>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

UFC Fight Night: Andrade vs. Blanchfield

psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Fight Night: Andrade vs. Blanchfield



Data: 18 lutego 2023 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: UFC APEX - Las Vegas, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport / eFortuna.pl / STS.pl (karta główna); eFortuna.pl / STS.pl / UFC FightPass (karta wstępna)

Walka wieczoru
125 lb: Jéssica Andrade (24-9) vs. Erin Blanchfield (10-1)


Karta główna (od 01:00 polskiego czasu)
155 lb: Jordan Wright (12-4) vs. Zac Pauga (6-1)
205 lb: Josh Parisian (15-5) vs. Jamal Pogues (9-3)
205 lb: William Knight (11-4) vs. 🇵🇱 Marcin Prachnio (15-6)
155 lb: Jim Miller (35-16) vs. Alexander Hernandez (13-6)

Karta wstępna (od 22:00 polskiego czasu)
155 lb: Joe Solecki (12-3) vs. TBA
135 lb: Lina Lansberg (10-7) vs. Mayra Bueno Silva (9-2-1)
145 lb: Jamall Emmers (18-6) vs. Khusein Askhabov (23-0)
205 lb: Ovince St. Preux (26-16) vs. Philipe Lins (15-5)
155 lb: Nazim Sadykhov (7-1) vs. Evan Elder (7-1)
170 lb: AJ Fletcher (9-2) vs. Themba Gorimbo (10-3)
125 lb: Juancamilo Ronderos (4-1) vs. Clayton Carpenter (6-0)

źródło: ufc.com, espn.com

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
William Knight @1.81
William Knight by finish + Nazim Sadykhov ML @4.03
Unibet
Stylistycznie Prachnio powinien mu leżeć, Marcin to głównie stójka, tam żadnych zapasów nie ma, a mimo sporego wzrostu, zasięg nie jest zbyt imponujący i tutaj też nie będzie tak bardzo widocznej przewagi, Knight ma długi łapy i mimo, że jest dość niski jak na 93, to akurat w tej walce jest ledwo 3 cm różnicy w zasięgu na korzyść Polaka.
Kolejna sprawa, to słaba szczęka u Marcina, Prachnio jest bardzo podatny na ciosy, Knight bije bardzo mocno, jak go naruszy to powinien skończyć walkę, a Marcin lubi sobie iść w bijatykę, co tutaj może dla niego oznaczać koniec walki.
Knight narzuca presję, szachował się tu raczej nie będzie, siłowo też na pewno przewaga po stronie Knightmare, teraz przed walką z Prachnio miał pełny obóz, zrobił wagę, w poprzednich dwóch walkach były problemy, ale wtedy brał pojedynki w zastępstwach.

Natomiast Sadykhov powinien przeważać praktycznie przez całą walkę nad swoim rywalem, tutaj jest widoczna różnica w umiejętnościach obu zawodników, Nazim to solidny uderzacz, dobrze kontroluje dystans i nie daje sobie zrobić krzywdy. Nie wiem czy to skończy przed czasem, ponieważ Elder wydaje się twardym gościem ale z wygraniem walki na kartach nie powinien mieć problemu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +606
berserk 278,1K

berserk

Użytkownik
O Jezus Maria …. Kupę lat oglądam MMA . Tak żenującego występu jak Knight to ja jeszcze nie widziałem . Jak można występować w sportach uderzanych i nie uderzać ? Przecież ten koleś nie wiem po co w ogóle wychodził . Nie wiem jak on się znalazł w tej karcie . Zero ciosów , zero chęci do walki , Dana powinien go po tej walce wyrzucić na zbity pysk z organizacji aby dać przykład dla kolejnych takich ananasków … tragedia ten chłop , dno i kilo mułu … niestety ale chłop wyjdzie z Afryki ale Afryka z chłopa nigdy …
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Sam nie wiem co tutaj się odjebało? Knight 8 ciosów przez całą walkę, stał jak kołek przez 15 minut albo kontuzja albo nie wiem co, dramat.
 
Do góry Bottom