>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Zasady konkursu - pytania i odpowiedzi

jaroslav_ 365K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Jeśli macie jakieś pytania odnośnie zasad lub coś jest dla Was nie jasne - piszcie śmiało tutaj.
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 365K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Drodzy, z uwagi, że to pierwszy tego typu konkurs MLB od dawna to zachęcam do uważnego przeczytania regulaminu oraz zasad. Cały konkurs został podzielony na dwa etapy, które zostały opisane w Regulaminie. Niemniej, zdaję sobie sprawę, że mogą pojawić się wątpliwości lub pytania. Konkurs startuje 3 października. Zatem jeśli przed jego startem chcecie żebym coś wyjaśnił to piszcie tu śmiało :)
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Konkurs super ,tylko zasady za bardzo skomplikowane
Normalne zasady.

A jeszcze pytanie - jak będzie zmiana miotacza, a nasza analiza będzie pod konkretnego startera (np Woodruffa czy Verlandera) i ten miotacz nie zagra od poczatku - mam spodziewać się zwrotu czy zaznaczyć, że Verlander czy Woodruff muszą zacząć?
 
jaroslav_ 365K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Konkurs super ,tylko zasady za bardzo skomplikowane
W skrócie:

1 ETAP - to najzwyklejszy Pick'Em czyli wybieranie w każdej rundzie Play-off zwycięskiej drużyny z pojedynku. Dodatkowo możemy wskazać maksymalnie dwie pary w których jedna z drużyn wygra do zera. Czyli typujemy zwycięzców par każdego ze spotkań drabinki, aż do finału. Punktacja ma wpływ na nagrody za Etap 1, ale również liczy się do punktacji e Etapie 2.

2 ETAP - to tradycyjne podawanie analiz na konkretne spotkania w czasie trwania Play-off, podajemy typ z analizą, a potem jest rozliczany na podstawie kursu. Dodatkowo można otrzymać punkty za inne aktywności. Punktacja finalna bierze pod uwagę zarówno punkty z Etapu 2 jak również Etapu 1.

W razie co to pytaj :)
 
jaroslav_ 365K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
A jeszcze pytanie - jak będzie zmiana miotacza, a nasza analiza będzie pod konkretnego startera (np Woodruffa czy Verlandera) i ten miotacz nie zagra od poczatku - mam spodziewać się zwrotu czy zaznaczyć, że Verlander czy Woodruff muszą zacząć?
Jeśli typujemy, że dana drużyna wygra, a analiza jest pod miotacza to już nasz wybór. Jeśli nie zagra od początku to typ i tak jest rozliczany. To tak jak w piłce byśmy napisali, że Barcelona wygra i napisali analizę, że gra tam Lewy i nastrzela bramek, a finalnie się okaże, że Lewy będzie na ławce. Wiem, że w MLB nieco inaczej należy to postrzegać. Niemniej, chcę uniknąć tego, że co chwile jakaś analiza będzie miała zwrot :) Jednakże, jeśli ktoś ma inny pomysł to jestem otwarty na propozycje. Dzięki!
 
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
ETAP 1: Pick'Em Challenge - celem tego etapu jest uzyskanie jak największej liczby punktów poprzez wybieranie zwycięskich drużyn w każdej z par w trakcie trwania MLB Play-off (zgodnie z powyższą grafiką). Punkty są przyznawane, gdy dokonasz poprawnego wyboru zwycięskiej drużyny w drabince. Czyli typujemy kto przejdzie dalej w drabince, a nie kto wygra poszczególny mecz.
typujemy kto przejdzie dalej a w którym momencie można się dołączyć ? bo to nie będą pojedyncze mecze
 
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
  • Typy należy podawać maksymalnie 30 minut przed spotkaniem. Przykładowo, jeśli spotkanie zaczyna się o 02:00 w nocy to typ powinien pojawić się najpóźniej o 01:30.
Etap II , jeśli między meczami jest parę godzin odstępu to rozumiem że analizę do poszczególnych meczy mogę podać w 2 oddzielnych postach (tego samego dnia) ? oby to było 30 min przed meczem tak ?
 
Do góry Bottom