>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ULEB Cup - FINAŁ - 10.04.2007r.

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Finał odbędzie się 10.04.2007r. w Charleroi, w Belgii. Bedzie na pewno ciekawie. Faworytami są Litewscy koszykarze, ja jednak wierze w Hiszpanow, ktorzy wyeliminowali w polfinale mocny KAzan. A jakie są wasze typy?

[center:7711bcd795] FINAŁ

Lietuvos Rytas Wilno - Real Madryt [/center:7711bcd795]
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Faworytami są Litewscy koszykarze
Dlaczego stawiasz ich w roli faworytów :?:
Finał jak finał, na pewno wyrównany lecz dla mnie real to drużyna na poziomie Euroligi.
Rozgrywają wspaniały sezon. W roli rozgrywającego idealnie spisuje sie Bullock.
potrafi wykreować grę, rzucić w ostatniej sekundzie akcji i pokazać wspaniałe podanie. Może za bardzo rozpływam się przy tym zawodniku ale robi na mnie wielkie wrażenia. Ma również wspaniałego zmiennika jakim jest Smith. Charles ostatnio jeśli isę nie mylę został graczem kolejki Uleb cup (tej przedostatniej). lecz ostatnio zdenerwował mnie zbyt dużą ilością oddawanych rzutów w meczu z Kazan. Gdy kilka razy nie trafił rzucał żeby trafić lecz nie mogę zbyt na niego narzekać ponieważ wtedy Real miał bardzo dużą przewagę i Smith pozwolił sobie na konkurs celności.
Madryt ma również ogromne wsparcie po tablicami gdzie niesamowitą prace robi
Felipe Reyes. Gracz ten doskonale zbiera. Ma podobne warunki fizyczne do graczy z innych drużyn grających na jego pozycji lecz ona ma zdolność do przewidywania gdzie może spaść piłka i dzięki temu ustawia sie w odpowiednim miejscu, zbiera i dobija.
Real to bardzo dobrze zbierająca drużyna wiec Lietuvos będzie miał problem pod koszem ze świetnie zbierającymi graczami a na dystansie z graczami niższymi którzy mają bardzo dobrze ustawione &quot;celowniki&quot;. Warto jeszcze wspomnieć o takich graczach jak Raul Lopez czy Blagota Sekulic. Ten drugi potrafi wykorzystać swój wzrost i świetnie zbiera a do tego zazwyczaj dorzuca dwucyfrowa liczbę punktów.
Co do Lietuvosu mają oni częste zawahania formy co jest ogromnym minusem. Najlepszym przykładem będzie dwumecz ze Strasbourgiem. To co co drużyna z Wilna pokazała w pierwszym spotkaniu trudno określić. Nie chodzi mi tu o dobry mecz, wręcz przeciwnie. Wilno dostało &quot;baty&quot;. Nie mogli znaleźć się na boisku, grali nieskładne akcje, oddawali rzuty z nieprzygotowanych pozycji, tracili piłkę. Nie mogli dać rady w defensywie jak i w ofensywie.
Nie wiem co było przyczyną ich formy w drugim meczu. Rewanż odbył się w Wilnie. Lietuvos po początkowym wyrównanym meczu, przejął kontrolę na boisku i rozgromił Strasbourg. Byli bardzo zdeterminowani, dawali z siebie wszystko co najlepsze. Jeśli taki Lietuvos będzie grał w finale może być ciekawie.
Problemy są także wewnątrz klubu. Lietuvos ma już w tym sezonie trzeciego trenera o ile się nie mylę i podziwiam ich za tak dobre wyniki przy takich zmianach.
Podeprę jeszcze swój typ tym że real gra w lidze o kilka klas lepszej niż Lietuvos. Liga Hiszpańska to najlepsza liga w Europie i jedna z najlepszych na świecie.
Real na co dzień spotyka się z takimi zespołami jak TAU czy Barcelona czyli z uczestnikami aktualnie Final Four Euroligi.
Zobazcymy co się będzie działo na boisku.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Za 1.5 godziny zaczyna się mecz a tutaj tak cicho :?:
Zapowiada sie wspaniale, mam nadzieję na zacięty pojedynek przez pierwszą połowę, może przez 3 kwarty i wygrana Realu około 10 punktami. Bullock i Reyes będą w formie to będzie dobrze. Bullock będzie rzucał trójki, jak jakaś mu nie &quot;siądzie&quot; to Reyes zbierze i dobije ;)
Zapraszam wszystkich przed telewizory 19.30 na Eurosport2 ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
[center:418b6d3588] FINAŁ

Lietuvos Rytas 75 - 87 Real Madrid [/center:418b6d3588]

Graty dla typujących w sondzie i Królewskich (?) z Madrytu.

KONCOWE WYNIKI NASZEJ SONDY NA ZWYCIĘSTWO W FINALE:
Lietuvos Rytas Wilno 18% [ 2 ]
Real Madryt 81% [ 9 ]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom