>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakład bez ryzyka 30 PLN w Betsson

madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Wyskoczylo mi takie okienko, jak chciałem kupon zagrać , ale nie dostalem żadnego maila ani nic w bonusach nie mam , wiec nie wiem jakie zasady tego bonusa , obrotu itd? Kto coś wie?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak sama nazwa wskazuje, to jak przegrasz to dostaniesz zwrot realnej kasy na konto gracza. Podpytaj jednak support co to za promocja, i czy to nie pomyłka. Żebyś jakby co po fakcie nie miał pretensji.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Standardowa promocja Betsson. Na kuponie musi sie pojawic jeden mecz z eliminacji MŚ. Wtedy podczas stawiania wyswietli sie niebieskie okienko i kupon bedzie bez ryzyka. Czyli w razie przegranej zwrot kasy na konto.
 
B 4

bartloo

Użytkownik
Standardowa promocja Betsson. Na kuponie musi sie pojawic jeden mecz z eliminacji MŚ. Wtedy podczas stawiania wyswietli sie niebieskie okienko i kupon bedzie bez ryzyka. Czyli w razie przegranej zwrot kasy na konto.
Z eliminacji ms????

ja obstawilem tylko mecze z euro ????

Wie ktos czy te warunki do obrocenia bonusu sa nadal takie same??
Raz po 1,50+?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Z eliminacji ms????

ja obstawilem tylko mecze z euro ????

Wie ktos czy te warunki do obrocenia bonusu sa nadal takie same??
Raz po 1,50+?
Racja pisalem na szybkiego, pomylilo mi sie a Ty zamiast cwaniakowac to bys przeczytal regulamin promocji bo tam jest jak wol napisane ze zysk musisz obrocic raz po kursie minimum 1,5. Wklejam Ci jakbys mial problemy ze znalezieniem go ???? : http://promotions.betsson.com/euro-qualifiers-2015/pl/?utm_medium=site&amp;amp;utm_source=Internal&amp;amp;utm_content=LobbySideBanner&amp;amp;utm_campaign=BE-150609-SB-Euro_Qualifiers-RET-0
 
B 4

bartloo

Użytkownik
Dobra przepraszam ???? .
I teraz to z czym zawsze mam problem a mianowicie
Musisz obrócić zysk 1 raz przy kursie minimum 1,50 przed możliwością jego wypłaty.
jesli moj zysk wyniesie 100zl
To moge obrocic raz 50 zl po kursie 1,50+ i druga polowe 1,50+
??
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Gościu nie osłabiaj nas. Z czym masz problem?? Obrót ewentualnego zysku 1x z minimalnym kursem 1,50. Ilość zakładów dowolna. Może być na twoim przykładzie 1 zakład x 100zł, albo nawet 100 zakładów x 1zł.
 
B 4

bartloo

Użytkownik
Witam
Czy ktoś z Was tez dostał SMS o zakładzie 30 zł bez ryzyka na mecze eliminacji mistrzostw Europy ? Link otrzymany w wiadomości nie działa: sms.betsson.com/kwalifikacje
Na stornie betsson nie znalazłem nigdzie informacji ani szczegółów tej promocji.
Mam tak samo ;/
EDIT:

Zakład bez ryzyka 30 pln na kwalifikacje Euro
Postaw zakład bez ryzyka 30 PLN na jakikolwiek mecz kwalifikacji Euro rozgrywane między 3 a 8 września. Pamiętaj, aby zaznaczyć niebieskie pole przed wypuszczeniem zakładu. Jeśli nie wygrasz - otrzymasz zwrot gotówki!
Zakład bez ryzyka jest dostępny w wersji mobilnej i stacjonarnej serwisu, gdy masz na koncie kwotę pokrywającą wartość zakładu.
Wartość zakładu bez ryzyka to 30 PLN - jest on skierowany wyłącznie do odbiorców tego emaila. Jeden gracz/adres IP/gospodarstwo domowe może odebrać jeden zakład bez ryzyka.
Zakład bez ryzyka musi zawierać przynajmniej jeden typ na mecze Euro, rozgrywane między 3 a 8 września 2015. Zakład bez ryzyka jest dostępny zarówno dla typów na żywo jak i przed rozpoczęciem spotkań.
Należy aktywować zakład bez ryzyka, zaznaczając niebieskie pole na kuponie po dokonaniu wyborów.
Zakład bez ryzyka należy wypuścić w jednym kuponie - nie można podzielić go na wiele kuponów.
Wygrane netto (Wypłata - Stawka) muszą zostać obrócone 1 raz przy kursie minimum 1,50 przed możliwością ich wypłaty. Bonusowe pieniądze pozostawione na koncie po 60 dniach zostaną utracone.
Systemowe zakłady nie liczą się.
Ta kampania trwa od 3 września do 8 września 2015.
Obowiązują ogólne warunki i zasady Betssona.
Betsson zastrzega sobie prawo do anulowania tej kampanii w jakimkolwiek momencie i z jakiejkolwiek przyczyny.
Wchodząc do tej promocji, zgadzasz się na partycypację w wydarzeniach promocyjnych organizowanych przez Betssona na jego stronach, blogach, stronach w mediach społecznościowych i innych mediach wybranych przez Betssona. Zgadzasz się na użycie Twojego imienia, inicjałów i wizerunku do takich celów - może to dotyczyć wywiadów dla mediów, sesji zdjęciowych itd
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Dzięki też dostałem dziś mailem szczegóły tej promocji. Kwadracik niebieski do zaznaczenia pojawił mi się dopiero na aplikacji mobilnej, więc puściłem już zakład bez ryzyka.
Pozdrawiam
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
przez cały tydzień jest promocja do super niedzieli a kiedy nadszedł mecz to oni aktualizują !? zakłady !
 
Do góry Bottom