>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Linz, Hua Hin (29.01.2024 - 04.02.2024)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
PULfc7Es_400x400.jpg

Miejsce: Linz, Austria
Data rozgrywania: 29.01.2024 - 04.02.2024
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: WTA 500
Pula nagród: $922,573
Oficjalna strona turnieju: https://ladieslinz.at/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/24109-wta-entry-list-29-gennaio-4-febbraio-2024.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/528/linz/2024/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/528/linz/2024/order-of-play
Zwycięzca singla 2023:
A. Potapova
Zwycięzcy debla 2023:
V. Hruncakova / N. Dzalamidze


images.jpg

Miejsce: Hua Hin , Tajlandia
Data rozgrywania: 29.01.2024 - 04.02.2024
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $267,082
Oficjalna strona turnieju: https://wtathailandopen.com/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/24109-wta-entry-list-29-gennaio-4-febbraio-2024.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1096/hua-hin/2024/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1096/hua-hin/2024/order-of-play
Zwycięzca singla 2023:
L. Zhu
Zwycięzcy debla 2023:
F-H. Wu / H-C. Chan



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
dx2 233,8K

dx2

Użytkownik
Friedsam-Burrage 1 @2.1

Taka propozycja z kwalifikacji turnieju w Linzu. Anna Lena Friedsam juz zbliza sie do konca swojej kariery. Kiedys dobra zawodniczka, najlepiej polscy kibice pamietaja ja z takiego wyrownanego meczu z Agnieszka Radwanska na AO, gdzie byla blisko pokonania polskiej tenisistki a w ostatniej fazie meczu doznala skurczow i problemow kondycyjnych i ostatecznie polegla. Pozniej powazna kontuzja i od tamtej pory juz nigdy nie byla ta sama zawodniczka. Licze tu jednak na jej zaangazowanie. Dla Friedsam to fajny turniej byl - byla dawno tu finalistka i polfinalista przeszlosci, w ubieglym sezonie w koncu w singlu pograla troche lepiej, byly dobre wystepy w Miami i turniejach halowych, ktore byly jej mocna strona. Nawet w tamtym sezonie w tym Linzu zagrala dobrze, przeszla kwalifikacje, wygrala dwa mecze w turnieju glownym i przegrala cwiercfinal w deciderze z Potapova, ktora triumfowala w calym turnieju kilka dni pozniej.

Jak wspomnialem, blisko juz niemiecka weteranka jest konca, ale dzis grala z "jedynka" w eliminacjach i wygrala po duzym boju z Minnen. A rywalka czy ja wiem co pokaze. Burrage gra bardzo agresywny tenis do przodu, ale bardzo duzo w tym bledow. Wyniki Brytyjki to przede wszystkim dwa turnieje trawiaste w ubielgym sezonie, jeden wygrany ITF w hali i jeden final ITF w Australii, ale tez duzo porazek ze slabszymi rywalkami. Brytyjka na pewno ma warunki do takiego grania, ale rownie dobrze moze znowu nawalic. Dla Friedsam ten turniej niesie jednak dobre wspomnienia i pewnie wykaze sie wieksza determinacja, a to moze byc juz rzecz, ktora przechyli szanse zwyciestwa na korzysc niemieckiej weteranki.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
P. Martic - K. Siniakova powyżej 7.5 asów @1.85 Betclic

Po turnieju w Melbourne część Pań przeniosła się na halowy turniej w Linzu. Turniej rangi 250, zastąpiony został rangą WTA 500, a więc więcej pkt do rankingu i spory zastrzyk gotówki dla zwyciężczyni całego turnieju. Znalazłem fajny typ z dużą szansą powodzenia, a mianowicie asy w spotkaniu Chorwatki z Czeszką. Jak dla Mnie może to być bardzo wyrównane spotkanie, ze sporą ilością gemów, a to zdecydowanie większa szansa na pokaźną liczbę asów. Szczerze, to sama Chorwatka jest w stanie pokryć zaproponowaną linię na asy, bo serwis to duży atut tej zawodniczki. Czeszka też powinna coś dorzucić do statystyk, i nawet Panie w dwóch setach będą w stanie zaserwować nam te 8 asów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +812
Tenis by Dawid 924,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
WTA Hua Hin
Badosa vs. Shnaider

Spotkanie o ćwierćfinał turnieju małego turnieju w Tajlandii, ale niezwykle ważne dla obu pań. Szczególnie dla Hiszpanki, która ma zły czas za sobą, ale pojawiają się przebłyski i nadzieja na powrót do optymalnej formy, a przecież to cały czas zawodniczka z wysokim potencjałem, z papierami na TOP 10. Jeszcze niedawno rywalizowała jak równa z zawodniczkami z czołówki i ogrywała choćby Świątek. Jednak z czasem zabrakło zdrowia, a od kiedy jest w związku z Tsitsipasem to zarówno on jak i ona grają zdecydowanie poniżej oczekiwań. Dla Pauli jest to idealny turniej na przełamanie, bo dość słabo obsadzony i można w dość prosty sposób podbić morale. Rosjanka to zawodniczka niewątpliwie groźna z dużym arsenałem ofensywnym, gdyż nie zwalnia ręki, gra odważnie, lecz jest mocno nieprzewidywalna i cały czas bardzo młoda. Przed rokiem nawet spotkały się w Charleston i wygrała Hiszpanka, choć wtedy obie były w zdecydowanie lepszej formie niż teraz. Dla Diany to także dobry moment na przełamanie i pewnie ogranie Linette trochę ją wzmocniło, choć czysto sportowo to żaden wyczyn, bo Polka jest wyraźnie pod formą w każdym aspekcie. Paula w Melbourne zagrała dwa niezłe mecze, ale już tutaj zaskoczyła in minus, gdyż bardzo męczyła się z gospodynią Tararudee i zamknęła mecz w trzech setach. W mojej opinii czas spędzony na korcie może działać na jej korzyść, bo nie grała szmat czasu i rytm jest bardzo potrzebny. Myślę, że wygrana bardzo jej się tu przyda i na pewno nie zlekceważy tego startu, choć ciężko o motywację w tak małych zawodach, tym bardziej, że zaraz przed nią znacznie ciekawsze eventy. Na pewno nie skreślam Shnaider, która będzie mocniejszą oponentką niż poprzedniczka i przy luźnej ręce może być bardzo groźna. Ja jednak pójdę w kierunku asów, ponieważ można spotkać nawet linię 4,5 asów, a zaryzykuję oczko wyżej do betclic, więc potrzebne będzie 6 asów. Hiszpanka w tym roku zaliczyła kolejno: 6, 8, 9, 3 i 3 asy, więc średnia jest bardzo optymistyczna, a aż trzy razy sama pokryła dzisiejszą linię. Martwi, że ostatnie dwa mecze były słabsze i pojawiło się więcej podwójnych błędów, więc trzeba popracować nad precyzją i cierpliwością. Nie zapominajmy, że Rosjanka także może coś dołożyć od siebie, która w I rundzie zaliczyła aż 4 asy i był to jej największy wynik w tym roku. Wcześniej zaliczała 1 lub 2 asy w meczu i raczej takiej liczby bym się dziś spodziewał. Niewątpliwie liczę, że w tym meczu główną rolę odegra Badosa i jeśli tego meczu nie wygra zbyt szybko to panie zdążą pokryć ten over. Obie panie niewątpliwie mają potencjał, by takowe linie pokrywać nawet indywidualnie, szczególnie faworytka.

👉 liczba asów 5+ @1,4 (betfan) 🔄 ZWROT

W betclic oczko wyżej i lepszy kurs, także do spróbowania.

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
I 24,8K

iti

Użytkownik
Badosa miała dosyć mocno masowane ramię w meczu z Tajką w 1 rundzie. Na ile to było spowodowane "gestem" w stronę miejscowych - nie wiem, ale podwójne nie wzięły się z niczego.
Nie jest to typ, który byłoby warto grać biorąc pod uwagę okoliczności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +701
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Andreeva @2,0 6:7 6:3 2:6
superbet


Typ bardziej przeciw Jastremskiej, która kilka dni temu jeszcze grała w 1/2 AO. Życiowy sukces Ukrainki, która w Melbourne przebijała się przez kwalifikacje. Teraz powrót do Europy i zmiana na korty halowe, do tego turniej rangi 250. Jastremska nie jest zawodniczką, która cechuje się regularnością w startach. Bardziej ma kilka wyskoków w ciągu sezonu gdzie zalicza znaczący wynik. Liczę na to, że może mieć problem z przestawieniem się z gry w WS na tak mały turniej, do tego dochodzi jeszcze długa podróż, zmiana klimatu, który znacznie różni się między tym co mamy w Austrii, a tym co było w Australii. Do tego Andreeva już z przetarciem w hali, wygrała dwa mecze w kwalifikacjach. Kurs już mocno zbity od tego wyjściowego ale wciąż wart ryzyka.


ED. Tak jak Tarki pisał Linz od tego roku to WTA 500. Mój błąd.

Alexandrova o4,5 asa @1,75 8
superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +367
tarki_16 214,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Andreeva @2,0
superbet


Typ bardziej przeciw Jastremskiej, która kilka dni temu jeszcze grała w 1/2 AO. Życiowy sukces Ukrainki, która w Melbourne przebijała się przez kwalifikacje. Teraz powrót do Europy i zmiana na korty halowe, do tego turniej rangi 250. Jastremska nie jest zawodniczką, która cechuje się regularnością w startach. Bardziej ma kilka wyskoków w ciągu sezonu gdzie zalicza znaczący wynik. Liczę na to, że może mieć problem z przestawieniem się z gry w WS na tak mały turniej, do tego dochodzi jeszcze długa podróż, zmiana klimatu, który znacznie różni się między tym co mamy w Austrii, a tym co było w Australii. Do tego Andreeva już z przetarciem w hali, wygrała dwa mecze w kwalifikacjach. Kurs już mocno zbity od tego wyjściowego ale wciąż wart ryzyka.

Alexandrova o4,5 asa @1,75
superbet
Linz od tego roku w randze 500 - ponadto typ popieram , mimo tego iż mecz w podtekstami , więc Ukrainka tak łatwo meczu nie odda.
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
Andreeva @2,0
superbet


Typ bardziej przeciw Jastremskiej, która kilka dni temu jeszcze grała w 1/2 AO. Życiowy sukces Ukrainki, która w Melbourne przebijała się przez kwalifikacje. Teraz powrót do Europy i zmiana na korty halowe, do tego turniej rangi 250. Jastremska nie jest zawodniczką, która cechuje się regularnością w startach. Bardziej ma kilka wyskoków w ciągu sezonu gdzie zalicza znaczący wynik. Liczę na to, że może mieć problem z przestawieniem się z gry w WS na tak mały turniej, do tego dochodzi jeszcze długa podróż, zmiana klimatu, który znacznie różni się między tym co mamy w Austrii, a tym co było w Australii. Do tego Andreeva już z przetarciem w hali, wygrała dwa mecze w kwalifikacjach. Kurs już mocno zbity od tego wyjściowego ale wciąż wart ryzyka.


ED. Tak jak Tarki pisał Linz od tego roku to WTA 500. Mój błąd.

Alexandrova o4,5 asa @1,75
superbet
Za typem jeszcze może świadczyć fakt, że Yastermska miała jakiś problem w okolicy pachwiny/brzucha w meczu z Zheng. Brała medicala, mecz był 6 dni temu, więc raczej nie jest w pełni wyleczony.
 
Pablito91 562,5K

Pablito91

Użytkownik
Niemeier wygra mecz i będzie +18.5 gema @4.0 fortuna zero gry, zero biegania ze strony Niemki. Katastrofalny mecz w jej wykonaniu

Dzisiaj w Austriackim Linzu na kortach twardych w hali zmierzą się Niemka Niemeier z Rosjanką Alexandrovą. Szczerze to trochę nie rozumiem czemu takie niskie kursy są na Rosjankę. Rok nie zaczęła zbyt dobrze, owszem przed AO ograła Rybakine, ale ta odpuściła tamten mecz. W Australii szybko odpadła bo już w pierwszym meczu z deblistką Siegemund. Owszem Niemeier również nie najlepiej zaczęła, bo nie przebrnęła nawet kwalifikacji. Ale stawiam na jej ogranie tutaj w hali bowiem rozegrała już tutaj 3 spotkania. 2 w kwalifikacjach, które wygrała dość gładko po 2:0 i wczoraj ograła Blinkovą również w 2 setach, która ograła Rybakine w Australii. Obie tenisistki preferują mocne granie z końcowej linii. Obie popełniają również bardzo dużo błędów niewymuszonych. Niemeier miała świetny 2022 rok, gdzie miała 2 wyrównane boje z naszą Igą. Zanotowała również ćwierćfinał w Wimbledonie. Ubiegły rok był gorszy zwieńczony dwoma kontuzjami oraz zmienianiem trenerów. Obecny trener ją chwali, że poprawiła się w każdym aspekcie gry. Tutaj póki co wygląda świetnie. To są kobiety, więc wygrana Niemeier mnie w ogóle nie zdziwi. Dorzucam również, że będzie przynajmniej 19 gemów, bo tutaj mogą być nawet 3 sety.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 924,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
WTA Linz
Ostapenko vs. Tauson

Turniej halowy w austriackim Linzu i spotkanie, które zapowiada się bardzo ciekawie. Pierwszy mecz w turnieju zagra Ostapenko, która jest faworytką, choć jest parę argumentów, które zniechęcają, by grać w jej kierunku, o których chciałbym napisać. Po pierwsze Jelena zagra pierwszy mecz w turnieju, a już mamy czwartek, co nie zdarza się często. Tutaj oczywiście chodzi o czas na regenerację, bo Łotyszka praktycznie przylatuje bezpośrednio z Australii, gdzie grała w meczu finałowym debla, który zresztą przegrała. Mecz ten odbył się w niedzielę, więc wliczając ceremonię, hotel, transfer to Osti do Europy wracała raczej w poniedziałek, a nie jest to krótki lot, a do tego dochodzi zmiana stref czasowych i jetlag. Na miejscu mogła być w okolicach wtorku, więc na regenerację i ewentualny trening ma około dwóch dni i to w wersji optymistycznej, bo raczej wątpię, że nie obyło się bez przesiadek na Starym Kontynencie. Oczywiście dochodzi też zmiana warunków na halę, a odczuła to chociażby Fręch, która też tutaj grała i sromotnie przegrała. Osti oczywiście jest zawodniczką mocniejszym i pomimo sporej tuszy ma dość dobrą wytrzymałość, ale organizmu się nie oszuka i ciężko, by zagrała na optymalnej świeżości. Myślę, co najwyżej odbyła jeden trening i to niekoniecznie na korcie, na którym zagra. Ponadto warto też podkreślić dobrą dyspozycję Dunki, która nie jest byle jaką zawodniczką i gdyby nie kontuzje to już teraz mogłaby znaczyć wiele w tourze. Clara gra dość fizyczny, ofensywny tenis i już nie raz zaskakiwała na plus, choć ostatni rok ewidentnie nie należał do niej, głównie z powodów zdrowotnych, ale też prywatnych. Na jej plus działa też fakt, że zagrała już tutaj parę spotkań i weszła w dobry rytm. Ograła dzień po dniu Kostic, Cristian oraz Giorgi. Na pewno jej atutem może być serwis i tym może ustawić sobie spotkanie, a tak było w poprzednich starciach. Ciekaw jestem postawy Ostapenko, która niekoniecznie musi się spinać na taki turniej i wziąć pieniądze za drugą rundę. Łotyszka jest turniejową jedynką i na pewno organizatorom zależało, by zagrała w tych zawodach i być może przekonali ją finansowo. Niewątpliwie przed Jeleną zdecydowanie bardziej prestiżowe turnieje i ewentualne tankowanie nie powinno tutaj nikogo zdziwić, tym bardziej, że nie dostała miernej rywalki. Kursy na faworytkę nie wzrastają przypadkowo.

👉 powyżej 19,5 gemów @1,53 (betclic) ✅
👉 Tauson wygra seta @1,5 (betclic) ✅

Zakłady na życzenie znajdziecie w Betclic w zakładce Tenis -> Tenis by Dawid 🇵🇱 (wkrótce TUTAJ)

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +367
tarki_16 214,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
J. Ostapenko - C. Tauson powyżej 10.5 asów @1.85 Betclic

Wiele o tym spotkaniu napisał już Dawid, ja dodam swoje trzy grosze. Oczywiście zagram tutaj na asy, linia może jest i wysoka, ale Panie w tym roku w Linzu niemal w każdy meczu zaliczają dwucyfrową liczbę jeśli chodzi o asy. Widziałem Dunkę w Australii, widziałem w Linzu, i serwis to jej duży atut. Do tej pory zaliczyła 7,9,10 asów, więc na prawdę fajne liczby. Jeśli dodamy jeszcze do tego fakt, że dziś zmierzy się z Ostapenko, która nie ukrywajmy, ale przy odbiorze nie radzi sobie najlepiej, rywalki zazwyczaj podbijają sobie średnią asów mierząc się z tą zawodniczką. Swoje Łotyszka też powinna dorzucić, oczywiście liczę tutaj głównie na Tauson, ale koniec końców Panie powinny pokryć zaproponowana linię. Na papierze mecz ze sporą ilością gemów, oby tak było, to asy to tylko kwestia czasu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1146
tarki_16 214,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
E. Mertens - A. Pavlyuchenkova powyżej 7.5 asów @2.05 Superbet

Czas na ćwierćfinały w Linzu i w ostatnim zmierzą się Belgijka z Rosjanką. Jak to ostatnio u mnie bywa, idę kolejny raz w asy. Panie w hali w Linzu robią na prawdę dobra średnią i w praktycznie każdym spotkaniu linia zaproponowana przez buki jest pokryta i to z nawiązką. Na ten mecz nie mamy jakoś wysoko ustawionej poprzeczki, może i lepiej, bo obie Panie nie mają jakiejś petardy na podaniu, ale tutaj ewidentnie podbijają sobie średnią na asach. Ruska dwa spotkania, i w meczu 5 i 11 asów, u Mertens 10 asów i co warte zaznaczenia, to ona sama w szybkim dwu setowym meczu zaliczyła taką liczbę. Szczerze? Ta linia może zostać pokryta w dwóch setach, ale moim zdaniem może to być wyrównany mecz, co tylko zwiększa szansę powodzenia typu.

Praktycznie w każdym meczu ćwiartki widzę asy, więc spróbuje również pograć na każdy mecz.
 
Ostatnia edycja:
dx2 233,8K

dx2

Użytkownik
Ar.Rodionova-L.Zhu 2 @1.3
L.Zhu - 3,5 gema @1.53

Ja tam wrzucilem w kombinacyjny ty na Chinke. Lin Zhu broni tytulu, wczoraj dobry mecz, widac, ze zalezy jej tu na wyniku, jest zaangazowanie i regularnosc. Na moj gust dzis tez wygra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +761
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Anastasia Potapova v Ekaterina Alexandrova
Potapova win kurs 2.50 Ladbrokes
Potapova 2:0 w setach kur s 4.00 Ladbrokes 2:6 , 6:7

Bukmaherzy lekko faworyzują tutaj Alexandrovą i chyba nawet z tym się zgodzę , ma trochę lepszy ranking , więcej doświadczenia , ostatni mecz z Grubą Julką bardzo dobry .Sporo asów , w dodatku atakowała bardzo udanie drugi serwis Niemki , koło od roweru w drugim secie wygląda groźnie!!!!!Jednak bardziej mi się podobał wczorajszy mecz Potapovej z Cociaretto , wygrany w deciderze po przegranym pierwszym secie .Potapova na hardzie na hali gra chyba najlepiej.Broni tutaj tytułu z ubiegłego roku , gdzie w finale ograła zdecydowanie Martic.
W h2h jest jeden mecz dwa lata temu również na hardzie i na hali w Ostravie 7:5 3:1 dla Potapovej i przy takim rezultacie kreczuje Aleksandrova.
Liczę na powtórkę , z Alexandrovą bywa róznie , po tak dobrym meczu jaki zagrała z Niemeier nie zdziwi jakaś gorsza dyspozycja ,
a Potapova z Cociaretto rozkęcała się z gema na gem , w dodatku rusza się dużo lepiej i ładniej i nie ma ąż tak tragicznego drugiego serwisu jak Jule .
Wydaje mi się że sznse tutaj blisko 50/50 z lekkim wskazaniem na Anastazję i pójdę w kierunku wyższego kursu.
Powinien być fajny mecz dla oka.
 
Ostatnia edycja:
dx2 233,8K

dx2

Użytkownik
Shanider-L.Zhu 2 @1.95

A ja u postawie za srednia stawke ten final dla broniacej tytulu Chinki. Patrze oczywiscie przez pryzmat Lin Zhu bo to jej spotkania widzialem, ale wydaje mi sie grac bardzo dobrze. Wiem, ze Shanider tu narawde te procenty na swoim 1-szym i 2-gim podaniu ma naprawde wysokie we wszytskich meczach, ale jakos nie ufam jej na postawie tych meczow, ktore widzialem w przeszlosci. Moze faktycznie gra tak dobrze by zdobcy tytul, ale te kursy sa tak wyrownane, ze chyba sami bukmacherzy sie nas tym zastanaiwaja. Szanse bukmacherzy dziela po-na-pol, wczorja odbronien wyzej cenili Zhu, dzis Shanider. Shaider niby postawna tenisista z uderzeniem i korty odsc szybkie, ale Zhu tez nei jest taka delikatna i potafi atakowac.

Wydaje mi sie, ze Zhu ma szanse ten tytul obronic, jak juz wspominalem przy jej poprzednim spotkaniu, jest regularnosc i zaanagzowanie. Chinka to tak naprawde przelom zrobila tym ubieglorocznym AO, gdzie byla w 4 rundzie pokonujac tam po drodze m.in. Azarenke, a pozniej wygruwajac w Hua Hin. Nie przecenialbym az tak tej dominacji silowej Shnaider, bo jezlei Lin Zhu potraif zagrac wyrownay mecz chociaz byz Karolina Pliskova, to tutaj tez moze dac rade wedlug mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +367
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ostapenko - Alexandrova o9,5 asów @1,7 11 asów
Alexandrova o5,5 asów @1,80 5
superbet

6:2 6:3


Finał turnieju w Linzu. Rosjanka bardzo dobrze czuje się na turniejach halowych. Mocnym jej argumentem jest serwis, co skutecznie wykorzystuje w Linzu. Do tej pory w meczach zaserwowała odpowiednio 8, 8 i 12 asów. Pierwsze dwa mecze były rozegrane na dystansie dwóch setów i nie były to długie spotkania mimo to zanotowała dość pokaźną liczbę asów. Wczorajszy mecz z Vekic był bardzo wyczerpujący. Panie grały 3 godz 10 min i rozegrały 38 gemów. Ostapenko to zawodniczka, która potrafi wygrać z każda, ale tez z każdą potrafi przegrać. Wszystko zależny od jej dyspozycji w danym dniu. Tak samo potrafi dobrze serwować notując dużą liczbę asów, ale przy złym dniu w tym aspekcie notuje dużo podwójnych błędów. Wczoraj w meczu z Pavluchenkovą, gdzie mecz nie był zbyt długi zaserwowała 10 asów. Liczę, że Rosjanka w pełni zregeneruję się na dzisiejszy mecz i zobaczymy dobre widowisko, godne finału i to spotkanie trochę potrwa, co zwiększy szansę na pokrycie lini asów zaproponowaną przez bukmachera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +51
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom