>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ważne, Gamebookers, Adres Polskiej Filii

B 0

berbec

Użytkownik
Mam pytanie:
chciałem wpłacić kaskę na konto do polskiej filii Gamebookers, czyli dane do wpłaty podane na gamebookers.pl to:
Odbiorca: Gamebookers (UK) Limited
Nazwa banku: Bank BPH S.A.
Numer konta: 45106000760000321000095406
Tytuł wpłaty: &quot;tutaj proszę podać swój login w gamebookers&quot; (uwzględniając małe i duże litery).
Waluta konta: PLN (wpłaty dokonujemy w polskich złotych)


ale w banku mi kazali podać adres tej firmy, a polskiego adresu Gamebookers nie znalazłem

według promocji, muszę wpłacić kasę na polskie konto, czyli co mam zrobić?

podać angielski adres
czy może ktoś zna polski adres?

co mam zrobić?
 
N 31

nazz

Użytkownik
Nie ma polskiego adresu. Jeśli już to maltański albo jakiś taki ???? Wpisz adres zagraniczny ze strony gamebookers. Właściwie to adres nie jest ważny - prostu to pole na druku wpłaty musi być wypełnione dlatego w banku Cię odesłali. A kasa i tak trafi na ten numer konta.
 
B 0

berbec

Użytkownik
a nazwa banku?
na wydruczku jest nazwa banku?
bo nazwy banków są inne, jeden bank jest angielski a drugi polski
 
B 0

berbec

Użytkownik
Napisali mi serwisanci z Gamebookers, że mogę angielski adres napisać!!

Odbiorca: Gamebookers (UK) Limited
Nazwa banku: Bank BPH S.A.
Numer konta: 45106000760000321000095406
Tytuł wpłaty: &quot;tutaj proszę podać swój login w gamebookers&quot; (uwzględniając małe i duże litery).
Waluta konta: PLN (wpłaty dokonujemy w polskich złotych)
Adres: 2 Eastcheap St., London EC3M 1AH, United Kingdom


dziękuje za pomoc!!!!
 
N 31

nazz

Użytkownik
Rzeczywiście, pomyliłem się. Na blankiecie wpisuje się adres adbiorcy a w tym przypadku odbiorcą jest Gamebookers. Dlatego wpisujesz adres gamebookers a nie banku BPH bo na druczkach nie ma w ogóle pola &quot;adres banku&quot;. Lepiej idź prosto do placówki banku BPH, bo kasa będzie na ich koncie od razu i będziesz już musiał tylko czekac na zaksięgowanie wpłaty. Ominiesz w ten sposób stratę czasu na przsyłanie pieniędzy między bankami i nie będziesz płacił żadnej prowizji za wpłątę.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Jak podasz numer konta i będzie prawidłowy (najlepiej ctrl+v kopiuj wklej) to system sam rozpozna bank (przynajmniej ja tak mam) ale uwaga 70% banków ma w systemie włączoną opcję wielkich liter, wiec jak podajecie nick to i tak i tak on będzie się składał z wielkich liter-uprzedźcie o tym support są mega przyjaźni i zrozumieją.

Po drugie często system bankowy pyta sie o adres- ja podałem błędny Antigua i Barbuda ???? przez co mój przelew szedł blisko 5 dni a jakbym wpisał poprawnie max 3 dni.

Także kto robi przelew internetowy to zwróćcie na to uwagę na te wielkie i małe litery (nie wiem jak jest w innych bankach netowych ale Multibank ma tylko wielkie litery :|)

Życzę owocnych zakładów w GB ????
 
Do góry Bottom