>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC Fight Night 111: Holm vs. Correia

Status
Zamknięty.
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Fight Night 111: Holm vs. Correia
Data: sobota, 17 czerwca 2017, 10:30
Transmisja: UFC Fight Pass
Organizacja: Ultimate Fighting Championship
Miejsce: Singapore Indoor Stadium - Kallang, Singapur

Walka wieczoru
135 lbs: Holly Holm (10-3-0) vs. Bethe Correia (10-2-1) | 5 rund
Karta główna (od 14:00 naszego czasu)
265 lbs: Andrei Arlovski (25-14-0, 1NC) vs. Marcin Tybura (15-2-0) | 3 rundy
170 lbs: Dong Hyun Kim (22-3-1, 1NC) vs. Colby Covington (11-1-0) | 3 rundy
170 lbs: Rafael dos Anjos (25-9-0) vs. Tarec Saffiedine (16-6-0) | 3 rundy
Karta wstępna (od 10:30 naszego czasu)
155 lbs: Takanori Gomi (35-12-0, 1NC) vs. Jon Tuck (9-4-0) | 3 rundy
265 lbs: Walt Harris (9-5-0) vs. Cyril Asker (8-2-0) | 3 rundy
145 lbs: Alex Caceres (12-10-0, 1NC) vs. Rolando Dy (8-4-0, 1NC) | 3 rundy
125 lbs: Yuta Sasaki (19-4-2) vs. Justin Scoggins (11-3-0) | 3 rundy
170 lbs: Jingliang Li (12-4-0) vs. Frank Camacho (20-4-0) | 3 rundy
135 lbs: Kwan Ho Kwak (9-1-0) vs. Russell Doane (14-7-0) | 3 rundy
125 lbs: Carls John de Tomas (8-0-0) vs. Naoki Inoue (10-0-0) | 3 rundy
135 lbs: Ji Yeon Kim (6-0-2) vs. Lucie Pudilová (6-2-0) | 3 rundy
źródło: ufc.com, mmarocks.pl
http://www.youtube.com/watch?v=hNUzHdRq5IQ
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Ja zagrałem za 2,65 jakiś czas temu bo myślałem, że będzie spadał...
3,0 brać w ciemno.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ja nie potrafie znalezc nawet 1 argumentu za ybura a co dopiero za 1,30 na niego... i kolejne pytanie czemu to rosnie na andrzeja
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
ja nie potrafie znalezc nawet 1 argumentu za ybura a co dopiero za 1,30 na niego... i kolejne pytanie czemu to rosnie na andrzeja
Ja zagrałem za 2,65 jakiś czas temu bo myślałem, że będzie spadał...
3,0 brać w ciemno.
Arlovski - Tybura
Czy tylko dla mnie kurs 3 na Arlovskiego to jest mega promocja jaką dają buki?
To ja bym was prosił w takim razie jakie są wasze argumenty za Arlovskim jaki widzicie takie wielkie value w kursie na niego.
A jak chcecie argumenty za Tyburą to proszę bardzo
- przede wszystkim słaba szczęka Arlovskiego, wystarczy trafić i Białorusin pada na kolana i wystarczy dobić, Tybura zaś w karierze tylko 1 przegrana tko na 17 walk i to nie przez nokaut tylko doctor stoppage.
- kondycja moim zdaniem po stronie polaka, w 1 rundzie Arlovski ma zrywy i przyciska rywala, później słabnie popełnia więcej błędów, widzieliśmy jakiego fronta mu sprzedał Overeem ;)
- Stójka Tybury moim zdaniem niedoceniona, przypominam że polak trenuje pod okiem Jeleniewskiego i Złotkowskiego a w tym teamie stójka to ostatnia rzecz o którą można się przyczepić. Kto by pomysłał że pudzian znokautuje w 20 sekund 1 ciosem w stójce rywala czy Janek będzie spuszczał baty Gustaffsonowi. Arlovski zostanie tak samo rozpracowany.
U Marcina widać duży progres w tej płaszczyźnie, nie boi się wchodzić w wymiane, częste używanie kopnięć, znokautowanie Pesty przez high kick czy podłączenie front kickiem tego brazola z którym ostatnio walczył to nie jest byle co moim zdaniem.
No i na koniec Arlovski wraca po 4 porażkach w tym 3 przez ko, 19 lat w zawodowym mma, wiele osób się zastanawia czemu on na emeryturę jeszcze nie przeszedł. Tybura 6 lat w mma, cały czas widać u niego progres.
Sam nie wiem czy będę tu kogoś grał bo słaby kurs na Tyburę, jak podskoczy do 1.5-1.6 to pomyślę.
Czekam teraz na wasze argumenty pany ;)
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
To ja bym was prosił w takim razie jakie są wasze argumenty za Arlovskim jaki widzicie takie wielkie value w kursie na niego.
A jak chcecie argumenty za Tyburą to proszę bardzo
- przede wszystkim słaba szczęka Arlovskiego, wystarczy trafić i Białorusin pada na kolana i wystarczy dobić, Tybura zaś w karierze tylko 1 przegrana tko na 17 walk i to nie przez nokaut tylko doctor stoppage.
- kondycja moim zdaniem po stronie polaka, w 1 rundzie Arlovski ma zrywy i przyciska rywala, później słabnie popełnia więcej błędów, widzieliśmy jakiego fronta mu sprzedał Overeem ;)
- Stójka Tybury moim zdaniem niedoceniona, przypominam że polak trenuje pod okiem Jeleniewskiego i Złotkowskiego a w tym teamie stójka to ostatnia rzecz o którą można się przyczepić. Kto by pomysłał że pudzian znokautuje w 20 sekund 1 ciosem w stójce rywala czy Janek będzie spuszczał baty Gustaffsonowi. Arlovski zostanie tak samo rozpracowany.
U Marcina widać duży progres w tej płaszczyźnie, nie boi się wchodzić w wymiane, częste używanie kopnięć, znokautowanie Pesty przez high kick czy podłączenie front kickiem tego brazola z którym ostatnio walczył to nie jest byle co moim zdaniem.
No i na koniec Arlovski wraca po 4 porażkach w tym 3 przez ko, 19 lat w zawodowym mma, wiele osób się zastanawia czemu on na emeryturę jeszcze nie przeszedł. Tybura 6 lat w mma, cały czas widać u niego progres.
Sam nie wiem czy będę tu kogoś grał bo słaby kurs na Tyburę, jak podskoczy do 1.5-1.6 to pomyślę.
Czekam teraz na wasze argumenty pany ;)
Szczerze to widzę dwa. Doświadczenie po stronie Arlovskiego i poprzednich czterech rywali- 4 przegrane, ale z nazwiskami, z którymi Tybura może nigdy nie zawalczyć. Osobiście tego nie tknę, albo postawię na jakiś over rundowy jeśli będzie warto.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Andrej legenda , tybura sredniak.
Andrej odcinany ale przez kogo ??
Mir po decyzji, travis na rozkladzie. Gdzie tu tybur z 1.30 ktory przegrywa z puetzem czy johnsonem ?
Ps ; czemu takie spadki na covingtona ? Dong byl 2.8 a dzis 3.50. Przez staredown...?
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Arlovski vs Tybura
TYP 2
Kurs 1.4
Nie jestem w stanie pojąć, skąd w narodzie taka mała wiara w Marcina, cały świat go stawia tu w roli dość mocnego faworyta, tylko nie Polacy, no ale cóż, kto ma łeb na karku to jutro na tym zarobi.
-moim zdaniem Tybura zmiażdży jutro w oktagonie Andrzejka, zastanówmy się o co toczy się gra. Marcin ma w tej walce barrrrdzo dużo do wygrania, ta walka może mu otworzyć wielkie możliwośći i z pewnością jest jego najważniejszą w życiu, natomiast Arlovski nie walczy już o nic, przegrał 4 walki z rzędu i ta może być jego ostatnią w UFC
-no właśnie 4 przegrane walki z rzedu w tym 3 przez KO, chyba każdy wie, że szczeka Arlovskiego do najmocniejszych nie należy i jak tylko Marcin trafi czysciocha to będzie po walce, a trafi raz na pewno... ???? po za tym ostatnią walkę Arlovski wygrał już przeszło 2 lata temu! Jasne, ktoś może stwierdzić, że te 4 walki przegrał z bardzo mocnymi przeciwnikami, no ale przecież Tybura aspiruje do miana jednego z najmocniejszych w tej wadze, i kiedy ma to pokazać jak nie teraz!
-dość dominacji dziadków. No właśnie, jeśli spojrzymy na wagę ciężka to dziadkowie wiodą prym...no ale też znów ile można? Moim zdaniem jutro Marcin wyśle jednego dziadka na emeryturę , Pitbull ma już zaraz 40lat i najwyższa pora zejść ze sceny, młodość tu będzie górą.
-być może taka mała wiara rodaków w Tyburę jest spowodowana kiepskimi ostatnio wynikami naszych rodaków tj, kowalkiewicz, held, czy fonfara dali ostatnio ciała, Tybura przełamię tą serię ????
Co ciekawe na Tapology użytkownicy daja 67% szans na zwycięstwo Tybury do 33% na Arlovskigo, a już na polskim forum poświęconym stricte mma , 60% do 40% na korzyśc Arlovskiego, nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Polecam grać jako singiel, za poważniejsze pieniądze.
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
To ja bym was prosił w takim razie jakie są wasze argumenty za Arlovskim jaki widzicie takie wielkie value w kursie na niego.
A jak chcecie argumenty za Tyburą to proszę bardzo
- przede wszystkim słaba szczęka Arlovskiego, wystarczy trafić i Białorusin pada na kolana i wystarczy dobić, Tybura zaś w karierze tylko 1 przegrana tko na 17 walk i to nie przez nokaut tylko doctor stoppage.
- kondycja moim zdaniem po stronie polaka, w 1 rundzie Arlovski ma zrywy i przyciska rywala, później słabnie popełnia więcej błędów, widzieliśmy jakiego fronta mu sprzedał Overeem ;)
- Stójka Tybury moim zdaniem niedoceniona, przypominam że polak trenuje pod okiem Jeleniewskiego i Złotkowskiego a w tym teamie stójka to ostatnia rzecz o którą można się przyczepić. Kto by pomysłał że pudzian znokautuje w 20 sekund 1 ciosem w stójce rywala czy Janek będzie spuszczał baty Gustaffsonowi. Arlovski zostanie tak samo rozpracowany.
U Marcina widać duży progres w tej płaszczyźnie, nie boi się wchodzić w wymiane, częste używanie kopnięć, znokautowanie Pesty przez high kick czy podłączenie front kickiem tego brazola z którym ostatnio walczył to nie jest byle co moim zdaniem.
No i na koniec Arlovski wraca po 4 porażkach w tym 3 przez ko, 19 lat w zawodowym mma, wiele osób się zastanawia czemu on na emeryturę jeszcze nie przeszedł. Tybura 6 lat w mma, cały czas widać u niego progres.
Sam nie wiem czy będę tu kogoś grał bo słaby kurs na Tyburę, jak podskoczy do 1.5-1.6 to pomyślę.
Czekam teraz na wasze argumenty pany ;)
Doświadczenie Andrzeja, Jackson-wink, Tybura nie walczył z czołówką.
Białorusin przegrał 4 ostatnie walki ale 3 z nich to walka z aktualnym Mistrzem, byłym pretendentem oraz przyszłym mistrzem. Jest to jego ostatnia szansa na utrzymanie się w UFC, więc &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot;.
Kurs 3.2 które można było wyłapać to mocna przesada.
Zagrałem jeszcze w bloku
Holm vs Correia - nie przetrwa do końca walki po 1.8 ✅
Askervs Harris - poniżej 1.5 rundy po 1.69 ✅
Doane vs Kwak - zwycięstwo Doane po 2.1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Andrej odcinany ale przez kogo ??
Przez Datsika ???? ????
Ogólnie zgodzę się z tym że to dla Tybury że to jakiś tam skok jeśli chodzi o poziom rywala a w takich przypadkach różnie się dzieje.
Ps ; czemu takie spadki na covingtona ? Dong byl 2.8 a dzis 3.50. Przez staredown...?
Jeśli dobrze zauważyłem to pewien typer mma zapodał typ na Covingtona i momentalnie spadło z 1.4 na 1.3
Do tej walki Arlovski przygotowywał się w AKA ponieważ chciał być bliżej rodziny

Holm vs Correia
over 1.5 kurs 1.35✅
over 2.5 kurs 1.6✅
over 3.5 kurs 1.75⛔
Fortuna
Po ostatnich wtopach miałem zrobić sobie krótką przerwe od podawania typów ale niech będzie.
Sprawa prosta już u Holly podawałem kilka razy overki. Holly to punktowiczka, co z tego że spora różnica w umiejętności u pań, Holly tu kopnie tu walnie jaba i tak sobie będzie punktować brazylijkę.
Dużo widziałem opinii że Bethe to brawlerka ale pokazała ostatnio że umie taktycznie zawalczyć, nie pchać się na chama z ciosami i tu powinno być tak samo. Zarówno jedna jak i druga jest twarda.
Myślę że zobaczymy tu nudną jak flaki z olejem 5 rundową walkę. Może pod koniec walki braki kondycyjnę dadzą znać brazylijce i za dużo tych ciosów będzie i padnie ale wątpie
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie twierdze ze obaj wygraja ale kursy na Andrejka i Donga sa mega przesadzone i to trzeba pobrac z urzedu. Nie wejdzie nie bedzie lamentu, wejdzie bedzie top zysk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 74

lasoslaw

Użytkownik
Arlovski - Tybura 1 2,7 LVBET ⛔

Ja również idę w tej walce w stronę Białorusina. Przed serią porażek z czołówką prezentował się bardzo przyzwoicie. Za jego zwycięstwem z pewnością będą przemawiać większe doświadczenie i lepsze umiejętności stójkowe. Tybura nie mierzył się jeszcze z rywalem tej klasy. Kursy na Arlovskiego są mocno niedoszacowane, co stwarza okazję do zarobku. Niech wygra lepszy ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Walka wieczoru
135 lbs: Holly Holm pok. Bethe Correię przez nokaut (Headkick i cios), runda 3, 1:09
Karta główna
265 lbs:Marcin Tybura pok. Andreia Arlovskiego przez jednogłośną decyzję sędziów (29-28, 28-27, 29-27)
170 lbs: Colby Covington pok. Dong Hyun Kima przez jednogłośną decyzję sędziów (30-25, 30-26, 30-27)
170 lbs: Rafael dos Anjos pok. Tareca Saffiedine’a przez jednogłośną decyzję sędziów (2x 30-27, 29-28)

Karta wstępna

155 lbs: Jon Tuck pok. Takanori Gomi przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1, 1:12
265 lbs: Walt Harris pok. Cyril Asker przez TKO (ciosy w parterze), runda 1, 1:44
145 lbs: Alex Caceres pok. Rolando Dy przez TKO (przerwanie walki przez lekarza), runda 2, 5:00
125 lbs: Ulka Sasaki pok. Justina Scogginsa przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2, 3:19
170 lbs: Jingliang Li pok. Franka Camacho przez jednogłośną decyzję sędziów (2x 29-27, 28-27)
135 lbs: Russell Doane pok. Kwan Ho Kwaka przez TKO (ciosy przy siatce), runda 1, 4:09
125 lbs: Naoki Inoue pok. Carlsa Johna de Tomasa przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 30-26)
135 lbs: Lucie Pudilová pok. Ji Yeon Kim przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 29-28)

http://www.mmarocks.pl/ufc/ufc-fight-night-111-wyniki-zywo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom