>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Australian Open (16.01.2023 - 29.01.2023)

Status
Zamknięty.
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Rybakina @2,20
888STARZ


Finał Australian Open kobiet. Zmierzą się w nim Rybakina z Sabalenką. Obie Panie grają siłowy tenis, uderzają mocno i płasko. Nie nalezy się spodziewac długich technicznych wymian, ale na pewno zobaczymy kilka winnerów z returnu i spektakularnych zagrań. Typuje zwycięstwo Eleny, bo w tym turnieju wygląda lepiej według mnie. Kluczowy będzie mental, a w tym aspekcie Rybakina jest lepsza od rywalki. Aryna bardzo łatwo sie denerwuje, wystarczą dwa nieudane zagrania i juz zaczyna monolog ze sobą, czy machanie rakietą bądz uderzanie nią o kort. Rybakina wydaje sie niewzruszona, nawet gdy ma słabszy okres w meczu, wie że zaraz odwróci losy meczu. Nie okazduje praktycznie żadnych emocji. Podobnie było po finale na Wimbledonie gdzie po ostatnim puncie nie okazywał specjalnej radości jak to mają w zwyczaju zawodnicy tylko podeszła odraz do siatki i podziękowała Jabeur za grę. Serwis też po stronie Kazaszki, bardziej jej pomaga w trudnych momentach w odróznieniu do Sabalenki. Do tego ma minimalnie większe doświadczenie w finałach bo jeden juz zagrała :). Sabalenka do tej pory wystąpiła jedynie w finale turnieju WTA Finals pod koniec zeszłego roku, gdzie musiała uznać wyższość Garci. Białorusinka w tym roku spisuje sie doskonale. Wygrała 10 z 10 rozegranych spotkań nie tracąc nawet seta, jednak uważam że nie grała jeszcze z tak dobrze dysponowana rywalką. Zapowiada się nam emocjonujący pojedynek, dwóch godnych siebie rywalek, ale mam nadzieje, że po ostatnim punkcie drugiego szlema na koncie w ciągu 6 miesięcy dopisze Rybakina.
Sabalenka @
U mnie jest na odwrót. Upatruję w Sabalence 100% faworytkę. Chociaż finałów się nie typuje, a ogląda to nie widzę argumentów przemawiających za reprezentantką Kazachstanu. Uważam, że Aryna w tym sezonie prezentuje świetny mental. Od początku sezonu nie straciła seta i wydaje mi się, że i w tym spotkaniu powinna odprawić Rybakinę. Ostatnie spotkanie rozegrała na 70-80% swoich możliwości z Linette i nie zaprezentowała wszystkich swoich umiejętności. Doświadczenie też nie wydaje mi się, żeby miało w tym pojedynku znaczenie, ponieważ sądzę, że to Sabalenka jest znacznie bardziej doświadczoną zawodniczką od Rybakiny.
Jedynie odprężenie Sabalenki może spowodować, że Rybakina ma w tym meczu szanse, ale Białorusinka wie o co gra i jestem przekonany, że w tym spotkaniu zagra na 110% swoich możliwości.
Podsumowując, patrząc na grę Sabalenki nie widzę innej możliwości jak wygrana jej i nawet oceniając to tak na chłodno, Białorusince należy się ta wygrana w tym szlemie (pomijając aspekty polityczne oraz sympatie do wodza).
 
Otrzymane punkty reputacji: +671
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom