>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

World Grand Prix 2017

Status
Zamknięty.
sokrates 2,2K

sokrates

Użytkownik
odnośnie sugestii,
gra toczy się o final 6 a nie 4 to po pierwsze
po drugie Chinki jako gospodynie mają awans zapewniony, dlatego też mocno rotują składem
co nie zmienia faktu że Japonię powinny spokojnie pokonać
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Hej panowie ;)
Co powiecie o takiem doublu;
Serbia - Rosja 1 a takze Chiny - Japonia 1
Serbki mocny sklad lider tabeli i jeden z faworytow calej imprezy . Martwi mnie troche ta przewaga bo moga sobie pozwolic na mala wpadke ale czy z odmlodzona druzyna Rosji? Kolejnym przeciwnikiem bedzie Japonia i Chiny wiec trudniejszy przeciwnik na obecna chwile a przy dobrym ukladzie wynikow jesli Serbki wygraja za 3pkt z Rosja zapewnia sobie prawie ze awans do final 4 !

Drugi mecz to wielka wojna azjatycka Chiny - Japonia ! Tutaj powiem szczerze sklad silniejszy chinek no i wlasna publicznosc powinna pomoc bardzo Chinka w odniesieniu zwyciestwa ktore jest im bardzo potrzebne jesli mysla o final 4 .

Serbia + Chiny = Ako 1,49

Jakies sugestie? Bede dzieczny ;)
Chcąc wypowiadać się w jakimkolwiek temacie minimum przyzwoitości nakazuje zapoznać się z podstawowymi informacjami. Wypisujesz bzdury o final 4, wypisujesz bzdury o walce Chinek o udział w final 4! To forum schodzi na psy w zastraszającym tempie.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Dlatego tez prosilem o sugestie i dzieki za poprawki ;) szczerze przez brak czasu nawet nie wiedzialem gdzie odbywa sie turniej finalowy ... w blad wprowadzila mnie tabela na flashscore mobile jesli chodzi o final 4 co napisalem bo pierwsze 4 miejsca sa podświetlone , sory ;)
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Co sądzicie o pograniu na Chorwatki w meczu z Argentynkami.Kurs na Chorwację 2,10,,ponad tydzień temu Chorwatki wygrały 3:2,dzisiaj grają u siebie,skąd zatem taki wysoki kurs? Według mnie warty gry.
 
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mnie zastanawia tak wysoki kurs na brazylijki. Grają u siebie walczą o awans a kurs rośnie. Ma ktoś jakieś info?
 
M 220

mm25

Użytkownik
Witam, mozna na jutro jakąs rozpiske na mecze z siatki..?? Może ty zibi bys dal jakies typy, moga być i niskie kursy, albo na sety.. Dzieki.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Nikt nie pisał bo i nie było o czym 0:3 w plecy po raz kolejny z Koreą. Drużyna bez wyrazu, jakaś taka blada i przede wszystkim nie ma pewnych strzelb. Wszystko to takie memłane dziewoje i taki sam trener.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
wychodzi na to ze kanada powinna wygrac z czeszkami, ogladajac mecz z peru bardzo dobrze sie prezentowaly. Wy jakies typy macie na ten mecz?
 
M 1

marcinhh

Użytkownik
Na pewno będzie to wyrównane spotkanie. Czeski grają u siebie, będą się chciały pokazać z jak najlepszej strony, zaś Polki mają chyba coś do udowodnienia ( przegrywając 2 - 3 z czeszkami zamknęły sobie drogę do mistrzostw świata. Ja stawiam w tym spotkaniu over 180.5 po kursie 1.83 ( betsson)
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Panowie i panie. Sprawę wagi ciężkiej do rozwiązania mam. Czy w jutrzejszym meczu siatkówki Chinki - Holenderki rozgrywanym po 13:30 czasu polskiego dokładny wynik 2:3 nie wyrzuci Brazylijek z turnieju zaś Chninkom pozwoli zachować pozycje lidera zaś Holenderki awansują?
 
K 25

kmarzejon

Użytkownik
Nie będzie żadnej kalkulacji. Chinki grają u siebie i wygrają to myślę maksymalnie w 4 setach. Holenderki zmęczone po dzisiejszych 5 setach. Trener Holenderek swoją najlepszą zawodniczkę, Plak, zmieniał zawsze przed końcem seta, a w 5 wpuścił od połowy. To ona trudne piłki brała na siebie i wychodziła z nich zwycięsko, a widać było że fizycznie nie daje rady cały mecz pograć. Tym bardziej jutro nie będzie w 100% gotowa do gry, więc myślę za dużo nie zaszkodzi Chinkom, tak jak dzisiaj Brazylijkom.
 
D 0

delapena84

Użytkownik
Chinki największe frajerki tego turnieju zamiast wczoraj puścić Holenderką TB i wyeliminować Brazylijki to te ż 14-10 wygraly 18-16 i dały Brazylii drugie życie, a te wykorzystały szanse pokonały dziś Serbki i są w finale i nie zdziwie sie jak w jutrzejszym finale wezmą rewanż za mecz grupowy z Chinkami bo myślę że Chinki grają Włoszki 3-0 3-1
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
No i proszę państwa czyżby Włoszki wygrały?
Szczerze powiedziawszy kurs kusi, by zagrać na nie. Myślałem, że Chinki ograją Włoszki, a tu proszę, niespodzianka.
Z tym, że H2H tragiczne dla Włoch. Ostatnie 10 spotkań to zwycięstwa zawodniczek z Brazylii.
Ma ktoś pomysł jakiś na ten mecz :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom