>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zmiana strony Live u buka Fortuna

norab 0

norab

Użytkownik
Dzień 29 lipca będzie ostatniej dniem starej wersji strony LIVE u buka Fortuna.Kto i dlaczego wpadł na tak idiotyczny pomysł? - można się tylko domyślić.Strona tego buka miała w Polsce chyba najlepszy interfejs do gry live - kto grał to wie o czym mówię.Nowa strona tego buka została tak zaprojektowana aby w jak największym stopniu utrudnić graczom obstawianie zakładów live.Interfejs tej nowej strony jest po prostu tragiczny - rozmieszczenie-czytelność- możliwość ułożenia kuponu itd.Po co to robi Fortuna? No po to żeby w maksymalnym stopniu utrudnić grę.Można zapomnieć o szybkim obstawianiu meczy w kliku dyscyplinach z jednoczesnym i przyjaznym monitorowaniem tych zdarzeń.Tak Fortuna zlewa graczy.Bez żadnej ankiety bez żadnych pytań do graczy - czy są potrzebne jakieś zmiany skoro tak to jakie kiedy i po co? Nic cisza.Fortuna  ponosiła ogromne straty na grze live.Pojawiały się kupony i wygrane za bardzo dużą kasę.Coś trzeba było z tym zrobić.No to mamy teraz świetną stronę live.To jest smutna Polska rzeczywistość  - jak FORTUNA TRAKTUJE POLSKICH GRACZY. Jestem przekonany że gdyby buk w ankiecie zadał pytanie do graczy / w końcu z nich żyje / czy ma pozostać stara strona wersji LIVE - odpowiedź byłaby w 100 procentach POZYTYWNA. Może jakiś przedstawiciel Fortuny wytłumaczy na stronach tego forum - powód wprowadzenia tak tragicznie bezsensownie zaprojektowanej strony do gry live. Po co to robicie i kto chciał tych zmian?.Osobiście wątpię żeby ktoś się odezwał.Powód jest oczywisty i opisany wyżej.No cóż stara prawda - jak nie odpowiada to spadaj do innego buka.Grałem u nich klika lat - ponieważ uważałem że z obecnych na rynku legalnych buków mieli naprawdę dobrą stronę internetową.Osobiście jestem zażenowany takim podejściem do klienta. Z utęsknieniem czekam kiedy inny buk wypełni tę lukę -  zaprojektuje i udostępni dla graczy przyjazny interfejs podobny lub taki sam jaki był wcześniej w Fortunie.Jestem przekonany że tym działaniem pozyska dużo nowych klientów. Jak do tej pory strony live innych bukmacherów w Polsce są mówiąc delikatnie słabe.BARDZO DUŻY MINUS DLA FORTUNY ZA TEGO TYPU DZIAŁANIA I PODEJŚCIE DO KLIENTA.WSTYD DLA TAK DUŻEJ FIRMY.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
cytat z dnia 15 lipca 2019 20:17 przez norabDzień 29 lipca będzie ostatniej dniem starej wersji strony LIVE u buka Fortuna.Kto i dlaczego wpadł na tak idiotyczny pomysł? - można się tylko domyślić.Strona tego buka miała w Polsce chyba najlepszy interfejs do gry live - kto grał to wie o czym mówię.Nowa strona tego buka została tak zaprojektowana aby w jak największym stopniu utrudnić graczom obstawianie zakładów live.Interfejs tej nowej strony jest po prostu tragiczny - rozmieszczenie-czytelność- możliwość ułożenia kuponu itd.Po co to robi Fortuna? No po to żeby w maksymalnym stopniu utrudnić grę.Można zapomnieć o szybkim obstawianiu meczy w kliku dyscyplinach z jednoczesnym i przyjaznym monitorowaniem tych zdarzeń.Tak Fortuna zlewa graczy.Bez żadnej ankiety bez żadnych pytań do graczy - czy są potrzebne jakieś zmiany skoro tak to jakie kiedy i po co? Nic cisza.Fortuna  ponosiła ogromne straty na grze live.Pojawiały się kupony i wygrane za bardzo dużą kasę.Coś trzeba było z tym zrobić.No to mamy teraz świetną stronę live.To jest smutna Polska rzeczywistość  - jak FORTUNA TRAKTUJE POLSKICH GRACZY. Jestem przekonany że gdyby buk w ankiecie zadał pytanie do graczy / w końcu z nich żyje / czy ma pozostać stara strona wersji LIVE - odpowiedź byłaby w 100 procentach POZYTYWNA. Może jakiś przedstawiciel Fortuny wytłumaczy na stronach tego forum - powód wprowadzenia tak tragicznie bezsensownie zaprojektowanej strony do gry live. Po co to robicie i kto chciał tych zmian?.Osobiście wątpię żeby ktoś się odezwał.Powód jest oczywisty i opisany wyżej.No cóż stara prawda - jak nie odpowiada to spadaj do innego buka.Grałem u nich klika lat - ponieważ uważałem że z obecnych na rynku legalnych buków mieli naprawdę dobrą stronę internetową.Osobiście jestem zażenowany takim podejściem do klienta. Z utęsknieniem czekam kiedy inny buk wypełni tę lukę -  zaprojektuje i udostępni dla graczy przyjazny interfejs podobny lub taki sam jaki był wcześniej w Fortunie.Jestem przekonany że tym działaniem pozyska dużo nowych klientów. Jak do tej pory strony live innych bukmacherów w Polsce są mówiąc delikatnie słabe.BARDZO DUŻY MINUS DLA FORTUNY ZA TEGO TYPU DZIAŁANIA I PODEJŚCIE DO KLIENTA.WSTYD DLA TAK DUŻEJ FIRMY.
norab co konkretnie Ci się nie podoba bo brzmisz niczym trol/hejter netowy.. przecież w tym nowym interfejsie kilka fajnych zmian wprowadziła Fortuna, których wcześniej brakowało np. więcej marketów widocznych naraz w widoku 'Przegląd', lepszy czat, większe okno streamu. Jedyny minut wg mnie to 'schowany' kupon. Reszta zdecydowanie na plus.
 
norab 0

norab

Użytkownik
cytat z dnia 19 lipca 2019 20:19 przez c1amak

norab co konkretnie Ci się nie podoba bo brzmisz niczym trol/hejter netowy.. przecież w tym nowym interfejsie kilka fajnych zmian wprowadziła Fortuna, których wcześniej brakowało np. więcej marketów widocznych naraz w widoku 'Przegląd', lepszy czat, większe okno streamu. Jedyny minut wg mnie to 'schowany' kupon. Reszta zdecydowanie na plus.
 
 
norab 0

norab

Użytkownik
cytat z dnia 19 lipca 2019 20:19 przez c1amak

norab co konkretnie Ci się nie podoba bo brzmisz niczym trol/hejter netowy.. przecież w tym nowym interfejsie kilka fajnych zmian wprowadziła Fortuna, których wcześniej brakowało np. więcej marketów widocznych naraz w widoku 'Przegląd', lepszy czat, większe okno streamu. Jedyny minut wg mnie to 'schowany' kupon. Reszta zdecydowanie na plus.
 
 
norab 0

norab

Użytkownik
Po pierwsze nie staram się kogoś obrazić.Proszę hamować swój język.Każdy może tutaj napisać swoją opinię.Po drugie kolego nie masz zielonego pojęcia o grze live.Twoje więcej marketów  / których nie możesz zmienić według swojego upodobania / to ułożenie obok siebie "mecz"-"następny gol" i "liczba goli".Musisz oddzielnie wchodzić w każdą z dyscyplin żeby obserwować co się dzieje w danej chwili / bez sensu/.na tym nie polega live - tutaj czasami liczą się dosłownie sekundy żeby złapać dobry kursik.

Spróbuj ułożyć zdarzenie składające się np. z dwóch meczyków piłki i kosza.Ustaw sobie w piłce bramki do ht a w koszu wynik pierwszej kwarty i obserwuj.I co widzisz znawco? Kwestia zasłoniętego przez kupon czatu i części trakera to szczegół.Szkoda gadać.
 
norab 0

norab

Użytkownik
ted - nową stronkę LIVE możesz porównać na stronie internetowej buka Fortuna - do 29.07.19 masz możliwość  porównać "nowe cudo" ze starą bardzo dobrą stroną.
Górny panel w zakładce live i tam masz do wyboru - stara wersja / nowa wersja.
Sam oceń.Pozdrowionka.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
cytat z dnia 20 lipca 2019 10:41 przez norabPo pierwsze nie staram się kogoś obrazić.Proszę hamować swój język.Każdy może tutaj napisać swoją opinię.Po drugie kolego nie masz zielonego pojęcia o grze live.Twoje więcej marketów  / których nie możesz zmienić według swojego upodobania / to ułożenie obok siebie "mecz"-"następny gol" i "liczba goli".Musisz oddzielnie wchodzić w każdą z dyscyplin żeby obserwować co się dzieje w danej chwili / bez sensu/.na tym nie polega live - tutaj czasami liczą się dosłownie sekundy żeby złapać dobry kursik.

Spróbuj ułożyć zdarzenie składające się np. z dwóch meczyków piłki i kosza.Ustaw sobie w piłce bramki do ht a w koszu wynik pierwszej kwarty i obserwuj.I co widzisz znawco? Kwestia zasłoniętego przez kupon czatu i części trakera to szczegół.Szkoda gadać.
Takiego ustawiania jakie opisałeś (bramki do ht w piłce i wynik pierwszej kwarty) nie było wcześniej i nie ma nikt na rynku. Natomiast bez problemu możesz sobie ustawić podgląd kilku meczów równocześnie (wybranych w ulubione).:

 
Do góry Bottom