 dla gości to czy nie powinni to uznać? Tak samo walkowery uznają. Ok jakby miał być np dzisiaj dokończony czy rozegrany w innym terminie ale ten mecz się zakończył wygraną.
 
maarcin14 812,3K

maarcin14

Użytkownik
ale jestem niemal pewien, że gdyby miał postawionych gości, a wygrywali by gospodarze 5:0 i mecz by przerwali, to zakład byłby przegrany a nie zwrot :D
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
No w zasadzie masz racje. Tylko, że tu podstawą jest to, że sędzia mecz zakończył takim wynikiem i wygraną gości. Kupon uznali za wygrany a na drugi dzień odjęli kwotę tego jednego zdarzenia. Trochę to chore.
Post automatycznie złączony:


Nie no z tym sądem to przesadziłem z nerwów 🫣😜 ale jeżeli mecz sędzia zakończył wynikiem 0:5 dla gości to czy nie powinni to uznać? Tak samo walkowery uznają. Ok jakby miał być np dzisiaj dokończony czy rozegrany w innym terminie ale ten mecz się zakończył wygraną.
a weź idź do instytucji zwanej rzecznikiem praw konsumenta w Twoim mieście albo do właściwego do rozstrzygania takich sporów. Tydzień temu dzwoniła do mnie babka w sprawie zapisów abuzywnych w umowach pożyczek. Powiedziała, że przysługuje mi zwrot całości kosztów w dwóch przypadkach i czy chce z nimi współpracę nawiązać. Zapytałem się jej, że skoro to jest zapis abuzywny to czy ja nie mogę iść do rzecznika praw konsumenta i on mi za darmo tych pieniędzy nie odzyska xD Powiedziała, że oczywiście, że Pan może, ale to nie wiadomo jak się skończy, bo tam różni ludzie pracują a my Panu pomożemy za 50% xD Powołaj się na zapis abuzywny w regulaminie i niekorzystne rozstrzygnięcie dla konsumenta i zobacz co się stanie ;)
 
Do góry Bottom