>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.05.2024 (piątek)

N 364,6K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Fenerbahce Stambuł - Monako
Typ: Fenerbahce i powyżej 165,5 pkt
Kurs: 2,65
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...4-typy-analizy-komentarze.169371/post-7263420
Analiza:

Idę ponownie w kierunku gospodarzy, myślę, że ta seria się dziś zakończy. W zasadzie można by powtórzyć argumenty z poprzedniego meczu o przewadze własnego parkietu oraz o formie we własnej hali. Fenerbahce ma szerszą rotację, a ciężar zdobywania pkt rozkłada się na wielu graczy, w każdym meczu liderem pod względem zdobywania pkt może być inny gracz. W ekipie Monako zabraknie prawdopodobnie John'a Brown'a. Jest to gracz, który w pierwszych dwóch meczach zagrał 32 i 23 minuty oraz zdobył 8 i 11 pkt. W ekipie gospodarzy zabraknie Motley'a ale jest to gracz który w tej serii jeszcze nie zagrał. Ponadto spodziewam się dość ofensywnego meczu, jak wszystkie poprzednie w tej serii, gdzie za każdym razem mieliśmy ponad 165 pkt.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L.MORETTI 51,7K

L.MORETTI

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Getafe - Bilbao
Typ: Powyżej 5.5 kartek
Kurs: 2,20
Bukmacher: Superbet

Analiza: Czekałem szczerze mówiąc na ten mecz od tygodnia, a jeszcze bardziej na linie kartkowe jakie będą wystawione na to spotkanie. Linia 5.5, licząc żółte + czerwone, które są bardzo możliwe w tym meczu napawają optymizmem. Bilbao walczy o puchary, Getafe teoretycznie też. Dla ekipy prowadzonej przez Jose Bordalasa została wyznaczona sowita nagroda, a warunkime jest awans do pucharów - czy to się uda? Raczej nie, natomiast ambicji w tym meczu jak i kolejnych zabraknąć nie może. Getafe i tak nawet jeżeli gra o nic, to są sobą i pokazują brudny futbol. Nie będę więcej rozpisywał, aby każdy mógł grać ten typ!

120
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3215
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: MODUS Super Series - Dart
Godzina: 23:55
Spotkanie: Evetts - Sherrock
Typ: Sherrock
Kurs: 2.30
Bukmacher: LVBET
Post w dziale:
Analiza:
Eventts i Sherrock spotkali się przy tarczy nie tak dawno bo właśnie dzisiaj w nocy i moja faworytka wygrała to spotkanie 4:3. Kursy na to spotkanie było bardziej wyrównane niż patrząc na dzisiejsze spotkanie. Większość spotkań wygrała z tym rywalem właśnie Sherrock. Moja faworytka toczyła boję z darterami światowego formatu i naprawdę całkiem solidnie sobie z nimi radziła. Nie tak dawno widziałem mecz Evettsa z Białecki, który wygrał Polak z Evvetsem do zera i według mnie Evvets od dłuższego czasu jakoś nie zachwyca i kurs pobieram na dzisiaj w stronę Sherrock, która jest darterka niezwykle precyzyjna, dobrze grająca na dublach i z wysoką skutecznością. Według mnie to właśnie ona wygra to spotkanie. Pozdrawiam.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Do góry Bottom