>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ULEB CUP 10/01/2006

Status
Zamknięty.
benitooo 0

benitooo

Forum VIP
Hemofarm Vrsac(-11.5) - Demon Austronauts(+11.5)1
pierwszy mecz demony wygraly co prawda ale mysle ze kolejna wpadka hemo sie nie zdarzy szczegolnie ze graja bardzo wazny mecz bo w nastepnej kolejce nie bedzie tak latwo z asvelem na wyjezdzie....do hemo wrocil po kontuzji WRIGHT mysle ze razem z topicem i conleyem rozjada najaranych demonów ktorzy juz wedlug mnie za duzo powygrywali


Reggiana Emilia(-10.5) - Anwil Wloclawek(+10.5)1
anwile bez igiego i eda scotta ... grudzinski tez chyba nie zagra nie wiem jak jahovics ale nawet jak zagra to nie wniesie zbyt duzo bo troszku facio nie gral z powodu kontuzji....siła napedowa bedzie drugi scott i swanson jezeli do gry wlacza sie witka prekeviuciusy itd to moze byc ciekawie aleeeeeeee ......nie zapominajmy o jednym z po drugiej stronie nie stoi demon astronauts tylko niezla druzyna wloska ktora posiada calkiem niezlych graczy Gigli Blizzard Beard i nowy nabytek reggio Ryan Humphrey....mysle ze anwile nie maja najwiekszych szans w tym pojedynku a szkoda bo mimo ze kocham slask kibicuje wszystkich polskim teamom ....

Panionios(-4.5) - Asvel Villeurbanne(+4.5)2
pierwszy mecz skonczyl sie wynikiem 83-61 dla francji ...malo tego przyszli do druzyny gigancior Szalay215 cm(koszykarz ktoreg agentem jest moj kolega) i nie jaki pedroza grajek ostatnio wystepujacy badz nazwe to inaczej trenujacy z phoenix suns i silna gwardia graczy ktorzy wystepuja w asvelu amare Sy ,Gaines,Ruzic czy Paulding ...asvele w ostatnim meczu ligowym troche sie oszczedzali co bylo widac po minutach na boisku czolowych graczy ... gra panioniosu opiera sie na dwoch amerykanach Avery i HArvey a reszta greków tworzy wyrownana druzyne bez wielkich gwiazd mysle ze to za malo na atletyczna i kurewsko sprawna fizycznie druzyne z francji


Lottomatica Roma - Red Star Belgrade 1 i hpc (-6.5)
roma ah ta roma wpierw wtapiaja prawie wszystko potem przebudzenie i cholera wie czy chca awansowac dalej czy nie moim zdaniem dzis zagraja na maxa swoich mozliwosci najprawdopodobniej zagra nowy nabytek EKEZIE wystepujacy ostatnio w atlancie hawks .... bilans w lidze roma ma 10-4 gdzie zajmuje 3 miejsce i naprawde nie wiem czemu tak slabo se radza w ulebie wiem ze uleb to nie liga ale patrzac na rywali nie sa oni az tak mocni a na dodatek juz awansowali do kolejnej rundy ...to bedzie mecz o wszystko dla romy gdyz przy ewentualnym zwyciestwu w ostatnie kolejce czeka ich mecz o byc albo nie byc z lemans i ten mecz moze zadecydowac o awansie ...

Hapoel Migdal - Dynamo Moscow 1 i hpc (-5)1
dinamo bez popovica, domaniego i papadopoulosa awans juz pewny wiec po co sie wysilac ... chyba ze jakis mafiozo postawi gruby hajs na dinamo to juz wiadomo jaki bedzie rezultat hapoelowi brakuje jednego winu do awansu ..ostatni mecz na ciezkim terenie w jugosławi wiec z kim maja wygrac jak nie z dinamem ktore jedzie bez swoich 3 czolowych graczy


na dodatek takie mecze
Frankfurt Skyliners - Le Mans 2 handi troche duzy bo 9 pkt ale moga to przeskoczyc patrzac na tragiczna forme wicemistrza niemiec ...

Queluz Sintra - Etosa Alicante
etosa awansowala juz wiec nie postawie na nich zlamanego grosza nie wiadomo jak podejda do meczu ...

BK Ventspils - Lukoil Academic
venspilsowi przydalo by sie zwyciestwo na dodatek na lotwe nie pojechal chyba najlepszy gracz lukoilu Lamond Jones ktory mial problemy z wizą ...dla mnie 8/10 na gospodarzy

FMP Reflex Zeleznik - Unics Kazan
powinna byc 1 ale cholera wie graja dwie druzyny ktore juz awansowaly a cos gdzies kiedys wyczytalem ze kazan chce jebnac bilans 10-0 czy to prawda okaze sie dzis jada pierwszym skladem wiec moze to nie zwykla plotka ale dla mnie NO BET

Besiktas - Spirou Charleroi
patrzac jezszcze tydzien temu bez wahania dalbym na belgów ale transfery jakie poczynily wladze besiktasu troche mnie odstraszyly przyszedl jamajczyk Ffriend (211cm) i Jabari SMith(212) ostatnio new jersey nets ciezki mecz do grania moze besiktas po cichu liczy na awans

Aris - Estudiantes
aris wydaje sie faworytem ale kurde musi byc jakis wał w ten kolejce ja wlasnie licze ze tutaj ale moge sie mylic aris awans pewny tylko ciekawe jaki uklad bedzie im odpowiadał poprostu nie gram na druzyny ktore juz awansowaly poprostu smierdzi mi ten mecz i tyle ...estu zwolnili kołcza wiec nowy trainer zrobi wszystko byc jeszcze dac awans estu ....mysle ze handicap 8.5 pkt moge wziasc za 3/10

Euphony Bree - Alba Berlin
powiem tylko tyle a chuj to wie
alba jak zwykle uleb ma w dupie wygrala ostatnio bo prezesy sie wkurwialy no i zarobili sobie troszku bo byli niezlymi underdogami ... bree calkiem ciekawa druzyna wspołlider belgijskiej ligi NO BET ze wskazaniem na hpc alby(+6.5)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom