>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC Fight Night: Dern vs. Hill

psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Fight Night: Dern vs. Hill

AA1b4cEk.jpg

Data: 20 maja 2023 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: UFC APEX, Las Vegas, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport / eFortuna.pl / STS.pl (karta główna); eFortuna.pl / STS.pl / UFC FightPass (karta wstępna)


Walka wieczoru
115 lb: Mackenzie Dern (12-3) vs. Angela Hill (15-12)


Co-main event
185 lb: Edmen Shahbazyan (12-3) vs. Anthony Hernandez (10-2)


Karta główna (od 01:00 polskiego czasu)
115 lb: Emily Ducote (12-7) vs. Lupita Godinez (9-3)
170 lb: Andre Fialho (16-6) vs. Joaquin Buckley (15-6)
155 lb: Maheshate (9-2) vs. Viacheslav Borshchev (6-3)
155 lb: Michael Johnson (21-18) vs. Diego Ferreira (17-5)

Karta wstępna (od 22:00 polskiego czasu)
115 lb: 🇵🇱 Karolina Kowalkiewicz (14-7) vs. Vanessa Demopoulos (9-4)
170 lb: Orion Cosce (8-1) vs. Gilbert Urbina (6-2)
265 lb: Ilir Latifi (16-8) vs. Rodrigo Nascimento (9-1)
155 lb: Chase Hooper (11-3-1) vs. Nick Fiore (6-1)
125 lb: Victoria Leonardo (9-4) vs. Natalia Silva (14-5-1)
170 lb: Takashi Sato (16-6) vs. Themba Gorimbo (10-4)

źródło: ufc.com, lowking.pl

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png
 
berserk 277,9K

berserk

Użytkownik
Mistrzem analiz nie jestem , nie będę i nie chcę być a więc będzie szybko po 2-3 zdania i konkretny typ/typy na daną walkę

Kowalkiewicz vs Demopoulos

Stójka vs zapasy ,bjj . Karolina jeśli utrzyma walkę na nogach to spokojnie wypunktuje Amerykańską Greczynkę. Moim zdaniem kolejny raz zaowocują treningi w ATT . Polka utrzyma walke w stójce i wygra przez decyzję

Kowalkiewicz 1,72 bet365

Shahbazyan - Hernandez

Znowu stójka vs parter z tym że ormianin nie ma baku z paliwem i jak nie skończy walki w 5 minutach to później Hernandez wytrze nim octagon. Moim zdaniem Hernandez przetrwa pierwszą rundę a w 2 lub 3 podda Shahbazyana.

Hernandez 1,47 bet365
Hernandez wygra przed czasem 2,25 bet365
walka nie potrwa do końca 1,50 bet365

Diego Ferreira vs Michael Johnson

Następna walka grapler vs stójkowicz i znowu idę w kierunku graplera
Ferreira ostatni raz widziany był w walce z Gamrotem. Wraca po 3 porażkach ale nie z byle kim bo z : Dariushem, Gillespiem i wspomnianym Gamrotem. W pierwszej rundzie lekką przewagę szybkościową powinien mieć Johnsson ale moim zdaniem Ferreira spokojnie przetrwa ta rundę. Do wygranej może wystarczyć mu jedno obalenie i wtedy łatwo podda lub ubije opadającego z sił Johnssona

Ferreira 1,62 bet365
Ferreira przed czasem 2,30 bet365
walka nie potrwa do końca 1,55 bet365

Ponadto bez żadnego pisania i argumentacji polecam

Latifi 2,62
Godinez 1,62
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2413
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Vanessa Demopoulos @2.13
Nie ufam Kowalkiewicz, nie wiem czy ona jest w stanie utrzymać się jeszcze w UFC, lata lecą, a nigdy nie była wybitną zawodniczką. Przewaga warunków po stronie Karoliny, Vanessa to straszna karlica, ale wydaje się, że jest silniejsza, to znaczy na pewno jest i może sobie poradzić jeśli uda jej się przenieść walkę do parteru, a w stójce aż tak dużej przewagi Kowalkiewicz nie widzę. KK ostatnio strasznie męcząca walka z Gomez Juarez, jak dla mnie mogła nawet przegrać, ale decyzja poszła w jej stronę, wtedy stawiałam na Karolinę i mocno przyfarciło, a Argentynka to strasznie słaba zawodniczka, Demopoulos walczyła z nią rok temu i bez problemu poddała Juarez w pierwszej rundzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +630
Do góry Bottom