>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wygrywajaca progresja

O 98

ozon1

Użytkownik
Ostatnio zakupilem za konkretna sume progresje , poprostu majstersztyk wsrod progresji , przez pierwsze 2 dni ja obczajalem , poniewaz jest skomplikowana i przewraca troche na druga strone nasze pojecie o stawkowaniu , kiedy juz bylem pewien , ze rozumiem gralem za hajs w najuczciwszym moim zdaniem RNG , Betvoyager .
I tak bylem naiwny i wierzylem , ze wszystko bedzie ok , po ugraniu 18% bankrola calosciowego ,i pokonaniu naprawde wrednych sesji , z ktorymi progresja radzila sobie bez problemu, Betvoyager postanowil dosc tego, i zaczely sie rozlaczanie sesji . Nie bede tam gral dalej , poprostu nie ma sensu , uczciwe wmiare RNG Ladbroks lub Paddy , w Polsce sa zablokowane , a na Playtechu nie bede ryzykowal , bo tam przewaga kasyna dochodzi do 70%.
Teraz siedze z progresja i nie moge grac , to jest ironia losu.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Ostatnio zakupilem za konkretna sume progresje , poprostu majstersztyk wsrod progresji , przez pierwsze 2 dni ja obczajalem , poniewaz jest skomplikowana i przewraca troche na druga strone nasze pojecie o stawkowaniu , kiedy juz bylem pewien , ze rozumiem gralem za hajs w najuczciwszym moim zdaniem RNG , Betvoyager .
I tak bylem naiwny i wierzylem , ze wszystko bedzie ok , po ugraniu 18% bankrola calosciowego ,i pokonaniu naprawde wrednych sesji , z ktorymi progresja radzila sobie bez problemu, Betvoyager postanowil dosc tego, i zaczely sie rozlaczanie sesji . Nie bede tam gral dalej , poprostu nie ma sensu , uczciwe wmiare RNG Ladbroks lub Paddy , w Polsce sa zablokowane , a na Playtechu nie bede ryzykowal , bo tam przewaga kasyna dochodzi do 70%.
Teraz siedze z progresja i nie moge grac , to jest ironia losu.

no dobra urzekła mnie twoja historia, więc co dalej? zapisać ciebie do programu : trudne sprawy czy rozmowy w toku?
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Moral jest z tego taki ,ze chocbys niewiem jak dobra strategie mial , kasyna internetowe niestety sa na to przygotowane i tak ci to upier..... , progresja ta nadaje sie tylko do kasyn internetowych. Jak to mowia - porzuccie nadzieje , na dobre strategie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A ruletka net-ent nie nadaje się? Dostępna chyba wszędzie, w popularnych bukach/kasynach. Można grać na stawkach od 50gr.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Szkoda Waszej kasy na kasyna netowe, to jest złodziejstwo widoczne gołym okiem. Ja ostatnio gram małymi stawkami w BJ - po 3-5-15 zl, ale nie podwyzszam tak szybko ,tzn pare gier po 3zl, pare po 5 , pozniej 15. I jak nagram tak 20zl to zlecam wyplate na skrilla ( w 1xbet jest po paru minutach) , po paru takich manewrach i nagraniu z depozytu 500zł ok łącznie ok 100zł ( kilka wyplat po kilkanaście zł) zaczynają się robić jaja. Ostatnio liczyłem , na 30 gier po zleceniu wypłaty pierwsze rozdanie przegrałem 28 razy, 2 razy był remis. Później gra sie coraz gorzej, serie po kilkanaście przegranych z rzedu to norma, krupier ma BJ za BJ, ja nie dostaje wcale. Nawet jak zaczynam od 2zl-3zł i chce przeczekac to i tak nic nie daje , później robi sie 40 w plecy, ja daje po 20-30zł , na koncu 2-3 gry po 100zł i dowidzenia. Ewidentnie biorą gracza na tzw. wyje banie , niech mi ktoś powie ze mam pecha i takie cos sie trafia w kasynie naziemnym to go wyśmieje.
 
Do góry Bottom