>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

XII runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 475,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy na temat XII rundy PGE Ekstraligi.

15.07
Włókniarz Częstochowa - Arged Malesa Ostrów - , godz. 18:00
GKM Grudziądz - Motor Lublin, godz. 20:30

17.06
Apator Toruń - Stal Gorzów , godz. 16:30
Unia Leszno - Sparta Wrocław, godz. 19:15
 
B 31,7K

bartezgambler

Użytkownik
Miśkowiak over 6,5 - sts 1.84

Junior Włókniarza jest w bardzo dobrej formie, bieg juniorski oraz bieg 12 ma łatwe. Ponadto w miarę powiększania przewagi myślę, że dostanie dodatkowe biegi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +758
A 368,6K

adams235

Znawca - Żużel
Woryna over 10.5 kurs 1.84 Sts
Jeśli nie odda biegu i pojedzie 5 razy to poza 1 biegiem trudnym potem ma spacerek więc jeśli zacznie od dwójki to musi to wejść...forma jest a rywal slaby
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +635
G 34,2K

gkskubik

Użytkownik
Z góry uprzedzam, że z realiów ekstraligowych wypadłem i nie koniecznie na bieżąco jestem, ale nie mogę pojąć kursów na te wyższe handicapy w kierunku Grudziądza. Zespół u siebie, a na wyjeździe to dwie różne drużyny. Krakowiak startujący w ramach rezerw zwykłych lub Z/Z u siebie to wartość dodana. GKM startuje z zastępstwami większość sezonu i nie jest to dla nich szok, przyzwyczaili się do tego. Wiadomo, że przyjeżdża faworyt do mistrzostwa - Motor, ale nikt się przed nim nie położy. Przyjezdnym porażka czy zwycięstwo małym nadmiarem sił to jeden grzyb. W poprzednich sezonach wyniki - 52-38, 46-44, 45-45. Wszystkie te spotkania łączy jedno - jednym z liderów przyjezdnych był Grisza (Pedersen pewnie też, zapomniałem spojrzeć), reszta na różnym poziomie. Wydaje mi się, że drużyna gospodarzy nie jest skazana na druzgocącą porażkę. 40 oczek jak najbardziej w zasięgu - chyba, że ostatnimi czasy coś w składzie grudziądzan mnie jeszcze ominęło...

GKM Grudziądz +10.5 / Motor Lublin -10.5@ 1,80 forBet

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Jeppesen powyżej 4,5 pkt @1,7

Sadze ze dają mu dzis więcej pojeździć, szansa na punkty z outsiderem ligi też większą więc stawiałby że może nawet pojechać w biegu nominowanym. Ogólnie często Jeppesena krytykują i bryluje to on w rozgrywkach U24. Dziś ma okazję dobrze się pokazac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +425
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja dzisiaj zaatakuje sobie Woryne, za długo jeździ dobrze. Aż niemożliwe jak na niego. Ciekawy bet jest na ewinner czy w każdym biegu będzie pierwszy lub drugi- odpowiedz brzmi nie po kursie 1.80. Myśle, ze już w pierwszym biegu może polec :) ja wiem, ze Ostrovia to bolki, ale buki stawiają, ze prawdopodobnie będzie 70:20 bez przesady ;) w takich meczach zawsze coś się dzieje
 
karfus 101,7K

karfus

Użytkownik
Ode mnie dzisiaj dubel
Grudziądz +12,5 | 1,60
H2H Woryna - Smektała | 1 | 1,56

Grudziądz na swoim torze jest w stanie powalczyć i zapewne to zrobi, co do drugiego typu to Woryna w niesamowitym gazie, co do Smyka to formą zdecydowanie odstaje od Woryny
 
Brummie83 38,9K

Brummie83

Użytkownik
L. Madsen powyżej 12.5 pkt. 1.84 STS ✅ 14 pkt.

Ekstraliga czyli najtrudniejsze rozgrywki do typowania. Dziś Leon nie ma moim zdaniem z kim przegrać i tylko nieoczekiwany defekt lub taśma mogą spowodować, że Leon nie przekroczy tej linii.

Plus popieram typ kolegów wyżej:

GKM - Motor (-12.5 pkt.) - GKM 1.47 STS ❌ 35:55

Plus

Kto lepszy B. Smektała - O. Berntzon O. Berntzon 2.00 forbet forbet ❌ dodatkowe typy na czuja bez analizy niestety nie wchodzą... Jednak domowy tor to duży handicap.

Oliver na ten moment lepiej jedzie niż Bartosz i tor domowy nie powinien być mega handicapem dla Bartka.

Kto lepszy N. Krakowiak - M. Drabik N. Krakowiak 1.75 forbet forbet ✅ 9:8

Maksym ostatnie dwa mecze wyjazdowe słabo po 6 punktów. Liczę na super dyspozycję Norberta na własnym torze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
neutralny 475,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ostrów +24.5 pkt. @2.30 Forbet
Miśkowiak poniżej 7.5 pkt. @2.70 Forbet
Woryna - Smektała 2 @2.50 Betfan


Ekstraliga do typowania bardzo trudna, więc szukam wysokich kursów. Najlepiej wygląda handi Ostrowa, który pojedzie bez kompleksów. Beniaminek nie ma nic do stracenia. Spada z ligi, pewnie z zerowym dorobkiem. Dobry Chris, plus Walasek, który lubi ten tor, Gapa u siebie z Czewą pojechał świetnie, ale tu akurat nie ma co porównywać tych meczów. Myślę, że wynik jako tako będą trzymać, plus jakieś manewry zmianowe gospodarzy, a handi wysokie. Włókniarz ostatnio jedzie, ale myślę, że nadal będą mieli wahania formy.
W underze Miśka liczę na ambicjonale podejście "starych" wyjadaczy z Ostrowa, którzy ewidentnie nie lubią być objeżdżani przez młokosów (o ile Miśkowiaka można jeszcze tak nazywać) i w tym sezonie to już pokazywali spychając młodych pod bandę. Czy to wystarczy, aby z Kubą wygrywać? Nie wiem, ale typuję, że jeżeli junior nie ucieknie spod taśmy to na dojeździe do pierwszego łuku nie będzie taryfy ulgowej.
W h2h Kacpra i Smyka stawiam na Bartka, bo on lubi takie mecze. Odnoszę wrażenie, że czym mniejsza presja u Smektały tym on lepiej jedzie, stąd brak jego sukcesów indywidualnych w seniorskim wieku. Lubi jednak walnąć dobry wynik w łatwym meczu, Kacper natomiast w gorącej wodzie kąpany, co jest też zaletą. Tu będzie miał z kim powalczyć i liczę, że go czasami poniesie. Nie ma takich startów, jak Bartek i spod taśmy nie ucieknie, zapewne będzie szybszy na trasie od przyjezdnych, ale tam za wiele miejsca nikt mu nie zostawi, więc stawiam w tym pojedynku na underdoga, który jest moim zdaniem stabilniejszy, a to powinno dziś wystarczyś na outsidera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +958
B 31,7K

bartezgambler

Użytkownik
Ciężko coś znaleźć z dzisiejszej oferty sensownego bo kursy są wystawione bardzo dobrze przez sts, a fortuna tylko po nich bezmyślnie kopiuje.
Ale jak bym miał coś zagrać to under 9.5 Pawlickiego, po kontuzji jeździ mało, bardzo trudny bieg 13 i podobnie będzie z nominowanym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +574
A 368,6K

adams235

Znawca - Żużel
Pawlicki under 9.5 kurs 1.7 Sts
Mecz z Ostrowem nie może być żadnym wyznacznikiem...Wrocław w ciężkim położeniu zawsze tu dobrze się prezentowal,podejrzewam że mobilizacja ostra poszła i liczę tutaj na under...po kontuzji Piotr może nie być tej pewności
Woffinden over 7.5 kurs 1.57 Sts
Forma słaba to fakt...ale gdzie jak nie w Lesznie...przeczucie że tor może mu pasować i liczę że dokula te 8 może 9 oczek..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +574
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Ciężko coś znaleźć z dzisiejszej oferty sensownego bo kursy są wystawione bardzo dobrze przez sts, a fortuna tylko po nich bezmyślnie kopiuje.
Ale jak bym miał coś zagrać to under 9.5 Pawlickiego, po kontuzji jeździ mało, bardzo trudny bieg 13 i podobnie będzie z nominowanym.
W sts jest over 2,5 Palucha z kursem 1,45,wczoraj świetnie pojechał w Mistrzostwach Par Juniorów, a u gospodarzy Lewandowski jedzie na pożyczonych motorach
Do tego w 1 lidze coś jest z meczem w Gdańsku (pewnie jakieś absencje), jedni wycofali ofertę a u innych rozbieżne kursy(w betcliku 1,45 na Budzię, a w etoto 1,9)
 
Brummie83 38,9K

Brummie83

Użytkownik
J. Kołodziej powyżej 11.5 pkt 1.57 STS ❌ 9 pkt.
P. Przedpełski poniżej 7.5 pkt. 1.57 STS ❌ 8 pkt.

Janusz Kołodziej leszczyńskiego smoka czarodziej... Janusz będzie dziś liderem Unii. Mecz zapewne będzie na styku i uważam, że Wrocław dziś wygra w Lesznie a jedyną ostoją leszczynian będzie Janusz. Przed meczem.mozna śmiało powiedzieć, że tylko on jest pewnym punktem drużyny, a dyspozycja reszty drużyny to wielka niewiadoma. Jeśli stawiać domy to tylko na Janusza w Lesznie. No i napewno dziś pojedzie 5 razy i nie będzie oddawać biegu.

Paweł jedzie dramatycznie słabo niestety, a dziś przyjeżdża Stal z czwórką mocnych seniorów. Punkt na juniorze z Gorzowa ma pewny, a potem trudne biegi... + ZZ gdzieś przed nominowanymi. Z GKM w pierwszych 5 startach 6 punktów, a tutaj mamy zawodników SGP po stronie gości, którzy są poziom wyżej.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom